SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Vietor Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica29.3.2020 08:0022Hladina ustálená
 KopčanyMorava29.3.2020 08:0087Hladina ustálená
 BrodskéMorava29.3.2020 08:0080Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok29.3.2020 08:0010Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok29.3.2020 08:0018Hladina ustálená
PMyjavaMyjava29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok29.3.2020 08:008Hladina ustálená
PJablonicaMyjava29.3.2020 08:0022Hladina ustálená
 VrbovceTeplica29.3.2020 08:0074Hladina ustálená
 SobotišteTeplica29.3.2020 08:0069Hladina ustálená
 PodbrančMyjava29.3.2020 08:0089Hladina ustálená
 KunovTeplica29.3.2020 08:0021Hladina ustálená
 SenicaTeplica29.3.2020 08:0021Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava29.3.2020 08:0093Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava29.3.2020 08:00168Hladina ustálená
 SološnicaRudava29.3.2020 08:0082Hladina ustálená
 StudienkaRudava29.3.2020 07:1583Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava29.3.2020 08:00124Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava29.3.2020 08:00181Hladina ustálená
 KuchyňaMalina29.3.2020 08:0012Hladina ustálená
 JakubovMalina29.3.2020 08:0026Hladina ustálená
 LábMočiarka29.3.2020 08:0056Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok29.3.2020 08:00103Hladina ustálená
 BorinkaStupavka29.3.2020 08:0015Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava29.3.2020 08:00203Hladina ustálená
PDevínDunaj29.3.2020 08:00200Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj29.3.2020 08:0090Hladina ustálená
PBratislavaDunaj29.3.2020 08:00301Hladina ustálená
 RusovceDunaj29.3.2020 08:10688Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj29.3.2020 08:15104Hladina ustálená
 SapDunaj29.3.2020 08:00137Hladina ustálená
PMedveďovDunaj29.3.2020 08:00164Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj29.3.2020 08:00289Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj29.3.2020 08:00208Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj29.3.2020 08:00221Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj29.3.2020 08:00135Hladina ustálená
 PezinokBlatina29.3.2020 08:0077Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál29.3.2020 08:00123Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj29.3.2020 08:00160Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok29.3.2020 08:0020Hladina ustálená
 BukováTrnávka29.3.2020 08:00110Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka29.3.2020 08:0025Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná29.3.2020 07:4520Hladina ustálená
 PílaGidra29.3.2020 08:0024Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh29.3.2020 08:0017Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj29.3.2020 08:00144Hladina ustálená
 HlohovecVáh29.3.2020 08:00155Hladina klesá
 ŠaľaVáh29.3.2020 08:00188Hladina klesá
 KľačnoNitra29.3.2020 07:4512Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra29.3.2020 08:0028Hladina ustálená
 TužinaTužina29.3.2020 08:0039Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica29.3.2020 06:1516 
PNedožeryNitra29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
 PrievidzaNitra29.3.2020 08:0017Hladina ustálená
 HandlováHandlovka29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka29.3.2020 08:0038Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok29.3.2020 08:0026Hladina ustálená
PChalmováNitra29.3.2020 08:0087Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok29.3.2020 08:0037Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica29.3.2020 08:0077Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica29.3.2020 08:0054Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica29.3.2020 08:00122Hladina ustálená
 ChynoranyNitra29.3.2020 08:0096Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava29.3.2020 08:0035Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava29.3.2020 08:00130Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša29.3.2020 08:0096Hladina ustálená
PNadliceBebrava29.3.2020 08:0068Hladina ustálená
 NemečkyChocina29.3.2020 08:0075Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra29.3.2020 08:0063Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka29.3.2020 08:0042Hladina ustálená
 ZbehyAndač29.3.2020 08:0072Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra29.3.2020 08:00213Hladina ustálená
 KolárovoVáh29.3.2020 08:00231Hladina stúpa
 ObyceŽitava29.3.2020 08:0022Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok29.3.2020 08:0076Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj29.3.2020 07:00185Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava29.3.2020 08:00107Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj29.3.2020 08:00182Hladina ustálená
PKomárnoDunaj29.3.2020 08:00189Hladina ustálená
 IžaDunaj29.3.2020 08:00147Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj29.3.2020 08:00144Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj29.3.2020 08:00130Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh29.3.2020 08:0017Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh29.3.2020 08:0017Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh29.3.2020 08:00111Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca29.3.2020 08:0054Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica29.3.2020 08:0029Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh29.3.2020 08:0075Hladina ustálená
PPodbanskéBelá29.3.2020 08:0037Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok29.3.2020 08:0020Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá29.3.2020 08:00121Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica29.3.2020 08:0045Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh29.3.2020 08:00113Hladina ustálená
 DemänováDemänovka29.3.2020 08:0012Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka29.3.2020 08:0016Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka29.3.2020 08:00104Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka29.3.2020 08:0047Hladina ustálená
 VlachyKľačianka29.3.2020 08:008Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
 BešeňováVáh29.3.2020 08:0066Hladina ustálená
PPodsucháRevúca29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
 HubováVáh29.3.2020 08:0078Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka29.3.2020 08:0050Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava29.3.2020 08:0021Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava29.3.2020 08:0040Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka29.3.2020 08:0020Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka29.3.2020 08:0041Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka29.3.2020 08:00118Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik29.3.2020 08:00145Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava29.3.2020 08:00114Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa29.3.2020 08:00104Hladina ustálená
 TvrdošínOrava29.3.2020 08:0087Hladina ustálená
 TrstenáOravica29.3.2020 08:00108Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok29.3.2020 08:0048Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava29.3.2020 08:0038Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka29.3.2020 08:0057Hladina ustálená
 DierováOrava29.3.2020 08:00132Hladina ustálená
 TuranyČiernik29.3.2020 08:0017Hladina ustálená
 TurčekTuriec29.3.2020 08:0036Hladina ustálená
 IvančináTuriec29.3.2020 08:0034Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica29.3.2020 08:0020Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca29.3.2020 08:0031Hladina ustálená
PMartinTuriec29.3.2020 08:00110Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok29.3.2020 08:0018Hladina ustálená
 StrečnoVáh29.3.2020 08:0089Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok29.3.2020 08:0020Hladina ustálená
PStrážaVarínka29.3.2020 08:0021Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka29.3.2020 08:0013Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca29.3.2020 08:0015Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka29.3.2020 08:0023Hladina ustálená
PČadcaKysuca29.3.2020 08:0019Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica29.3.2020 08:0018Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca29.3.2020 08:00147Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka29.3.2020 08:0032Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok29.3.2020 08:0024Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka29.3.2020 08:0037Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok29.3.2020 08:0023Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka29.3.2020 08:00124Hladina ustálená
 BytčaPetrovička29.3.2020 08:0030Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka29.3.2020 08:0028Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka29.3.2020 08:00113Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka29.3.2020 08:0031Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník29.3.2020 08:0019Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec29.3.2020 08:007Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda29.3.2020 08:008Hladina ustálená
PVisolajePružinka29.3.2020 08:0042Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára29.3.2020 08:00129Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička29.3.2020 08:0021Hladina ustálená
 ČachticeJablonka29.3.2020 08:0029Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok29.3.2020 08:0020Hladina ustálená

Počet staníc: 69

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron29.3.2020 08:0042Hladina ustálená
PPolomkaHron29.3.2020 08:0051Hladina ustálená
PBreznoHron29.3.2020 08:0032Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling29.3.2020 08:0019Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron29.3.2020 08:0013Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo29.3.2020 08:0036Hladina ustálená
PHronecČierny Hron29.3.2020 08:0065Hladina ustálená
 BystráBystrianka29.3.2020 08:0044Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok29.3.2020 08:0044Hladina ustálená
 DubováHron29.3.2020 08:00100Hladina ustálená
 ĽubietováHutná29.3.2020 08:0022Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica29.3.2020 08:0037Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok29.3.2020 08:0048Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica29.3.2020 08:0067Hladina ustálená
PBanská BystricaHron29.3.2020 08:00123Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok29.3.2020 08:0026Hladina ustálená
 ZvolenHron29.3.2020 08:0077Hladina ustálená
 MôťováSlatina29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
 ZolnáZolná29.3.2020 08:0025Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica29.3.2020 08:0022Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica29.3.2020 08:0032Hladina ustálená
 ZvolenSlatina29.3.2020 08:1542Hladina klesá
 Hronská BreznicaJasenica29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok29.3.2020 08:0022Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron29.3.2020 08:00142Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok29.3.2020 08:0010Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak29.3.2020 08:0018Hladina ustálená
PBrehyHron29.3.2020 08:0089Hladina stúpa
 Hronské KľačanyPodlužianka29.3.2020 08:0042Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron29.3.2020 08:0085Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka29.3.2020 08:0018Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica29.3.2020 08:0029Hladina ustálená
 HronovceLužianka29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
PKamenínHron29.3.2020 08:00142Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ29.3.2020 08:0032Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ29.3.2020 08:0041Hladina ustálená
 PršaSuchá29.3.2020 08:0019Hladina ustálená
PHolišaIpeľ29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok29.3.2020 08:0014Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok29.3.2020 08:0012Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok29.3.2020 08:0020Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok29.3.2020 08:0052Hladina ustálená
PKalondaIpeľ29.3.2020 08:0050Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník29.3.2020 08:0063Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník29.3.2020 08:0029Hladina ustálená
 PôtorStará rieka29.3.2020 08:0024Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš29.3.2020 08:0027Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ29.3.2020 08:00164Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok29.3.2020 08:0016Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica29.3.2020 08:00130Hladina ustálená
 PlášťovceLitava29.3.2020 08:0030Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica29.3.2020 08:0025Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica29.3.2020 08:0045Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ29.3.2020 08:00143Hladina ustálená
 SazdiceBúr29.3.2020 08:0063Hladina ustálená
PSalkaIpeľ29.3.2020 08:00129Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná29.3.2020 08:0024Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok29.3.2020 08:0082Hladina ustálená
 VlachovoSlaná29.3.2020 08:1538Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok29.3.2020 08:0019Hladina ustálená
 RožňavaSlaná29.3.2020 08:0039Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik29.3.2020 08:0049Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik29.3.2020 08:0042Hladina ustálená
PBretkaSlaná29.3.2020 08:0064Hladina stúpa
 RevúcaZdychava29.3.2020 08:1527Hladina ustálená
 BretkaMuráň29.3.2020 08:0078Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec29.3.2020 08:0042Hladina ustálená
 BehynceTuriec29.3.2020 08:0047Hladina ustálená
PLenartovceSlaná29.3.2020 08:0074Hladina ustálená
 TisovecRimava29.3.2020 08:0025Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava29.3.2020 08:0025Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava29.3.2020 08:0089Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica29.3.2020 08:0023Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica29.3.2020 08:0047Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava29.3.2020 08:0076Hladina ustálená
 JesenskéGortva29.3.2020 08:0054Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh29.3.2020 08:0061Hladina ustálená
 VlkyňaRimava29.3.2020 08:0063Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník29.3.2020 08:00117Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec29.3.2020 08:0048Hladina ustálená
 MengusovcePoprad29.3.2020 08:1519Hladina ustálená
 SvitPoprad29.3.2020 08:1566Hladina ustálená
 SvitMlynica29.3.2020 08:00101Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok29.3.2020 08:0052Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok29.3.2020 08:0075Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad29.3.2020 08:154Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok29.3.2020 08:0061Hladina ustálená
PKežmarokPoprad29.3.2020 08:0091Hladina ustálená
 KežmarokĽubica29.3.2020 08:0044Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad29.3.2020 08:1548Hladina ustálená
 HniezdneKamienka29.3.2020 08:0066Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad29.3.2020 08:0079Hladina ustálená
 HranovnicaHornád29.3.2020 08:0025Hladina ustálená
 HrabušiceHornád29.3.2020 08:0067Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda29.3.2020 08:0019Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád29.3.2020 08:00137Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica29.3.2020 08:009Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok29.3.2020 08:0046Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád29.3.2020 08:00133Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko29.3.2020 08:0061Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok29.3.2020 08:0018Hladina ustálená
PMargecanyHornád29.3.2020 08:00381Hladina ustálená
 StratenáHnilec29.3.2020 08:0074Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec29.3.2020 08:00182Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník29.3.2020 08:00101Hladina ustálená
PJaklovceHnilec29.3.2020 08:00174Hladina ustálená
 ObišovceSvinka29.3.2020 08:0067Hladina ustálená
 KysakHornád29.3.2020 08:00146Hladina ustálená
 KošiceHornád29.3.2020 08:00109Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa29.3.2020 08:0017Hladina ustálená
 Torysa Torysa29.3.2020 08:0030Hladina ustálená
PSabinovTorysa29.3.2020 08:00104Hladina ustálená
PPrešovTorysa29.3.2020 08:0086Hladina ustálená
 DemjataSekčov29.3.2020 08:0031Hladina ustálená
 PrešovSekčov29.3.2020 08:00101Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa29.3.2020 08:0067Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava29.3.2020 08:0028Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád29.3.2020 08:0095Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva29.3.2020 08:0023Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva29.3.2020 08:00112Hladina ustálená
PJaníkIda29.3.2020 08:0053Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva29.3.2020 08:0094Hladina ustálená
 HosťovceTurňa29.3.2020 08:0020Hladina ustálená
 HosťovceBodva29.3.2020 08:00118Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka29.3.2020 08:00113Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
 JabloňVýrava29.3.2020 08:0028Hladina ustálená
 KoškovceLaborec29.3.2020 08:0057Hladina ustálená
 PapínUdava29.3.2020 08:0079Hladina ustálená
 UdavskéUdava29.3.2020 08:0067Hladina ustálená
 SninaCirocha29.3.2020 08:0063Hladina ustálená
 SninaPčolinka29.3.2020 08:0089Hladina ustálená
PHumennéLaborec29.3.2020 08:00104Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec29.3.2020 08:00122Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže29.3.2020 08:00100Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec29.3.2020 08:00159Hladina ustálená
 UličUlička29.3.2020 08:0049Hladina ustálená
PLekárovceUh29.3.2020 08:0053Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna29.3.2020 08:00123Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok29.3.2020 08:0051Hladina ustálená
 IžkovceLaborec29.3.2020 08:00243Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica29.3.2020 08:00376Hladina ustálená
 GerlachovTopľa29.3.2020 08:0032Hladina ustálená
 BardejovTopľa29.3.2020 08:00144Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda29.3.2020 08:0082Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec29.3.2020 08:00100Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka29.3.2020 08:0052Hladina ustálená
 MarhaňTopľa29.3.2020 08:00133Hladina ustálená
PHanušovceTopľa29.3.2020 08:0030Hladina ustálená
PSvidníkOndava29.3.2020 08:0079Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka29.3.2020 08:0015Hladina ustálená
PStropkovOndava29.3.2020 08:0059Hladina ustálená
 MiňovceOndava29.3.2020 08:0078Hladina ustálená
 JasenovceOľka29.3.2020 08:0089Hladina ustálená
 HencovceOndava29.3.2020 08:00179Hladina ustálená
 HorovceOndava29.3.2020 08:0033Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec29.3.2020 08:0025Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog29.3.2020 08:15379Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava29.3.2020 08:0050Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑