Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica10.4.2020 05:3020Hladina ustálená
 KopčanyMorava10.4.2020 05:3063Hladina ustálená
 BrodskéMorava10.4.2020 05:3055Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok10.4.2020 05:309Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
PMyjavaMyjava10.4.2020 05:3058Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok10.4.2020 05:306Hladina ustálená
PJablonicaMyjava10.4.2020 05:3017Hladina ustálená
 VrbovceTeplica10.4.2020 05:3071Hladina ustálená
 SobotišteTeplica10.4.2020 05:3067Hladina ustálená
 PodbrančMyjava10.4.2020 05:3086Hladina ustálená
 KunovTeplica10.4.2020 05:3021Hladina ustálená
 SenicaTeplica10.4.2020 05:3019Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava10.4.2020 05:3088Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava10.4.2020 05:30124Hladina ustálená
 SološnicaRudava10.4.2020 05:3077Hladina ustálená
 StudienkaRudava10.4.2020 05:0077Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava10.4.2020 05:3053Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava10.4.2020 05:3078Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava10.4.2020 05:30139Hladina ustálená
 KuchyňaMalina10.4.2020 05:3012Hladina ustálená
 JakubovMalina10.4.2020 05:3020Hladina ustálená
 LábMočiarka10.4.2020 05:3055Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok10.4.2020 05:30102Hladina ustálená
 BorinkaStupavka10.4.2020 05:3011Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava10.4.2020 05:30167Hladina ustálená
PDevínDunaj10.4.2020 05:30174Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj10.4.2020 05:3093Hladina ustálená
PBratislavaDunaj10.4.2020 05:30290Hladina ustálená
 RusovceDunaj10.4.2020 05:30691Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj10.4.2020 05:30144Hladina ustálená
 SapDunaj10.4.2020 05:30102Hladina klesá
PMedveďovDunaj10.4.2020 05:30129Hladina klesá
 HamuliakovoDunaj10.4.2020 05:30309Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj10.4.2020 05:30206Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj10.4.2020 05:30277Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj10.4.2020 05:30107Hladina ustálená
 PezinokBlatina10.4.2020 05:3075Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál10.4.2020 05:30112Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj10.4.2020 05:30150Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 BukováTrnávka10.4.2020 05:30109Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka10.4.2020 05:3027Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná10.4.2020 05:0018Hladina ustálená
 PílaGidra10.4.2020 05:3024Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh10.4.2020 05:3015Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj10.4.2020 05:30140Hladina ustálená
 HlohovecVáh10.4.2020 05:30108Hladina ustálená
 ŠaľaVáh10.4.2020 05:30135Hladina klesá
 KľačnoNitra10.4.2020 05:1512Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra10.4.2020 05:3025Hladina ustálená
 TužinaTužina10.4.2020 05:3036Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica10.4.2020 05:0013Hladina ustálená
PNedožeryNitra10.4.2020 05:3053Hladina ustálená
 PrievidzaNitra10.4.2020 05:3011Hladina ustálená
 HandlováHandlovka10.4.2020 05:3057Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka10.4.2020 05:3036Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok10.4.2020 05:3024Hladina ustálená
PChalmováNitra10.4.2020 05:3079Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok10.4.2020 05:3033Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica10.4.2020 05:3073Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica10.4.2020 05:3047Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica10.4.2020 05:30117Hladina ustálená
 ChynoranyNitra10.4.2020 05:3088Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava10.4.2020 05:3032Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava10.4.2020 05:30118Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša10.4.2020 05:3092Hladina ustálená
PNadliceBebrava10.4.2020 05:3054Hladina ustálená
 NemečkyChocina10.4.2020 05:3082Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra10.4.2020 05:3056Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka10.4.2020 05:3041Hladina ustálená
 ZbehyAndač10.4.2020 05:3072Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra10.4.2020 05:30206Hladina stúpa
 KolárovoVáh10.4.2020 05:30200Hladina klesá
 ObyceŽitava10.4.2020 05:3017Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok10.4.2020 05:3068Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj10.4.2020 05:00155Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava10.4.2020 05:3095Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj10.4.2020 05:30151Hladina ustálená
PKomárnoDunaj10.4.2020 05:30159Hladina ustálená
 IžaDunaj10.4.2020 05:30118Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj10.4.2020 05:30115Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj10.4.2020 05:3091Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh10.4.2020 05:3017Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica10.4.2020 05:3059Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh10.4.2020 05:30110Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca10.4.2020 05:3052Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica10.4.2020 05:3025Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh10.4.2020 05:3071Hladina ustálená
PPodbanskéBelá10.4.2020 05:3047Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok10.4.2020 05:3015Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá10.4.2020 05:30131Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica10.4.2020 05:3045Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh10.4.2020 05:30118Hladina ustálená
 DemänováDemänovka10.4.2020 05:3012Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka10.4.2020 05:3025Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka10.4.2020 05:30102Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka10.4.2020 05:3044Hladina ustálená
 VlachyKľačianka10.4.2020 05:306Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka10.4.2020 05:3031Hladina ustálená
 BešeňováVáh10.4.2020 05:3056Hladina ustálená
PPodsucháRevúca10.4.2020 05:3057Hladina ustálená
 HubováVáh10.4.2020 05:3072Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka10.4.2020 05:3049Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava10.4.2020 05:3019Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava10.4.2020 05:3038Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka10.4.2020 05:3040Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka10.4.2020 05:30116Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik10.4.2020 05:30140Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava10.4.2020 05:30109Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa10.4.2020 05:30100Hladina ustálená
 TvrdošínOrava10.4.2020 05:3055Hladina ustálená
 TrstenáOravica10.4.2020 05:30100Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok10.4.2020 05:3045Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava10.4.2020 05:3019Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka10.4.2020 05:3051Hladina ustálená
 DierováOrava10.4.2020 05:30121Hladina ustálená
 TuranyČiernik10.4.2020 05:3017Hladina ustálená
 TurčekTuriec10.4.2020 05:3035Hladina ustálená
 IvančináTuriec10.4.2020 05:3029Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca10.4.2020 05:3029Hladina ustálená
PMartinTuriec10.4.2020 05:30103Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok10.4.2020 05:3019Hladina ustálená
 StrečnoVáh10.4.2020 05:3088Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok10.4.2020 05:3022Hladina ustálená
PStrážaVarínka10.4.2020 05:3020Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka10.4.2020 05:3011Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca10.4.2020 05:309Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
PČadcaKysuca10.4.2020 05:3013Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica10.4.2020 05:3014Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca10.4.2020 05:30144Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka10.4.2020 05:3027Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok10.4.2020 05:3022Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka10.4.2020 05:3030Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok10.4.2020 05:3021Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka10.4.2020 05:30118Hladina ustálená
 BytčaPetrovička10.4.2020 05:3028Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka10.4.2020 05:3023Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka10.4.2020 05:30114Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka10.4.2020 05:3028Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec10.4.2020 05:306Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda10.4.2020 05:307Hladina ustálená
PVisolajePružinka10.4.2020 05:3038Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára10.4.2020 05:30124Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička10.4.2020 05:3019Hladina ustálená
 ČachticeJablonka10.4.2020 05:3026Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok10.4.2020 05:3015Hladina ustálená

Počet staníc: 69

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron10.4.2020 05:3040Hladina ustálená
PPolomkaHron10.4.2020 05:3046Hladina ustálená
PBreznoHron10.4.2020 05:3024Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling10.4.2020 05:3019Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron10.4.2020 05:3012Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo10.4.2020 05:3034Hladina ustálená
PHronecČierny Hron10.4.2020 05:3061Hladina ustálená
 BystráBystrianka10.4.2020 05:3046Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička10.4.2020 05:3036Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok10.4.2020 05:3045Hladina ustálená
 DubováHron10.4.2020 05:3096Hladina ustálená
 ĽubietováHutná10.4.2020 05:3019Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica10.4.2020 05:3036Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok10.4.2020 05:3045Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica10.4.2020 05:3063Hladina ustálená
PBanská BystricaHron10.4.2020 05:30114Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok10.4.2020 05:3023Hladina ustálená
 ZvolenHron10.4.2020 05:3065Hladina ustálená
 MôťováSlatina10.4.2020 05:3050Hladina ustálená
 ZolnáZolná10.4.2020 05:3022Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica10.4.2020 05:3020Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica10.4.2020 05:3029Hladina ustálená
 ZvolenSlatina10.4.2020 05:3036Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica10.4.2020 05:3026Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok10.4.2020 05:3019Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron10.4.2020 05:30123Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok10.4.2020 05:308Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak10.4.2020 05:3014Hladina ustálená
PBrehyHron10.4.2020 05:3058Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka10.4.2020 05:3037Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron10.4.2020 05:3079Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka10.4.2020 05:3015Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica10.4.2020 05:3025Hladina ustálená
 HronovceLužianka10.4.2020 05:3054Hladina ustálená
PKamenínHron10.4.2020 05:30127Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ10.4.2020 05:3029Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ10.4.2020 05:3037Hladina ustálená
 PršaSuchá10.4.2020 05:3014Hladina ustálená
PHolišaIpeľ10.4.2020 05:3028Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok10.4.2020 05:3013Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok10.4.2020 05:309Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok10.4.2020 05:3015Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok10.4.2020 05:3046Hladina ustálená
PKalondaIpeľ10.4.2020 05:3044Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník10.4.2020 05:3061Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník10.4.2020 05:3021Hladina ustálená
 PôtorStará rieka10.4.2020 05:3015Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš10.4.2020 05:3022Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ10.4.2020 05:30148Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok10.4.2020 04:4514Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica10.4.2020 05:3024Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica10.4.2020 05:30123Hladina ustálená
 PlášťovceLitava10.4.2020 05:3021Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica10.4.2020 05:3040Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ10.4.2020 05:30119Hladina ustálená
 SazdiceBúr10.4.2020 05:3061Hladina ustálená
PSalkaIpeľ10.4.2020 05:30109Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná10.4.2020 05:3021Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok10.4.2020 05:3080Hladina ustálená
 VlachovoSlaná10.4.2020 05:3035Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná10.4.2020 05:3030Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 RožňavaSlaná10.4.2020 05:3032Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik10.4.2020 05:3045Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik10.4.2020 05:3039Hladina ustálená
PBretkaSlaná10.4.2020 05:3054Hladina ustálená
 RevúcaZdychava10.4.2020 05:3026Hladina ustálená
 BretkaMuráň10.4.2020 05:3072Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec10.4.2020 05:3036Hladina ustálená
 BehynceTuriec10.4.2020 05:3039Hladina ustálená
PLenartovceSlaná10.4.2020 05:3070Hladina stúpa
 TisovecRimava10.4.2020 05:3022Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava10.4.2020 05:3022Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava10.4.2020 05:3084Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica10.4.2020 05:3043Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava10.4.2020 05:3068Hladina ustálená
 JesenskéGortva10.4.2020 05:3055Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh10.4.2020 05:3056Hladina ustálená
 VlkyňaRimava10.4.2020 05:3054Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník10.4.2020 05:30113Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec10.4.2020 05:3038Hladina ustálená
 MengusovcePoprad10.4.2020 05:3026Hladina ustálená
 SvitPoprad10.4.2020 05:3072Hladina ustálená
 SvitMlynica10.4.2020 05:30100Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok10.4.2020 05:3052Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok10.4.2020 05:3076Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad10.4.2020 05:305Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok10.4.2020 05:3063Hladina ustálená
PKežmarokPoprad10.4.2020 05:3093Hladina ustálená
 KežmarokĽubica10.4.2020 05:3043Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad10.4.2020 05:3046Hladina ustálená
 HniezdneKamienka10.4.2020 05:3063Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad10.4.2020 05:3077Hladina ustálená
 HranovnicaHornád10.4.2020 05:3021Hladina ustálená
 HrabušiceHornád10.4.2020 05:3064Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda10.4.2020 05:3017Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád10.4.2020 05:30133Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica10.4.2020 05:308Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok10.4.2020 05:3043Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád10.4.2020 05:30129Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko10.4.2020 05:3059Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok10.4.2020 05:3017Hladina ustálená
PMargecanyHornád10.4.2020 05:30376Hladina ustálená
PStratenáHnilec10.4.2020 05:3073Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec10.4.2020 05:30178Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník10.4.2020 05:3099Hladina ustálená
PJaklovceHnilec10.4.2020 05:30170Hladina ustálená
 ObišovceSvinka10.4.2020 05:3065Hladina ustálená
 KysakHornád10.4.2020 05:30129Hladina ustálená
 KošiceHornád10.4.2020 05:3092Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa10.4.2020 05:3014Hladina ustálená
 Torysa Torysa10.4.2020 05:3027Hladina ustálená
PSabinovTorysa10.4.2020 05:30100Hladina ustálená
PPrešovTorysa10.4.2020 05:3078Hladina ustálená
 DemjataSekčov10.4.2020 05:3028Hladina ustálená
 PrešovSekčov10.4.2020 05:3099Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa10.4.2020 05:3045Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok10.4.2020 05:3030Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava10.4.2020 05:3024Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád10.4.2020 05:3070Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva10.4.2020 05:3020Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva10.4.2020 05:30107Hladina ustálená
PJaníkIda10.4.2020 05:3047Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva10.4.2020 05:3088Hladina ustálená
 HosťovceTurňa10.4.2020 05:3018Hladina ustálená
 HosťovceBodva10.4.2020 05:30112Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka10.4.2020 05:15114Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec10.4.2020 05:3030Hladina ustálená
 JabloňVýrava10.4.2020 05:3023Hladina ustálená
 KoškovceLaborec10.4.2020 05:3053Hladina ustálená
 PapínUdava10.4.2020 05:3077Hladina ustálená
 UdavskéUdava10.4.2020 05:3063Hladina ustálená
 SninaCirocha10.4.2020 05:3058Hladina ustálená
 SninaPčolinka10.4.2020 05:3088Hladina ustálená
PHumennéLaborec10.4.2020 05:30101Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec10.4.2020 05:30109Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže10.4.2020 05:3090Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec10.4.2020 05:30148Hladina ustálená
 UličUlička10.4.2020 05:3046Hladina ustálená
PLekárovceUh10.4.2020 05:3046Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna10.4.2020 05:30118Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok10.4.2020 05:3048Hladina ustálená
 IžkovceLaborec10.4.2020 05:30147Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica10.4.2020 05:15293Hladina ustálená
 GerlachovTopľa10.4.2020 05:3034Hladina ustálená
PBardejovTopľa10.4.2020 05:30137Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda10.4.2020 05:3082Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec10.4.2020 05:3099Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka10.4.2020 05:3051Hladina ustálená
 MarhaňTopľa10.4.2020 05:30126Hladina ustálená
PHanušovceTopľa10.4.2020 05:3026Hladina ustálená
PSvidníkOndava10.4.2020 05:3076Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka10.4.2020 05:3013Hladina ustálená
PStropkovOndava10.4.2020 05:3054Hladina ustálená
 MiňovceOndava10.4.2020 05:3073Hladina ustálená
 JasenovceOľka10.4.2020 05:3082Hladina ustálená
 HencovceOndava10.4.2020 05:30179Hladina ustálená
 HorovceOndava10.4.2020 05:3033Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec10.4.2020 05:3024Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog10.4.2020 05:30309Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava10.4.2020 05:3047Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
PiSoNe

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
99223 - Ddr PM1099501 - Ddr PM10
Legenda výstrah
Klimatický atlas SlovenskaObjednávanie prednášok na SHMÚ Bratislava
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Deň Dunaja - Príspevky
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
07 APR 2020

Prvé príznaky sucha v roku 2020

KLIMATOLÓGIA | SPRÁVA | GABRIELA IVAŇÁKOVÁ, MAROŠ TURŇA, IVANA KRČOVÁ, JAKUB RIDZOŇ
Sucho sa za posledné dva až tri týždne rozširuje na čoraz väčšiu plochu. V článku je zhrnutá aktuálna situácia a uvedené sú aj stručné informácie od odborníkov z praxe.
Svetová meteorologická orrganizácia (WMO) dnes vydala tlačovú správu o vplyve pandémie COVID-19 na kvalitu a kvantitu pozorovaní počasia a monitorovanie atmosféry a podnebia. Správu prinášame v plnom znení.
25 MAR 2020

Počítaj každú kvapku, každá kvapka sa počíta

SHMÚ | SPRÁVA | TERÉZIA MELICHEROVÁ
Vo víre udalostí posledných dní sme venovali málo pozornosti dvom významným dňom – Svetovému dňu vody a Svetovému dňu meteorológie. Svetový deň meteorológie sa koná každý rok 23. marca od roku 1950, kedy vstúpila do platnosti Konvencia o vytvorení Svetovej meteorologickej organizácie (WMO). Svetovým dňom vody je 22. marec.
17 MAR 2020

Oneskorený vrchol zimy?

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | CYRIL SIMAN, MIROSLAV ŠINGER
Neskoré vpády studeného arktického vzduchu môžu byť na začiatku vegetačného obdobia pohromou pre záhradkárov, ovocinárov a poľnohospodárov. Po mimoriadne teplom februári a pokračaujúcej veľmi teplej prvej polovice marca nás aj v tomto roku čaká výraznejšie ochladenie.
11 MAR 2020

DOD sa v marci neuskutoční

SHMÚ | SPRÁVA | IVAN GARČÁR
Vážení priaznivci a sympatizanti SHMÚ, ak ste sa už tešili na tohtoročné stretnutie s našimi zamestnancami v rámci Dňa otvorených dverí, nemáme pre Vás priaznivú správu.
19 FEB 2020

Prednáškové popoludnie 27. 02. 2020

METEOROLÓGIA | SPRÁVA | PAVLÍNA VALOVÁ
Vo februári pokračujeme v sérii prednáškových popoludní pre širokú verejnosť - tento mesiac s aktuálnou témou, sieť pozemných meteorologických staníc.

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑