SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Prízemný mráz Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 6 hod. k dátumu a času 18.9.2019 15:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Vrbovce APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Radošovce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Skalica APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Senica AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Malacky APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jakubov - Malina AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo - Dunaj AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 18.09.2019 15:00     0  0  0  0
Hurbanovo AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.5
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Východná - Čierny Váh APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.2  0.3
Vyšná Boca APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.2  0.9
Kráľová Lehota - Hybica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1
Podbanské - Belá AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.7
Podbanské AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.8
Liptovský Hrádok - Váh AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.2  1.7
Liptovský Hrádok AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1.1
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1.4
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0.2  0.2  1.2
Liptovský Mikuláš AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.4
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.5  2.4
L. Mikuláš - Lipt. Ondrašová - Jalovecký p. AHS 18.09.2019 15:00  0  0.3  0.3  0.3  0.5
Huty APS 18.09.2019 15:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Vlachy - Kľačianka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.5
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.5
Partizánska Ľupča - Magurka APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Bešeňová - Váh AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.7
Hubová - Váh AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.2  0.7
Novoť APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1.7
Zákamenné - Biela Orava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.7
Lokca - Biela Orava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.5
Lokca APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.3
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1.4
Oravské Veselé AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.9
Oravská Polhora APS 18.09.2019 15:00  0.2  0.5  0.6  0.6  0.6
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  2.2
Rabča AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.8
Zubrohlava - Polhoranka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.8
Jablonka - Piekielnik AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.5
Oravice APS2 18.09.2019 15:00  0  0  1  1  3.6
Suchá Hora APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  2.1
Liesek AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  2.1
Trstená - Oravica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.2
Trstená - Jelešňa AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1
Tvrdošín - Orava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.3
Zuberec APS 18.09.2019 15:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.8
Oravský Podzámok AWS2 18.09.2019 15:00  0  0.1  0.2  0.2  0.8
Zázrivá APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1.2
Párnica - Zázrivka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1.2
Párnica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1.7
Turček APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Turčianska Štiavnička APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Martin - Žabokreky AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.3
Martin - Pivovarský potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.5
Turany - Čiernik AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.7
Turzovka AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Turzovka - Kysuca AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Skalité APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Čadca AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.7
Čadca - Čierňanka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.7
Stará Bystrica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1.5
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  1
Nesluša APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.8
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.3
Rajecká Lesná APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žilina AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kúnovec APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.5

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Častá APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Modra,Piesok AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 18.09.2019 15:00           0  0
Bratislava - letisko AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Blahova APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žiharec AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Chvojnica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bystričany-Chalmová - Nitra AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Nitra - Velké Janíkovce AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Nitra AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Zliechov APS 18.09.2019 15:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Valaská Belá APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Telgárt AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Pohorelá APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Polomka APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jasenie APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Chata pod Hrbom APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Slovenská Ľupča APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Motyčky APS 18.09.2019 15:00  0.1  0.1  0.1  0.2  0.2
Dolný Harmanec APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Králiky APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 18.09.2019 15:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Sliač AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Detvianská Huta APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva - Neresnica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Zvolen - Slatina AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Holiša - Ipeľ AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.2
Kalonda - Ipeľ AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Salka - Ipeľ AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Rožňava - Slaná AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Revúca - Zdychava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lenartovce - Slaná AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Klenovec APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Jesenské - Gortva AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Malá Ida APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.2
Gánovce AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Uloža APS2 18.09.2019 15:00  0  0.1  0.2  0.3  0.5
Spišské Vlachy AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Stratená - Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Stratená - Hnilec AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Mlynky APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Rudňany APS 18.09.2019 15:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Nálepkovo APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Gelnica APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kojšovská Hoľa AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Torysky APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Brezovica nad Torysou APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.3  1.3
Jakubovany AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.1  0.1
Prešov - Planetárium APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.2  0.6
Demjatá - Sekčov AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.7  0.7
Kapušany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 18.09.2019 15:00        0.2  0.2  0.2
Ploské APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0.1  0.1

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Medzilaborce AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce - Vydranka AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.5
Starina APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Výrava APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0.2  0.3  0.3
Zemplínske Hámre APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Runina APS 18.09.2019 15:00  0  0  0.5  0.8  0.8
Kolbasov APS 18.09.2019 15:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Zboj APS 18.09.2019 15:00  0  0  0.3  0.6  0.6
Klenová APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Sobrance - Sobranecký potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Cigeľka APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.1  0.1
Bardejov AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.5
Kurimka APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.6
Marhaň - Topľa AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.3  0.3
Okrúhle APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Kuková APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.2  0.2
Hanušovce nad Topľou APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 18.09.2019 15:00  0  0.1  0.3  0.3  1
Dlhoňa APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.1  0.9
Nižný Komárnik APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.3
Turany nad Ondavou APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Oľka APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.2
Slovenská Kajňa APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Banské APS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Horovce - Ondava AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Milhostov AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Leles APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0 0.1  0.1

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Tatranská Polianka AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.2
Svit - Mlynica AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Poprad AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica AWS2 18.09.2019 15:00     0  0  0  0.3
Stará Lesná AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.1  0.1
Kežmarok APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  0.1
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0  4.4
Podolínec AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0.2  0.5  1.7
Jarabina APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0.4  0.6  2
Jakubany APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.1  1.5
Plaveč AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.2  1.1
Tatranská Javorina AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0.2  0.3  3.8
Osturňa APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.5  3.2
Reľov APS2 18.09.2019 15:00  0  0  0.1  1.4  3.1
Červený Kláštor AWS2 18.09.2019 15:00  0  0  0  0.1  1.2
Priemery:  0 0  0.1 0.2  1.3
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑