SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Hmla Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica28.10.2020 19:0014Hladina ustálená
 KopčanyMorava28.10.2020 19:00147Hladina klesá
 BrodskéMorava28.10.2020 19:00144Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok28.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok28.10.2020 19:006Hladina ustálená
PMyjavaMyjava28.10.2020 19:0061Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok28.10.2020 19:0011Hladina ustálená
PJablonicaMyjava28.10.2020 19:0025Hladina ustálená
 VrbovceTeplica28.10.2020 19:0080Hladina ustálená
PSobotišteTeplica28.10.2020 19:0069Hladina ustálená
 PodbrančMyjava28.10.2020 19:0093Hladina ustálená
 KunovTeplica28.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 SenicaTeplica28.10.2020 19:0021Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava28.10.2020 19:00114Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava28.10.2020 17:30317Hladina ustálená
 SološnicaRudava28.10.2020 19:00121Hladina ustálená
 StudienkaRudava28.10.2020 18:15112Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava28.10.2020 19:0090Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava28.10.2020 19:00282Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava28.10.2020 19:00334Hladina ustálená
 KuchyňaMalina28.10.2020 19:0013Hladina ustálená
 JakubovMalina28.10.2020 19:0073Hladina ustálená
 LábMočiarka28.10.2020 19:0065Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok28.10.2020 19:00127Hladina klesá
 BorinkaStupavka28.10.2020 19:0015Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava28.10.2020 19:00327Hladina ustálená
PDevínDunaj28.10.2020 19:00266Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj28.10.2020 19:0098Hladina ustálená
PBratislavaDunaj28.10.2020 19:00353Hladina ustálená
 RusovceDunaj28.10.2020 19:00697Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj28.10.2020 19:00111Hladina ustálená
 SapDunaj28.10.2020 19:00242Hladina stúpa
PMedveďovDunaj28.10.2020 19:00264Hladina stúpa
 HamuliakovoDunaj28.10.2020 19:00309Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj28.10.2020 19:00194Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj28.10.2020 19:00228Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj28.10.2020 19:00133Hladina ustálená
 PezinokBlatina28.10.2020 19:0088Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál28.10.2020 19:00136Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok28.10.2020 19:0057Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj28.10.2020 19:00155Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok28.10.2020 19:0019Hladina ustálená
 BukováTrnávka28.10.2020 19:00111Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka28.10.2020 19:0030Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná28.10.2020 17:3024Hladina ustálená
 PílaGidra28.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh28.10.2020 19:0033Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj28.10.2020 19:00150Hladina ustálená
 HlohovecVáh28.10.2020 19:00200Hladina stúpa
 ŠaľaVáh28.10.2020 19:00300Hladina stúpa
 KľačnoNitra28.10.2020 18:1515Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra28.10.2020 19:0033Hladina ustálená
 TužinaTužina28.10.2020 19:0034Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica28.10.2020 17:4522Hladina ustálená
PNedožeryNitra28.10.2020 19:0059Hladina ustálená
 PrievidzaNitra28.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 HandlováHandlovka28.10.2020 19:0064Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka28.10.2020 19:0044Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok28.10.2020 19:0027Hladina ustálená
PChalmováNitra28.10.2020 19:0084Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok28.10.2020 19:0040Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica28.10.2020 19:0081Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica28.10.2020 19:0063Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica28.10.2020 19:00128Hladina ustálená
 ChynoranyNitra28.10.2020 19:0096Hladina klesá
 Krásna VesBebrava28.10.2020 19:0045Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava28.10.2020 19:00121Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša28.10.2020 19:00101Hladina ustálená
PNadliceBebrava28.10.2020 19:0063Hladina ustálená
 NemečkyChocina28.10.2020 19:0098Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra28.10.2020 19:0073Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka28.10.2020 19:0085Hladina ustálená
 ZbehyAndač28.10.2020 19:0090Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra28.10.2020 19:00223Hladina ustálená
 KolárovoVáh28.10.2020 19:00285Hladina ustálená
 ObyceŽitava28.10.2020 19:0018Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok28.10.2020 19:0074Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj28.10.2020 18:00260Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava28.10.2020 19:00106Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj28.10.2020 19:00258Hladina ustálená
PKomárnoDunaj28.10.2020 19:00259Hladina ustálená
 IžaDunaj28.10.2020 19:00215Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj28.10.2020 19:00202Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj28.10.2020 19:00188Hladina ustálená

Počet staníc: 84

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh28.10.2020 19:0031Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica28.10.2020 19:0073Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh28.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh28.10.2020 19:00114Hladina ustálená
 MalužináBoca28.10.2020 19:0050Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca28.10.2020 19:0058Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica28.10.2020 19:0027Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh28.10.2020 19:0085Hladina ustálená
PPodbanskéBelá28.10.2020 19:0047Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok28.10.2020 17:1549Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok28.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá28.10.2020 19:00117Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica28.10.2020 19:0052Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh28.10.2020 19:00124Hladina ustálená
 DemänováDemänovka28.10.2020 19:0018Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka28.10.2020 19:0020Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka28.10.2020 19:00102Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka28.10.2020 19:0056Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka28.10.2020 19:0022Hladina ustálená
 VlachyKľačianka28.10.2020 19:0011Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka28.10.2020 19:0039Hladina ustálená
 BešeňováVáh28.10.2020 19:00107Hladina ustálená
PPodsucháRevúca28.10.2020 19:0061Hladina ustálená
 HubováVáh28.10.2020 19:0099Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka28.10.2020 19:0054Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava28.10.2020 19:0013Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava28.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka28.10.2020 19:0014Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka28.10.2020 19:0033Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka28.10.2020 19:00107Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik28.10.2020 18:45147Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava28.10.2020 18:45109Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa28.10.2020 19:00105Hladina ustálená
 TvrdošínOrava28.10.2020 19:0089Hladina ustálená
 TrstenáOravica28.10.2020 19:00112Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok28.10.2020 19:0052Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava28.10.2020 19:0022Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka28.10.2020 19:0052Hladina ustálená
 DierováOrava28.10.2020 19:00123Hladina ustálená
 TuranyČiernik28.10.2020 19:0018Hladina ustálená
 TurčekTuriec28.10.2020 19:0036Hladina ustálená
 IvančináTuriec28.10.2020 19:0038Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica28.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
PMartinTuriec28.10.2020 19:00112Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok28.10.2020 19:0027Hladina ustálená
 StrečnoVáh28.10.2020 19:00117Hladina stúpa
 BeláBeliansky potok28.10.2020 19:0043Hladina ustálená
PStrážaVarínka28.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka28.10.2020 19:0018Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca28.10.2020 19:0016Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka28.10.2020 19:0020Hladina ustálená
PČadcaKysuca28.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica28.10.2020 18:0024Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica28.10.2020 19:0016Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca28.10.2020 19:00148Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka28.10.2020 19:0039Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok28.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka28.10.2020 19:0048Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok28.10.2020 19:0029Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka28.10.2020 19:00134Hladina ustálená
 BytčaPetrovička28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka28.10.2020 19:0027Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka28.10.2020 19:00114Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka28.10.2020 19:0037Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník28.10.2020 19:0025Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec28.10.2020 19:009Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda28.10.2020 19:0025Hladina ustálená
PVisolajePružinka28.10.2020 19:0051Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára28.10.2020 19:00136Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička28.10.2020 19:0026Hladina ustálená
 ČachticeJablonka28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok28.10.2020 19:0019Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron28.10.2020 19:0053Hladina ustálená
PPolomkaHron28.10.2020 19:0060Hladina ustálená
PBreznoHron28.10.2020 19:0042Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling28.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron28.10.2020 19:0020Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo28.10.2020 19:0037Hladina ustálená
PHronecČierny Hron28.10.2020 19:0075Hladina ustálená
 BystráBystrianka28.10.2020 19:0046Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička28.10.2020 19:0035Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok28.10.2020 19:0065Hladina ustálená
 DubováHron28.10.2020 19:00110Hladina ustálená
 ĽubietováHutná28.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok28.10.2020 19:0046Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica28.10.2020 19:0063Hladina ustálená
PBanská BystricaHron28.10.2020 19:00131Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok28.10.2020 19:0023Hladina ustálená
 ZvolenHron28.10.2020 19:0083Hladina ustálená
 MôťováSlatina28.10.2020 19:0063Hladina ustálená
 ZolnáZolná28.10.2020 19:0023Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica28.10.2020 19:0023Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 ZvolenSlatina28.10.2020 19:0039Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica28.10.2020 19:0030Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok28.10.2020 19:0022Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron28.10.2020 19:00141Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok28.10.2020 19:0010Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak28.10.2020 19:0014Hladina ustálená
PBrehyHron28.10.2020 19:0095Hladina stúpa
 Hronské KľačanyPodlužianka28.10.2020 19:0049Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron28.10.2020 19:0087Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka28.10.2020 19:0014Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica28.10.2020 19:0029Hladina ustálená
PKamenínHron28.10.2020 19:00149Hladina klesá
 Málinec (pod VN)Ipeľ28.10.2020 19:0030Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ28.10.2020 19:0040Hladina ustálená
 PršaSuchá28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
PHolišaIpeľ28.10.2020 19:0035Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok28.10.2020 19:0013Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok28.10.2020 19:0012Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok28.10.2020 19:0028Hladina klesá
 LučenecKrivánsky potok28.10.2020 19:0052Hladina ustálená
PKalondaIpeľ28.10.2020 19:0057Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník28.10.2020 19:0062Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník28.10.2020 19:0027Hladina ustálená
 PôtorStará rieka28.10.2020 19:0022Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš28.10.2020 19:0028Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ28.10.2020 19:00174Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok28.10.2020 05:1541Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica28.10.2020 19:00130Hladina ustálená
 PlášťovceLitava28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica28.10.2020 19:0019Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica28.10.2020 19:0043Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ28.10.2020 19:00179Hladina ustálená
 SazdiceBúr28.10.2020 19:0067Hladina ustálená
PSalkaIpeľ28.10.2020 19:00160Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok28.10.2020 19:0089Hladina ustálená
 VlachovoSlaná28.10.2020 19:0062Hladina stúpa
 Gemerská PolomaSlaná28.10.2020 19:0046Hladina klesá
 Gemerská PolomaSúľovský potok28.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 RožňavaSlaná28.10.2020 19:0057Hladina klesá
 ŠtítnikŠtítnik28.10.2020 19:0062Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik28.10.2020 19:0055Hladina ustálená
PBretkaSlaná28.10.2020 19:0090Hladina ustálená
 RevúcaZdychava28.10.2020 19:0031Hladina ustálená
 BretkaMuráň28.10.2020 19:0090Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec28.10.2020 19:0048Hladina ustálená
 BehynceTuriec28.10.2020 19:0069Hladina ustálená
PLenartovceSlaná28.10.2020 19:00122Hladina stúpa
 TisovecRimava28.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava28.10.2020 19:0031Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava28.10.2020 19:0095Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica28.10.2020 19:0027Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica28.10.2020 19:0048Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava28.10.2020 19:0089Hladina ustálená
 JesenskéGortva28.10.2020 19:0084Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh28.10.2020 19:0066Hladina ustálená
 VlkyňaRimava28.10.2020 19:0074Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník28.10.2020 19:00117Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec28.10.2020 19:0043Hladina ustálená
 MengusovcePoprad28.10.2020 19:0027Hladina ustálená
 SvitPoprad28.10.2020 19:0082Hladina ustálená
 SvitMlynica28.10.2020 19:00105Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok28.10.2020 19:0059Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok28.10.2020 19:0081Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad28.10.2020 19:0012Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok28.10.2020 19:0065Hladina ustálená
PKežmarokPoprad28.10.2020 19:00104Hladina ustálená
 KežmarokĽubica28.10.2020 19:0041Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad28.10.2020 19:0059Hladina ustálená
 HniezdneKamienka28.10.2020 19:0065Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad28.10.2020 19:0085Hladina ustálená
 HranovnicaHornád28.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 HrabušiceHornád28.10.2020 19:0077Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda28.10.2020 19:0028Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád28.10.2020 19:00150Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica28.10.2020 19:0022Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok28.10.2020 19:0070Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád28.10.2020 19:00190Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko28.10.2020 19:0080Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok28.10.2020 19:0022Hladina ustálená
PMargecanyHornád28.10.2020 19:00414Hladina ustálená
PStratenáHnilec28.10.2020 19:0085Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec28.10.2020 19:00195Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník28.10.2020 19:00117Hladina ustálená
PJaklovceHnilec28.10.2020 19:00193Hladina ustálená
 ObišovceSvinka28.10.2020 19:0078Hladina ustálená
 KysakHornád28.10.2020 19:00181Hladina ustálená
 KošiceHornád28.10.2020 19:00146Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa28.10.2020 19:0017Hladina ustálená
 Torysa Torysa28.10.2020 19:0032Hladina ustálená
PSabinovTorysa28.10.2020 19:00110Hladina ustálená
PPrešovTorysa28.10.2020 19:00104Hladina ustálená
 DemjataSekčov28.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 PrešovSekčov28.10.2020 19:00102Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa28.10.2020 19:0072Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok28.10.2020 19:0030Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava28.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád28.10.2020 19:00147Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva28.10.2020 19:0050Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva28.10.2020 19:00147Hladina ustálená
PJaníkIda28.10.2020 19:0083Hladina klesá
PTurňa nad BodvouBodva28.10.2020 19:00104Hladina ustálená
 HosťovceTurňa28.10.2020 19:0037Hladina ustálená
PHosťovceBodva28.10.2020 19:00166Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka28.10.2020 18:45113Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec28.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 JabloňVýrava28.10.2020 18:0017Hladina ustálená
 KoškovceLaborec28.10.2020 19:0051Hladina ustálená
 PapínUdava28.10.2020 19:0076Hladina ustálená
 UdavskéUdava28.10.2020 19:0060Hladina ustálená
 SninaCirocha28.10.2020 19:0057Hladina ustálená
 SninaPčolinka28.10.2020 19:0089Hladina ustálená
PHumennéLaborec28.10.2020 19:00102Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec28.10.2020 19:00102Hladina klesá
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže28.10.2020 19:0087Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec28.10.2020 19:00137Hladina ustálená
 UličUlička28.10.2020 19:0044Hladina ustálená
PLekárovceUh28.10.2020 19:0043Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna28.10.2020 19:00119Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok28.10.2020 19:0047Hladina ustálená
 IžkovceLaborec28.10.2020 19:00144Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica28.10.2020 19:00314Hladina ustálená
 GerlachovTopľa28.10.2020 16:3035Hladina ustálená
PBardejovTopľa28.10.2020 19:00137Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda28.10.2020 19:0088Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec28.10.2020 19:0099Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka28.10.2020 19:0053Hladina ustálená
 MarhaňTopľa28.10.2020 19:00131Hladina ustálená
PHanušovceTopľa28.10.2020 19:0027Hladina ustálená
PSvidníkOndava28.10.2020 19:0079Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka28.10.2020 19:0093Hladina ustálená
PStropkovOndava28.10.2020 19:0053Hladina ustálená
 MiňovceOndava28.10.2020 19:0073Hladina ustálená
 JasenovceOľka28.10.2020 19:0072Hladina ustálená
 HencovceOndava28.10.2020 19:00176Hladina ustálená
 HorovceOndava28.10.2020 19:0039Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec28.10.2020 19:0064Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog28.10.2020 19:00327Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava28.10.2020 19:0041Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑