Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica15.7.2020 19:0015Hladina ustálená
 KopčanyMorava15.7.2020 19:0085Hladina ustálená
 BrodskéMorava15.7.2020 19:0078Hladina klesá
 Turá LúkaSvacenický jarok15.7.2020 19:007Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok15.7.2020 19:008Hladina ustálená
PMyjavaMyjava15.7.2020 19:0057Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok15.7.2020 19:003Hladina ustálená
PJablonicaMyjava15.7.2020 19:009Hladina ustálená
 VrbovceTeplica15.7.2020 19:0066Hladina ustálená
PSobotišteTeplica15.7.2020 19:0061Hladina ustálená
 PodbrančMyjava15.7.2020 19:0079Hladina ustálená
 KunovTeplica15.7.2020 19:0021Hladina ustálená
 SenicaTeplica15.7.2020 19:0021Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava15.7.2020 19:0096Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava15.7.2020 18:15193Hladina ustálená
 SološnicaRudava15.7.2020 19:0070Hladina ustálená
 StudienkaRudava15.7.2020 17:3066Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava15.7.2020 19:0059Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava15.7.2020 19:00151Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava15.7.2020 19:00205Hladina ustálená
 KuchyňaMalina15.7.2020 19:0010Hladina ustálená
 JakubovMalina15.7.2020 19:0051Hladina ustálená
 LábMočiarka15.7.2020 19:0056Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok15.7.2020 19:00133Hladina ustálená
 BorinkaStupavka15.7.2020 19:009Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava15.7.2020 19:00227Hladina ustálená
PDevínDunaj15.7.2020 19:00243Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj15.7.2020 19:0096Hladina ustálená
PBratislavaDunaj15.7.2020 19:00333Hladina ustálená
 RusovceDunaj15.7.2020 19:00697Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj15.7.2020 19:00169Hladina ustálená
 SapDunaj15.7.2020 19:00199Hladina klesá
PMedveďovDunaj15.7.2020 19:00228Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj15.7.2020 18:15349Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj15.7.2020 19:00212Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj15.7.2020 19:00299Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj15.7.2020 19:00119Hladina ustálená
 PezinokBlatina15.7.2020 19:0071Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál15.7.2020 19:00118Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok15.7.2020 19:0023Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj15.7.2020 19:00161Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok15.7.2020 19:0011Hladina ustálená
 BukováTrnávka15.7.2020 19:00106Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka15.7.2020 19:0021Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná15.7.2020 17:159Hladina ustálená
 PílaGidra15.7.2020 19:0016Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh15.7.2020 19:0017Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj15.7.2020 19:00140Hladina ustálená
 HlohovecVáh15.7.2020 19:00165Hladina stúpa
 ŠaľaVáh15.7.2020 19:00173Hladina ustálená
 KľačnoNitra15.7.2020 18:458Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra15.7.2020 19:0018Hladina ustálená
 TužinaTužina15.7.2020 19:0025Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica15.7.2020 19:005Hladina ustálená
PNedožeryNitra15.7.2020 19:0042Hladina ustálená
 PrievidzaNitra15.7.2020 19:004Hladina ustálená
 HandlováHandlovka15.7.2020 19:0054Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka15.7.2020 19:0034Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok15.7.2020 19:0017Hladina ustálená
PChalmováNitra15.7.2020 19:0068Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok15.7.2020 19:0028Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica15.7.2020 19:0066Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica15.7.2020 19:0037Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica15.7.2020 19:00112Hladina ustálená
 ChynoranyNitra15.7.2020 19:0077Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava15.7.2020 19:0025Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava15.7.2020 19:0077Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša15.7.2020 19:0087Hladina ustálená
 NemečkyChocina15.7.2020 19:0076Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra15.7.2020 19:0043Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka15.7.2020 19:0043Hladina ustálená
 ZbehyAndač15.7.2020 19:0066Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra15.7.2020 19:00171Hladina ustálená
 KolárovoVáh15.7.2020 19:00180Hladina ustálená
 ObyceŽitava15.7.2020 19:0013Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok15.7.2020 19:0061Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj15.7.2020 17:00244Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava15.7.2020 19:0086Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj15.7.2020 19:00243Hladina ustálená
PKomárnoDunaj15.7.2020 19:00241Hladina ustálená
 IžaDunaj15.7.2020 19:00197Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj15.7.2020 19:00190Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj15.7.2020 19:00180Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh15.7.2020 19:0022Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica15.7.2020 19:0054Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh15.7.2020 19:0017Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh15.7.2020 19:00111Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca15.7.2020 19:0051Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica15.7.2020 19:0022Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh15.7.2020 19:0071Hladina ustálená
PPodbanskéBelá15.7.2020 19:0048Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok15.7.2020 19:0011Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá15.7.2020 19:00109Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica15.7.2020 19:0048Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh15.7.2020 19:00115Hladina ustálená
 DemänováDemänovka15.7.2020 19:0016Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka15.7.2020 19:0019Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka15.7.2020 19:0098Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka15.7.2020 19:0052Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka15.7.2020 19:0017Hladina ustálená
 VlachyKľačianka15.7.2020 19:009Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka15.7.2020 19:0034Hladina ustálená
 BešeňováVáh15.7.2020 19:0085Hladina ustálená
PPodsucháRevúca15.7.2020 19:0053Hladina ustálená
 HubováVáh15.7.2020 19:0088Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka15.7.2020 19:0044Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava15.7.2020 19:0011Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava15.7.2020 19:0025Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka15.7.2020 19:009Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka15.7.2020 19:0029Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka15.7.2020 19:00102Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik15.7.2020 19:00140Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava15.7.2020 19:00106Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa15.7.2020 19:00103Hladina ustálená
 TvrdošínOrava15.7.2020 19:00107Hladina ustálená
 TrstenáOravica15.7.2020 19:00113Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok15.7.2020 19:0049Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava15.7.2020 19:0045Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka15.7.2020 19:0048Hladina ustálená
 DierováOrava15.7.2020 19:00138Hladina ustálená
 TuranyČiernik15.7.2020 19:0019Hladina ustálená
 TurčekTuriec15.7.2020 19:0031Hladina ustálená
 IvančináTuriec15.7.2020 19:0024Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica15.7.2020 19:0015Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca15.7.2020 19:0026Hladina ustálená
PMartinTuriec15.7.2020 19:0095Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok15.7.2020 19:0021Hladina ustálená
 StrečnoVáh15.7.2020 19:0091Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok15.7.2020 19:0019Hladina ustálená
PStrážaVarínka15.7.2020 19:0018Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka15.7.2020 19:0018Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca15.7.2020 19:0020Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka15.7.2020 19:0026Hladina ustálená
PČadcaKysuca15.7.2020 19:0021Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica15.7.2020 19:0023Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica15.7.2020 19:0015Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca15.7.2020 19:00148Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka15.7.2020 19:0024Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok15.7.2020 19:0024Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka15.7.2020 19:0028Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok15.7.2020 19:0017Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka15.7.2020 19:00115Hladina ustálená
 BytčaPetrovička15.7.2020 19:0028Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka15.7.2020 19:0024Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka15.7.2020 19:00109Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka15.7.2020 19:0028Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník15.7.2020 19:0012Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec15.7.2020 19:006Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda15.7.2020 19:006Hladina ustálená
PVisolajePružinka15.7.2020 19:0032Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára15.7.2020 19:00121Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička15.7.2020 19:0016Hladina ustálená
 ČachticeJablonka15.7.2020 19:0018Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok15.7.2020 19:0010Hladina ustálená

Počet staníc: 71

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron15.7.2020 19:0045Hladina ustálená
PPolomkaHron15.7.2020 19:0046Hladina ustálená
PBreznoHron15.7.2020 19:0022Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling15.7.2020 19:0019Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron15.7.2020 19:009Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo15.7.2020 19:0034Hladina ustálená
PHronecČierny Hron15.7.2020 19:0053Hladina ustálená
 BystráBystrianka15.7.2020 19:0044Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička15.7.2020 19:0027Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok15.7.2020 19:0047Hladina ustálená
 DubováHron15.7.2020 19:0087Hladina ustálená
 ĽubietováHutná15.7.2020 19:0016Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica15.7.2020 19:0029Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok15.7.2020 19:0040Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica15.7.2020 19:0056Hladina ustálená
PBanská BystricaHron15.7.2020 19:00102Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok15.7.2020 19:0018Hladina ustálená
 ZvolenHron15.7.2020 19:0052Hladina ustálená
 MôťováSlatina15.7.2020 19:0042Hladina ustálená
 ZolnáZolná15.7.2020 19:0022Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica15.7.2020 19:0020Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica15.7.2020 19:0027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina15.7.2020 19:0035Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica15.7.2020 19:0023Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok15.7.2020 19:0012Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron15.7.2020 19:00113Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok15.7.2020 19:006Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak15.7.2020 19:0010Hladina ustálená
PBrehyHron15.7.2020 19:0040Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka15.7.2020 19:0024Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron15.7.2020 19:0064Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka15.7.2020 19:008Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica15.7.2020 19:0021Hladina ustálená
PKamenínHron15.7.2020 19:00121Hladina stúpa
 Málinec (pod VN)Ipeľ15.7.2020 19:0031Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ15.7.2020 19:0034Hladina ustálená
 PršaSuchá15.7.2020 19:009Hladina ustálená
PHolišaIpeľ15.7.2020 19:0023Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok15.7.2020 19:007Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok15.7.2020 19:004Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok15.7.2020 19:0013Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok15.7.2020 19:0036Hladina ustálená
PKalondaIpeľ15.7.2020 19:0035Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník15.7.2020 19:0055Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník15.7.2020 18:0016Hladina ustálená
 PôtorStará rieka15.7.2020 19:006Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš15.7.2020 19:0021Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ15.7.2020 19:00122Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok15.7.2020 19:008Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica15.7.2020 19:0020Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica15.7.2020 19:00120Hladina ustálená
 PlášťovceLitava15.7.2020 19:0017Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica15.7.2020 19:008Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica15.7.2020 19:0034Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ15.7.2020 19:00133Hladina ustálená
 SazdiceBúr15.7.2020 19:0057Hladina ustálená
PSalkaIpeľ15.7.2020 19:0087Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná15.7.2020 19:0022Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok15.7.2020 19:0082Hladina ustálená
 VlachovoSlaná15.7.2020 19:0036Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná15.7.2020 19:0028Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok15.7.2020 19:0016Hladina ustálená
 RožňavaSlaná15.7.2020 19:0033Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik15.7.2020 19:0045Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik15.7.2020 19:0035Hladina ustálená
PBretkaSlaná15.7.2020 15:0054Hladina ustálená
 RevúcaZdychava15.7.2020 19:0026Hladina ustálená
 BretkaMuráň15.7.2020 19:0078Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec15.7.2020 19:0032Hladina ustálená
 BehynceTuriec15.7.2020 19:0036Hladina ustálená
PLenartovceSlaná15.7.2020 19:0050Hladina ustálená
 TisovecRimava15.7.2020 19:0019Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava15.7.2020 19:0021Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava15.7.2020 19:0079Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica15.7.2020 19:0010Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica15.7.2020 19:0034Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava15.7.2020 19:0062Hladina ustálená
 JesenskéGortva15.7.2020 19:0057Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh15.7.2020 19:0045Hladina ustálená
 VlkyňaRimava15.7.2020 19:0047Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník15.7.2020 19:00117Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec15.7.2020 19:0049Hladina ustálená
 MengusovcePoprad15.7.2020 19:0030Hladina ustálená
 SvitPoprad15.7.2020 19:0078Hladina ustálená
 SvitMlynica15.7.2020 19:0099Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok15.7.2020 19:0055Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok15.7.2020 19:0079Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad15.7.2020 19:009Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok15.7.2020 19:0063Hladina ustálená
PKežmarokPoprad15.7.2020 19:0097Hladina ustálená
 KežmarokĽubica15.7.2020 19:0037Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad15.7.2020 19:0059Hladina ustálená
 HniezdneKamienka15.7.2020 19:0064Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad15.7.2020 19:0079Hladina ustálená
 HranovnicaHornád15.7.2020 19:0037Hladina ustálená
 HrabušiceHornád15.7.2020 19:0071Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda15.7.2020 18:4519Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád15.7.2020 19:00140Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica15.7.2020 19:007Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok15.7.2020 19:0041Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád15.7.2020 19:00132Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko15.7.2020 19:0059Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok15.7.2020 19:0019Hladina ustálená
PMargecanyHornád15.7.2020 19:00382Hladina ustálená
PStratenáHnilec15.7.2020 19:0077Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec15.7.2020 19:00179Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník15.7.2020 19:00101Hladina ustálená
PJaklovceHnilec15.7.2020 19:00171Hladina ustálená
 ObišovceSvinka15.7.2020 19:0071Hladina ustálená
 KysakHornád15.7.2020 19:00146Hladina ustálená
 KošiceHornád15.7.2020 19:00110Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa15.7.2020 19:0012Hladina ustálená
 Torysa Torysa15.7.2020 19:0025Hladina ustálená
PSabinovTorysa15.7.2020 19:0099Hladina ustálená
PPrešovTorysa15.7.2020 19:0081Hladina ustálená
 DemjataSekčov15.7.2020 19:0026Hladina ustálená
 PrešovSekčov15.7.2020 19:0097Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa15.7.2020 19:0040Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok15.7.2020 19:0031Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava15.7.2020 19:0023Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád15.7.2020 19:00103Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva15.7.2020 19:0018Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva15.7.2020 19:00104Hladina ustálená
PJaníkIda15.7.2020 19:0042Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva15.7.2020 19:0081Hladina ustálená
 HosťovceTurňa15.7.2020 19:0020Hladina ustálená
 HosťovceBodva15.7.2020 19:00109Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka15.7.2020 19:00115Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec15.7.2020 19:0034Hladina ustálená
 JabloňVýrava15.7.2020 19:0034Hladina ustálená
 KoškovceLaborec15.7.2020 19:0061Hladina ustálená
 PapínUdava15.7.2020 19:0083Hladina ustálená
 UdavskéUdava15.7.2020 19:0083Hladina ustálená
 SninaCirocha15.7.2020 19:0066Hladina ustálená
 SninaPčolinka15.7.2020 19:0097Hladina ustálená
PHumennéLaborec15.7.2020 19:00112Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec15.7.2020 19:00133Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže15.7.2020 19:00118Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec15.7.2020 19:00164Hladina ustálená
 UličUlička15.7.2020 19:0045Hladina ustálená
PLekárovceUh15.7.2020 19:0043Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna15.7.2020 19:00115Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok15.7.2020 19:0046Hladina ustálená
 IžkovceLaborec15.7.2020 19:00203Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica15.7.2020 19:00337Hladina ustálená
 GerlachovTopľa15.7.2020 19:0030Hladina ustálená
PBardejovTopľa15.7.2020 19:00135Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda15.7.2020 19:0077Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec15.7.2020 19:0099Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka15.7.2020 19:0052Hladina ustálená
 MarhaňTopľa15.7.2020 19:00127Hladina ustálená
PHanušovceTopľa15.7.2020 19:0024Hladina ustálená
PSvidníkOndava15.7.2020 19:0079Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka15.7.2020 19:000Hladina ustálená
PStropkovOndava15.7.2020 19:0061Hladina ustálená
 MiňovceOndava15.7.2020 19:0078Hladina ustálená
 JasenovceOľka15.7.2020 19:0078Hladina ustálená
 HencovceOndava15.7.2020 19:00182Hladina ustálená
 HorovceOndava15.7.2020 19:0037Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec15.7.2020 19:0030Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog15.7.2020 19:00361Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava15.7.2020 19:0027Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑