Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica9.8.2022 09:302Hladina ustálená
 KopčanyMorava9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
 BrodskéMorava9.8.2022 09:303Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok9.8.2022 09:304Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok9.8.2022 09:152Hladina ustálená
PMyjavaMyjava9.8.2022 09:3051Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok9.8.2022 09:30-3Hladina ustálená
PJablonicaMyjava9.8.2022 09:301Hladina ustálená
 VrbovceTeplica9.8.2022 09:3055Hladina ustálená
PSobotišteTeplica9.8.2022 09:3057Hladina ustálená
 PodbrančMyjava9.8.2022 09:3071Hladina ustálená
 KunovTeplica9.8.2022 09:3019Hladina ustálená
 SenicaTeplica9.8.2022 09:1514Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava9.8.2022 09:3086Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava9.8.2022 08:0072Hladina klesá
 SološnicaRudava9.8.2022 09:3087Hladina ustálená
 StudienkaRudava9.8.2022 09:0043Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava9.8.2022 09:3047Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava9.8.2022 09:3029Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava9.8.2022 09:3092Hladina ustálená
 KuchyňaMalina9.8.2022 09:307Hladina ustálená
 JakubovMalina9.8.2022 09:3065Hladina ustálená
 LábMočiarka9.8.2022 09:3052Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok9.8.2022 09:3094Hladina ustálená
 BorinkaStupavka9.8.2022 09:305Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava9.8.2022 09:15123Hladina ustálená
PDevínDunaj9.8.2022 09:30133Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj9.8.2022 09:3080Hladina ustálená
PBratislavaDunaj9.8.2022 09:30276Hladina ustálená
 RusovceDunaj9.8.2022 09:30684Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj9.8.2022 09:30135Hladina ustálená
 SapDunaj9.8.2022 09:3037Hladina ustálená
PMedveďovDunaj9.8.2022 09:3068Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj9.8.2022 09:30323Hladina stúpa
 Malé PáleniskoMalý Dunaj9.8.2022 09:30207Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj9.8.2022 09:30262Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj9.8.2022 09:30117Hladina ustálená
 PezinokBlatina9.8.2022 09:3074Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál9.8.2022 09:3086Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj9.8.2022 09:30161Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok9.8.2022 09:1513Hladina ustálená
 BukováTrnávka9.8.2022 09:30108Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná9.8.2022 09:008Hladina ustálená
 PílaGidra9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh9.8.2022 09:3031Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj9.8.2022 09:30127Hladina ustálená
 HlohovecVáh9.8.2022 09:30106Hladina stúpa
 ŠaľaVáh9.8.2022 09:30169Hladina stúpa
 KľačnoNitra9.8.2022 07:457Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra9.8.2022 09:3020Hladina ustálená
 TužinaTužina9.8.2022 09:3028Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica9.8.2022 08:454Hladina ustálená
PNedožeryNitra9.8.2022 09:1548Hladina ustálená
 PrievidzaNitra9.8.2022 09:3025Hladina ustálená
 HandlováHandlovka9.8.2022 09:3060Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka9.8.2022 09:3037Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok9.8.2022 09:1516Hladina ustálená
PChalmováNitra9.8.2022 09:3067Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok9.8.2022 09:3025Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica9.8.2022 09:3068Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica9.8.2022 09:3031Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica9.8.2022 09:30101Hladina ustálená
 ChynoranyNitra9.8.2022 09:3066Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava9.8.2022 09:3023Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava9.8.2022 09:3071Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša9.8.2022 09:3084Hladina ustálená
PNadliceBebrava9.8.2022 09:3034Hladina stúpa
 NemečkyChocina9.8.2022 09:3088Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra9.8.2022 09:3037Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka9.8.2022 09:3066Hladina ustálená
 ZbehyAndač9.8.2022 09:3059Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra9.8.2022 09:30172Hladina ustálená
 KolárovoVáh9.8.2022 09:30138Hladina klesá
 ObyceŽitava9.8.2022 09:3010Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok9.8.2022 09:3060Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj9.8.2022 09:00111Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava9.8.2022 09:3080Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj9.8.2022 09:3099Hladina ustálená
 VlkasŽitava9.8.2022 09:309Hladina ustálená
PKomárnoDunaj9.8.2022 09:30105Hladina ustálená
 IžaDunaj9.8.2022 09:3062Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj9.8.2022 09:3068Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj9.8.2022 09:3045Hladina ustálená

Počet staníc: 84

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh9.8.2022 09:3011Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica9.8.2022 09:3045Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh9.8.2022 09:308Hladina ustálená
 SvarínČierny Váh9.8.2022 07:1589Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh9.8.2022 09:30109Hladina ustálená
 MalužináBoca9.8.2022 09:3037Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca9.8.2022 09:3035Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica9.8.2022 09:3016Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh9.8.2022 09:3051Hladina ustálená
PPodbanskéBelá9.8.2022 09:3035Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok9.8.2022 08:1541Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok9.8.2022 09:303Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá9.8.2022 09:30108Hladina ustálená
 PodtureňJamníček9.8.2022 09:3085Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica9.8.2022 09:0036Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka9.8.2022 09:3032Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka9.8.2022 09:3012Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh9.8.2022 09:3096Hladina ustálená
 DemänováDemänovka9.8.2022 09:305Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovský potok9.8.2022 09:3011Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok9.8.2022 09:3015Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka9.8.2022 09:3091Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka9.8.2022 09:3022Hladina ustálená
 Horáreň HluchéPalúdžanka9.8.2022 08:0058Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka9.8.2022 09:3037Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka9.8.2022 09:309Hladina ustálená
 VlachyKľačianka9.8.2022 09:306Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka9.8.2022 09:3022Hladina ustálená
 BešeňováVáh9.8.2022 09:3046Hladina ustálená
PPodsucháRevúca9.8.2022 09:3037Hladina ustálená
 HubováVáh9.8.2022 09:3067Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka9.8.2022 09:3036Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava9.8.2022 09:305Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava9.8.2022 09:3020Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka9.8.2022 09:301Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka9.8.2022 09:3026Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka9.8.2022 09:3095Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik9.8.2022 09:30135Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava9.8.2022 09:3098Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa9.8.2022 09:3097Hladina ustálená
 TvrdošínOrava9.8.2022 09:30134Hladina ustálená
 TrstenáOravica9.8.2022 09:3096Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok9.8.2022 09:3043Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok9.8.2022 09:30103Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava9.8.2022 09:3030Hladina stúpa
 PárnicaZázrivka9.8.2022 09:3044Hladina ustálená
 DierováOrava9.8.2022 09:30114Hladina ustálená
 TuranyČiernik9.8.2022 09:3021Hladina ustálená
 TurčekTuriec9.8.2022 09:3030Hladina ustálená
 IvančináTuriec9.8.2022 09:3019Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica7.8.2022 23:4528Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica9.8.2022 09:3015Hladina ustálená
 HájSomolický potok9.8.2022 09:3011Hladina ustálená
 MošovceČierna voda9.8.2022 09:309Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca9.8.2022 09:3024Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok9.8.2022 07:4572Hladina ustálená
 BlatnicaBlatnický potok9.8.2022 09:3015Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok9.8.2022 09:3011Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok9.8.2022 08:3010Hladina ustálená
PMartinTuriec9.8.2022 09:3085Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok9.8.2022 09:308Hladina ustálená
 StrečnoVáh9.8.2022 09:3081Hladina stúpa
 BeláBeliansky potok9.8.2022 09:3048Hladina ustálená
PStrážaVarínka9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka9.8.2022 09:307Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca9.8.2022 09:302Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka9.8.2022 09:3012Hladina ustálená
PČadcaKysuca9.8.2022 09:306Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica9.8.2022 09:1522Hladina ustálená
 Nová BystricaBystrica9.8.2022 09:3050Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica9.8.2022 09:3010Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca9.8.2022 09:30136Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka9.8.2022 09:3020Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka9.8.2022 09:3019Hladina ustálená
 RajecČierňanka9.8.2022 09:3034Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok9.8.2022 09:3020Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka9.8.2022 09:3019Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka9.8.2022 09:3011Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok9.8.2022 09:3020Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka9.8.2022 09:30104Hladina ustálená
 BytčaPetrovička9.8.2022 09:3024Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka9.8.2022 09:3021Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka9.8.2022 09:30108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka9.8.2022 09:3020Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník9.8.2022 09:1512Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec9.8.2022 09:304Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda9.8.2022 09:304Hladina ustálená
 TrstiePružinka9.8.2022 09:3029Hladina ustálená
PVisolajePružinka9.8.2022 09:3030Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok9.8.2022 09:3033Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára9.8.2022 09:30104Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička9.8.2022 09:3011Hladina ustálená
 ČachticeJablonka9.8.2022 09:3017Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok9.8.2022 09:305Hladina ustálená

Počet staníc: 94

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron9.8.2022 09:3030Hladina ustálená
PPolomkaHron9.8.2022 09:3027Hladina ustálená
PBreznoHron9.8.2022 09:305Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling9.8.2022 09:308Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron9.8.2022 09:300Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo9.8.2022 09:3023Hladina ustálená
PHronecČierny Hron9.8.2022 09:3043Hladina ustálená
 BystráBystrianka9.8.2022 09:3033Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička9.8.2022 09:3017Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok9.8.2022 09:3037Hladina ustálená
 DubováHron9.8.2022 09:3064Hladina ustálená
 ĽubietováHutná9.8.2022 09:3014Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica9.8.2022 09:1523Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok9.8.2022 09:3030Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica9.8.2022 09:3046Hladina ustálená
PBanská BystricaHron9.8.2022 09:3076Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok9.8.2022 09:3016Hladina ustálená
 ZvolenHron9.8.2022 09:3025Hladina ustálená
 MôťováSlatina9.8.2022 09:3036Hladina ustálená
 ZolnáZolná9.8.2022 09:3012Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica9.8.2022 09:3022Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica9.8.2022 09:3026Hladina ustálená
 ZvolenSlatina9.8.2022 09:3032Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica9.8.2022 09:3024Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok9.8.2022 09:1511Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron9.8.2022 09:3097Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok9.8.2022 09:306Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak9.8.2022 09:304Hladina ustálená
PBrehyHron9.8.2022 09:307Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka9.8.2022 09:3018Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron9.8.2022 09:3063Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka9.8.2022 09:309Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica9.8.2022 09:3022Hladina ustálená
 HronovceLužianka9.8.2022 09:3033Hladina ustálená
PKamenínHron9.8.2022 09:3074Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ9.8.2022 09:3022Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ9.8.2022 09:3025Hladina ustálená
 PršaSuchá9.8.2022 09:30-2Hladina ustálená
PHolišaIpeľ9.8.2022 09:3010Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok9.8.2022 09:301Hladina ustálená
 Mýtna (pod VN)Krivánsky potok9.8.2022 09:3017Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok9.8.2022 09:300Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok9.8.2022 09:3011Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok9.8.2022 09:3033Hladina ustálená
PKalondaIpeľ9.8.2022 09:3023Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník9.8.2022 09:3054Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník9.8.2022 09:3012Hladina ustálená
 PôtorStará rieka9.8.2022 09:306Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ9.8.2022 09:3092Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok9.8.2022 09:156Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica9.8.2022 09:3019Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica9.8.2022 09:30116Hladina ustálená
 PlášťovceLitava9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica9.8.2022 09:3012Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica9.8.2022 09:3034Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ9.8.2022 09:3080Hladina ustálená
 SazdiceBúr9.8.2022 09:3059Hladina ustálená
PSalkaIpeľ9.8.2022 09:3076Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok9.8.2022 09:3074Hladina ustálená
 VlachovoSlaná9.8.2022 09:3026Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná9.8.2022 09:3022Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok9.8.2022 09:304Hladina ustálená
 RožňavaSlaná9.8.2022 09:3021Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik9.8.2022 09:3033Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik9.8.2022 09:3023Hladina ustálená
PBretkaSlaná9.8.2022 09:1542Hladina stúpa
 RevúcaZdychava9.8.2022 09:3015Hladina ustálená
 BretkaMuráň9.8.2022 09:3051Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec9.8.2022 09:159Hladina ustálená
 BehynceTuriec9.8.2022 09:3010Hladina ustálená
PLenartovceSlaná9.8.2022 09:3022Hladina stúpa
 TisovecRimava9.8.2022 09:3014Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava9.8.2022 09:3014Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava9.8.2022 09:3069Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica9.8.2022 09:3011Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica9.8.2022 09:3025Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava9.8.2022 09:3043Hladina ustálená
 JesenskéGortva9.8.2022 09:3023Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh9.8.2022 09:3038Hladina ustálená
 VlkyňaRimava9.8.2022 09:3031Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník9.8.2022 09:30105Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec9.8.2022 09:3028Hladina ustálená
 MengusovcePoprad9.8.2022 09:3019Hladina ustálená
 SvitPoprad9.8.2022 09:3077Hladina ustálená
 SvitMlynica9.8.2022 09:3095Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok9.8.2022 09:3064Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok9.8.2022 09:3073Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad9.8.2022 09:304Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok9.8.2022 09:3065Hladina ustálená
PKežmarokPoprad9.8.2022 09:3087Hladina ustálená
 KežmarokĽubica9.8.2022 09:3027Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad9.8.2022 09:3043Hladina ustálená
 HniezdneKamienka9.8.2022 09:3056Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad9.8.2022 09:3068Hladina ustálená
 HranovnicaHornád9.8.2022 09:30-2Hladina ustálená
 HrabušiceHornád9.8.2022 09:3055Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád9.8.2022 09:30125Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica9.8.2022 09:303Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok9.8.2022 09:3036Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád9.8.2022 09:15146Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko9.8.2022 09:3045Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok9.8.2022 09:301Hladina ustálená
PMargecanyHornád9.8.2022 09:30358Hladina ustálená
PStratenáHnilec9.8.2022 09:3072Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec9.8.2022 09:30157Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník9.8.2022 09:3086Hladina ustálená
PJaklovceHnilec9.8.2022 09:30152Hladina ustálená
 ObišovceSvinka9.8.2022 09:3060Hladina ustálená
 KysakHornád9.8.2022 09:30119Hladina ustálená
 KošiceHornád9.8.2022 09:3079Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa9.8.2022 09:305Hladina ustálená
 Torysa Torysa9.8.2022 09:3017Hladina ustálená
PSabinovTorysa9.8.2022 09:3076Hladina ustálená
PPrešovTorysa9.8.2022 09:3093Hladina ustálená
 DemjataSekčov9.8.2022 09:3015Hladina ustálená
 PrešovSekčov9.8.2022 09:3086Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa9.8.2022 09:3013Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok9.8.2022 09:3017Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava9.8.2022 09:300Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád9.8.2022 09:3062Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva9.8.2022 09:302Hladina ustálená
PJaníkIda9.8.2022 09:3025Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva9.8.2022 09:3055Hladina ustálená
 HosťovceTurňa9.8.2022 09:30-1Hladina ustálená
PHosťovceBodva9.8.2022 09:0097Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka9.8.2022 09:30108Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec9.8.2022 09:3019Hladina ustálená
 JabloňVýrava9.8.2022 09:308Hladina ustálená
 KoškovceLaborec9.8.2022 09:3032Hladina ustálená
 PapínUdava9.8.2022 09:3071Hladina ustálená
 UdavskéUdava9.8.2022 09:3045Hladina ustálená
 SninaCirocha9.8.2022 09:3057Hladina ustálená
 SninaPčolinka9.8.2022 09:3077Hladina ustálená
PHumennéLaborec9.8.2022 09:3085Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec9.8.2022 09:3083Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže9.8.2022 09:3074Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec9.8.2022 09:30127Hladina ustálená
 UličUlička9.8.2022 09:1536Hladina ustálená
PLekárovceUh9.8.2022 09:3010Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna9.8.2022 09:30104Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok9.8.2022 09:3036Hladina ustálená
 IžkovceLaborec9.8.2022 09:3017Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica9.8.2022 09:30193Hladina ustálená
PBardejovTopľa9.8.2022 09:30126Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda9.8.2022 09:3064Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec9.8.2022 09:3094Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka9.8.2022 09:3036Hladina ustálená
 MarhaňTopľa9.8.2022 09:30111Hladina ustálená
PHanušovceTopľa9.8.2022 09:306Hladina ustálená
PSvidníkOndava9.8.2022 09:3073Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka9.8.2022 09:3081Hladina ustálená
 StropkovOndava9.8.2022 09:3038Hladina ustálená
 MiňovceOndava9.8.2022 09:3058Hladina ustálená
 JasenovceOľka9.8.2022 09:3057Hladina ustálená
 HencovceOndava9.8.2022 09:30165Hladina ustálená
 HorovceOndava9.8.2022 09:3018Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec9.8.2022 09:304Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog9.8.2022 09:30240Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava9.8.2022 09:3012Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
- Stanica nie je aktívna
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )