SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Prízemný mrázNízke teploty Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica19.9.2021 16:004Hladina ustálená
 KopčanyMorava19.9.2021 16:0049Hladina ustálená
 BrodskéMorava19.9.2021 16:0044Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok19.9.2021 16:005Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok19.9.2021 16:0015Hladina ustálená
PMyjavaMyjava19.9.2021 16:0053Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok19.9.2021 16:003Hladina ustálená
PJablonicaMyjava19.9.2021 16:009Hladina ustálená
 VrbovceTeplica19.9.2021 16:0061Hladina ustálená
PSobotišteTeplica19.9.2021 16:0061Hladina ustálená
 PodbrančMyjava19.9.2021 16:0079Hladina ustálená
 KunovTeplica19.9.2021 16:0024Hladina ustálená
 SenicaTeplica19.9.2021 16:0015Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava19.9.2021 16:0083Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava19.9.2021 15:30147Hladina ustálená
 SološnicaRudava19.9.2021 16:0071Hladina ustálená
 StudienkaRudava19.9.2021 14:3060Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava19.9.2021 16:0049Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava19.9.2021 16:0095Hladina stúpa
 Vysoká pri MoraveMorava19.9.2021 16:00145Hladina stúpa
 KuchyňaMalina19.9.2021 16:006Hladina ustálená
 JakubovMalina19.9.2021 16:0074Hladina ustálená
 LábMočiarka19.9.2021 16:0051Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok19.9.2021 16:00101Hladina ustálená
 BorinkaStupavka19.9.2021 16:009Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava19.9.2021 16:00163Hladina ustálená
PDevínDunaj19.9.2021 16:00214Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj19.9.2021 16:00104Hladina ustálená
PBratislavaDunaj19.9.2021 16:00324Hladina ustálená
 RusovceDunaj19.9.2021 16:00696Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj19.9.2021 16:00143Hladina ustálená
 SapDunaj19.9.2021 16:00182Hladina ustálená
PMedveďovDunaj19.9.2021 16:00203Hladina klesá
 HamuliakovoDunaj19.9.2021 16:00306Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj19.9.2021 16:00211Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj19.9.2021 16:00271Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj19.9.2021 16:00111Hladina ustálená
 PezinokBlatina19.9.2021 16:0077Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál19.9.2021 16:0094Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj19.9.2021 16:00159Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok19.9.2021 16:0012Hladina ustálená
 BukováTrnávka19.9.2021 16:00109Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka19.9.2021 16:0023Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná19.9.2021 14:3011Hladina ustálená
 PílaGidra19.9.2021 16:0016Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh19.9.2021 16:0034Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj19.9.2021 16:00137Hladina ustálená
 HlohovecVáh19.9.2021 16:00128Hladina klesá
 ŠaľaVáh19.9.2021 16:00143Hladina klesá
 KľačnoNitra19.9.2021 14:456Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra19.9.2021 16:0023Hladina ustálená
 TužinaTužina19.9.2021 16:0026Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica19.9.2021 14:158Hladina ustálená
PNedožeryNitra19.9.2021 16:0046Hladina ustálená
 PrievidzaNitra19.9.2021 16:0021Hladina ustálená
 HandlováHandlovka19.9.2021 16:0067Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka19.9.2021 16:0035Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok19.9.2021 16:0023Hladina ustálená
PChalmováNitra19.9.2021 16:0075Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok19.9.2021 16:0026Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica19.9.2021 16:0071Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica19.9.2021 16:0043Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica19.9.2021 16:00114Hladina ustálená
 ChynoranyNitra19.9.2021 16:0087Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava19.9.2021 16:0026Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava19.9.2021 16:0090Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša19.9.2021 16:0088Hladina ustálená
PNadliceBebrava19.9.2021 16:0047Hladina ustálená
 NemečkyChocina19.9.2021 16:0081Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra19.9.2021 16:0050Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka19.9.2021 16:0041Hladina ustálená
 ZbehyAndač19.9.2021 16:0068Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra19.9.2021 16:00183Hladina ustálená
 KolárovoVáh19.9.2021 16:00219Hladina stúpa
 ObyceŽitava19.9.2021 16:0016Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok19.9.2021 16:0069Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava19.9.2021 16:0095Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj19.9.2021 16:00219Hladina ustálená
PKomárnoDunaj19.9.2021 16:00216Hladina ustálená
 IžaDunaj19.9.2021 16:00171Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj19.9.2021 16:00167Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj19.9.2021 16:00151Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh19.9.2021 16:0018Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica19.9.2021 16:0052Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh19.9.2021 16:0013Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh19.9.2021 16:00113Hladina ustálená
 MalužináBoca19.9.2021 16:0044Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca19.9.2021 16:0045Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica19.9.2021 16:0024Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh19.9.2021 16:0069Hladina ustálená
PPodbanskéBelá19.9.2021 16:0042Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok19.9.2021 14:3047Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok19.9.2021 16:009Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá19.9.2021 16:00116Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica19.9.2021 16:0044Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh19.9.2021 16:00110Hladina ustálená
 DemänováDemänovka19.9.2021 16:0011Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka19.9.2021 16:0018Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka19.9.2021 16:00101Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka19.9.2021 16:0044Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka19.9.2021 16:0011Hladina ustálená
 VlachyKľačianka19.9.2021 16:008Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka19.9.2021 16:0026Hladina ustálená
 BešeňováVáh19.9.2021 16:0084Hladina ustálená
PPodsucháRevúca19.9.2021 16:0046Hladina ustálená
 HubováVáh19.9.2021 16:0085Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka19.9.2021 16:0039Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava19.9.2021 16:0017Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava19.9.2021 16:0037Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka19.9.2021 16:0013Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka19.9.2021 16:0049Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka19.9.2021 16:00123Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik19.9.2021 16:00154Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava19.9.2021 16:00120Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa19.9.2021 16:00106Hladina ustálená
 TvrdošínOrava19.9.2021 16:0097Hladina ustálená
 TrstenáOravica19.9.2021 16:00117Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok19.9.2021 16:0050Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava19.9.2021 16:0040Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka19.9.2021 16:0050Hladina ustálená
 DierováOrava19.9.2021 16:00134Hladina ustálená
 TuranyČiernik19.9.2021 16:0018Hladina ustálená
 TurčekTuriec19.9.2021 16:0035Hladina ustálená
 IvančináTuriec19.9.2021 16:0028Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica19.9.2021 16:0018Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca19.9.2021 16:0026Hladina ustálená
PMartinTuriec19.9.2021 16:0096Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok19.9.2021 16:0012Hladina ustálená
 StrečnoVáh19.9.2021 16:00104Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok19.9.2021 16:0043Hladina ustálená
PStrážaVarínka19.9.2021 16:0020Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka19.9.2021 16:0013Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca19.9.2021 16:0022Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka19.9.2021 16:0022Hladina ustálená
PČadcaKysuca19.9.2021 16:0028Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica19.9.2021 15:0025Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica19.9.2021 16:0016Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca19.9.2021 16:00153Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka19.9.2021 16:0032Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok19.9.2021 16:0025Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka19.9.2021 16:0039Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok19.9.2021 16:0036Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka19.9.2021 16:00125Hladina ustálená
 BytčaPetrovička19.9.2021 16:0029Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka19.9.2021 16:0026Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka19.9.2021 16:00112Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka19.9.2021 16:0029Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník19.9.2021 16:0023Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec19.9.2021 16:008Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda19.9.2021 16:0014Hladina ustálená
PVisolajePružinka19.9.2021 16:0042Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára19.9.2021 16:00116Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička19.9.2021 16:0017Hladina ustálená
 ČachticeJablonka19.9.2021 16:0014Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok19.9.2021 16:0010Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron19.9.2021 16:0037Hladina ustálená
PPolomkaHron19.9.2021 16:0037Hladina ustálená
PBreznoHron19.9.2021 16:0016Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling19.9.2021 16:0013Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron19.9.2021 16:005Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo19.9.2021 16:0029Hladina ustálená
PHronecČierny Hron19.9.2021 16:0050Hladina ustálená
 BystráBystrianka19.9.2021 16:0040Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička19.9.2021 16:0029Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok19.9.2021 16:0037Hladina ustálená
 DubováHron19.9.2021 16:0078Hladina ustálená
 ĽubietováHutná19.9.2021 16:0016Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica19.9.2021 16:0029Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok19.9.2021 16:0031Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica19.9.2021 16:0050Hladina ustálená
PBanská BystricaHron19.9.2021 16:0095Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok19.9.2021 16:0015Hladina ustálená
 ZvolenHron19.9.2021 16:0044Hladina ustálená
 MôťováSlatina19.9.2021 16:0046Hladina ustálená
 ZolnáZolná19.9.2021 16:0015Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica19.9.2021 16:0020Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica19.9.2021 16:0026Hladina ustálená
 ZvolenSlatina19.9.2021 16:0038Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica19.9.2021 16:0025Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok19.9.2021 16:0015Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron19.9.2021 16:00114Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok19.9.2021 16:005Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak19.9.2021 16:007Hladina ustálená
PBrehyHron19.9.2021 16:0038Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka19.9.2021 16:0035Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron19.9.2021 16:0074Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka19.9.2021 16:0011Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica19.9.2021 16:0051Hladina ustálená
 HronovceLužianka19.9.2021 16:0046Hladina ustálená
PKamenínHron19.9.2021 16:0097Hladina klesá
 Málinec (pod VN)Ipeľ19.9.2021 16:0030Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ19.9.2021 16:0034Hladina ustálená
 PršaSuchá19.9.2021 16:009Hladina ustálená
PHolišaIpeľ19.9.2021 16:0023Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok19.9.2021 16:006Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok19.9.2021 16:003Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok19.9.2021 16:0010Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok19.9.2021 16:0036Hladina ustálená
PKalondaIpeľ19.9.2021 16:0035Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník19.9.2021 16:0056Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník19.9.2021 16:0015Hladina ustálená
 PôtorStará rieka19.9.2021 16:007Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš19.9.2021 16:0017Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ19.9.2021 16:00127Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok19.9.2021 16:0026Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica19.9.2021 16:0022Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica19.9.2021 16:00118Hladina ustálená
 PlášťovceLitava19.9.2021 16:0020Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica19.9.2021 16:0011Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica19.9.2021 16:0036Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ19.9.2021 16:00120Hladina ustálená
 SazdiceBúr19.9.2021 16:0059Hladina ustálená
PSalkaIpeľ19.9.2021 16:0085Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná19.9.2021 16:0018Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok19.9.2021 16:0077Hladina ustálená
 VlachovoSlaná19.9.2021 16:0029Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná19.9.2021 16:0025Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok19.9.2021 16:0010Hladina ustálená
 RožňavaSlaná19.9.2021 16:0023Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik19.9.2021 16:0042Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik19.9.2021 16:0033Hladina ustálená
PBretkaSlaná19.9.2021 16:0041Hladina ustálená
 RevúcaZdychava19.9.2021 16:0019Hladina ustálená
 BretkaMuráň19.9.2021 16:0062Hladina ustálená
 BehynceTuriec19.9.2021 16:0037Hladina ustálená
PLenartovceSlaná19.9.2021 16:0045Hladina ustálená
 TisovecRimava19.9.2021 16:0016Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava19.9.2021 16:0017Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava19.9.2021 16:0079Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica19.9.2021 16:008Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica19.9.2021 16:0034Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava19.9.2021 16:0056Hladina ustálená
 JesenskéGortva19.9.2021 16:0050Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh19.9.2021 16:0050Hladina ustálená
 VlkyňaRimava19.9.2021 16:0044Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník19.9.2021 16:00121Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec19.9.2021 16:0047Hladina ustálená
 MengusovcePoprad19.9.2021 16:0027Hladina ustálená
 SvitPoprad19.9.2021 16:0080Hladina ustálená
 SvitMlynica19.9.2021 16:00102Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok19.9.2021 16:0067Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok19.9.2021 16:0080Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad19.9.2021 16:0014Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok19.9.2021 16:0066Hladina ustálená
PKežmarokPoprad19.9.2021 16:0098Hladina ustálená
 KežmarokĽubica19.9.2021 16:0033Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad19.9.2021 16:0062Hladina ustálená
 HniezdneKamienka19.9.2021 16:0067Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad19.9.2021 16:0083Hladina ustálená
 HranovnicaHornád19.9.2021 16:0015Hladina ustálená
 HrabušiceHornád19.9.2021 16:0065Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda19.9.2021 16:0018Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád19.9.2021 16:00136Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica19.9.2021 16:0013Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok19.9.2021 16:0046Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád19.9.2021 16:00161Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko19.9.2021 16:0060Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok19.9.2021 16:0011Hladina ustálená
PMargecanyHornád19.9.2021 16:00380Hladina ustálená
PStratenáHnilec19.9.2021 16:0072Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec19.9.2021 16:00166Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník19.9.2021 16:0091Hladina ustálená
PJaklovceHnilec19.9.2021 16:00162Hladina ustálená
 ObišovceSvinka19.9.2021 16:0068Hladina ustálená
 KysakHornád19.9.2021 16:00124Hladina ustálená
 KošiceHornád19.9.2021 16:0088Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa19.9.2021 16:009Hladina ustálená
 Torysa Torysa19.9.2021 16:0025Hladina ustálená
PSabinovTorysa19.9.2021 16:0093Hladina ustálená
PPrešovTorysa19.9.2021 16:0090Hladina klesá
 DemjataSekčov19.9.2021 16:0028Hladina ustálená
 PrešovSekčov19.9.2021 16:0096Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa19.9.2021 16:0043Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok19.9.2021 16:0034Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava19.9.2021 16:0020Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád19.9.2021 16:0074Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva19.9.2021 16:0016Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva19.9.2021 16:00102Hladina ustálená
PJaníkIda19.9.2021 16:0043Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva19.9.2021 16:0075Hladina ustálená
 HosťovceTurňa19.9.2021 16:0010Hladina ustálená
PHosťovceBodva19.9.2021 16:00107Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka19.9.2021 16:00114Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec19.9.2021 16:0029Hladina ustálená
 JabloňVýrava19.9.2021 15:4523Hladina ustálená
 KoškovceLaborec19.9.2021 16:0054Hladina ustálená
 PapínUdava19.9.2021 16:0082Hladina ustálená
 UdavskéUdava19.9.2021 16:0077Hladina stúpa
 SninaCirocha19.9.2021 16:0062Hladina ustálená
 SninaPčolinka19.9.2021 16:0091Hladina ustálená
PHumennéLaborec19.9.2021 16:00103Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec19.9.2021 16:00107Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže19.9.2021 16:0087Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec19.9.2021 16:00145Hladina ustálená
 UličUlička19.9.2021 14:1539Hladina ustálená
PLekárovceUh19.9.2021 16:0063Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna19.9.2021 15:45110Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok19.9.2021 16:0045Hladina ustálená
 IžkovceLaborec19.9.2021 16:00141Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica19.9.2021 16:00267Hladina ustálená
PBardejovTopľa19.9.2021 16:00145Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda19.9.2021 16:0072Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec19.9.2021 16:00103Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka19.9.2021 16:0046Hladina ustálená
 MarhaňTopľa19.9.2021 16:00143Hladina ustálená
PHanušovceTopľa19.9.2021 16:0030Hladina ustálená
PSvidníkOndava19.9.2021 16:0078Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka19.9.2021 16:0091Hladina ustálená
 StropkovOndava19.9.2021 16:0055Hladina ustálená
 MiňovceOndava19.9.2021 16:0075Hladina ustálená
 JasenovceOľka19.9.2021 16:0075Hladina ustálená
 HencovceOndava19.9.2021 16:00178Hladina ustálená
 HorovceOndava19.9.2021 16:0029Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec19.9.2021 16:0028Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog19.9.2021 16:00309Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava19.9.2021 16:0019Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )