SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Vietor na horách Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Brezová pod BradlomBrezovský potok16.9.2019 16:453Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok16.9.2019 16:453Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica16.9.2019 16:154Hladina ustálená
 PrievidzaNitra16.9.2019 16:455Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok16.9.2019 16:455Hladina ustálená
 JablonicaMyjava16.9.2019 16:456Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok16.9.2019 16:457Hladina ustálená
 KuchyňaMalina16.9.2019 16:457Hladina ustálená
 BorinkaStupavka16.9.2019 16:4510Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná16.9.2019 15:0010Hladina ustálená
 KľačnoNitra16.9.2019 15:3010Hladina ustálená
 SenicaTeplica16.9.2019 16:4511Hladina ustálená
 LopašovChvojnica16.9.2019 16:4512Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok16.9.2019 16:4512Hladina ustálená
 ObyceŽitava16.9.2019 16:4512Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra16.9.2019 16:4514Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok16.9.2019 16:4514Hladina ustálená
 PílaGidra16.9.2019 16:4516Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh16.9.2019 16:4518Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka16.9.2019 16:4521Hladina ustálená
 KunovTeplica16.9.2019 16:4522Hladina ustálená
 TužinaTužina16.9.2019 16:4523Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava16.9.2019 16:4524Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok16.9.2019 16:4525Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka16.9.2019 16:4532Hladina ustálená
PNadliceBebrava16.9.2019 16:4534Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica16.9.2019 16:4539Hladina ustálená
 NedožeryNitra16.9.2019 16:4540Hladina ustálená
 BrodskéMorava16.9.2019 16:4543Hladina ustálená
 KopčanyMorava16.9.2019 16:4547Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra16.9.2019 16:4549Hladina stúpa
 MyjavaMyjava16.9.2019 16:4553Hladina ustálená
 HandlováHandlovka16.9.2019 16:4555Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok16.9.2019 16:4556Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka16.9.2019 16:4557Hladina ustálená
 JakubovMalina16.9.2019 16:4558Hladina ustálená
 SobotišteTeplica16.9.2019 16:4561Hladina ustálená
 VrbovceTeplica16.9.2019 16:4561Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava16.9.2019 16:4563Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava16.9.2019 16:4566Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica16.9.2019 16:4567Hladina ustálená
PChalmováNitra16.9.2019 16:4570Hladina ustálená
 PezinokBlatina16.9.2019 16:4571Hladina ustálená
 NemečkyChocina16.9.2019 16:4573Hladina ustálená
 StudienkaRudava16.9.2019 15:0074Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava16.9.2019 16:4575Hladina ustálená
 PodbrančMyjava16.9.2019 16:4575Hladina ustálená
 ChynoranyNitra16.9.2019 16:4577Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava16.9.2019 16:4582Hladina ustálená
 SološnicaRudava16.9.2019 16:4585Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša16.9.2019 16:4586Hladina ustálená
 ZbehyAndač16.9.2019 16:4591Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj16.9.2019 16:4593Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj16.9.2019 16:4597Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál16.9.2019 16:4597Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj16.9.2019 15:45102Hladina ustálená
 BukováTrnávka16.9.2019 16:45106Hladina ustálená
 SapDunaj16.9.2019 16:45109Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava16.9.2019 16:45111Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj16.9.2019 16:45112Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica16.9.2019 16:45112Hladina ustálená
 IžaDunaj16.9.2019 16:45114Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava16.9.2019 16:30117Hladina ustálená
 HlohovecVáh16.9.2019 16:45120Hladina stúpa
 Vysoká pri MoraveMorava16.9.2019 16:45128Hladina ustálená
 LábMočiarka16.9.2019 16:45129Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj16.9.2019 16:45134Hladina ustálená
PMedveďovDunaj16.9.2019 16:45135Hladina ustálená
 ŠaľaVáh16.9.2019 16:45139Hladina klesá
 TrsticeMalý Dunaj16.9.2019 16:45144Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj16.9.2019 16:45146Hladina klesá
PKomárnoDunaj16.9.2019 16:45153Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava16.9.2019 16:45155Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj16.9.2019 15:00155Hladina ustálená
 KolárovoVáh16.9.2019 16:45157Hladina stúpa
 Nová DedinkaMalý Dunaj16.9.2019 16:45165Hladina ustálená
PDevínDunaj16.9.2019 16:45169Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra16.9.2019 16:45173Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj16.9.2019 16:00212Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj16.9.2019 16:45215Hladina ustálená
PBratislavaDunaj16.9.2019 16:45297Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj16.9.2019 16:45317Hladina ustálená
 RusovceDunaj16.9.2019 16:45692Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 VydrnáPetrínovec16.9.2019 16:455Hladina ustálená
 VlachyKľačianka16.9.2019 16:307Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok16.9.2019 16:309Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok16.9.2019 16:309Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka16.9.2019 16:3010Hladina ustálená
 ČachticeJablonka16.9.2019 16:4510Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok16.9.2019 16:3012Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava16.9.2019 16:4512Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka16.9.2019 16:4512Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica16.9.2019 16:4512Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca16.9.2019 16:4513Hladina ustálená
 DemänováDemänovka16.9.2019 16:4514Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica16.9.2019 16:4514Hladina ustálená
PStrážaVarínka16.9.2019 16:4514Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka16.9.2019 16:4515Hladina ustálená
 TuranyČiernik16.9.2019 16:4515Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok16.9.2019 16:4515Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda16.9.2019 16:4515Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička16.9.2019 16:4515Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok16.9.2019 16:3016Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok16.9.2019 16:3016Hladina ustálená
PČadcaKysuca16.9.2019 16:3017Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník16.9.2019 16:4518Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica16.9.2019 16:3020Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka16.9.2019 16:3020Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka16.9.2019 16:4521Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh16.9.2019 16:3022Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava16.9.2019 16:4522Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava16.9.2019 16:4524Hladina klesá
 Kláštor p. ZnievomVríca16.9.2019 16:4525Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka16.9.2019 16:4525Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka16.9.2019 16:4526Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka16.9.2019 16:4526Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka16.9.2019 16:4527Hladina ustálená
 BytčaPetrovička16.9.2019 16:4528Hladina ustálená
 IvančináTuriec16.9.2019 16:4529Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka16.9.2019 16:4531Hladina ustálená
 TurčekTuriec16.9.2019 16:4533Hladina ustálená
PVisolajePružinka16.9.2019 16:4533Hladina ustálená
 BešeňováVáh16.9.2019 16:4537Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka16.9.2019 16:4540Hladina ustálená
PPodbanskéBelá16.9.2019 16:3041Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka16.9.2019 16:4546Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka16.9.2019 16:4547Hladina ustálená
PPodsucháRevúca16.9.2019 16:4547Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok16.9.2019 16:4549Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica16.9.2019 16:4552Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca16.9.2019 16:4554Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica16.9.2019 16:3056Hladina ustálená
 HubováVáh16.9.2019 16:4557Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh16.9.2019 16:4576Hladina ustálená
 StrečnoVáh16.9.2019 16:4590Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka16.9.2019 16:4591Hladina ustálená
 TvrdošínOrava16.9.2019 16:4592Hladina ustálená
PMartinTuriec16.9.2019 16:4597Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka16.9.2019 16:4598Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava16.9.2019 16:45102Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa16.9.2019 16:45104Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka16.9.2019 16:45106Hladina ustálená
 TrstenáOravica16.9.2019 16:45107Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára16.9.2019 16:45111Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh16.9.2019 16:30112Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh16.9.2019 16:45112Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka16.9.2019 16:45112Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá16.9.2019 16:45123Hladina ustálená
 DierováOrava16.9.2019 16:45131Hladina klesá
PKysucké Nové MestoKysuca16.9.2019 16:30142Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik16.9.2019 16:45143Hladina ustálená

Počet staníc: 68

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Čierny BalogČierny Hron16.9.2019 16:454Hladina ustálená
 PršaSuchá16.9.2019 16:454Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok16.9.2019 16:455Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok16.9.2019 16:455Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica16.9.2019 16:456Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak16.9.2019 16:458Hladina ustálená
 PôtorStará rieka16.9.2019 16:458Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok16.9.2019 16:458Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka16.9.2019 16:4511Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok16.9.2019 16:4511Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok16.9.2019 16:4511Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling16.9.2019 16:4513Hladina ustálená
PHolišaIpeľ16.9.2019 16:4513Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica16.9.2019 16:4513Hladina ustálená
 TisovecRimava16.9.2019 16:4515Hladina ustálená
 ĽubietováHutná16.9.2019 16:4516Hladina ustálená
 ZolnáZolná16.9.2019 16:4516Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník16.9.2019 16:4517Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok16.9.2019 16:4518Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava16.9.2019 16:4519Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ16.9.2019 16:4520Hladina ustálená
 PlášťovceLitava16.9.2019 16:4520Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica16.9.2019 16:4520Hladina ustálená
PBreznoHron16.9.2019 16:4521Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička16.9.2019 16:4521Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš16.9.2019 16:4521Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica16.9.2019 16:4522Hladina ustálená
 BehynceTuriec16.9.2019 16:4522Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica16.9.2019 16:4522Hladina ustálená
 RevúcaZdychava16.9.2019 16:4523Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica16.9.2019 16:4525Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka16.9.2019 16:4525Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ16.9.2019 16:4525Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná16.9.2019 16:4525Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica16.9.2019 16:4526Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica16.9.2019 16:4527Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok16.9.2019 16:4527Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo16.9.2019 16:4529Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik16.9.2019 16:4529Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec16.9.2019 16:4529Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok16.9.2019 16:4530Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok16.9.2019 16:4532Hladina ustálená
 ZvolenSlatina16.9.2019 16:4534Hladina ustálená
PKalondaIpeľ16.9.2019 16:4534Hladina ustálená
PBrehyHron16.9.2019 16:4536Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica16.9.2019 16:4537Hladina ustálená
 VlkyňaRimava16.9.2019 16:4538Hladina ustálená
 HronovceLužianka16.9.2019 16:4539Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik16.9.2019 16:4540Hladina ustálená
 BystráBystrianka16.9.2019 16:4541Hladina ustálená
PLenartovceSlaná16.9.2019 16:4541Hladina ustálená
 ZlatnoHron16.9.2019 16:4544Hladina ustálená
PPolomkaHron16.9.2019 16:4544Hladina ustálená
 MôťováSlatina16.9.2019 16:4544Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná16.9.2019 16:4547Hladina stúpa
 RožňavaSlaná16.9.2019 16:4547Hladina stúpa
 Rimavská SečBlh16.9.2019 16:4548Hladina ustálená
 ZvolenHron16.9.2019 16:4548Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok16.9.2019 16:4550Hladina ustálená
 JesenskéGortva16.9.2019 16:4550Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok16.9.2019 16:4551Hladina ustálená
PBretkaSlaná16.9.2019 16:4551Hladina ustálená
PHronecČierny Hron16.9.2019 16:4552Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica16.9.2019 16:4552Hladina klesá
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava16.9.2019 16:4552Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník16.9.2019 16:4555Hladina ustálená
 SazdiceBúr16.9.2019 16:4562Hladina ustálená
 VlachovoSlaná16.9.2019 16:1563Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron16.9.2019 16:4565Hladina ustálená
 BretkaMuráň16.9.2019 16:4568Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava16.9.2019 16:4569Hladina ustálená
 DubováHron16.9.2019 16:4579Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok16.9.2019 16:4580Hladina ustálená
PBanská BystricaHron16.9.2019 16:4590Hladina klesá
PSalkaIpeľ16.9.2019 16:4590Hladina ustálená
PKamenínHron16.9.2019 16:45112Hladina stúpa
PŽiar nad HronomHron16.9.2019 16:45114Hladina klesá
PSlovenské ĎarmotyIpeľ16.9.2019 16:45121Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica16.9.2019 16:45121Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ16.9.2019 16:45132Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Zemplínsky BrančChlmec16.9.2019 16:451Hladina ustálená
 HosťovceTurňa16.9.2019 16:455Hladina ustálená
PLekárovceUh16.9.2019 16:456Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad16.9.2019 16:457Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa16.9.2019 16:458Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok16.9.2019 16:4510Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva16.9.2019 16:4510Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka16.9.2019 16:4510Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica16.9.2019 16:4513Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava16.9.2019 16:4513Hladina ustálená
 JabloňVýrava16.9.2019 16:4514Hladina ustálená
PHanušovceTopľa16.9.2019 16:4514Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok16.9.2019 16:4515Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda16.9.2019 16:4519Hladina ustálená
 DemjataSekčov16.9.2019 16:4520Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec16.9.2019 16:4520Hladina ustálená
 HorovceOndava16.9.2019 16:4520Hladina ustálená
 Torysa Torysa16.9.2019 16:4521Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa16.9.2019 16:4523Hladina ustálená
 MengusovcePoprad16.9.2019 16:4524Hladina ustálená
 HranovnicaHornád16.9.2019 16:4526Hladina ustálená
 GerlachovTopľa16.9.2019 16:4529Hladina ustálená
PJaníkIda16.9.2019 16:4532Hladina ustálená
 KežmarokĽubica16.9.2019 16:4533Hladina ustálená
 IžkovceLaborec16.9.2019 16:4533Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok16.9.2019 16:4534Hladina ustálená
 KoškovceLaborec16.9.2019 16:4536Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok16.9.2019 16:4537Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec16.9.2019 16:4539Hladina ustálená
 UličUlička16.9.2019 16:4539Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka16.9.2019 16:4543Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok16.9.2019 16:4544Hladina ustálená
PStropkovOndava16.9.2019 16:4548Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad16.9.2019 16:4550Hladina ustálená
 UdavskéUdava16.9.2019 16:4553Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok16.9.2019 16:4555Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko16.9.2019 16:4556Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok16.9.2019 16:4558Hladina ustálená
 HniezdneKamienka16.9.2019 16:4558Hladina ustálená
 SninaCirocha16.9.2019 16:4559Hladina ustálená
 ObišovceSvinka16.9.2019 16:4564Hladina ustálená
 MiňovceOndava16.9.2019 16:4564Hladina ustálená
 HrabušiceHornád16.9.2019 16:4565Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva16.9.2019 16:4566Hladina ustálená
 JasenovceOľka16.9.2019 16:4567Hladina ustálená
 SvitPoprad16.9.2019 16:4570Hladina ustálená
PSvidníkOndava16.9.2019 16:4571Hladina ustálená
 PapínUdava16.9.2019 16:4571Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda16.9.2019 16:4572Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad16.9.2019 16:4575Hladina ustálená
PPrešovTorysa16.9.2019 16:4575Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok16.9.2019 16:4577Hladina ustálená
 StratenáHnilec16.9.2019 16:4578Hladina ustálená
 SninaPčolinka16.9.2019 16:4583Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec16.9.2019 16:4584Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva16.9.2019 16:4586Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže16.9.2019 16:4589Hladina ustálená
 SabinovTorysa16.9.2019 16:4591Hladina ustálená
PKežmarokPoprad16.9.2019 16:4592Hladina ustálená
 PrešovSekčov16.9.2019 16:4593Hladina ustálená
 HosťovceBodva16.9.2019 16:4593Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník16.9.2019 16:4594Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád16.9.2019 16:4594Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec16.9.2019 14:1594Hladina ustálená
PHumennéLaborec16.9.2019 16:4598Hladina ustálená
 SvitMlynica16.9.2019 16:45100Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava16.9.2019 16:45100Hladina ustálená
 KošiceHornád16.9.2019 16:45101Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna16.9.2019 16:45107Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka16.9.2019 16:45111Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník16.9.2019 16:45114Hladina ustálená
 MarhaňTopľa16.9.2019 16:45115Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád16.9.2019 16:45125Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec16.9.2019 16:45131Hladina ustálená
 BardejovTopľa16.9.2019 16:45134Hladina ustálená
 KysakHornád16.9.2019 16:45137Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád16.9.2019 16:45138Hladina ustálená
 HencovceOndava16.9.2019 16:45158Hladina ustálená
PJaklovceHnilec16.9.2019 16:45162Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec16.9.2019 16:45169Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica16.9.2019 16:45193Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog16.9.2019 16:45254Hladina ustálená
PMargecanyHornád16.9.2019 16:45378Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑