SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom


SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Vietor na horách Display warnings

Total amount of precipitation

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Data are operative - no correction.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 16.11.2019 22:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.5
Myjava - Myjava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.2
Myjava AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.2
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Vrbovce APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.3
Radošovce APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Skalica APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Senica AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.1
Brezová pod Bradlom APS2 16.11.2019 22:00  0.1  0.1  0.1  0.1  0.7
Jablonica - Myjava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.6
Šaštín-Stráže - Myjava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 16.11.2019 22:00  0.1  0.1  0.1  0.1  0.2
Sološnica APS2 16.11.2019 22:00  0.1  0.1  0.1  0.1  0.4
Malacky APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 16.11.2019 22:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.6
Priemery:  0 0  0 0  0.2

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba AWS 16.11.2019 22:00  1.1  1.1  1.1  1.1  1.7
Bratislava - Koliba AWS2 16.11.2019 22:00  1.4  1.4  1.4  1.4  2
Bratislava - Koliba APS2 16.11.2019 22:00  1.6  1.6  1.6  1.6  2.1
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 16.11.2019 22:00  1.2  1.2  1.2  1.2  1.2
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 16.11.2019 22:00  1  1  1  1  1
Gabčíkovo AWS2 16.11.2019 22:00  0.6  1  1  1  1.4
Hurbanovo AWS 16.11.2019 22:00  0.4  1  1  1  1
Hurbanovo AWS2 16.11.2019 22:00  0.5  1.2  1.2  1.2  1.2
Gbelce APS2 16.11.2019 22:00  0.7  4.1  4.1  4.7  4.7
Mužla AWS2 16.11.2019 22:00  0.6  2.7  3  3  3
Priemery:  0.9 1.6  1.7 1.7  1.9

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.4  1.2  1.4
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.9  1.2
Východná - Čierny Váh APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.9  1.1
Vyšná Boca APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1.9  2.5
Kráľová Lehota - Hybica AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.5  0.5
Podbanské - Belá AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.5  0.5
Liptovský Hrádok - Váh AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  2.4  3.2
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
L. Mikuláš - Lipt. Ondrašová - Jalovecký p. AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Huty APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Vlachy - Kľačianka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Magurka APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.7  2
Liptovská Osada AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.7
Ružomberok - Štiavnička AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Novoť APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Rabča AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.3
Suchá Hora APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.4
Zázrivá APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.3
Párnica - Zázrivka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Párnica APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Turček APS2 16.11.2019 22:00  0.8  1  1  1.2  1.5
Turček - Turiec AHS 16.11.2019 22:00  0.7  1  1  1  1.2
Ivančiná - Turiec AHS 16.11.2019 22:00  0.5  0.5  0.5  0.7  0.7
Turčianske Teplice - Teplica AHS 16.11.2019 22:00  0.7  1  1  1.2  1.2
Turčianske Teplice AWS2 16.11.2019 22:00  0.7  1.1  1.1  1.2  1.2
Blatnica APS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.2
Kláštor pod Znievom APS2 16.11.2019 22:00  0.5  0.5  0.5  0.9  0.9
Turčianska Štiavnička APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  1  1
Martin - Žabokreky AWS2 16.11.2019 22:00  0.1  0.1  0.1  0.7  0.7
Martinské hole APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.5  0.5
Martin - Pivovarský potok AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Turany - Čiernik AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.7  0.7
Strečno - Váh AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  1.1
Stráža - Varínka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Makov APS 16.11.2019 22:00              0
Klokočov - Predmieranka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Turzovka AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Skalité APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Čadca AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.1
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.2
Horný Vadičov APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.1
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Žilina AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Žilina - Dolný Hričov AWS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Kúnovec APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.2
Zubák APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  1.1
Pružina APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.5
Horné Srnie APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.6
Horná Súča APS2 16.11.2019 22:00  0.1  0.1  0.1  0.2  0.6
Trenčín AWS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.2
Bošáca - Zabudišová APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.2
Lubina APS2 16.11.2019 22:00  0.1  0.1  0.1  0.1  0.4
Čachtice - Jablonka AHS 16.11.2019 22:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.5
Hrádok - Hrádocký potok AHS 16.11.2019 22:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.5
Priemery:  0.1 0.1  0.1 0.2  0.3

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 16.11.2019 22:00  1  1  1  1  1.5
Dobrá Voda APS2 16.11.2019 22:00  0.4  0.4  0.4  0.5  1.4
Jaslovské Bohunice AWS 16.11.2019 22:00  1.3  1.3  1.3  1.3  1.8
Jaslovské Bohunice AWS2 16.11.2019 22:00  1.3  1.3  1.3  1.3  1.8
Hlohovec - Váh AHS 16.11.2019 22:00  2  2.7  2.7  3  3.7
Smolenice APS 16.11.2019 22:00  0.6  0.6  0.6  0.6  1.6
Častá APS 16.11.2019 22:00  0.7  0.7  0.7  0.8  2.2
Modra,Piesok AWS2 16.11.2019 22:00  0.7  0.7  0.7  0.8  2
Biely Kostol APS2 16.11.2019 22:00  1  1.1  1.1  1.2  2.1
Siladice APS2 16.11.2019 22:00  1.6  2.4  2.4  2.4  3.1
Slovenský Grob AWS2 16.11.2019 22:00  0.8  0.8  0.8  0.9  1.6
Malý Javorník AWS2 16.11.2019 22:00  1.5  1.5  1.5  1.6  3.1
Kráľová pri Senci AWS2 16.11.2019 22:00  1.1  1.2  1.2  1.2  1.5
Sládkovičovo APS2 16.11.2019 22:00  1.2  2.1  2.1  2.1  2.6
Bratislava - letisko AWS2 16.11.2019 22:00  1.2  1.2  1.2  1.2  1.7
Bratislava - letisko AWS 16.11.2019 22:00  0.9  0.9  0.9  0.9  1.4
Šaľa - Váh AHS 16.11.2019 22:00  0.7  1  1  1  1.2
Blahova APS2 16.11.2019 22:00  1  1.5  1.5  1.5  1.7
Kolárovo - Váh AHS 16.11.2019 22:00  0.3  0.3  0.3  0.5  0.5
Kolárovo APS2 16.11.2019 22:00  0.5  0.9  0.9  1.1  1.1
Krajné APS2 16.11.2019 22:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.9
Priemery:  1 1.1  1.1 1.2  1.8

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Chvojnica APS2 16.11.2019 22:00  0.4  0.4  0.4  1  1
Nedožery - Nitra AHS 16.11.2019 22:00  1  1  1  1  1
Prievidza - Nitra AHS 16.11.2019 22:00  0.8  1  1  1  1
Prievidza AWS2 16.11.2019 22:00  0.8  0.8  0.8  0.8  0.8
Nitrianske Rudno APS2 16.11.2019 22:00  0.7  0.7  0.7  0.7  0.7
Krásna Ves - Bebrava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.2
Nováky - Lehotský potok AHS 16.11.2019 22:00  0.7  0.7  0.7  0.7  0.7
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 16.11.2019 22:00  0.5  0.7  0.7  0.7  0.7
Nedašovce APS2 16.11.2019 22:00  0.7  1.3  1.3  2.4  2.4
Veľké Bielice - Nitrica AHS 16.11.2019 22:00  0.3  0.5  0.5  0.5  0.5
Zlatníky APS2 16.11.2019 22:00  0.5  0.5  0.5  0.5  1.1
Nadlice - Bebrava AHS 16.11.2019 22:00  0.7  1.2  1.2  1.2  1.2
Malá Lehota APS2 16.11.2019 22:00  0.9  1.2  1.2  1.3  1.3
Skýcov APS 16.11.2019 22:00  0.4  0.8  0.8  0.9  0.9
Žikava AWS2 16.11.2019 22:00  0.5  1  1  1  1
Zlatno APS2 16.11.2019 22:00  0.5  1.1  1.1  1.1  1.1
Kamanová AWS2 16.11.2019 22:00  0.8  1.2  1.2  1.2  1.4
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 16.11.2019 22:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.2
Horné Lefantovce APS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.4  0.4  0.6  0.6
Čab-Sila - Radošinka AHS 16.11.2019 22:00  1.5  1.5  1.5  1.7  1.7
Tesárske Mlyňany APS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.5  0.5  0.6  0.6
Mochovce AWS 16.11.2019 22:00  0.4  1.2  1.2  1.2  1.2
Mochovce AWS2 16.11.2019 22:00  0.4  1.2  1.2  1.2  1.2
Nitra AWS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.3  0.3  0.5  0.7
Lehota APS2 16.11.2019 22:00  0.9  1.2  1.2  1.2  1.3
Rastislavice APS2 16.11.2019 22:00  0.1  0.2  0.2  0.6  0.6
Veľké Lovce AWS2 16.11.2019 22:00  0.3  1.1  1.1  1.1  1.1
Zliechov APS 16.11.2019 22:00  0.1  0.1  0.1  0.1  0.1
Bystričany APS 16.11.2019 22:00  0.4  0.4  0.4  0.4  0.4
Valaská Belá APS 16.11.2019 22:00  0.4  0.4  0.4  0.4  0.5
Motešice APS 16.11.2019 22:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.7
Radošina APS 16.11.2019 22:00  1.5  1.5  1.5  1.5  2.1
Priemery:  0.5 0.8  0.8 0.9  0.9

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1.3  1.6
Telgárt AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1.3  1.6
Pohorelá APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.5  1.1  1.1
Polomka APS 16.11.2019 22:00  0  0  0.4  1.8  1.8
Brezno AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1  1.1
Čierny Balog - Dobroč APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.3  1.1  1.1
Jasenie APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.7  0.9
Chata pod Hrbom APS2 16.11.2019 22:00  0.1  0.2  0.2  1.5  1.8
Slovenská Ľupča APS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.4  0.4  0.9  1.4
Motyčky APS 16.11.2019 22:00  0.1  0.1  0.1  0.3  1.2
Dolný Harmanec APS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.2  0.2  0.6  1.4
Banská Bystrica - Bystrica AHS 16.11.2019 22:00  0.2  0.5  0.5  0.7  1.2
Králiky APS2 16.11.2019 22:00  0.5  0.9  0.9  1.2  1.7
Banská Bystrica AWS2 16.11.2019 22:00  0.3  0.6  0.6  0.7  1.1
Banská Bystrica - Hron AHS 16.11.2019 22:00  0.3  0.5  0.5  0.8  1
Sliač AWS2 16.11.2019 22:00  0.6  0.9  0.9  1  1.3
Detvianská Huta APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.8  0.9
Poľana (Očová-Pajta) APS2 16.11.2019 22:00  0.3  0.3  0.3  1.1  1.2
Vígľaš - Pstruša AWS2 16.11.2019 22:00  0.2  0.2  0.2  0.3  0.4
Hrochoť APS2 16.11.2019 22:00  0.3  0.5  0.5  0.8  1
Dobrá Niva - Neresnica AHS 16.11.2019 22:00  0.7  1  1  1  1
Dobrá Niva APS2 16.11.2019 22:00  0.5  0.9  0.9  0.9  0.9
Zvolen - Slatina AHS 16.11.2019 22:00  0.5  0.7  0.7  0.7  0.7
Močiar APS2 16.11.2019 22:00  1.3  1.7  1.7  1.7  1.9
Kremnické Bane AWS2 16.11.2019 22:00  1  1.2  1.2  1.3  1.7
Handlová - Nová Lehota APS2 16.11.2019 22:00  1.9  2.2  2.2  2.4  2.4
Žiar nad Hronom AWS2 16.11.2019 22:00  1.3  1.7  1.7  1.7  1.8
Žiar nad Hronom - Hron AHS 16.11.2019 22:00  0.8  1  1  1  1.2
Žarnovica APS2 16.11.2019 22:00  3.3  4.3  4.3  4.3  4.3
Hronský Beňadik APS2 16.11.2019 22:00  1.2  2.3  2.3  2.3  2.3
Pukanec APS 16.11.2019 22:00  2.1  3.3  3.3  3.3  3.3
Žemberovce APS 16.11.2019 22:00  1.8  2.9  2.9  3  3
Levice APS2 16.11.2019 22:00  2.2  3.9  3.9  3.9  3.9
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 16.11.2019 22:00  1.2  2.9  2.9  2.9  2.9
Farná APS2 16.11.2019 22:00  1.5  4.2  4.2  4.2  4.2
Kamenica nad Hronom APS2 16.11.2019 22:00  0  1.1  1.9  1.9  1.9
Priemery:  0.7 1.1  1.2 1.5  1.7

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.8  0.8
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.5  0.7
Kalinovo - Ipeľ AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0.5  0.7  0.7
Divín - Budínsky potok AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0.3  1  1
Budiná APS2 16.11.2019 22:00  0  0.1  0.3  1.1  1.1
Cinobaňa APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.9  0.9
Lučenec - Boľkovce AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.3  0.4  0.4
Ožďany APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  0.3  0.3
Radzovce APS2 16.11.2019 22:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Lipovany APS2 16.11.2019 22:00  0  0.2  0.5  0.8  1.8
Kalonda - Ipeľ AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Horný Tisovník - Tisovník AHS 16.11.2019 22:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Horný Tisovník APS2 16.11.2019 22:00  0  0.2  0.3  0.7  0.7
Dolná Strehová - Tisovník AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Bušince APS2 16.11.2019 22:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Ľuboreč APS2 16.11.2019 22:00  0  0.1  0.1  0.7  0.7
Želovce - Krtíš AHS 16.11.2019 22:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 16.11.2019 22:00  0  0.4  0.4  0.5  0.5
Dolné Plachtince AWS2 16.11.2019 22:00  0  0.3  0.3  0.3  0.3
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 16.11.2019 22:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 16.11.2019 22:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Krupina - Krupinica AHS 16.11.2019 22:00  0.3  0.5  0.5  0.5  0.5
Bzovík AWS2 16.11.2019 22:00     0  0  0  0
Plášťovce - Krupinica AHS 16.11.2019 22:00  0  0.7  0.7  0.7  0.7
Plášťovce - Litava AHS 16.11.2019 22:00  0.3  0.5  0.5  0.5  0.5
Banská Štiavnica AWS2 16.11.2019 22:00  0.7  1.7  1.7  1.8  1.9
Ladzany APS2 16.11.2019 22:00  0.4  1.2  1.2  1.5  1.5
Dudince AWS 16.11.2019 22:00  0  1.4  1.4  1.4  1.4
Dudince AWS2 16.11.2019 22:00  0  1.4  1.4  1.4  1.4
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľ AHS 16.11.2019 22:00  0  0.3  0.3  0.3  0.3
Sazdice - Búr AHS 16.11.2019 22:00  0  1.5  1.5  1.5  1.7
Lontov APS2 16.11.2019 22:00  0.1  1.6  1.7  1.8  1.8
Salka - Ipeľ AHS 16.11.2019 22:00  0  0.7  1.2  1.2  1.2
Priemery:  0.1 0.4  0.5 0.7  0.7

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1.5  2.1
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0.3  1.5  2
Rožňava AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.3  0.5
Rožňava - Slaná AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Kunova Teplica APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.7  0.7
Slavošovce APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  1.3  1.4
Muránska Huta - Predná Hora APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  1.3  1.5
Bretka - Slaná AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.7  0.7
Revúca - Zdychava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.5  0.5
Skerešovo APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.5  0.5
Štrkovec APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.4
Lenartovce - Slaná AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Lenartovce APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.4
Tisovec APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.7  0.7
Klenovec APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  0.7  0.8
Rimavské Brezovo APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.5  0.5
Lom nad Rimavicou AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  1.2  1.2
Kokava nad Rimavicou APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.2  0.7  0.8
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.3  0.3
Rimavská Sobota AWS2 16.11.2019 22:00        0  0  0
Hajnáčka APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Hostice APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Jesenské - Gortva AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Rimavská Seč - Blh AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Vlkyňa - Rimava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0.1 0.5  0.6

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Medzev AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Malá Ida APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Turňa nad Bodvou APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.5
Priemery:  0 0  0 0.1  0.1

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1.8  2
Gánovce AWS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.4
Gánovce AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.4
Hrabušice APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  1  1
Hrabušice - Hornád AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  1  1
Spišská Nová Ves - Holubnica AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.5  0.5
Uloža APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.5  0.5
Spišské Vlachy AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy - Hornád AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Stratená - Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1.7  2.4
Stratená - Hnilec AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  2.2  3.2
Mlynky APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1.9  2.4
Rudňany APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.7
Nálepkovo APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.6  0.9
Švedlár AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.6
Smolník APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.6
Gelnica APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Lipovce APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.3
Kojšovská Hoľa AWS2 16.11.2019 22:00  0  0.2  0.4  1.1  2.1
Košická Belá APS2 16.11.2019 22:00  0  0.1  0.1  0.2  0.2
Klenov APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Torysky APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.7  0.7
Brezovica nad Torysou APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.3  0.3
Jakubovany AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Prešov - Planetárium APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Ploské APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0.4  0.6

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Habura APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Výrava APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Papín APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Papín - Udava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.7
Runina APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Kolbasov APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Zboj APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0.3  0.3  0.7
Malcov APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Cigeľka APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Kuková APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.1
Hanušovce nad Topľou APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou - Topľa AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Nižný Komárnik APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Turany nad Ondavou APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Oľka APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Slovenská Kajňa APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Banské APS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Horovce - Ondava AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Milhostov AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  1  1
Tatranská Polianka AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.5  0.5
Svit - Mlynica AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0.3  1  1
Poprad AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.9  0.9
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Skalnaté Pleso AWS2 16.11.2019 22:00  0  0.2  0.3  2.3  3.2
Stará Lesná AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  0.2  0.2
Kežmarok APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.6  0.6
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0.1  0.7  0.7
Podolínec AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.4  0.4
Jarabina APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.3  0.3
Jakubany APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Plaveč AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Tatranská Javorina AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  1  1
Osturňa APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  1.1  1.1
Reľov APS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0.2  0.5
Červený Kláštor AWS2 16.11.2019 22:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0.1 0.6  0.7
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑