SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Vietor na horáchHmla Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica21.1.2020 07:0019Hladina ustálená
 KopčanyMorava21.1.2020 07:0070Hladina ustálená
 BrodskéMorava21.1.2020 07:0061Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok21.1.2020 07:009Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok21.1.2020 07:003Hladina ustálená
PMyjavaMyjava21.1.2020 07:0053Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok21.1.2020 07:007Hladina ustálená
PJablonicaMyjava21.1.2020 07:0012Hladina ustálená
 VrbovceTeplica21.1.2020 07:0062Hladina ustálená
 SobotišteTeplica21.1.2020 07:0062Hladina ustálená
 PodbrančMyjava21.1.2020 07:0081Hladina ustálená
 KunovTeplica21.1.2020 07:0019Hladina ustálená
 SenicaTeplica21.1.2020 07:0018Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava21.1.2020 07:0090Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava21.1.2020 07:00130Hladina ustálená
 SološnicaRudava21.1.2020 07:0098Hladina ustálená
 StudienkaRudava21.1.2020 06:4592Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava21.1.2020 07:0068Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava21.1.2020 07:0089Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava21.1.2020 07:00148Hladina ustálená
 KuchyňaMalina21.1.2020 07:008Hladina ustálená
 JakubovMalina21.1.2020 07:0031Hladina ustálená
 LábMočiarka21.1.2020 07:0059Hladina ustálená
 BorinkaStupavka21.1.2020 07:009Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava21.1.2020 07:00175Hladina ustálená
PDevínDunaj21.1.2020 07:00137Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj21.1.2020 07:0095Hladina ustálená
PBratislavaDunaj21.1.2020 07:00277Hladina ustálená
 RusovceDunaj21.1.2020 07:10694Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj21.1.2020 07:0099Hladina ustálená
 SapDunaj21.1.2020 07:0071Hladina ustálená
PMedveďovDunaj21.1.2020 07:0097Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj21.1.2020 07:00279Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj21.1.2020 07:00202Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj21.1.2020 07:00223Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj21.1.2020 07:00137Hladina ustálená
 PezinokBlatina21.1.2020 07:0072Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál21.1.2020 07:00108Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj21.1.2020 07:00161Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok21.1.2020 07:0017Hladina ustálená
 BukováTrnávka21.1.2020 07:00106Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka21.1.2020 07:0032Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná21.1.2020 06:0012Hladina ustálená
 PílaGidra21.1.2020 07:0022Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh21.1.2020 07:0017Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj21.1.2020 07:00146Hladina ustálená
 HlohovecVáh21.1.2020 07:00115Hladina stúpa
 ŠaľaVáh21.1.2020 07:00128Hladina ustálená
 KľačnoNitra21.1.2020 06:457Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra21.1.2020 07:0021Hladina ustálená
 TužinaTužina21.1.2020 07:0032Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica21.1.2020 06:307Hladina ustálená
PNedožeryNitra21.1.2020 07:0048Hladina ustálená
 PrievidzaNitra21.1.2020 07:006Hladina ustálená
 HandlováHandlovka21.1.2020 07:0058Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka21.1.2020 07:0033Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok21.1.2020 07:0016Hladina ustálená
PChalmováNitra21.1.2020 07:0078Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok21.1.2020 07:0028Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica21.1.2020 07:0075Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica21.1.2020 07:0041Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica21.1.2020 07:00114Hladina ustálená
 ChynoranyNitra21.1.2020 07:0086Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava21.1.2020 07:0026Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava21.1.2020 07:0088Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša21.1.2020 07:0087Hladina ustálená
PNadliceBebrava21.1.2020 07:0043Hladina ustálená
 NemečkyChocina21.1.2020 07:0076Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra21.1.2020 07:0048Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka21.1.2020 07:0042Hladina ustálená
 ZbehyAndač21.1.2020 07:0070Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra21.1.2020 07:00192Hladina stúpa
 KolárovoVáh21.1.2020 07:00181Hladina klesá
 ObyceŽitava21.1.2020 07:0016Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok21.1.2020 07:0062Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj21.1.2020 06:00130Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava21.1.2020 07:0091Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj21.1.2020 07:00118Hladina ustálená
PKomárnoDunaj21.1.2020 07:00128Hladina ustálená
 IžaDunaj21.1.2020 07:0077Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj21.1.2020 07:0084Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj21.1.2020 07:0059Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh21.1.2020 07:0022Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica21.1.2020 07:0054Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh21.1.2020 07:0013Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh21.1.2020 07:00104Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca21.1.2020 07:0047Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica21.1.2020 07:0016Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh21.1.2020 07:0067Hladina ustálená
PPodbanskéBelá21.1.2020 07:0031Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok21.1.2020 07:0023Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá21.1.2020 07:00111Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica21.1.2020 07:0041Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh21.1.2020 07:00105Hladina ustálená
 DemänováDemänovka21.1.2020 07:006Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka21.1.2020 07:008Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka21.1.2020 07:0090Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka21.1.2020 07:0044Hladina ustálená
 VlachyKľačianka21.1.2020 07:004Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka21.1.2020 07:0028Hladina ustálená
 BešeňováVáh21.1.2020 07:0085Hladina ustálená
PPodsucháRevúca21.1.2020 07:0046Hladina ustálená
 HubováVáh21.1.2020 07:0084Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka21.1.2020 07:0042Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava21.1.2020 07:0013Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava21.1.2020 07:0031Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka21.1.2020 07:0010Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka21.1.2020 07:0029Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka21.1.2020 07:00104Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik21.1.2020 07:00143Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava21.1.2020 07:00105Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa21.1.2020 07:00104Hladina ustálená
 TvrdošínOrava21.1.2020 07:00105Hladina ustálená
 TrstenáOravica21.1.2020 07:0096Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok21.1.2020 07:0039Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava21.1.2020 07:0043Hladina stúpa
 PárnicaZázrivka21.1.2020 07:0049Hladina ustálená
 DierováOrava21.1.2020 07:00122Hladina ustálená
 TuranyČiernik21.1.2020 07:0017Hladina ustálená
 TurčekTuriec21.1.2020 07:0035Hladina ustálená
 IvančináTuriec21.1.2020 07:0028Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica21.1.2020 07:0016Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca21.1.2020 07:0027Hladina ustálená
PMartinTuriec21.1.2020 07:00100Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok21.1.2020 07:0011Hladina ustálená
 StrečnoVáh21.1.2020 07:0065Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok21.1.2020 07:0017Hladina ustálená
PStrážaVarínka21.1.2020 07:0020Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka21.1.2020 07:0012Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca21.1.2020 07:0018Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka21.1.2020 07:0026Hladina ustálená
PČadcaKysuca21.1.2020 07:0020Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica21.1.2020 07:0012Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca21.1.2020 07:00145Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka21.1.2020 07:0027Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok21.1.2020 07:0017Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka21.1.2020 07:0030Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok21.1.2020 07:0021Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka21.1.2020 07:00118Hladina ustálená
 BytčaPetrovička21.1.2020 07:0030Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka21.1.2020 07:0028Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka21.1.2020 07:15112Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka21.1.2020 07:1528Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník21.1.2020 07:0017Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec21.1.2020 07:006Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda21.1.2020 07:0020Hladina ustálená
PVisolajePružinka21.1.2020 07:0040Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára21.1.2020 07:00122Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička21.1.2020 07:0018Hladina ustálená
 ČachticeJablonka21.1.2020 07:0021Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok21.1.2020 07:0014Hladina ustálená

Počet staníc: 69

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron21.1.2020 07:0037Hladina ustálená
PPolomkaHron21.1.2020 07:0040Hladina ustálená
PBreznoHron21.1.2020 07:0019Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo21.1.2020 07:0035Hladina ustálená
PHronecČierny Hron21.1.2020 07:0051Hladina ustálená
 BystráBystrianka21.1.2020 07:0037Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička21.1.2020 07:0022Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok21.1.2020 07:0050Hladina ustálená
 DubováHron21.1.2020 07:0082Hladina ustálená
 ĽubietováHutná21.1.2020 07:0015Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica21.1.2020 07:0029Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok21.1.2020 07:0044Hladina stúpa
 Banská Bystrica Bystrica21.1.2020 07:0053Hladina ustálená
PBanská BystricaHron21.1.2020 07:0098Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok21.1.2020 07:0020Hladina ustálená
 ZvolenHron21.1.2020 07:0052Hladina ustálená
 MôťováSlatina21.1.2020 07:0051Hladina ustálená
 ZolnáZolná21.1.2020 07:0015Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica21.1.2020 07:0018Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica21.1.2020 07:0027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina21.1.2020 07:0035Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica21.1.2020 07:0028Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok21.1.2020 07:0016Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron21.1.2020 07:00114Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak21.1.2020 07:009Hladina ustálená
PBrehyHron21.1.2020 07:0046Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka21.1.2020 07:0039Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron21.1.2020 07:0075Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka21.1.2020 07:0011Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica21.1.2020 07:0025Hladina ustálená
PKamenínHron21.1.2020 07:00113Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ21.1.2020 07:0028Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ21.1.2020 07:0037Hladina ustálená
 PršaSuchá21.1.2020 07:0011Hladina ustálená
PHolišaIpeľ21.1.2020 07:0027Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok21.1.2020 07:0012Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok21.1.2020 07:007Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok21.1.2020 07:0015Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok21.1.2020 07:0044Hladina ustálená
PKalondaIpeľ21.1.2020 07:0043Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník21.1.2020 07:0060Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník21.1.2020 07:0024Hladina ustálená
 PôtorStará rieka21.1.2020 07:0011Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš21.1.2020 07:0021Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ21.1.2020 07:00143Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok21.1.2020 07:0011Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica21.1.2020 07:0021Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica21.1.2020 07:00121Hladina ustálená
 PlášťovceLitava21.1.2020 07:0018Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica21.1.2020 07:0016Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica21.1.2020 07:0039Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ21.1.2020 07:00150Hladina ustálená
 SazdiceBúr21.1.2020 07:0061Hladina ustálená
PSalkaIpeľ21.1.2020 07:00109Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná21.1.2020 07:0021Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok21.1.2020 07:0081Hladina ustálená
 VlachovoSlaná21.1.2020 07:0034Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná21.1.2020 07:0027Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok21.1.2020 07:0017Hladina ustálená
 RožňavaSlaná21.1.2020 07:0036Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik21.1.2020 07:0045Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik21.1.2020 07:0041Hladina ustálená
PBretkaSlaná21.1.2020 07:0055Hladina klesá
 RevúcaZdychava21.1.2020 07:0020Hladina ustálená
 BretkaMuráň21.1.2020 07:0071Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec21.1.2020 07:0036Hladina ustálená
 BehynceTuriec21.1.2020 07:0038Hladina ustálená
PLenartovceSlaná21.1.2020 07:0053Hladina klesá
 HnúšťaKlenovská Rimava21.1.2020 07:0021Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava21.1.2020 07:0080Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica21.1.2020 07:0013Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica21.1.2020 07:0040Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava21.1.2020 07:0064Hladina ustálená
 JesenskéGortva21.1.2020 07:0057Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh21.1.2020 07:0053Hladina ustálená
 VlkyňaRimava21.1.2020 07:0051Hladina ustálená

Počet staníc: 76

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník21.1.2020 07:00113Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec21.1.2020 07:0036Hladina ustálená
 MengusovcePoprad21.1.2020 07:0018Hladina klesá
 SvitPoprad21.1.2020 07:0063Hladina ustálená
 SvitMlynica21.1.2020 07:0095Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok21.1.2020 07:0054Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok21.1.2020 07:0079Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad21.1.2020 07:003Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok21.1.2020 07:0057Hladina ustálená
PKežmarokPoprad21.1.2020 07:0088Hladina ustálená
 KežmarokĽubica21.1.2020 07:0041Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad21.1.2020 07:0043Hladina ustálená
 HniezdneKamienka21.1.2020 07:0062Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad21.1.2020 07:0080Hladina ustálená
 HranovnicaHornád21.1.2020 07:0012Hladina ustálená
 HrabušiceHornád21.1.2020 07:0061Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda21.1.2020 07:0019Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád21.1.2020 07:00136Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica21.1.2020 07:009Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok21.1.2020 07:0040Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád21.1.2020 07:00133Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko21.1.2020 07:0058Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok21.1.2020 07:0018Hladina ustálená
PMargecanyHornád21.1.2020 07:00381Hladina ustálená
 StratenáHnilec21.1.2020 07:0072Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec21.1.2020 07:00188Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník21.1.2020 07:00104Hladina ustálená
PJaklovceHnilec21.1.2020 07:00167Hladina ustálená
 ObišovceSvinka21.1.2020 07:0063Hladina ustálená
 KysakHornád21.1.2020 07:00141Hladina ustálená
 KošiceHornád21.1.2020 07:00103Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa21.1.2020 07:0018Hladina stúpa
 Torysa Torysa21.1.2020 07:0032Hladina ustálená
PSabinovTorysa21.1.2020 07:00100Hladina ustálená
PPrešovTorysa21.1.2020 07:0077Hladina ustálená
 DemjataSekčov21.1.2020 07:0026Hladina ustálená
 PrešovSekčov21.1.2020 07:00100Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa21.1.2020 07:0036Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok21.1.2020 07:0032Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava21.1.2020 07:0022Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád21.1.2020 07:0086Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva21.1.2020 07:0018Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva21.1.2020 07:00110Hladina ustálená
PJaníkIda21.1.2020 07:0046Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva21.1.2020 07:0085Hladina ustálená
 HosťovceTurňa21.1.2020 07:0015Hladina ustálená
 HosťovceBodva21.1.2020 07:00114Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka21.1.2020 07:00113Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec21.1.2020 07:0031Hladina ustálená
 JabloňVýrava21.1.2020 07:0025Hladina ustálená
 KoškovceLaborec21.1.2020 07:0057Hladina ustálená
 PapínUdava21.1.2020 06:0077Hladina ustálená
 UdavskéUdava21.1.2020 07:0065Hladina ustálená
 SninaCirocha21.1.2020 07:0060Hladina ustálená
 SninaPčolinka21.1.2020 07:0089Hladina ustálená
PHumennéLaborec21.1.2020 07:00100Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec21.1.2020 07:00107Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže21.1.2020 07:0089Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec21.1.2020 07:00145Hladina ustálená
 UličUlička21.1.2020 07:0047Hladina ustálená
PLekárovceUh21.1.2020 07:0035Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna21.1.2020 07:00114Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok21.1.2020 07:0048Hladina ustálená
 IžkovceLaborec21.1.2020 07:00106Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica21.1.2020 07:00246Hladina ustálená
 GerlachovTopľa21.1.2020 07:0031Hladina ustálená
 BardejovTopľa21.1.2020 07:00135Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda21.1.2020 07:0080Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec21.1.2020 07:0097Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka21.1.2020 07:0052Hladina ustálená
 MarhaňTopľa21.1.2020 07:00126Hladina ustálená
PHanušovceTopľa21.1.2020 07:0021Hladina ustálená
PSvidníkOndava21.1.2020 07:0076Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka21.1.2020 07:0014Hladina ustálená
PStropkovOndava21.1.2020 07:0059Hladina ustálená
 MiňovceOndava21.1.2020 07:0076Hladina ustálená
 JasenovceOľka21.1.2020 07:0070Hladina ustálená
 HencovceOndava21.1.2020 07:00166Hladina ustálená
 HorovceOndava21.1.2020 07:0023Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec21.1.2020 07:0025Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog21.1.2020 07:00290Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava21.1.2020 07:0061Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑