Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 BrestovecBrestovecký potok31.10.2020 09:1511Hladina ustálená
 KľačnoNitra31.10.2020 08:4516Hladina ustálená
 BorinkaStupavka31.10.2020 09:1517Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok31.10.2020 09:1518Hladina ustálená
 KuchyňaMalina31.10.2020 09:1520Hladina ustálená
 LopašovChvojnica31.10.2020 09:1521Hladina ustálená
 ObyceŽitava31.10.2020 09:1521Hladina ustálená
 PrievidzaNitra31.10.2020 09:1522Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica31.10.2020 07:4523Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok31.10.2020 09:1527Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok31.10.2020 09:1528Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok31.10.2020 09:1530Hladina ustálená
 PílaGidra31.10.2020 09:1531Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná31.10.2020 07:4533Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra31.10.2020 09:1535Hladina ustálená
 TužinaTužina31.10.2020 09:1535Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh31.10.2020 09:1536Hladina ustálená
PJablonicaMyjava31.10.2020 09:1537Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka31.10.2020 09:1540Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok31.10.2020 09:1541Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava31.10.2020 09:1544Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka31.10.2020 09:1546Hladina ustálená
 SenicaTeplica31.10.2020 09:1562Hladina ustálená
 KunovTeplica31.10.2020 09:1563Hladina ustálená
PNedožeryNitra31.10.2020 09:1563Hladina ustálená
 LábMočiarka31.10.2020 09:1567Hladina ustálená
 HandlováHandlovka31.10.2020 09:1568Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica31.10.2020 09:1568Hladina ustálená
PMyjavaMyjava31.10.2020 09:1569Hladina ustálená
PNadliceBebrava31.10.2020 09:1571Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka31.10.2020 09:1571Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok31.10.2020 09:1575Hladina ustálená
 JakubovMalina31.10.2020 09:1577Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok31.10.2020 09:1577Hladina ustálená
PSobotišteTeplica31.10.2020 09:1578Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra31.10.2020 09:1579Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica31.10.2020 09:1585Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj31.10.2020 09:1588Hladina ustálená
PChalmováNitra31.10.2020 09:1588Hladina ustálená
 ZbehyAndač31.10.2020 09:1588Hladina ustálená
 VrbovceTeplica31.10.2020 09:1592Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava31.10.2020 09:1592Hladina ustálená
 PezinokBlatina31.10.2020 09:1597Hladina ustálená
 NemečkyChocina31.10.2020 09:1598Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša31.10.2020 09:15105Hladina ustálená
 ChynoranyNitra31.10.2020 09:15107Hladina ustálená
 PodbrančMyjava31.10.2020 09:15111Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj31.10.2020 09:15114Hladina ustálená
 StudienkaRudava31.10.2020 08:15117Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava31.10.2020 09:15117Hladina ustálená
 BukováTrnávka31.10.2020 09:15119Hladina ustálená
 SološnicaRudava31.10.2020 09:15126Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica31.10.2020 09:15130Hladina ustálená
 BrodskéMorava31.10.2020 09:15136Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok31.10.2020 09:15136Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava31.10.2020 09:15146Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava31.10.2020 09:15150Hladina ustálená
 KopčanyMorava31.10.2020 09:15156Hladina stúpa
 TrsticeMalý Dunaj31.10.2020 09:15157Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj31.10.2020 09:15159Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj31.10.2020 09:15166Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál31.10.2020 09:15167Hladina stúpa
 HlohovecVáh31.10.2020 09:15190Hladina stúpa
 Malé PáleniskoMalý Dunaj31.10.2020 09:15194Hladina ustálená
 ŠaľaVáh31.10.2020 09:15213Hladina stúpa
PNové ZámkyNitra31.10.2020 09:15214Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj31.10.2020 09:15241Hladina stúpa
PZáhorská VesMorava31.10.2020 09:15244Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj31.10.2020 09:15266Hladina stúpa
 KolárovoVáh31.10.2020 09:15269Hladina klesá
 Radvaň n/DunajomDunaj31.10.2020 09:15271Hladina stúpa
PMoravský Svätý JánMorava31.10.2020 09:00281Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj31.10.2020 09:15298Hladina klesá
 IžaDunaj31.10.2020 09:15299Hladina stúpa
 Vysoká pri MoraveMorava31.10.2020 09:15300Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava31.10.2020 09:15327Hladina ustálená
PKomárnoDunaj31.10.2020 09:15348Hladina stúpa
 Zlatná na OstroveDunaj31.10.2020 09:15363Hladina stúpa
 Kližská NemáDunaj31.10.2020 08:00378Hladina stúpa
 SapDunaj31.10.2020 09:15381Hladina ustálená
PMedveďovDunaj31.10.2020 09:15402Hladina klesá
PDevínDunaj31.10.2020 09:15418Hladina stúpa
PBratislavaDunaj31.10.2020 09:15474Hladina stúpa
 RusovceDunaj31.10.2020 09:15695Hladina ustálená

Počet staníc: 84

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 VlachyKľačianka31.10.2020 09:1511Hladina ustálená
 DemänováDemänovka31.10.2020 09:1518Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok31.10.2020 09:1519Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica31.10.2020 09:1522Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh31.10.2020 09:1525Hladina ustálená
 TuranyČiernik31.10.2020 09:1525Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka31.10.2020 09:1526Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička31.10.2020 09:1526Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh31.10.2020 09:1527Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka31.10.2020 09:1528Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec31.10.2020 09:1528Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava31.10.2020 09:1529Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník31.10.2020 09:1530Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok31.10.2020 09:1531Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok31.10.2020 09:1532Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka31.10.2020 09:1536Hladina ustálená
 TurčekTuriec31.10.2020 09:1536Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica31.10.2020 09:1537Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca31.10.2020 09:1537Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok31.10.2020 09:1537Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka31.10.2020 09:1539Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka31.10.2020 09:1540Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka31.10.2020 09:1541Hladina ustálená
 IvančináTuriec31.10.2020 09:1543Hladina ustálená
 MalužináBoca31.10.2020 09:1548Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok31.10.2020 09:1550Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica31.10.2020 09:1552Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka31.10.2020 09:1552Hladina ustálená
 BytčaPetrovička31.10.2020 09:1552Hladina ustálená
PVisolajePružinka31.10.2020 09:1553Hladina ustálená
 ČachticeJablonka31.10.2020 09:1553Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka31.10.2020 09:1555Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok31.10.2020 09:1555Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica31.10.2020 08:0055Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka31.10.2020 09:1555Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok31.10.2020 09:1556Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca31.10.2020 09:1557Hladina ustálená
PStrážaVarínka31.10.2020 09:1557Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava31.10.2020 09:1561Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka31.10.2020 09:1564Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka31.10.2020 09:1566Hladina ustálená
PPodbanskéBelá31.10.2020 09:1567Hladina stúpa
 Račková dolinaRačkový potok31.10.2020 08:0070Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica31.10.2020 09:1572Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca31.10.2020 09:1573Hladina ustálená
PPodsucháRevúca31.10.2020 09:1574Hladina ustálená
 BešeňováVáh31.10.2020 09:1577Hladina klesá
 ČadcaČierňanka31.10.2020 09:1577Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka31.10.2020 09:1583Hladina klesá
PLiptovský HrádokVáh31.10.2020 09:1585Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda31.10.2020 09:1587Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica31.10.2020 09:1588Hladina klesá
PLokcaBiela Orava31.10.2020 09:1589Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka31.10.2020 09:1590Hladina ustálená
 HubováVáh31.10.2020 09:1591Hladina ustálená
PČadcaKysuca31.10.2020 09:1593Hladina ustálená
 TvrdošínOrava31.10.2020 09:1596Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa31.10.2020 09:15109Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka31.10.2020 09:15114Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka31.10.2020 09:15114Hladina ustálená
PMartinTuriec31.10.2020 09:15119Hladina ustálená
 StrečnoVáh31.10.2020 09:15120Hladina stúpa
 VýchodnáBiely Váh31.10.2020 09:15122Hladina ustálená
 TrstenáOravica31.10.2020 09:15123Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá31.10.2020 09:15131Hladina stúpa
PLiptovský MikulášVáh31.10.2020 09:15135Hladina stúpa
PŽilinaRajčanka31.10.2020 09:15136Hladina ustálená
 DierováOrava31.10.2020 09:15143Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik31.10.2020 09:15152Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava31.10.2020 09:15158Hladina stúpa
 ZubrohlavaPolhoranka31.10.2020 09:15186Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára31.10.2020 09:15192Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca31.10.2020 09:15208Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 BzenicaVyhniansky potok31.10.2020 09:159Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok31.10.2020 09:0012Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok31.10.2020 09:1512Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka31.10.2020 09:1515Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak31.10.2020 09:1516Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica31.10.2020 09:1518Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron31.10.2020 09:1519Hladina ustálená
 ĽubietováHutná31.10.2020 09:1520Hladina ustálená
 PôtorStará rieka31.10.2020 09:1520Hladina ustálená
 ZolnáZolná31.10.2020 09:1523Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica31.10.2020 09:1523Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok31.10.2020 09:1523Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok31.10.2020 09:1523Hladina ustálená
 TisovecRimava31.10.2020 09:1523Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling31.10.2020 09:1524Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník31.10.2020 09:1524Hladina ustálená
 PršaSuchá31.10.2020 09:1525Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica31.10.2020 09:1525Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok31.10.2020 09:1526Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš31.10.2020 09:1527Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica31.10.2020 09:1528Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava31.10.2020 09:1528Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica31.10.2020 09:1529Hladina ustálená
 RevúcaZdychava31.10.2020 09:1529Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica31.10.2020 09:1530Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ31.10.2020 09:1530Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok31.10.2020 09:1530Hladina ustálená
 PlášťovceLitava31.10.2020 09:1530Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná31.10.2020 09:1530Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica31.10.2020 09:1531Hladina ustálená
PHolišaIpeľ31.10.2020 09:1533Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička31.10.2020 09:1535Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo31.10.2020 09:1536Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ31.10.2020 09:1538Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok31.10.2020 00:4539Hladina ustálená
PBreznoHron31.10.2020 09:1540Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica31.10.2020 09:1540Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná31.10.2020 09:1541Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica31.10.2020 09:1542Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec31.10.2020 09:1545Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok31.10.2020 09:1546Hladina ustálená
 VlachovoSlaná31.10.2020 09:1546Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica31.10.2020 09:1546Hladina ustálená
 RožňavaSlaná31.10.2020 09:1547Hladina ustálená
 BystráBystrianka31.10.2020 09:1548Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok31.10.2020 09:1549Hladina ustálená
 ZlatnoHron31.10.2020 09:1550Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka31.10.2020 09:1550Hladina ustálená
PKalondaIpeľ31.10.2020 09:1551Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik31.10.2020 09:1552Hladina ustálená
PPolomkaHron31.10.2020 09:1558Hladina ustálená
 MôťováSlatina31.10.2020 09:1559Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik31.10.2020 09:1559Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník31.10.2020 09:1561Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh31.10.2020 09:1564Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok31.10.2020 09:1565Hladina ustálená
 BehynceTuriec31.10.2020 09:1565Hladina ustálená
 SazdiceBúr31.10.2020 09:1566Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica31.10.2020 09:1567Hladina ustálená
 VlkyňaRimava31.10.2020 09:1568Hladina ustálená
 ZvolenSlatina31.10.2020 09:1569Hladina stúpa
PHronecČierny Hron31.10.2020 09:1572Hladina ustálená
PBrehyHron31.10.2020 09:1577Hladina ustálená
PBretkaSlaná31.10.2020 09:1580Hladina ustálená
 ZvolenHron31.10.2020 09:1581Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron31.10.2020 09:1583Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava31.10.2020 09:1584Hladina ustálená
 BretkaMuráň31.10.2020 09:1586Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok31.10.2020 09:1589Hladina ustálená
 JesenskéGortva31.10.2020 09:1589Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava31.10.2020 09:1592Hladina ustálená
PLenartovceSlaná31.10.2020 09:15106Hladina stúpa
 DubováHron31.10.2020 09:15107Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica31.10.2020 09:15126Hladina ustálená
PBanská BystricaHron31.10.2020 09:15128Hladina ustálená
PSalkaIpeľ31.10.2020 09:15136Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron31.10.2020 09:15137Hladina ustálená
PKamenínHron31.10.2020 09:15147Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ31.10.2020 09:15152Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ31.10.2020 09:15163Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Nižné RepašeTorysa31.10.2020 09:1519Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad31.10.2020 09:1522Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok31.10.2020 09:1522Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica31.10.2020 09:1525Hladina stúpa
 HrabušiceVeľká Biela voda31.10.2020 09:1528Hladina ustálená
 HranovnicaHornád31.10.2020 09:1530Hladina ustálená
 HosťovceTurňa31.10.2020 09:1531Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava31.10.2020 09:1533Hladina ustálená
 JabloňVýrava31.10.2020 09:1533Hladina ustálená
 Torysa Torysa31.10.2020 09:1534Hladina ustálená
PHanušovceTopľa31.10.2020 09:1534Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok31.10.2020 09:1536Hladina ustálená
 HorovceOndava31.10.2020 09:1539Hladina ustálená
 KežmarokĽubica31.10.2020 09:1541Hladina ustálená
 DemjataSekčov31.10.2020 09:1544Hladina stúpa
 Červený KláštorDunajec31.10.2020 09:1546Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava31.10.2020 09:1546Hladina ustálená
 MengusovcePoprad31.10.2020 09:1547Hladina stúpa
 GerlachovTopľa31.10.2020 09:1547Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva31.10.2020 09:1550Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok31.10.2020 09:1553Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec31.10.2020 09:1554Hladina ustálená
PLekárovceUh31.10.2020 09:1556Hladina ustálená
 UličUlička31.10.2020 09:1558Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad31.10.2020 09:1562Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok31.10.2020 09:1564Hladina ustálená
 SninaCirocha31.10.2020 09:1565Hladina ustálená
 KoškovceLaborec31.10.2020 09:1567Hladina stúpa
 MarkušovceLevočský potok31.10.2020 09:1568Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec31.10.2020 09:1569Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa31.10.2020 09:1570Hladina ustálená
 HrabušiceHornád31.10.2020 09:1576Hladina ustálená
 ObišovceSvinka31.10.2020 09:1578Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok31.10.2020 09:1579Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko31.10.2020 09:1579Hladina ustálená
PJaníkIda31.10.2020 09:1580Hladina ustálená
 HniezdneKamienka31.10.2020 09:1583Hladina ustálená
 UdavskéUdava31.10.2020 09:1583Hladina stúpa
 Poprad - VeľkáVelický potok31.10.2020 09:1585Hladina ustálená
PStratenáHnilec31.10.2020 09:1585Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže31.10.2020 09:1587Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka31.10.2020 09:1587Hladina stúpa
 JasenovceOľka31.10.2020 09:1587Hladina stúpa
PChmelnicaPoprad31.10.2020 09:1589Hladina ustálená
 PapínUdava31.10.2020 09:1593Hladina ustálená
 SvitPoprad31.10.2020 09:15101Hladina stúpa
PTurňa nad BodvouBodva31.10.2020 09:15101Hladina ustálená
 SninaPčolinka31.10.2020 09:15101Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda31.10.2020 09:15101Hladina ustálená
PPrešovTorysa31.10.2020 09:15106Hladina ustálená
 PrešovSekčov31.10.2020 09:15106Hladina ustálená
 SvitMlynica31.10.2020 09:15108Hladina ustálená
PHumennéLaborec31.10.2020 09:15111Hladina ustálená
PSvidníkOndava31.10.2020 09:15111Hladina ustálená
PSabinovTorysa31.10.2020 09:15113Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník31.10.2020 09:15118Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec31.10.2020 09:15121Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec31.10.2020 09:15121Hladina klesá
 Červený Kláštor - kúpeleLipník31.10.2020 09:15124Hladina ustálená
PKežmarokPoprad31.10.2020 09:15124Hladina stúpa
PStropkovOndava31.10.2020 09:15125Hladina stúpa
 Remetské HámreOkna31.10.2020 09:15129Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka31.10.2020 09:15129Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka31.10.2020 09:15130Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva31.10.2020 09:15144Hladina ustálená
 IžkovceLaborec31.10.2020 09:15144Hladina ustálená
 MiňovceOndava31.10.2020 09:15145Hladina stúpa
 Michalovce-MeďovLaborec31.10.2020 09:15147Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád31.10.2020 09:15148Hladina ustálená
 KošiceHornád31.10.2020 09:15151Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád31.10.2020 09:15151Hladina klesá
PBardejovTopľa31.10.2020 09:15153Hladina ustálená
PHosťovceBodva31.10.2020 09:15160Hladina ustálená
 KysakHornád31.10.2020 09:15179Hladina klesá
 HencovceOndava31.10.2020 09:15180Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád31.10.2020 09:15187Hladina ustálená
PJaklovceHnilec31.10.2020 09:15189Hladina ustálená
 MarhaňTopľa31.10.2020 09:15192Hladina stúpa
PŠvedlárHnilec31.10.2020 09:15195Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica31.10.2020 09:15300Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog31.10.2020 09:15319Hladina ustálená
PMargecanyHornád31.10.2020 09:15409Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
SoNePo

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
Konferencia mladých odborníkov 2020Kvalita vôd v chránených vodohospodárskych oblastiach za rok 2019
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Klimatický atlas Slovenska
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
30 OKT 2020

Aj napriek La Niñe rok 2020 bude jeden z najteplejších v histórii

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
Svetová meteorologická organizácia (WMO) oficiálne potvrdila, že v oblasti Tichého oceánu sa vyvinul fenomén La Niña (chladná fáza oscilačného módu ENSO), ktorý ovplyvňuje teplotu vzduchu, atmosférické zrážky a atmosférickú cirkuláciu v mnohých častiach sveta a predpokladá sa, že pretrvá aj začiatkom budúceho roka. Takisto sa predpokladá, že tohtoročná La Niňa bude mierna až ...
28 OKT 2020

Čo prinieslo 80 rokov unikátnych meteorologických pozorovaní na Lomnickom štíte

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, DALIBOR VÝBERČI, PAVOL FAŠKO
Ako bolo už uvedené v predošlom článku, meteorologická stanica na Lomnickom štíte, nachádzajúca sa na najvyššom trvalo osídlenom mieste na Slovensku (2635 m n.m.), oslávila na začiatku októbra tohto roku 80. výročie svojho založenia (1. októbra 1940). Relatívne vysoká nadmorská výška v kombinácii s výraznou štítovou polohou (podmienky voľnej atmosféry) zásadne podmieňujú veľmi osobitý ...
27 OKT 2020

80 rokov meteorologických pozorovaní na Lomnickom štíte

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | BRANISLAV CHVÍLA
Slovensko, malá krajina v strede Európy, v sebe ukrýva nesmiernu rozmanitosť. Dlhé lány v nížinách, široké kotliny, či úzke údolia preťaté riekami a potokmi, nad ktorými sa dvíhajú zalesnené hory karpatského oblúka. Významnú zmenu je možné badať pri cestovaní naprieč krajinou na severe, kde dominuje alpínsky charakter skalných masívov najvyšších partií Karpát. ...
15 OKT 2020

Aktuálna povodňová situácia na tokoch Slovenska 15.10.2020

HYDROLÓGIA | SPRÁVA | VALÉRIA WENDLOVÁ
Vzhľadom na ubúdanie zrážok, kedy nám za predchádzajúcich 24 hodín k dnešnému dňu (15. 10. 2020) k 6. hod ráno síce pršalo na celom území Slovenska, ale bolo ich výrazne menej, sa povodňová  situácia najmä na tokoch Hornád, Hnilec a Bodva pomaly zlepšuje.  
14 OKT 2020

Aktuálna povodňová situácia na tokoch Slovenska 14.10.2020

HYDROLÓGIA | SPRÁVA | VALÉRIA WENDLOVÁ
Pod vplyvom tlakovej níže, ktorá sa presúvala z  centrálneho Stredomoria, cez Balkán, Karpaty až nad Poľsko spadlo na našom území k dnešnému ránu (14. 10. 2020) za 48 hodín najviac zrážok v povodí Hornádu,   od 40-70 mm (maximálny úhrn 123, 1 mm v Košickej Belej). V povodí Bodvy od ...
05 OKT 2020

Tornádo v Gemerskej Vsi a obrovské krúpy na Zemplíne

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Po takmer presne dvoch rokoch sa na našom území opäť vyskytlo tornádo preukázateľne spojené so supercelou. Niektoré priniesli aj obrovské krúpy.

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑