SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom


SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Vietor na horách Zobraziť výstrahy

SHMÚ vydal hydrologické výstrahy na   Povodeň Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Bánovce n. BebravouRadiša15.11.2019 16:4594Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava15.11.2019 16:45116Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka15.11.2019 16:4551Hladina ustálená
 BorinkaStupavka15.11.2019 16:4510Hladina ustálená
PBratislavaDunaj15.11.2019 16:45301Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok15.11.2019 16:455Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok15.11.2019 16:457Hladina ustálená
 BrodskéMorava15.11.2019 16:45123Hladina klesá
 BukováTrnávka15.11.2019 16:45111Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka15.11.2019 16:4555Hladina ustálená
PChalmováNitra15.11.2019 16:4593Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica15.11.2019 15:0011Hladina ustálená
 ChynoranyNitra15.11.2019 16:45107Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh15.11.2019 16:4520Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj15.11.2019 16:45134Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj15.11.2019 16:4592Hladina ustálená
PDevínDunaj15.11.2019 16:45187Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava15.11.2019 16:45236Hladina stúpa
 DobrohošťDunaj15.11.2019 16:45220Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj15.11.2019 16:45102Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj15.11.2019 16:45281Hladina ustálená
 HandlováHandlovka15.11.2019 16:4563Hladina ustálená
 HlohovecVáh15.11.2019 16:45241Hladina klesá
 Horné OrešanyParná15.11.2019 16:0017Hladina ustálená
 IžaDunaj15.11.2019 16:45155Hladina ustálená
 JablonicaMyjava15.11.2019 16:4514Hladina ustálená
 JakubovMalina15.11.2019 16:4539Hladina ustálená
 KľačnoNitra15.11.2019 15:1513Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj15.11.2019 16:15198Hladina ustálená
 KolárovoVáh15.11.2019 16:45296Hladina ustálená
PKomárnoDunaj15.11.2019 16:45202Hladina stúpa
 KopčanyMorava15.11.2019 16:45128Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava15.11.2019 16:4534Hladina ustálená
 KuchyňaMalina15.11.2019 16:459Hladina ustálená
 KunovTeplica15.11.2019 16:457Hladina ustálená
 LábMočiarka15.11.2019 16:4562Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica15.11.2019 16:4589Hladina ustálená
 LopašovChvojnica15.11.2019 16:4523Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj15.11.2019 16:45207Hladina ustálená
PMedveďovDunaj15.11.2019 16:45179Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok15.11.2019 16:4516Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava15.11.2019 16:45228Hladina ustálená
 MyjavaMyjava15.11.2019 16:4556Hladina ustálená
PNadliceBebrava15.11.2019 16:4561Hladina ustálená
 NedožeryNitra15.11.2019 16:4558Hladina ustálená
 NemečkyChocina15.11.2019 16:4589Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra15.11.2019 16:4567Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra15.11.2019 16:4523Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica15.11.2019 16:4568Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj15.11.2019 16:45160Hladina stúpa
 NovákyLehotský potok15.11.2019 16:4530Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra15.11.2019 16:45219Hladina klesá
 ObyceŽitava15.11.2019 16:4524Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok15.11.2019 16:4537Hladina ustálená
 PezinokBlatina15.11.2019 16:4576Hladina ustálená
 PílaGidra15.11.2019 16:4521Hladina ustálená
 PodbrančMyjava15.11.2019 16:4585Hladina ustálená
 PrievidzaNitra15.11.2019 16:4517Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka15.11.2019 16:4543Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj15.11.2019 16:45150Hladina ustálená
 RusovceDunaj15.11.2019 16:55691Hladina ustálená
 ŠaľaVáh15.11.2019 16:45219Hladina ustálená
 SapDunaj15.11.2019 16:45152Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava15.11.2019 16:4599Hladina ustálená
 SenicaTeplica15.11.2019 16:4513Hladina ustálená
 SobotišteTeplica15.11.2019 16:4564Hladina ustálená
 SološnicaRudava12.11.2019 11:3082Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok15.11.2019 16:456Hladina ustálená
 StudienkaRudava15.11.2019 16:0096Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj15.11.2019 16:45134Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál15.11.2019 16:45109Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj15.11.2019 16:45149Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok15.11.2019 16:4510Hladina ustálená
 TužinaTužina15.11.2019 16:4537Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica15.11.2019 16:45133Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava15.11.2019 16:4577Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava15.11.2019 16:45108Hladina ustálená
 VrbovceTeplica15.11.2019 16:4561Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava15.11.2019 16:45229Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava15.11.2019 16:45189Hladina ustálená
 ZbehyAndač15.11.2019 16:45115Hladina stúpa
 Zlaté MoravceHostiansky potok15.11.2019 16:4573Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj15.11.2019 16:45202Hladina stúpa

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 BeláBeliansky potok15.11.2019 16:4533Hladina ustálená
 BešeňováVáh15.11.2019 16:4588Hladina ustálená
 BytčaPetrovička15.11.2019 16:4539Hladina ustálená
 ČachticeJablonka15.11.2019 16:4523Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka15.11.2019 16:4544Hladina ustálená
PČadcaKysuca15.11.2019 16:4546Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica15.11.2019 16:4595Hladina ustálená
PČierny Váh (1.SPA)Čierny Váh15.11.2019 16:4573Hladina ustálená
 DemänováDemänovka15.11.2019 16:4529Hladina ustálená
 DierováOrava15.11.2019 16:45165Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda15.11.2019 16:4541Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok15.11.2019 16:4546Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára15.11.2019 16:45141Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok15.11.2019 16:4512Hladina ustálená
 HubováVáh15.11.2019 16:45100Hladina stúpa
 IvančináTuriec15.11.2019 16:4584Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik15.11.2019 16:45147Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava15.11.2019 16:45117Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka15.11.2019 16:4538Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca15.11.2019 16:4541Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka15.11.2019 16:4515Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca15.11.2019 16:4596Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica15.11.2019 16:4538Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca15.11.2019 16:45165Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka15.11.2019 16:4520Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka15.11.2019 16:45117Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh15.11.2019 16:4552Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh15.11.2019 16:45146Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá15.11.2019 16:45149Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica15.11.2019 16:4585Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh15.11.2019 16:45174Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava15.11.2019 16:4548Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka15.11.2019 16:4562Hladina ustálená
PMartinTuriec15.11.2019 16:45153Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok15.11.2019 16:4522Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka15.11.2019 16:4532Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka15.11.2019 16:4538Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok15.11.2019 16:4565Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava15.11.2019 16:4573Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka15.11.2019 16:4560Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka15.11.2019 16:4573Hladina ustálená
PPodbanskéBelá15.11.2019 16:4568Hladina ustálená
PPodsucháRevúca15.11.2019 16:4591Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka15.11.2019 16:4565Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka15.11.2019 16:4538Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník15.11.2019 16:4534Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka15.11.2019 16:45114Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok15.11.2019 16:4532Hladina ustálená
PStrážaVarínka15.11.2019 16:4536Hladina ustálená
 StrečnoVáh15.11.2019 16:45121Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka15.11.2019 16:4551Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka15.11.2019 16:45101Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička15.11.2019 16:4531Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa15.11.2019 16:45109Hladina ustálená
 TrstenáOravica15.11.2019 16:45127Hladina ustálená
 TuranyČiernik15.11.2019 16:4517Hladina ustálená
 TurčekTuriec15.11.2019 16:4536Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica15.11.2019 16:4524Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca15.11.2019 16:4538Hladina ustálená
 TvrdošínOrava15.11.2019 16:45109Hladina klesá
PVisolajePružinka15.11.2019 16:4549Hladina ustálená
 VlachyKľačianka15.11.2019 16:4525Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh15.11.2019 16:45129Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec15.11.2019 16:4510Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava15.11.2019 16:4528Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica15.11.2019 16:4525Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka15.11.2019 16:45153Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok15.11.2019 16:4533Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka15.11.2019 16:45121Hladina ustálená

Počet staníc: 69

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Banská Bystrica Bystrica15.11.2019 16:4580Hladina ustálená
PBanská BystricaHron15.11.2019 16:45207Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok15.11.2019 16:4532Hladina ustálená
 BehynceTuriec15.11.2019 16:4592Hladina ustálená
PBrehyHron15.11.2019 16:45186Hladina ustálená
PBretkaSlaná15.11.2019 16:45143Hladina ustálená
 BretkaMuráň15.11.2019 16:45162Hladina klesá
PBrezno (1.SPA)Hron15.11.2019 16:45102Hladina ustálená
 BystráBystrianka15.11.2019 16:4560Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling15.11.2019 16:4531Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron15.11.2019 16:4527Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo15.11.2019 16:4541Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok15.11.2019 16:4511Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica15.11.2019 16:4526Hladina ustálená
 Dobšiná (1.SPA)Dobšinský potok15.11.2019 16:45106Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník15.11.2019 16:4532Hladina ustálená
 DubováHron15.11.2019 16:45159Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná15.11.2019 16:4586Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok15.11.2019 16:4550Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec15.11.2019 16:4564Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica15.11.2019 16:4537Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava15.11.2019 16:4541Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava15.11.2019 16:45109Hladina ustálená
PHolišaIpeľ15.11.2019 16:4539Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica15.11.2019 16:4531Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica15.11.2019 16:4549Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník15.11.2019 16:4565Hladina ustálená
PHronecČierny Hron15.11.2019 16:4592Hladina ustálená
 HronovceLužianka15.11.2019 16:4544Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka15.11.2019 16:4549Hladina ustálená
 Jasenie (1.SPA)Jaseniansky potok15.11.2019 16:4580Hladina ustálená
 JesenskéGortva15.11.2019 16:45102Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron15.11.2019 16:45164Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica15.11.2019 16:4530Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ15.11.2019 16:4540Hladina ustálená
PKalondaIpeľ15.11.2019 16:45119Hladina klesá
PKamenínHron15.11.2019 16:45225Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica15.11.2019 16:4532Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok15.11.2019 16:4523Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica15.11.2019 16:4536Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica15.11.2019 16:4557Hladina ustálená
PLenartovceSlaná15.11.2019 16:45234Hladina klesá
 ĽubietováHutná15.11.2019 16:4530Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok15.11.2019 16:45115Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ15.11.2019 16:4527Hladina ustálená
 MôťováSlatina15.11.2019 16:4564Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok15.11.2019 16:4515Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička15.11.2019 16:4554Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka15.11.2019 16:4522Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica15.11.2019 16:45137Hladina ustálená
 PlášťovceLitava15.11.2019 16:4530Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik15.11.2019 16:4581Hladina ustálená
PPolomka (1.SPA)Hron15.11.2019 16:45115Hladina ustálená
 PôtorStará rieka15.11.2019 16:4524Hladina ustálená
 PršaSuchá15.11.2019 16:4562Hladina ustálená
 RevúcaZdychava15.11.2019 16:4539Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh15.11.2019 16:45112Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava15.11.2019 16:45112Hladina ustálená
 RožňavaSlaná15.11.2019 16:45124Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN) (1.SPA)Budinský potok15.11.2019 16:4580Hladina ustálená
PSalkaIpeľ15.11.2019 16:45138Hladina ustálená
 SazdiceBúr15.11.2019 16:4573Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ15.11.2019 16:45185Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok15.11.2019 16:4554Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik15.11.2019 16:4593Hladina ustálená
 TisovecRimava15.11.2019 16:4538Hladina ustálená
 VlachovoSlaná15.11.2019 16:4594Hladina ustálená
 VlkyňaRimava15.11.2019 16:45151Hladina klesá
 Vyškovce nad IpľomIpeľ15.11.2019 16:45187Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná15.11.2019 16:4562Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak15.11.2019 16:4519Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš15.11.2019 16:4532Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron15.11.2019 16:45202Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok15.11.2019 16:4535Hladina ustálená
 ZlatnoHron15.11.2019 16:4588Hladina ustálená
 ZolnáZolná15.11.2019 16:4529Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica15.11.2019 16:4535Hladina ustálená
 ZvolenSlatina15.11.2019 16:4576Hladina ustálená
 ZvolenHron15.11.2019 16:45158Hladina ustálená

Počet staníc: 79

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 BardejovTopľa15.11.2019 16:45139Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec15.11.2019 16:4599Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok15.11.2019 16:4559Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava15.11.2019 16:4545Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok15.11.2019 16:459Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec15.11.2019 15:3058Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník15.11.2019 16:45122Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad15.11.2019 17:00104Hladina ustálená
 DemjataSekčov15.11.2019 16:4532Hladina ustálená
 GerlachovTopľa15.11.2019 16:4539Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka15.11.2019 16:4555Hladina ustálená
PHanušovceTopľa15.11.2019 16:4529Hladina ustálená
 HencovceOndava15.11.2019 16:45164Hladina ustálená
 HniezdneKamienka15.11.2019 16:4566Hladina ustálená
 HorovceOndava15.11.2019 16:4524Hladina ustálená
 HosťovceTurňa15.11.2019 16:4528Hladina ustálená
 HosťovceBodva15.11.2019 16:45131Hladina ustálená
 HrabušiceHornád15.11.2019 16:45139Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda15.11.2019 16:4546Hladina ustálená
 HranovnicaHornád15.11.2019 16:4595Hladina ustálená
PHumennéLaborec15.11.2019 16:45106Hladina ustálená
 IžkovceLaborec15.11.2019 16:45171Hladina ustálená
 JabloňVýrava15.11.2019 16:4523Hladina ustálená
PJaklovceHnilec15.11.2019 16:45256Hladina ustálená
PJaníkIda15.11.2019 16:4560Hladina ustálená
 JasenovceOľka15.11.2019 16:4584Hladina ustálená
PKežmarokPoprad15.11.2019 16:45118Hladina ustálená
 KežmarokĽubica15.11.2019 16:4555Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda15.11.2019 16:4585Hladina ustálená
 Košice (1.SPA)Hornád15.11.2019 16:45216Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa15.11.2019 16:4595Hladina ustálená
 KoškovceLaborec15.11.2019 16:4562Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec15.11.2019 16:4536Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok15.11.2019 16:4534Hladina ustálená
 Kysak (1.SPA)Hornád15.11.2019 16:45262Hladina ustálená
PLekárovceUh15.11.2019 16:4560Hladina ustálená
PMargecanyHornád15.11.2019 16:45465Hladina ustálená
 MarhaňTopľa15.11.2019 16:45133Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok15.11.2019 16:4548Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka15.11.2019 16:45115Hladina ustálená
 MengusovcePoprad15.11.2019 16:4532Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava15.11.2019 16:45114Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže15.11.2019 16:4595Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec15.11.2019 16:45150Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec15.11.2019 16:45121Hladina ustálená
 MiňovceOndava15.11.2019 16:4587Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník15.11.2019 16:45127Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva15.11.2019 16:45129Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa15.11.2019 16:4526Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad15.11.2019 16:4586Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva15.11.2019 16:4540Hladina ustálená
 ObišovceSvinka15.11.2019 16:4566Hladina ustálená
 PapínUdava15.11.2019 16:4579Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok15.11.2019 16:4588Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad15.11.2019 17:0025Hladina ustálená
PPrešovTorysa15.11.2019 16:45100Hladina ustálená
 PrešovSekčov15.11.2019 16:45108Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna15.11.2019 16:45122Hladina ustálená
 SabinovTorysa15.11.2019 16:45116Hladina ustálená
 SninaCirocha15.11.2019 16:4562Hladina ustálená
 SninaPčolinka15.11.2019 16:4589Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok15.11.2019 16:4551Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád15.11.2019 16:45201Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád15.11.2019 16:45238Hladina klesá
 Spišské VlachyBranisko15.11.2019 16:4568Hladina ustálená
 Stratená (1.SPA)Hnilec15.11.2019 16:45111Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog15.11.2019 16:45340Hladina ustálená
PStropkovOndava15.11.2019 16:4568Hladina ustálená
 Švedlár (2.SPA)Hnilec15.11.2019 16:45282Hladina ustálená
PSvidníkOndava15.11.2019 16:4578Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka15.11.2019 16:4519Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok15.11.2019 16:4538Hladina ustálená
 SvitPoprad15.11.2019 16:4590Hladina ustálená
 SvitMlynica15.11.2019 16:45118Hladina ustálená
 Torysa Torysa15.11.2019 16:4545Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva15.11.2019 16:45102Hladina ustálená
 UdavskéUdava15.11.2019 16:4558Hladina ustálená
 UličUlička15.11.2019 16:4551Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok15.11.2019 16:4573Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica15.11.2019 16:45306Hladina ustálená
 Ždaňa (1.SPA)Hornád15.11.2019 16:45297Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec15.11.2019 16:4531Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑