SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom
SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme mediálnym partnerom


SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Prízemný mráz Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Bánovce n. BebravouRadiša21.9.2019 15:0086Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava21.9.2019 15:0074Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka21.9.2019 15:0021Hladina ustálená
 BorinkaStupavka21.9.2019 15:008Hladina ustálená
PBratislavaDunaj21.9.2019 15:00275Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok21.9.2019 15:007Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok21.9.2019 15:004Hladina ustálená
 BrodskéMorava21.9.2019 15:0023Hladina ustálená
 BukováTrnávka21.9.2019 15:00106Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka21.9.2019 15:0052Hladina ustálená
PChalmováNitra21.9.2019 15:0068Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica21.9.2019 14:154Hladina ustálená
 ChynoranyNitra21.9.2019 15:0077Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh21.9.2019 15:0017Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj21.9.2019 15:00134Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj21.9.2019 15:0081Hladina ustálená
PDevínDunaj21.9.2019 15:00136Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava21.9.2019 15:00143Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj21.9.2019 15:00229Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj21.9.2019 15:00108Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj21.9.2019 15:00291Hladina ustálená
 HandlováHandlovka21.9.2019 15:0057Hladina ustálená
 HlohovecVáh21.9.2019 15:0067Hladina klesá
 Horné OrešanyParná21.9.2019 15:009Hladina ustálená
 IžaDunaj21.9.2019 15:0088Hladina ustálená
 JablonicaMyjava21.9.2019 15:004Hladina ustálená
 JakubovMalina21.9.2019 15:0047Hladina ustálená
 KľačnoNitra21.9.2019 14:0010Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj21.9.2019 13:00130Hladina ustálená
 KolárovoVáh21.9.2019 15:00133Hladina ustálená
PKomárnoDunaj21.9.2019 15:00126Hladina ustálená
 KopčanyMorava21.9.2019 15:0026Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava21.9.2019 15:0023Hladina ustálená
 KuchyňaMalina21.9.2019 15:007Hladina ustálená
 KunovTeplica21.9.2019 15:0022Hladina ustálená
 LábMočiarka21.9.2019 15:00132Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica21.9.2019 15:0066Hladina ustálená
 LopašovChvojnica21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj21.9.2019 15:00213Hladina ustálená
PMedveďovDunaj21.9.2019 15:00100Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava21.9.2019 15:0098Hladina ustálená
 MyjavaMyjava21.9.2019 15:0053Hladina ustálená
PNadliceBebrava21.9.2019 15:0033Hladina ustálená
 NedožeryNitra21.9.2019 15:0039Hladina ustálená
 NemečkyChocina21.9.2019 15:0074Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra21.9.2019 15:0039Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra21.9.2019 15:0014Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica21.9.2019 15:0039Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj21.9.2019 15:00163Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok21.9.2019 15:0014Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra21.9.2019 15:00173Hladina ustálená
 ObyceŽitava21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok21.9.2019 15:0024Hladina ustálená
 PezinokBlatina21.9.2019 15:0070Hladina ustálená
 PílaGidra21.9.2019 15:0017Hladina ustálená
 PodbrančMyjava21.9.2019 15:0075Hladina ustálená
 PrievidzaNitra21.9.2019 15:003Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka21.9.2019 15:0031Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj21.9.2019 15:0087Hladina ustálená
 RusovceDunaj21.9.2019 15:10681Hladina ustálená
 ŠaľaVáh21.9.2019 15:00140Hladina klesá
 SapDunaj21.9.2019 15:0066Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava21.9.2019 15:00108Hladina ustálená
 SenicaTeplica21.9.2019 15:0010Hladina ustálená
 SobotišteTeplica21.9.2019 15:0061Hladina ustálená
 SološnicaRudava21.9.2019 15:0077Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok21.9.2019 15:003Hladina ustálená
 StudienkaRudava21.9.2019 13:0069Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj21.9.2019 15:0066Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál21.9.2019 15:0096Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj21.9.2019 15:00143Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok21.9.2019 15:005Hladina ustálená
 TužinaTužina21.9.2019 15:0022Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica21.9.2019 15:00111Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava21.9.2019 15:0058Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava21.9.2019 15:0081Hladina ustálená
 VrbovceTeplica21.9.2019 15:0058Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava21.9.2019 15:00113Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava21.9.2019 15:0047Hladina ustálená
 ZbehyAndač21.9.2019 15:0070Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok21.9.2019 15:0055Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj21.9.2019 15:00123Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 BeláBeliansky potok21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
 BešeňováVáh21.9.2019 15:0036Hladina ustálená
 BytčaPetrovička21.9.2019 15:0026Hladina ustálená
 ČachticeJablonka21.9.2019 15:006Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka21.9.2019 15:0023Hladina ustálená
PČadcaKysuca21.9.2019 15:0013Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica21.9.2019 15:0053Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh21.9.2019 15:0018Hladina ustálená
 DemänováDemänovka21.9.2019 15:0010Hladina ustálená
 DierováOrava21.9.2019 15:00121Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára21.9.2019 15:00110Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok21.9.2019 15:009Hladina ustálená
 HubováVáh21.9.2019 15:0057Hladina ustálená
 IvančináTuriec21.9.2019 15:0026Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik21.9.2019 15:00141Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava21.9.2019 15:00102Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka21.9.2019 15:0025Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca21.9.2019 15:0025Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka21.9.2019 15:009Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca21.9.2019 15:0051Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica21.9.2019 15:0020Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca21.9.2019 15:00141Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka21.9.2019 15:0013Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka21.9.2019 15:0088Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh21.9.2019 15:0068Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá21.9.2019 15:00120Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica21.9.2019 15:0048Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh21.9.2019 15:00109Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava21.9.2019 15:0020Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka21.9.2019 15:0039Hladina ustálená
PMartinTuriec21.9.2019 15:0095Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok21.9.2019 15:007Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka21.9.2019 15:0011Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka21.9.2019 15:0026Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok21.9.2019 15:0046Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava21.9.2019 15:0038Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka21.9.2019 15:0045Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka21.9.2019 15:0030Hladina ustálená
PPodbanskéBelá21.9.2019 15:0037Hladina ustálená
PPodsucháRevúca21.9.2019 15:0044Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka21.9.2019 15:0019Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka21.9.2019 15:0026Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník21.9.2019 15:0016Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka21.9.2019 15:00104Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok21.9.2019 15:0016Hladina ustálená
PStrážaVarínka21.9.2019 15:0013Hladina ustálená
 StrečnoVáh21.9.2019 15:0085Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka21.9.2019 15:0019Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka21.9.2019 15:0044Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička21.9.2019 15:0015Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa21.9.2019 15:00102Hladina ustálená
 TrstenáOravica21.9.2019 15:00104Hladina ustálená
 TuranyČiernik21.9.2019 15:0015Hladina ustálená
 TurčekTuriec21.9.2019 15:0035Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica21.9.2019 15:0014Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca21.9.2019 15:009Hladina ustálená
 TvrdošínOrava21.9.2019 15:0098Hladina ustálená
PVisolajePružinka21.9.2019 15:0035Hladina ustálená
 VlachyKľačianka21.9.2019 15:006Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh21.9.2019 15:00110Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec21.9.2019 15:005Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava21.9.2019 15:0011Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica21.9.2019 15:0010Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka21.9.2019 15:00109Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok21.9.2019 15:0013Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka21.9.2019 15:0095Hladina ustálená

Počet staníc: 68

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Banská Bystrica Bystrica21.9.2019 15:0052Hladina ustálená
PBanská BystricaHron21.9.2019 15:0086Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok21.9.2019 15:0016Hladina ustálená
 BehynceTuriec21.9.2019 15:0013Hladina ustálená
PBrehyHron21.9.2019 15:0028Hladina ustálená
PBretkaSlaná21.9.2019 15:0048Hladina ustálená
 BretkaMuráň21.9.2019 15:0059Hladina ustálená
PBreznoHron21.9.2019 15:0016Hladina ustálená
 BystráBystrianka21.9.2019 15:0039Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok21.9.2019 15:005Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron21.9.2019 15:002Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo21.9.2019 15:0027Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok21.9.2019 15:004Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica21.9.2019 15:0020Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok21.9.2019 15:0079Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník21.9.2019 15:0017Hladina ustálená
 DubováHron21.9.2019 15:0075Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná21.9.2019 15:0047Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok21.9.2019 15:0010Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec21.9.2019 15:0028Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica21.9.2019 15:0024Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava21.9.2019 15:0018Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava21.9.2019 15:0068Hladina ustálená
PHolišaIpeľ21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica21.9.2019 15:0035Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník21.9.2019 15:0054Hladina ustálená
PHronecČierny Hron21.9.2019 15:0051Hladina ustálená
 HronovceLužianka21.9.2019 15:0037Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica21.9.2019 15:0022Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka21.9.2019 15:0025Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok21.9.2019 15:0046Hladina ustálená
 JesenskéGortva21.9.2019 15:0049Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron21.9.2019 15:0065Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica21.9.2019 15:0024Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ21.9.2019 15:0025Hladina ustálená
PKalondaIpeľ21.9.2019 15:0043Hladina ustálená
PKamenínHron21.9.2019 15:0095Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica21.9.2019 15:005Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok21.9.2019 15:0024Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica21.9.2019 15:0026Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica21.9.2019 15:0029Hladina ustálená
PLenartovceSlaná21.9.2019 15:0041Hladina ustálená
 ĽubietováHutná21.9.2019 15:0016Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok21.9.2019 15:0088Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ21.9.2019 15:0020Hladina ustálená
 MôťováSlatina21.9.2019 15:0044Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok21.9.2019 15:003Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička21.9.2019 15:0019Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka21.9.2019 15:0011Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica21.9.2019 15:00125Hladina ustálená
 PlášťovceLitava21.9.2019 15:0017Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik21.9.2019 15:0028Hladina ustálená
PPolomkaHron21.9.2019 15:0040Hladina ustálená
 PôtorStará rieka21.9.2019 15:008Hladina ustálená
 PršaSuchá21.9.2019 15:004Hladina ustálená
 RevúcaZdychava21.9.2019 15:0020Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh21.9.2019 15:0047Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava21.9.2019 15:0049Hladina ustálená
 RožňavaSlaná21.9.2019 15:0051Hladina stúpa
 Ružiná (pod VN)Budinský potok21.9.2019 15:0048Hladina ustálená
PSalkaIpeľ21.9.2019 15:0090Hladina ustálená
 SazdiceBúr21.9.2019 15:0060Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ21.9.2019 15:00126Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok21.9.2019 15:0032Hladina klesá
 ŠtítnikŠtítnik21.9.2019 15:0039Hladina ustálená
 TisovecRimava21.9.2019 15:0014Hladina ustálená
 VlachovoSlaná21.9.2019 15:0057Hladina ustálená
 VlkyňaRimava21.9.2019 15:0035Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ21.9.2019 15:00134Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná21.9.2019 15:0022Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak21.9.2019 15:008Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš21.9.2019 15:0018Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron21.9.2019 15:00105Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok21.9.2019 15:0011Hladina ustálená
 ZlatnoHron21.9.2019 15:0041Hladina ustálená
 ZolnáZolná21.9.2019 15:0017Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica21.9.2019 15:0027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina21.9.2019 15:0034Hladina ustálená
 ZvolenHron21.9.2019 15:0042Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 BardejovTopľa21.9.2019 15:00132Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec21.9.2019 13:3094Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok21.9.2019 15:0056Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava21.9.2019 15:0013Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok21.9.2019 15:0011Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec21.9.2019 15:0041Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník21.9.2019 15:00113Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad21.9.2019 15:0071Hladina ustálená
 DemjataSekčov21.9.2019 15:0019Hladina ustálená
 GerlachovTopľa21.9.2019 15:0028Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka21.9.2019 15:0044Hladina ustálená
PHanušovceTopľa21.9.2019 15:0014Hladina ustálená
 HencovceOndava21.9.2019 15:00171Hladina ustálená
 HniezdneKamienka21.9.2019 15:0058Hladina ustálená
 HorovceOndava21.9.2019 15:0020Hladina ustálená
 HosťovceTurňa21.9.2019 15:005Hladina ustálená
 HosťovceBodva21.9.2019 15:0093Hladina ustálená
 HrabušiceHornád21.9.2019 15:0061Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda21.9.2019 15:0018Hladina ustálená
 HranovnicaHornád21.9.2019 15:0021Hladina ustálená
PHumennéLaborec21.9.2019 15:0097Hladina ustálená
 IžkovceLaborec21.9.2019 15:0032Hladina ustálená
 JabloňVýrava21.9.2019 15:0013Hladina ustálená
PJaklovceHnilec21.9.2019 15:00161Hladina ustálená
PJaníkIda21.9.2019 15:0031Hladina ustálená
 JasenovceOľka21.9.2019 15:0063Hladina ustálená
PKežmarokPoprad21.9.2019 15:0090Hladina ustálená
 KežmarokĽubica21.9.2019 15:0032Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda21.9.2019 15:0071Hladina ustálená
 KošiceHornád21.9.2019 15:0093Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa21.9.2019 15:0020Hladina ustálená
 KoškovceLaborec21.9.2019 15:0037Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec21.9.2019 15:0020Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok21.9.2019 15:0014Hladina ustálená
 KysakHornád21.9.2019 15:00130Hladina ustálená
PLekárovceUh21.9.2019 15:0011Hladina ustálená
PMargecanyHornád21.9.2019 15:00372Hladina stúpa
 MarhaňTopľa21.9.2019 15:00113Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok21.9.2019 15:0033Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka21.9.2019 15:00111Hladina ustálená
 MengusovcePoprad21.9.2019 15:0023Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava21.9.2019 15:0099Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže21.9.2019 15:0089Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec21.9.2019 15:00128Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec21.9.2019 15:0080Hladina klesá
 MiňovceOndava21.9.2019 15:0063Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník21.9.2019 15:0094Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva21.9.2019 15:0084Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa21.9.2019 15:008Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad21.9.2019 15:0047Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva21.9.2019 15:009Hladina ustálená
 ObišovceSvinka21.9.2019 15:0064Hladina ustálená
 PapínUdava21.9.2019 15:0071Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok21.9.2019 15:0075Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad21.9.2019 15:006Hladina ustálená
PPrešovTorysa21.9.2019 15:0071Hladina ustálená
 PrešovSekčov21.9.2019 15:0092Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna21.9.2019 15:00108Hladina ustálená
 SabinovTorysa21.9.2019 15:0091Hladina ustálená
 SninaCirocha21.9.2019 15:0059Hladina ustálená
 SninaPčolinka21.9.2019 15:0086Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok21.9.2019 15:0045Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád21.9.2019 15:00133Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica21.9.2019 15:0012Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád21.9.2019 15:00119Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko21.9.2019 15:0053Hladina ustálená
 StratenáHnilec21.9.2019 15:0075Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog21.9.2019 15:00256Hladina ustálená
PStropkovOndava21.9.2019 15:0046Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec21.9.2019 15:00165Hladina ustálená
PSvidníkOndava21.9.2019 15:0071Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka21.9.2019 15:009Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok21.9.2019 15:0044Hladina ustálená
 SvitPoprad21.9.2019 15:0068Hladina ustálená
 SvitMlynica21.9.2019 15:0098Hladina ustálená
 Torysa Torysa21.9.2019 15:0019Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva21.9.2019 15:0067Hladina ustálená
 UdavskéUdava21.9.2019 15:0053Hladina ustálená
 UličUlička21.9.2019 15:0040Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok21.9.2019 15:0058Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica21.9.2019 15:00196Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád21.9.2019 15:0087Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec21.9.2019 15:000Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑