Total amount of precipitation

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Data are operative - no correction.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 23.9.2020 05:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Myjava - Myjava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vrbovce - Teplica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Senica AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Smrdáky APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Skalica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kopčany - Morava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rohožník - Rudavka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vysoká pri Morave - Morava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Malacky APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Láb - Oliva AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Láb - Močiarka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zohor - Suchý potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava-Devín-lom - Dunaj AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Dunaj AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dobrohošť - Dunaj AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo - Dunaj AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 23.09.2020 05:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovská Teplička APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Východná - Biely Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vyšná Boca APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Boca AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Hybica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok - Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Podbanské - Belá AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Podtureň - Jamníček AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Iľanovo - Iľanovianka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Huty APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Prosiek - Prosiečanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vlachy - Kľačianka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Novoť APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Mútne APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.2
Rabča AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Suchá Hora APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok - Orava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Párnica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turček APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Háj - Somolický potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Mošovce - Čierna voda AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Blatnica - Gaderský potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žabokreky (pri Martine) AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Martin - Pivovarský potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Belá - Beliansky potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žilina-Vlčince AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0.2  0.2
Makov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turzovka AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.1
Turzovka - Kysuca AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Skalité APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čadca - Kysuca AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čadca-Horelica AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nová Bystrica - Bystrica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rajec - Čerňanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lietava - Majer - Lietavka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dolný Hričov AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Prečín - Domanižanka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica-Kúnovec APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Beluša AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 23.09.2020 05:00           0  0
Horná Súča APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.1
Hrádok - Hrádocký potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Blahová APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Modra,Piesok AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Častá APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žihárec AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kolárovo - Váh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Chvojnica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nedožery - Nitra AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ráztočno APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bystričany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Valaská Belá APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zliechov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.1
Nadlice - Bebrava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Radošina APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nitra - Janíkovce AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zlatno APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Pohorelá APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Polomka APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Vydrovo AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jarabá APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jasenie - Jaseniansky potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jasenie APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ľubietová - Hutná AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Donovaly AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Motyčky APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Bystrica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Králiky APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Hron AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Sliač AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Detvianska Huta APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva - Neresnica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zvolen - Slatina AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom - Hron AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kľak APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  1
Bzenica - Vyhniansky potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.2
Divín - Budínsky potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Pôtor - Stará rieka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čelovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Krupina - Krupinica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.2
Bzovík AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Krupinica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľ AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Sazdice - Búr AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Salka - Ipeľ AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rožňava - Slaná AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bretka - Muráň AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 23.09.2020 05:00           0  0
Skerešovo APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hnúšťa - Klenovská Rimava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hnúšťa-Likier - Rimava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 23.09.2020 05:00           0  0
Jesenské - Gortva AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.2
Teplý Vrch APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Janík AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hosťovce - Bodva AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Uloža APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy - Hornád AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Mlynky APS2 23.09.2020 05:00           0  0
Rudňany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nálepkovo APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Gelnica APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Lipovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kojšovská Hoľa AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Torysky APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Brezovica nad Torysou APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jakubovany AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ploské APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.1
Svinica - Svinický potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Habura APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce - Vydranka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Snina AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Výrava APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.3
Koškovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Papín APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.2
Zboj APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kolbasov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Malcov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Cigeľka APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Bardejov - Topľa AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Regetovka APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.2
Okrúhle APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kuková APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ondava AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Nižný Komárnik APS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ladomírka AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Turany nad Ondavou APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Oľka APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Slovenská Kajňa APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Banské APS 23.09.2020 05:00  0.1  0.2  0.3  0.3  0.8
Dargov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Tatranská Polianka AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Svit - Mlynica AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Poprad AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.2
Skalnaté Pleso AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Stará Lesná AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kežmarok APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Kežmarok - Poprad AHS 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Podolínec AWS2 23.09.2020 05:00           0  0
Jarabina APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Jakubany APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Plaveč AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Tatranská Javorina AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Osturňa APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Reľov APS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0
Červený Kláštor AWS2 23.09.2020 05:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑