SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom


Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Čáb - SilaRadošinka18.10.2019 00:4559Hladina ustálená
 KľačnoNitra20.10.2019 14:459Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj20.10.2019 15:00131Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná20.10.2019 15:0012Hladina ustálená
 StudienkaRudava20.10.2019 15:1572Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava20.10.2019 15:45140Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica20.10.2019 15:454Hladina ustálená
 LopašovChvojnica20.10.2019 16:3014Hladina ustálená
 KopčanyMorava20.10.2019 16:3025Hladina klesá
 BrodskéMorava20.10.2019 16:3035Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok20.10.2019 16:303Hladina ustálená
 MyjavaMyjava20.10.2019 16:3054Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok20.10.2019 16:303Hladina ustálená
 JablonicaMyjava20.10.2019 16:305Hladina ustálená
 SobotišteTeplica20.10.2019 16:3062Hladina ustálená
 KunovTeplica20.10.2019 16:3018Hladina ustálená
 SenicaTeplica20.10.2019 16:3013Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava20.10.2019 16:3092Hladina ustálená
 SološnicaRudava20.10.2019 16:3073Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok20.10.2019 16:306Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava20.10.2019 16:3058Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava20.10.2019 16:3096Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava20.10.2019 16:30148Hladina ustálená
 KuchyňaMalina20.10.2019 16:3010Hladina ustálená
 JakubovMalina20.10.2019 16:3060Hladina ustálená
 LábMočiarka20.10.2019 16:30134Hladina ustálená
 BorinkaStupavka20.10.2019 16:307Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava20.10.2019 16:30172Hladina ustálená
PDevínDunaj20.10.2019 16:30141Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj20.10.2019 16:3094Hladina ustálená
PBratislavaDunaj20.10.2019 16:30283Hladina ustálená
 RusovceDunaj20.10.2019 16:30695Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj20.10.2019 16:30101Hladina ustálená
 SapDunaj20.10.2019 16:3070Hladina klesá
 HamuliakovoDunaj20.10.2019 16:30285Hladina ustálená
PMedveďovDunaj20.10.2019 16:30102Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj20.10.2019 16:30223Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj20.10.2019 16:30135Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj20.10.2019 16:30121Hladina ustálená
PKomárnoDunaj20.10.2019 16:30122Hladina ustálená
 IžaDunaj20.10.2019 16:3083Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj20.10.2019 16:3082Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj20.10.2019 16:3062Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj20.10.2019 16:30214Hladina ustálená
 PezinokBlatina20.10.2019 16:3074Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál20.10.2019 16:30112Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj20.10.2019 16:30158Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok20.10.2019 16:3014Hladina ustálená
 BukováTrnávka20.10.2019 16:30110Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka20.10.2019 16:3036Hladina ustálená
 PílaGidra20.10.2019 16:3018Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh20.10.2019 16:3015Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj20.10.2019 16:30145Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra20.10.2019 16:3015Hladina ustálená
 TužinaTužina20.10.2019 16:3030Hladina ustálená
 NedožeryNitra20.10.2019 16:3040Hladina ustálená
 PrievidzaNitra20.10.2019 16:304Hladina ustálená
 HandlováHandlovka20.10.2019 16:3054Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka20.10.2019 16:3032Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok20.10.2019 16:3016Hladina ustálená
PChalmováNitra20.10.2019 16:3071Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok20.10.2019 16:3026Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica20.10.2019 16:3067Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica20.10.2019 16:3030Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica20.10.2019 16:30108Hladina ustálená
 ChynoranyNitra20.10.2019 16:3077Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava20.10.2019 16:3023Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava20.10.2019 16:3076Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša20.10.2019 16:3086Hladina ustálená
PNadliceBebrava20.10.2019 16:3035Hladina ustálená
 NemečkyChocina20.10.2019 16:3075Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra20.10.2019 16:3043Hladina ustálená
 ZbehyAndač20.10.2019 16:3070Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra20.10.2019 16:30174Hladina ustálená
 ObyceŽitava20.10.2019 16:3013Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok20.10.2019 16:3059Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava20.10.2019 16:3081Hladina ustálená
 HlohovecVáh20.10.2019 16:30111Hladina ustálená
 ŠaľaVáh20.10.2019 16:30141Hladina stúpa
 KolárovoVáh20.10.2019 16:30124Hladina ustálená
 VrbovceTeplica20.10.2019 16:3059Hladina ustálená
 PodbrančMyjava20.10.2019 16:3082Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok20.10.2019 16:307Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Oravská PolhoraPolhoranka20.10.2019 16:1526Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa20.10.2019 16:15101Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava20.10.2019 16:1539Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka20.10.2019 16:1545Hladina ustálená
 TurčekTuriec20.10.2019 16:1533Hladina ustálená
 IvančináTuriec20.10.2019 16:1529Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica20.10.2019 16:1514Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca20.10.2019 16:1524Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka20.10.2019 16:159Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok20.10.2019 16:1516Hladina ustálená
 BytčaPetrovička20.10.2019 16:1527Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník20.10.2019 16:1519Hladina ustálená
 ČachticeJablonka20.10.2019 16:1514Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok20.10.2019 16:158Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica20.10.2019 16:3049Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh20.10.2019 16:3015Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh20.10.2019 16:30109Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca20.10.2019 16:3049Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica20.10.2019 16:3020Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh20.10.2019 16:3064Hladina ustálená
PPodbanskéBelá20.10.2019 16:3037Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok20.10.2019 16:3013Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá20.10.2019 16:30120Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica20.10.2019 16:3047Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh20.10.2019 16:30104Hladina ustálená
 DemänováDemänovka20.10.2019 16:309Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka20.10.2019 16:3012Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka20.10.2019 16:3086Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka20.10.2019 16:3041Hladina ustálená
 VlachyKľačianka20.10.2019 16:305Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka20.10.2019 16:3027Hladina ustálená
 BešeňováVáh20.10.2019 16:3054Hladina ustálená
PPodsucháRevúca20.10.2019 16:3041Hladina ustálená
 HubováVáh20.10.2019 16:3063Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka20.10.2019 16:3039Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava20.10.2019 16:3011Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava20.10.2019 16:3021Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka20.10.2019 16:3012Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka20.10.2019 16:3097Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik20.10.2019 16:30141Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava20.10.2019 16:30102Hladina ustálená
 TvrdošínOrava20.10.2019 16:30118Hladina ustálená
 TrstenáOravica20.10.2019 16:30100Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok20.10.2019 16:3044Hladina ustálená
 DierováOrava20.10.2019 16:30131Hladina ustálená
 TuranyČiernik20.10.2019 16:3015Hladina ustálená
PMartinTuriec20.10.2019 16:3095Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok20.10.2019 16:307Hladina ustálená
 StrečnoVáh20.10.2019 16:3090Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok20.10.2019 16:3014Hladina ustálená
PStrážaVarínka20.10.2019 16:3014Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca20.10.2019 16:3010Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka20.10.2019 16:3016Hladina ustálená
PČadcaKysuca20.10.2019 16:3012Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica20.10.2019 16:3010Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca20.10.2019 16:30142Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka20.10.2019 16:3019Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka20.10.2019 16:3020Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok20.10.2019 16:3018Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka20.10.2019 16:30109Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka20.10.2019 16:3026Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka20.10.2019 16:30108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka20.10.2019 16:3027Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec20.10.2019 16:305Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda20.10.2019 16:3014Hladina ustálená
PVisolajePružinka20.10.2019 16:3033Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára20.10.2019 16:30112Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička20.10.2019 16:3013Hladina ustálená

Počet staníc: 68

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron20.10.2019 16:3035Hladina ustálená
PPolomkaHron20.10.2019 16:3035Hladina ustálená
PBreznoHron20.10.2019 16:3011Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling20.10.2019 16:3011Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron20.10.2019 16:301Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo20.10.2019 16:3026Hladina ustálená
PHronecČierny Hron20.10.2019 16:3049Hladina ustálená
 BystráBystrianka20.10.2019 16:3035Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička20.10.2019 16:3020Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok20.10.2019 16:3048Hladina ustálená
 DubováHron20.10.2019 16:3073Hladina ustálená
 ĽubietováHutná20.10.2019 16:3016Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica20.10.2019 16:3025Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok20.10.2019 16:3032Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica20.10.2019 16:3049Hladina ustálená
PBanská BystricaHron20.10.2019 16:3092Hladina stúpa
 Banská BystricaTajovský potok20.10.2019 16:3017Hladina ustálená
 MôťováSlatina20.10.2019 16:3042Hladina ustálená
 ZolnáZolná20.10.2019 16:3015Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica20.10.2019 16:3028Hladina ustálená
 ZvolenSlatina20.10.2019 16:3034Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica20.10.2019 16:3025Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron20.10.2019 16:30102Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak20.10.2019 16:308Hladina ustálená
PBrehyHron20.10.2019 16:3024Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka20.10.2019 16:3026Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka20.10.2019 16:3012Hladina ustálená
 HronovceLužianka20.10.2019 16:3038Hladina ustálená
PKamenínHron20.10.2019 16:3093Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ20.10.2019 16:3020Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ20.10.2019 16:3025Hladina ustálená
 PršaSuchá20.10.2019 16:306Hladina ustálená
PHolišaIpeľ20.10.2019 16:3013Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok20.10.2019 16:305Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok20.10.2019 16:305Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok20.10.2019 16:3014Hladina klesá
 LučenecKrivánsky potok20.10.2019 16:3042Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník20.10.2019 16:3054Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník20.10.2019 16:3018Hladina ustálená
 PôtorStará rieka20.10.2019 16:3010Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš20.10.2019 16:3019Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ20.10.2019 16:30120Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica20.10.2019 16:3026Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica20.10.2019 16:30128Hladina ustálená
 PlášťovceLitava20.10.2019 16:3015Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica20.10.2019 16:3037Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ20.10.2019 16:30129Hladina ustálená
 SazdiceBúr20.10.2019 16:3060Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná20.10.2019 16:3018Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok20.10.2019 16:3077Hladina ustálená
 VlachovoSlaná20.10.2019 16:3031Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná20.10.2019 16:3026Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok20.10.2019 16:3010Hladina ustálená
 RožňavaSlaná20.10.2019 16:3023Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik20.10.2019 16:3039Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik20.10.2019 16:3028Hladina ustálená
PBretkaSlaná20.10.2019 16:3046Hladina ustálená
 RevúcaZdychava20.10.2019 16:3019Hladina ustálená
 BretkaMuráň20.10.2019 16:3061Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec20.10.2019 16:3028Hladina ustálená
 BehynceTuriec20.10.2019 16:3020Hladina ustálená
PLenartovceSlaná20.10.2019 16:3037Hladina ustálená
 TisovecRimava20.10.2019 16:3013Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava20.10.2019 16:3018Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava20.10.2019 16:3068Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica20.10.2019 16:305Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica20.10.2019 16:3029Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava20.10.2019 16:3048Hladina ustálená
 JesenskéGortva20.10.2019 16:3047Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh20.10.2019 16:3047Hladina ustálená
 VlkyňaRimava20.10.2019 16:3039Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron20.10.2019 16:3064Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica20.10.2019 16:3019Hladina ustálená
PKalondaIpeľ20.10.2019 16:3031Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok20.10.2019 16:3020Hladina ustálená
PSalkaIpeľ20.10.2019 16:3087Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica20.10.2019 16:3019Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok20.10.2019 16:3013Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok20.10.2019 16:30-3Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica20.10.2019 16:3013Hladina ustálená
 ZvolenHron20.10.2019 16:3038Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 MedzilaborceVydranka20.10.2019 16:15110Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník20.10.2019 16:30113Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec20.10.2019 16:3036Hladina ustálená
 MengusovcePoprad20.10.2019 16:3019Hladina ustálená
 SvitPoprad20.10.2019 16:3070Hladina ustálená
 SvitMlynica20.10.2019 16:3098Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok20.10.2019 16:3051Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok20.10.2019 16:3075Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok20.10.2019 16:3058Hladina ustálená
PKežmarokPoprad20.10.2019 16:3089Hladina ustálená
 KežmarokĽubica20.10.2019 16:3030Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad20.10.2019 16:3041Hladina ustálená
 HniezdneKamienka20.10.2019 16:3060Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad20.10.2019 16:3073Hladina ustálená
 HranovnicaHornád20.10.2019 16:3017Hladina ustálená
 HrabušiceHornád20.10.2019 16:3057Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda20.10.2019 16:3016Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád20.10.2019 16:30129Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica20.10.2019 16:3011Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok20.10.2019 16:3033Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád20.10.2019 16:30115Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko20.10.2019 16:3054Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok20.10.2019 16:3013Hladina ustálená
PMargecanyHornád20.10.2019 16:30369Hladina ustálená
 StratenáHnilec20.10.2019 16:3071Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec20.10.2019 16:30163Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník20.10.2019 16:3095Hladina ustálená
PJaklovceHnilec20.10.2019 16:30162Hladina ustálená
 ObišovceSvinka20.10.2019 16:3064Hladina ustálená
 KysakHornád20.10.2019 16:30124Hladina ustálená
 KošiceHornád20.10.2019 16:3087Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa20.10.2019 16:308Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok20.10.2019 16:3010Hladina ustálená
 SabinovTorysa20.10.2019 16:3094Hladina ustálená
PPrešovTorysa20.10.2019 16:3069Hladina ustálená
 DemjataSekčov20.10.2019 16:3023Hladina ustálená
 PrešovSekčov20.10.2019 16:3093Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa20.10.2019 16:3025Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok20.10.2019 16:3033Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava20.10.2019 16:3018Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád20.10.2019 16:3082Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva20.10.2019 16:3010Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva20.10.2019 16:3087Hladina ustálená
PJaníkIda20.10.2019 16:3050Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva20.10.2019 16:3068Hladina ustálená
 HosťovceTurňa20.10.2019 16:3011Hladina ustálená
 HosťovceBodva20.10.2019 16:3093Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec20.10.2019 16:3024Hladina ustálená
 JabloňVýrava20.10.2019 16:3017Hladina ustálená
 KoškovceLaborec20.10.2019 16:3040Hladina ustálená
 UdavskéUdava20.10.2019 16:3053Hladina ustálená
 SninaCirocha20.10.2019 16:3057Hladina ustálená
 SninaPčolinka20.10.2019 16:3090Hladina ustálená
PHumennéLaborec20.10.2019 16:3091Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec20.10.2019 16:3083Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže20.10.2019 16:3089Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec20.10.2019 16:30128Hladina ustálená
 UličUlička20.10.2019 16:3041Hladina ustálená
PLekárovceUh20.10.2019 16:3011Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna20.10.2019 16:30108Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok20.10.2019 16:3047Hladina ustálená
 IžkovceLaborec20.10.2019 16:3033Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica20.10.2019 16:30204Hladina ustálená
 GerlachovTopľa20.10.2019 16:3028Hladina ustálená
 BardejovTopľa20.10.2019 16:30133Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda20.10.2019 16:3073Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec20.10.2019 16:3094Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka20.10.2019 16:3048Hladina ustálená
 MarhaňTopľa20.10.2019 16:30113Hladina ustálená
PHanušovceTopľa20.10.2019 16:3014Hladina ustálená
PSvidníkOndava20.10.2019 16:3073Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka20.10.2019 16:309Hladina ustálená
PStropkovOndava20.10.2019 16:3048Hladina ustálená
 JasenovceOľka20.10.2019 16:3068Hladina ustálená
 HencovceOndava20.10.2019 16:30169Hladina ustálená
 HorovceOndava20.10.2019 16:3015Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec20.10.2019 16:309Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog20.10.2019 16:30255Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava20.10.2019 16:30131Hladina ustálená
 MiňovceOndava20.10.2019 16:3064Hladina ustálená
 PapínUdava20.10.2019 16:3074Hladina ustálená
 Torysa Torysa20.10.2019 16:3018Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad20.10.2019 16:306Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
NePoUt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
SHMÚ 65 rokov / 1954-2019
Klimatický atlas SlovenskaObjednávanie prednášok na SHMÚ Bratislava
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Deň Dunaja - Príspevky
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
12 OKT 2019

Pozvánka na prednáškové popoludnie 22.10.2019

METEOROLÓGIA | OZNAM | PAULÍNA VALOVÁ, TIBOR CSÖRGEI
Po sérii odborných prednášok v Bratislave sa októbrová  prednáška uskutoční v Košiciach.  
03 OKT 2019

Čakajú nás chladné dni

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Teplota vzduchu sa niekoľko dní udrží pod úrovňou dlhodobého normálu, v dolinách a kotlinách sa vyskytne aj silnejší mráz.
30 SEP 2019

Špeciálna správa IPCC o stave oceánov a kryosféry

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
Ľudia rýchlo menia svetové oceány na prehriate a kyslé prostredie nehostinné pre život. To je jeden zo záverov správy IPCC o stave oceánov a kryosféry, ktorú Medzivládny panel pre zmenu klímy (IPCC) zverejnil v stredu minulý týždeň v Monacu, pričom súčasne zdôrazňuje naliehavosť včasných, ambicióznych a koordinovaných opatrení v oblasti riešenia bezprecedentne rýchlych a trvalých zmien, ...
27 SEP 2019

Pozvánka na Konferencie mladých odborníkov 2019

SHMÚ | OZNAM | A. BLAHOVÁ
Slovenská meteorologická spoločnosť, Slovenský národný výbor pre Medzinárodný hydrologický program UNESCO,  Združenie zamestnávateľov vo vodnom hospodárstve, Global Water Partnership Slovensko a Slovenský hydrometeorologický ústav oznamujú, že v roku 2019 budú konferencie mladých odborníkov v odboroch: meteorológia, klimatológia a kvalita ovzdušia, hydrológia a vodné hospodárstvo dňa: 14. novembra 2019 (štvrtok).
26 SEP 2019

Hurikán Lorenzo v oblasti Azorských ostrovov

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Začiatkom októbra 2019 sa do oblasti Azorských ostrovov dostane hurikán Lorenzo.
25 SEP 2019

Globálna klíma v rokoch 2015 - 2019: Klimatická zmena sa zrýchľuje

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
V súvislosti s klimatickým summitom (Climate Action Summit 2019), ktorý sa konal na pôde Organizácie spojených národov (OSN) v New Yorku dňa 23. septembra 2019, popredné meteorologické organizácie (napr. IPCC, WMO, UNEP alebo GCP) zverejnili zhrňujúcu správu o aktuálnom stave globálneho klimatického systému, vývoji globálnych emisií a koncentrácií skleníkových plynov, ako aj stave riešenia a plnenia ...

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑