SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Prízemný mráz Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 15.9.2019 05:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Radošovce APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Senica AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jakubov - Malina AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo - Dunaj AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  2.6  2.6
Hurbanovo AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0 0.2  0.2

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Východná - Čierny Váh APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Vyšná Boca APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Hybica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Podbanské - Belá AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.2
Liptovský Hrádok - Váh AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
L. Mikuláš - Lipt. Ondrašová - Jalovecký p. AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Vlachy - Kľačianka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Magurka APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 15.09.2019 05:00           0  0
Novoť APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rabča AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 15.09.2019 05:00     0  0  0  0.3
Liesek AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Liesek AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Trstená - Oravica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Zázrivá APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Párnica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turček APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Martin - Žabokreky AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Martin - Pivovarský potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turzovka AWS2 15.09.2019 05:00  0.3  0.4  0.4  0.4  0.4
Turzovka - Kysuca AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Čadca AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Žilina AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Modra,Piesok AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Blahova APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Žiharec AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Chvojnica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bystričany-Chalmová - Nitra AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 15.09.2019 05:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Veľké Bielice - Nitrica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 15.09.2019 05:00  0.1  0.1  0.1  0.1  0.1
Mochovce AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nitra - Velké Janíkovce AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nitra AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Telgárt AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Pohorelá APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.3
Čierny Balog - Dobroč APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Chata pod Hrbom APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Slovenská Ľupča APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 15.09.2019 05:00     0  0  0  0
Králiky APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  2.9
Banská Bystrica AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Sliač AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Detvianská Huta APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva - Neresnica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Zvolen - Slatina AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0.1  0.4
Žiar nad Hronom AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  1.1  1.1  1.1
Hronský Beňadik APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Holiša - Ipeľ AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kalonda - Ipeľ AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.2
Banská Štiavnica AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Salka - Ipeľ AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rožňava - Slaná AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Revúca - Zdychava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lenartovce - Slaná AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Klenovec APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jesenské - Gortva AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Malá Ida APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Uloža APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Stratená - Hnilec AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Mlynky APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Nálepkovo APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Gelnica APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kojšovská Hoľa AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Brezovica nad Torysou APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.5
Jakubovany AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 15.09.2019 05:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Kapušany APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 15.09.2019 05:00           0  0
Ploské APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Košice - letisko AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Milhosť APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Habura APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce - Vydranka AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Výrava APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Sobrance - Sobranecký potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Kuková APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Turany nad Ondavou APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.5
Oľka APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.3
Slovenská Kajňa APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.2
Čaklov AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Horovce - Ondava AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Milhostov AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Tatranská Polianka AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Svit - Mlynica AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Poprad AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Skalnaté Pleso AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.5
Tatranská Lomnica AWS2 15.09.2019 05:00           0  0.3
Stará Lesná AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.2
Kežmarok APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  1.1
Podolínec AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Jarabina APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Jakubany APS2 15.09.2019 05:00  0  0.1  0.1  0.1  0.2
Plaveč AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Tatranská Javorina AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  1.4
Osturňa APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0
Reľov APS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.2
Červený Kláštor AWS2 15.09.2019 05:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0.2
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
PoUtSt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
Klimatický atlas SlovenskaObjednávanie prednášok na SHMÚ Bratislava
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Deň Dunaja - Príspevky
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
13 SEP 2019

Úspešný workshop projektu DAREFFORT

HYDROLÓGIA | SPRÁVA | VALÉRIA WENDLOVÁ
V priestoroch Vodárenského múzea v Bratislave sa vo štvrtok (11.9.2019) uskutočnil, v rámci projektu DAREFFORT, workshop zameraný na výmenu skúsenosti medzi poskytovateľmi a užívateľmi hydrologických predpovedí a výstrah.
07 SEP 2019

Pozvánka na prednáškové popoludnie 25.9.2019

METEOROLÓGIA | SPRÁVA | PAULÍNA VALOVÁ, TIBOR CSÖRGEI
Po letnej prestávke pokračujú prednáškové popoludnia SHMÚ a SAV prednáškou o povodniach.
05 SEP 2019

Pozvánka na konferenciu "Urbanizovaná krajina, pôda a klíma"

KLIMATOLÓGIA | OZNAM | ODBOR KLIMATOLOGICKÁ SLUŽBA
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum – Výskumný ústav pôdoznalectva a ochrany pôdy, Geografický ústav Slovenskej akadémie vied a Slovenský hydrometeorologický ústav v Bratislave Vás pozývajú na vedeckú konferenciu: „Urbanizovaná krajina, pôda a klíma“.
02 SEP 2019

Pozvánka na Konferencie mladých odborníkov 2019

SHMÚ | OZNAM | A. BLAHOVÁ
Slovenská meteorologická spoločnosť, Slovenský národný výbor pre Medzinárodný hydrologický program UNESCO,  Združenie zamestnávateľov vo vodnom hospodárstve, Global Water Partnership Slovensko a Slovenský hydrometeorologický ústav oznamujú, že v roku 2019 budú konferencie mladých odborníkov v odboroch: meteorológia, klimatológia a kvalita ovzdušia, hydrológia a vodné hospodárstvo dňa: 14. novembra 2019 (štvrtok).
02 SEP 2019

Pozvánka na odborný seminár Odboru emisie a biopalivá

OVZDUŠIE | OZNAM | SZEMESOVÁ JANKA, PHDR.
Pozývame vás na odborný seminár Odboru emisie a biopalivá.
01 SEP 2019

Koniec horúčav

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Vlnu horúčav ukončí prechod výrazného studeného frontu.

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑