Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica27.5.2022 20:006Hladina ustálená
 KopčanyMorava27.5.2022 20:0051Hladina ustálená
 BrodskéMorava27.5.2022 20:0043Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok27.5.2022 20:007Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok27.5.2022 20:003Hladina ustálená
PMyjavaMyjava27.5.2022 20:0054Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok27.5.2022 20:001Hladina ustálená
PJablonicaMyjava27.5.2022 20:009Hladina ustálená
 VrbovceTeplica27.5.2022 20:0064Hladina ustálená
PSobotišteTeplica27.5.2022 20:0061Hladina ustálená
 PodbrančMyjava27.5.2022 20:0079Hladina ustálená
 KunovTeplica27.5.2022 20:0019Hladina ustálená
 SenicaTeplica27.5.2022 20:0014Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava27.5.2022 20:0075Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava27.5.2022 20:00119Hladina stúpa
 SološnicaRudava27.5.2022 20:0067Hladina ustálená
 StudienkaRudava27.5.2022 18:1556Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava27.5.2022 20:0045Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava27.5.2022 20:0065Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava27.5.2022 20:00128Hladina ustálená
 KuchyňaMalina27.5.2022 20:0010Hladina ustálená
 JakubovMalina27.5.2022 20:0039Hladina stúpa
 LábMočiarka27.5.2022 20:0054Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok27.5.2022 20:00103Hladina ustálená
 BorinkaStupavka27.5.2022 20:008Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava27.5.2022 20:00168Hladina ustálená
PDevínDunaj27.5.2022 20:00293Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj27.5.2022 20:0088Hladina ustálená
PBratislavaDunaj27.5.2022 20:00376Hladina klesá
 RusovceDunaj27.5.2022 20:00695Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj27.5.2022 20:15186Hladina ustálená
 SapDunaj27.5.2022 20:00292Hladina ustálená
PMedveďovDunaj27.5.2022 20:00316Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj27.5.2022 20:00346Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj27.5.2022 20:00209Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj27.5.2022 20:00309Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj27.5.2022 20:00115Hladina ustálená
 PezinokBlatina27.5.2022 20:0077Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál27.5.2022 20:00103Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj27.5.2022 20:00142Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok27.5.2022 20:0014Hladina ustálená
 BukováTrnávka27.5.2022 20:00106Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka27.5.2022 20:0014Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná27.5.2022 18:459Hladina ustálená
 PílaGidra27.5.2022 20:0015Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh27.5.2022 20:0037Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj27.5.2022 20:00127Hladina ustálená
 HlohovecVáh27.5.2022 20:00157Hladina ustálená
 ŠaľaVáh27.5.2022 20:00185Hladina ustálená
 KľačnoNitra27.5.2022 19:1513Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra27.5.2022 20:0025Hladina ustálená
 TužinaTužina27.5.2022 20:0029Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica27.5.2022 19:309Hladina ustálená
PNedožeryNitra27.5.2022 20:0054Hladina ustálená
 PrievidzaNitra27.5.2022 20:0025Hladina ustálená
 HandlováHandlovka27.5.2022 20:0051Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka27.5.2022 20:0038Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
PChalmováNitra27.5.2022 20:0071Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok27.5.2022 20:0028Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica27.5.2022 20:0075Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica27.5.2022 20:0041Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica27.5.2022 20:00105Hladina ustálená
 ChynoranyNitra27.5.2022 20:0057Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava27.5.2022 20:0024Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava27.5.2022 20:0092Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša27.5.2022 20:0087Hladina ustálená
PNadliceBebrava27.5.2022 20:0038Hladina ustálená
 NemečkyChocina27.5.2022 20:0088Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra27.5.2022 20:0046Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka27.5.2022 20:0040Hladina ustálená
 ZbehyAndač27.5.2022 20:0068Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra27.5.2022 20:00183Hladina stúpa
 KolárovoVáh27.5.2022 20:00231Hladina stúpa
 ObyceŽitava27.5.2022 14:0018Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok27.5.2022 20:0065Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj27.5.2022 19:00314Hladina klesá
PVieska nad ŽitavouŽitava27.5.2022 20:0086Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj27.5.2022 20:00315Hladina klesá
PKomárnoDunaj27.5.2022 20:00308Hladina ustálená
 IžaDunaj27.5.2022 20:15261Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj27.5.2022 20:00250Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj27.5.2022 20:00246Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh27.5.2022 20:0021Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica27.5.2022 20:0053Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
 SvarínČierny Váh27.5.2022 19:15116Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh27.5.2022 20:00116Hladina ustálená
 MalužináBoca27.5.2022 20:0042Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca27.5.2022 20:0044Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica27.5.2022 20:0024Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh27.5.2022 20:0075Hladina ustálená
PPodbanskéBelá27.5.2022 20:0058Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok27.5.2022 19:3063Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok27.5.2022 20:007Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá27.5.2022 20:00133Hladina ustálená
 PodtureňJamníček27.5.2022 20:0087Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica27.5.2022 20:0049Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka27.5.2022 20:0049Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka27.5.2022 20:0015Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh27.5.2022 20:00126Hladina ustálená
 DemänováDemänovka27.5.2022 20:0015Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovský potok27.5.2022 20:0022Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok27.5.2022 20:0018Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka27.5.2022 20:0098Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka27.5.2022 20:0025Hladina ustálená
 Horáreň HluchéPalúdžanka27.5.2022 19:3066Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka27.5.2022 20:0048Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka27.5.2022 20:0015Hladina ustálená
 VlachyKľačianka27.5.2022 20:008Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka27.5.2022 20:0028Hladina ustálená
 BešeňováVáh27.5.2022 20:0081Hladina ustálená
PPodsucháRevúca27.5.2022 20:0050Hladina ustálená
 HubováVáh27.5.2022 20:0086Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka27.5.2022 20:0041Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava27.5.2022 20:0011Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava27.5.2022 20:0027Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka27.5.2022 20:009Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka27.5.2022 20:0030Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka27.5.2022 20:00103Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik27.5.2022 20:00138Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava27.5.2022 20:15101Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa27.5.2022 20:0099Hladina ustálená
 TvrdošínOrava27.5.2022 20:0080Hladina ustálená
 TrstenáOravica27.5.2022 20:00104Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok27.5.2022 20:0053Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok27.5.2022 20:00107Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava27.5.2022 20:0033Hladina klesá
 PárnicaZázrivka27.5.2022 20:0054Hladina ustálená
 DierováOrava27.5.2022 20:00133Hladina ustálená
 TuranyČiernik27.5.2022 20:0014Hladina ustálená
 TurčekTuriec27.5.2022 20:0034Hladina ustálená
 IvančináTuriec27.5.2022 20:0025Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica27.5.2022 19:0029Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
 HájSomolický potok27.5.2022 20:0012Hladina ustálená
 MošovceČierna voda27.5.2022 20:0010Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca27.5.2022 20:0026Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok27.5.2022 19:3073Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok27.5.2022 20:0015Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok27.5.2022 18:4519Hladina ustálená
PMartinTuriec27.5.2022 20:0095Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok27.5.2022 20:0015Hladina ustálená
 StrečnoVáh27.5.2022 20:0091Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok27.5.2022 20:0052Hladina ustálená
PStrážaVarínka27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka27.5.2022 20:0011Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca27.5.2022 20:007Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka27.5.2022 20:0013Hladina ustálená
PČadcaKysuca27.5.2022 20:0010Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica27.5.2022 19:1528Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica27.5.2022 20:0013Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca27.5.2022 20:00141Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka27.5.2022 20:0023Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka27.5.2022 20:0025Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka27.5.2022 20:0024Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka27.5.2022 20:0012Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok27.5.2022 20:0022Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka27.5.2022 20:00109Hladina ustálená
 BytčaPetrovička27.5.2022 20:0026Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka27.5.2022 20:0021Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka27.5.2022 20:00110Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka27.5.2022 20:0022Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník27.5.2022 20:0013Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec27.5.2022 20:006Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda27.5.2022 20:008Hladina ustálená
 TrstiePružinka27.5.2022 20:0034Hladina ustálená
PVisolajePružinka27.5.2022 20:0035Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok27.5.2022 20:0040Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára27.5.2022 20:00115Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička27.5.2022 20:0018Hladina ustálená
 ČachticeJablonka27.5.2022 20:0013Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok27.5.2022 20:007Hladina ustálená

Počet staníc: 91

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron27.5.2022 20:0038Hladina ustálená
PPolomkaHron27.5.2022 20:0043Hladina ustálená
PBreznoHron27.5.2022 20:0019Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling27.5.2022 20:0013Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron27.5.2022 20:006Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo27.5.2022 20:0028Hladina ustálená
PHronecČierny Hron27.5.2022 20:0053Hladina ustálená
 BystráBystrianka27.5.2022 20:0047Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička27.5.2022 20:0029Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok27.5.2022 20:0049Hladina ustálená
 DubováHron27.5.2022 20:0084Hladina ustálená
 ĽubietováHutná27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica27.5.2022 20:0029Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok27.5.2022 20:0041Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica27.5.2022 20:0057Hladina ustálená
PBanská BystricaHron27.5.2022 20:00104Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok27.5.2022 20:0019Hladina ustálená
 ZvolenHron27.5.2022 20:0055Hladina ustálená
 MôťováSlatina27.5.2022 20:0044Hladina ustálená
 ZolnáZolná27.5.2022 20:0014Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica27.5.2022 20:0021Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica27.5.2022 20:0027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina27.5.2022 20:0036Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica27.5.2022 20:0022Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok27.5.2022 20:0013Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron27.5.2022 20:00118Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok27.5.2022 20:005Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak27.5.2022 20:008Hladina ustálená
PBrehyHron27.5.2022 20:0039Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka27.5.2022 20:0023Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron27.5.2022 20:0067Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka27.5.2022 20:0011Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica27.5.2022 20:0045Hladina ustálená
 HronovceLužianka27.5.2022 20:0035Hladina ustálená
PKamenínHron27.5.2022 20:00106Hladina stúpa
 Málinec (pod VN)Ipeľ27.5.2022 20:0021Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ27.5.2022 20:0028Hladina ustálená
 PršaSuchá27.5.2022 20:0016Hladina ustálená
PHolišaIpeľ27.5.2022 20:0018Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok27.5.2022 20:006Hladina ustálená
 Mýtna (pod VN)Krivánsky potok27.5.2022 20:0016Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok27.5.2022 20:004Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok27.5.2022 20:0012Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok27.5.2022 20:0038Hladina ustálená
PKalondaIpeľ27.5.2022 20:0031Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník27.5.2022 20:0055Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
 PôtorStará rieka27.5.2022 20:005Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš27.5.2022 20:0015Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ27.5.2022 20:00119Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok27.5.2022 20:006Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica27.5.2022 20:0021Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica27.5.2022 20:00117Hladina ustálená
 PlášťovceLitava27.5.2022 20:0019Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica27.5.2022 20:0010Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica27.5.2022 20:0037Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ27.5.2022 19:45100Hladina ustálená
 SazdiceBúr27.5.2022 20:0068Hladina ustálená
PSalkaIpeľ27.5.2022 20:0084Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná27.5.2022 20:0019Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok27.5.2022 20:0079Hladina ustálená
 VlachovoSlaná27.5.2022 20:0031Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná27.5.2022 20:0029Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok27.5.2022 20:0012Hladina ustálená
 RožňavaSlaná27.5.2022 20:0032Hladina klesá
 ŠtítnikŠtítnik27.5.2022 20:0041Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik27.5.2022 20:0032Hladina ustálená
PBretkaSlaná27.5.2022 20:0059Hladina stúpa
 RevúcaZdychava27.5.2022 20:0020Hladina ustálená
 BretkaMuráň27.5.2022 20:0060Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec27.5.2022 20:0030Hladina ustálená
 BehynceTuriec27.5.2022 20:0034Hladina ustálená
PLenartovceSlaná27.5.2022 20:0045Hladina ustálená
 TisovecRimava27.5.2022 20:0018Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava27.5.2022 20:1523Hladina stúpa
PHnúšťa-LikierRimava27.5.2022 20:0080Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica27.5.2022 20:0010Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica27.5.2022 20:0033Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava27.5.2022 20:0054Hladina ustálená
 JesenskéGortva27.5.2022 20:0040Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh27.5.2022 20:0040Hladina ustálená
 VlkyňaRimava27.5.2022 20:0041Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník27.5.2022 20:00109Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec27.5.2022 20:0047Hladina ustálená
 MengusovcePoprad27.5.2022 20:0041Hladina ustálená
 SvitPoprad27.5.2022 20:0093Hladina ustálená
 SvitMlynica27.5.2022 20:00104Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok27.5.2022 20:0071Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok27.5.2022 20:0082Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad27.5.2022 20:0019Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok27.5.2022 20:0072Hladina ustálená
PKežmarokPoprad27.5.2022 20:00105Hladina ustálená
 KežmarokĽubica27.5.2022 20:0029Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad27.5.2022 20:0055Hladina ustálená
 HniezdneKamienka27.5.2022 20:0066Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad27.5.2022 20:0079Hladina ustálená
 HranovnicaHornád27.5.2022 20:0011Hladina ustálená
 HrabušiceHornád27.5.2022 20:0065Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád27.5.2022 20:00132Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica27.5.2022 20:009Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok27.5.2022 20:0040Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád27.5.2022 20:00155Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko27.5.2022 20:0050Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok27.5.2022 20:0010Hladina ustálená
PMargecanyHornád27.5.2022 20:00372Hladina ustálená
PStratenáHnilec27.5.2022 20:0073Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec27.5.2022 20:00168Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník27.5.2022 20:0093Hladina ustálená
PJaklovceHnilec27.5.2022 20:00161Hladina ustálená
 ObišovceSvinka27.5.2022 20:0061Hladina ustálená
 KysakHornád27.5.2022 20:00129Hladina ustálená
 KošiceHornád27.5.2022 20:0092Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa27.5.2022 20:0011Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok27.5.2022 20:001Hladina ustálená
 Torysa Torysa27.5.2022 20:0021Hladina ustálená
PSabinovTorysa27.5.2022 20:0085Hladina ustálená
PPrešovTorysa27.5.2022 20:0066Hladina ustálená
 DemjataSekčov27.5.2022 20:0022Hladina ustálená
 PrešovSekčov27.5.2022 20:0093Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa27.5.2022 20:0021Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok27.5.2022 20:0029Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava27.5.2022 20:0010Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád27.5.2022 20:0072Hladina stúpa
 Nižný MedzevBodva27.5.2022 20:0012Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva27.5.2022 20:0097Hladina ustálená
PJaníkIda27.5.2022 20:0037Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva27.5.2022 20:0068Hladina ustálená
 HosťovceTurňa27.5.2022 20:006Hladina ustálená
PHosťovceBodva27.5.2022 20:00112Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka27.5.2022 20:00111Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec27.5.2022 20:0025Hladina ustálená
 JabloňVýrava27.5.2022 20:0017Hladina ustálená
 KoškovceLaborec27.5.2022 20:0043Hladina ustálená
 PapínUdava27.5.2022 20:0074Hladina ustálená
 UdavskéUdava27.5.2022 20:0065Hladina ustálená
 SninaCirocha27.5.2022 20:0060Hladina ustálená
 SninaPčolinka27.5.2022 20:0084Hladina ustálená
PHumennéLaborec27.5.2022 20:0092Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec27.5.2022 20:0087Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže27.5.2022 20:00113Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec27.5.2022 20:00154Hladina klesá
 UličUlička27.5.2022 20:0042Hladina ustálená
PLekárovceUh27.5.2022 20:0028Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna27.5.2022 19:45108Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok27.5.2022 20:0037Hladina ustálená
 IžkovceLaborec27.5.2022 20:0096Hladina stúpa
PVeľké KapušanyLatorica27.5.2022 20:00261Hladina ustálená
PBardejovTopľa27.5.2022 20:00133Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda27.5.2022 20:0066Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec27.5.2022 20:0097Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka27.5.2022 20:0043Hladina ustálená
 MarhaňTopľa27.5.2022 20:00117Hladina ustálená
PHanušovceTopľa27.5.2022 20:0018Hladina ustálená
PSvidníkOndava27.5.2022 20:0076Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka27.5.2022 20:0083Hladina ustálená
 StropkovOndava27.5.2022 20:0046Hladina ustálená
 MiňovceOndava27.5.2022 20:0063Hladina ustálená
 JasenovceOľka27.5.2022 20:0067Hladina ustálená
 HencovceOndava27.5.2022 20:00163Hladina ustálená
 HorovceOndava27.5.2022 20:007Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec27.5.2022 20:0013Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog27.5.2022 20:00288Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava27.5.2022 20:009Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )