Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica26.1.2022 19:307Hladina ustálená
 KopčanyMorava26.1.2022 19:3055Hladina ustálená
 BrodskéMorava26.1.2022 19:3047Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok26.1.2022 19:3011Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok26.1.2022 19:305Hladina ustálená
PMyjavaMyjava26.1.2022 19:3054Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok26.1.2022 19:306Hladina ustálená
PJablonicaMyjava26.1.2022 19:3015Hladina ustálená
 VrbovceTeplica26.1.2022 19:3069Hladina ustálená
PSobotišteTeplica26.1.2022 19:3064Hladina ustálená
 PodbrančMyjava26.1.2022 19:3082Hladina ustálená
 KunovTeplica26.1.2022 19:3020Hladina ustálená
 SenicaTeplica26.1.2022 19:3018Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava26.1.2022 19:3089Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava26.1.2022 19:30136Hladina ustálená
 SološnicaRudava26.1.2022 19:3089Hladina ustálená
 StudienkaRudava26.1.2022 19:1574Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava26.1.2022 19:3055Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava26.1.2022 19:3088Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava26.1.2022 19:30152Hladina ustálená
 KuchyňaMalina26.1.2022 19:309Hladina ustálená
 JakubovMalina26.1.2022 19:3027Hladina ustálená
 LábMočiarka26.1.2022 19:3056Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok26.1.2022 19:30104Hladina ustálená
 BorinkaStupavka26.1.2022 19:308Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava26.1.2022 19:30175Hladina ustálená
PDevínDunaj26.1.2022 19:30191Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj26.1.2022 19:3099Hladina ustálená
PBratislavaDunaj26.1.2022 19:30313Hladina ustálená
 RusovceDunaj26.1.2022 19:30700Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj26.1.2022 19:3099Hladina ustálená
 SapDunaj26.1.2022 19:30138Hladina ustálená
PMedveďovDunaj26.1.2022 19:30164Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj26.1.2022 19:30285Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj26.1.2022 19:30203Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj26.1.2022 19:30224Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj26.1.2022 19:3091Hladina ustálená
 PezinokBlatina26.1.2022 19:3080Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál26.1.2022 19:30102Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj26.1.2022 19:30164Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok26.1.2022 19:3018Hladina ustálená
 BukováTrnávka26.1.2022 19:30114Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka26.1.2022 19:3017Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná26.1.2022 18:1515Hladina ustálená
 PílaGidra26.1.2022 19:3015Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh26.1.2022 19:3022Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj26.1.2022 19:30137Hladina ustálená
 HlohovecVáh26.1.2022 19:30170Hladina ustálená
 ŠaľaVáh26.1.2022 19:30206Hladina stúpa
 KľačnoNitra26.1.2022 17:458Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra26.1.2022 19:3024Hladina ustálená
 TužinaTužina26.1.2022 19:3025Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica26.1.2022 18:459Hladina ustálená
PNedožeryNitra26.1.2022 19:3051Hladina ustálená
 PrievidzaNitra26.1.2022 19:3020Hladina ustálená
 HandlováHandlovka26.1.2022 19:3057Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka26.1.2022 19:3043Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok26.1.2022 19:3025Hladina ustálená
PChalmováNitra26.1.2022 19:3076Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok26.1.2022 19:3029Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica26.1.2022 19:3069Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica26.1.2022 19:3041Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica26.1.2022 19:30117Hladina ustálená
 ChynoranyNitra26.1.2022 19:3084Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava26.1.2022 19:3026Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava26.1.2022 19:3091Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša26.1.2022 19:3090Hladina ustálená
PNadliceBebrava26.1.2022 19:3034Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra26.1.2022 19:3052Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka26.1.2022 19:3045Hladina ustálená
 ZbehyAndač26.1.2022 19:3071Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra26.1.2022 19:30196Hladina stúpa
 KolárovoVáh26.1.2022 19:30241Hladina ustálená
 ObyceŽitava26.1.2022 19:3013Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok26.1.2022 19:3065Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj26.1.2022 18:00182Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava26.1.2022 19:3090Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj26.1.2022 19:30174Hladina ustálená
PKomárnoDunaj26.1.2022 19:30180Hladina ustálená
 IžaDunaj26.1.2022 19:30138Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj26.1.2022 19:30132Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj26.1.2022 19:30106Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh26.1.2022 19:3028Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica26.1.2022 19:3049Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh26.1.2022 19:3011Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh26.1.2022 19:30108Hladina ustálená
 MalužináBoca26.1.2022 19:3042Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca26.1.2022 19:3043Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica26.1.2022 19:3022Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh26.1.2022 19:3062Hladina ustálená
PPodbanskéBelá26.1.2022 19:3033Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok26.1.2022 17:1537Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok26.1.2022 19:3010Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá26.1.2022 19:30105Hladina ustálená
 PodtureňJamníček26.1.2022 19:3088Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica26.1.2022 19:3036Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh26.1.2022 19:30102Hladina ustálená
 DemänováDemänovka26.1.2022 19:307Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka26.1.2022 19:3015Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka26.1.2022 19:3092Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka26.1.2022 19:3038Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka26.1.2022 19:308Hladina ustálená
 VlachyKľačianka26.1.2022 19:3019Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka26.1.2022 19:3023Hladina ustálená
 BešeňováVáh26.1.2022 19:3084Hladina ustálená
PPodsucháRevúca26.1.2022 19:3041Hladina ustálená
 HubováVáh26.1.2022 19:3085Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka26.1.2022 19:3037Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava26.1.2022 19:3011Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava26.1.2022 19:3031Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka26.1.2022 19:306Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka26.1.2022 19:3029Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka26.1.2022 19:30116Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik26.1.2022 19:30140Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava26.1.2022 19:30106Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa26.1.2022 19:3099Hladina ustálená
 TvrdošínOrava26.1.2022 19:30145Hladina ustálená
 TrstenáOravica26.1.2022 19:30124Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok26.1.2022 19:3039Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava26.1.2022 19:3065Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka26.1.2022 19:3048Hladina ustálená
 DierováOrava26.1.2022 19:30147Hladina ustálená
 TuranyČiernik26.1.2022 19:3018Hladina ustálená
 TurčekTuriec26.1.2022 19:3033Hladina ustálená
 IvančináTuriec26.1.2022 19:3027Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica26.1.2022 19:3016Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca26.1.2022 19:3026Hladina ustálená
PMartinTuriec26.1.2022 19:3095Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok26.1.2022 19:3011Hladina ustálená
 StrečnoVáh26.1.2022 19:30112Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok26.1.2022 19:3047Hladina ustálená
PStrážaVarínka26.1.2022 19:3014Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka26.1.2022 19:3010Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca26.1.2022 19:3011Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka26.1.2022 19:3012Hladina ustálená
PČadcaKysuca26.1.2022 19:3014Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica26.1.2022 18:0024Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica26.1.2022 12:1513Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca26.1.2022 19:30143Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka26.1.2022 19:3028Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok26.1.2022 19:3020Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka26.1.2022 19:3030Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok26.1.2022 19:3025Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka26.1.2022 19:30113Hladina ustálená
 BytčaPetrovička26.1.2022 19:3026Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka26.1.2022 19:3024Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka26.1.2022 19:30110Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka26.1.2022 19:3025Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník26.1.2022 19:3017Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec26.1.2022 19:306Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda26.1.2022 19:3010Hladina ustálená
PVisolajePružinka26.1.2022 19:3038Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok26.1.2022 19:3044Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára26.1.2022 19:30120Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička26.1.2022 19:3017Hladina ustálená
 ČachticeJablonka26.1.2022 19:3018Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok26.1.2022 19:3010Hladina ustálená

Počet staníc: 75

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron26.1.2022 19:3033Hladina ustálená
PPolomkaHron26.1.2022 19:3035Hladina ustálená
PBreznoHron26.1.2022 19:3016Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling26.1.2022 19:309Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo26.1.2022 19:3034Hladina ustálená
PHronecČierny Hron26.1.2022 19:3055Hladina ustálená
 BystráBystrianka26.1.2022 19:3038Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička26.1.2022 19:3024Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok26.1.2022 19:3042Hladina ustálená
 DubováHron26.1.2022 19:3076Hladina ustálená
 ĽubietováHutná26.1.2022 19:3022Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica26.1.2022 19:3028Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok26.1.2022 19:3046Hladina stúpa
 Banská Bystrica Bystrica26.1.2022 19:3049Hladina ustálená
PBanská BystricaHron26.1.2022 19:3092Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok26.1.2022 19:3016Hladina ustálená
 ZvolenHron26.1.2022 19:3041Hladina ustálená
 MôťováSlatina26.1.2022 19:3060Hladina ustálená
 ZolnáZolná26.1.2022 19:3015Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica26.1.2022 19:3021Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica26.1.2022 19:3028Hladina ustálená
 ZvolenSlatina26.1.2022 19:3037Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica26.1.2022 19:3026Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok26.1.2022 19:3020Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron26.1.2022 19:30109Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok26.1.2022 19:306Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak26.1.2022 19:307Hladina ustálená
PBrehyHron26.1.2022 19:3031Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka26.1.2022 19:3046Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron26.1.2022 19:3066Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka26.1.2022 19:3018Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica26.1.2022 19:3024Hladina ustálená
 HronovceLužianka26.1.2022 19:3050Hladina ustálená
PKamenínHron26.1.2022 19:3093Hladina klesá
 Málinec (pod VN)Ipeľ26.1.2022 19:3022Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ26.1.2022 19:3028Hladina ustálená
 PršaSuchá26.1.2022 19:307Hladina ustálená
PHolišaIpeľ26.1.2022 19:3020Hladina ustálená
 Mýtna (pod VN)Krivánsky potok26.1.2022 19:3016Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok26.1.2022 19:309Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok26.1.2022 19:3011Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok26.1.2022 19:3038Hladina ustálená
PKalondaIpeľ26.1.2022 19:3034Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník26.1.2022 19:3060Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník26.1.2022 19:3017Hladina ustálená
 PôtorStará rieka26.1.2022 19:3015Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš26.1.2022 19:3017Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ26.1.2022 19:30122Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok26.1.2022 19:3011Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica26.1.2022 19:3024Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica26.1.2022 19:30119Hladina ustálená
 PlášťovceLitava26.1.2022 19:3017Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica26.1.2022 19:3017Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica26.1.2022 19:3040Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ26.1.2022 19:30108Hladina ustálená
 SazdiceBúr26.1.2022 19:3063Hladina ustálená
PSalkaIpeľ26.1.2022 19:3089Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná26.1.2022 19:3019Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok26.1.2022 19:3078Hladina ustálená
 VlachovoSlaná26.1.2022 19:3027Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná26.1.2022 19:3066Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok26.1.2022 19:3012Hladina ustálená
 RožňavaSlaná26.1.2022 19:3023Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik26.1.2022 19:3040Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik26.1.2022 19:3049Hladina ustálená
PBretkaSlaná26.1.2022 19:3043Hladina ustálená
 BretkaMuráň26.1.2022 19:3099Hladina ustálená
 BehynceTuriec26.1.2022 19:3034Hladina ustálená
PLenartovceSlaná26.1.2022 19:3043Hladina ustálená
 TisovecRimava26.1.2022 19:3016Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava26.1.2022 19:3016Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava26.1.2022 19:30104Hladina klesá
 Kokava nad RimavicouRimavica26.1.2022 19:3014Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica26.1.2022 19:3035Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava26.1.2022 19:3072Hladina ustálená
 JesenskéGortva26.1.2022 19:3042Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh26.1.2022 19:3041Hladina ustálená
 VlkyňaRimava26.1.2022 19:3042Hladina ustálená

Počet staníc: 78

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník26.1.2022 19:30118Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec26.1.2022 19:3041Hladina ustálená
 MengusovcePoprad26.1.2022 19:3016Hladina ustálená
 SvitPoprad26.1.2022 19:3072Hladina ustálená
 SvitMlynica26.1.2022 19:3099Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok26.1.2022 19:3064Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok26.1.2022 19:3082Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad26.1.2022 19:301Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok26.1.2022 19:3060Hladina ustálená
PKežmarokPoprad26.1.2022 19:3087Hladina ustálená
 KežmarokĽubica26.1.2022 19:3028Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad26.1.2022 19:3043Hladina ustálená
 HniezdneKamienka26.1.2022 19:3066Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad26.1.2022 19:3089Hladina ustálená
 HranovnicaHornád26.1.2022 19:3011Hladina ustálená
 HrabušiceHornád26.1.2022 11:3076Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda26.1.2022 19:3013Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád26.1.2022 19:30149Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica26.1.2022 19:307Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok26.1.2022 19:3043Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád26.1.2022 19:30166Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko26.1.2022 19:3061Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok26.1.2022 19:302Hladina ustálená
PMargecanyHornád26.1.2022 19:30409Hladina ustálená
PStratenáHnilec26.1.2022 19:3070Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec26.1.2022 19:30166Hladina ustálená
PJaklovceHnilec26.1.2022 19:30172Hladina ustálená
 ObišovceSvinka26.1.2022 19:3076Hladina ustálená
 KysakHornád26.1.2022 19:30124Hladina ustálená
 KošiceHornád26.1.2022 19:3089Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa26.1.2022 19:306Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok26.1.2022 19:3018Hladina klesá
 Torysa Torysa26.1.2022 19:3023Hladina ustálená
PSabinovTorysa26.1.2022 19:3090Hladina ustálená
PPrešovTorysa26.1.2022 19:3077Hladina ustálená
 DemjataSekčov26.1.2022 19:3023Hladina ustálená
 PrešovSekčov26.1.2022 19:3092Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa26.1.2022 19:3025Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok26.1.2022 19:3034Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava26.1.2022 19:3019Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád26.1.2022 19:3074Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva26.1.2022 19:3019Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva26.1.2022 19:3098Hladina ustálená
PJaníkIda26.1.2022 19:3041Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva26.1.2022 19:3071Hladina ustálená
PHosťovceBodva26.1.2022 19:30114Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka26.1.2022 19:30122Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec26.1.2022 19:3029Hladina ustálená
 JabloňVýrava26.1.2022 19:3025Hladina ustálená
 KoškovceLaborec26.1.2022 19:3052Hladina ustálená
 PapínUdava26.1.2022 19:3082Hladina ustálená
 UdavskéUdava26.1.2022 19:3071Hladina ustálená
 SninaCirocha26.1.2022 19:3077Hladina ustálená
 SninaPčolinka26.1.2022 19:3090Hladina ustálená
PHumennéLaborec26.1.2022 19:3097Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec26.1.2022 19:30128Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže26.1.2022 19:3092Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec26.1.2022 19:30147Hladina ustálená
 UličUlička26.1.2022 19:3051Hladina ustálená
PLekárovceUh26.1.2022 19:3041Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna26.1.2022 19:30136Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok26.1.2022 19:3051Hladina ustálená
 IžkovceLaborec26.1.2022 19:30132Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica26.1.2022 19:30313Hladina ustálená
PBardejovTopľa26.1.2022 19:30140Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda26.1.2022 19:3066Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec26.1.2022 19:3097Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka26.1.2022 19:3044Hladina ustálená
 MarhaňTopľa26.1.2022 19:30145Hladina ustálená
PHanušovceTopľa26.1.2022 19:3021Hladina ustálená
PSvidníkOndava26.1.2022 19:3080Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka26.1.2022 19:3092Hladina ustálená
 StropkovOndava26.1.2022 19:3052Hladina ustálená
 MiňovceOndava26.1.2022 19:3090Hladina ustálená
 JasenovceOľka26.1.2022 19:3068Hladina ustálená
 HencovceOndava26.1.2022 19:30178Hladina ustálená
 HorovceOndava26.1.2022 19:3030Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec26.1.2022 19:3050Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog26.1.2022 19:30303Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava26.1.2022 19:3020Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )