SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Ground frost Display warnings

Total amount of precipitation

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Data are operative - no correction.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 8.7.2020 00:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Myjava AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.3
Brezová pod Bradlom APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Jablonica - Myjava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Jablonica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Vrbovce - Teplica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.3
Sobotište - Teplica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Senica AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Smrdáky APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Skalica APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Radošovce APS2 08.07.2020 00:00     0  0  0.6  0.8
Holíč AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Kopčany - Morava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Sološnica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Rohožník - Rudavka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.3
Veľké Leváre - Rudava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Vysoká pri Morave - Morava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.4
Malacky APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.1
Láb - Oliva AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Láb - Močiarka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Zohor - Suchý potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.2

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava-Devín-lom - Dunaj AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Bratislava - Koliba APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.8
Bratislava - Koliba AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.8
Bratislava - Dunaj AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Dobrohošť - Dunaj AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.4
Gabčíkovo - Dunaj AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Gabčíkovo AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.1
Sap - Dunaj AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.5
Hurbanovo AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.3
Gbelce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.7
Mužla AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Priemery:  0 0  0 0  2

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Prečín - Domanižanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.3
Liptovská Teplička APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.3
Východná - Čierny Váh APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Východná - Biely Váh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Kráľová Lehota - Hybica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.2  2.9
Podbanské - Belá AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.2
Podbanské AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Liptovský Hrádok - Váh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.2
Liptovský Hrádok AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.8
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.6
Demänovská Dolina - Jasná APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  9.5
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.7
Huty APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  9.9
Vlachy - Kľačianka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.2
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.5
Liptovská Osada AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Ružomberok - Štiavnička AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Bešeňová - Váh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.4
Hubová - Váh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.9
Ľubochňa APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Oravská Lesná AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.8
Novoť APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.9
Mútne APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.4
Zákamenné - Biela Orava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.8
Lokca - Biela Orava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.4
Lokca APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.1
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.9
Oravské Veselé AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.1
Oravská Polhora APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.1
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.7
Rabča AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.1
Zubrohlava - Polhoranka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Jablonka - Piekielnik AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.5
Oravice APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.6
Suchá Hora APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.1
Liesek AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4
Trstená - Oravica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.3  4.2
Trstená - Jelešňa AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Tvrdošín - Orava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.4
Zuberec APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  7.1
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0.3  0.3  5.2
Oravský Podzámok AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.6
Párnica - Zázrivka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.6
Párnica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.8
Turček APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.6
Turček - Turiec AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.2
Ivančiná - Turiec AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Turčianske Teplice - Teplica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Belá - Beliansky potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.2
Blatnica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.9
Kláštor pod Znievom APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.1
Turčianska Štiavnička APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.6
Martin - Žabokreky AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.1
Martin - Turiec AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.9
Martinské hole APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.3
Martin - Pivovarský potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Turany - Čiernik AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Terchová - Vrátna dolina APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.3
Stráža - Varínka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Makov APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.1
Klokočov - Predmieranka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Turzovka AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.4
Turzovka - Kysuca AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Skalité APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.4
Čadca AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.3
Čadca - Čierňanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Stará Bystrica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.1
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Nesluša APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.8
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Rajecká Lesná APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Šuja - Rajčanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.8
Stránske APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.3
Poluvsie - Rajčanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Žilina AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Žilina - Dolný Hričov AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.1
Bytča - Petrovička AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Brvnište APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Kúnovec APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.4
Dohňany - Biela voda AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Zubák APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Visolaje - Pružinka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Beluša AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.4
Košecké Podhradie APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.8
Horné Srnie - Vlára AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Horná Súča APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Trenčín AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Selec APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Bošáca - Zabudišová APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.1
Lubina APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.2
Krajné APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Čachtice - Jablonka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.1
Hrádok - Hrádocký potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Podtureň - Jamníček AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Iľanovo - Iľanovianka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.2
Prosiek - Prosiečanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.4
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Háj - Somolický potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Mošovce - Čierna voda AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Čadca - Kysuca AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Nová Bystrica - Bystrica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.7
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Rajec - Čerňanka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Lietava - Majer - Lietavka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Priemery:  0 0  0 0  2.4

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.8
Hlohovec - Váh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.6
Siladice APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.4
Šaľa - Váh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4
Bratislava - letisko AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.1
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.4
Blahová APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Malý Javorník AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.6
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.6
Slovenský Grob AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.2
Kráľová pri Senci AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.8
Modra,Piesok AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Dobrá Voda APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.8
Jaslovské Bohunice AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.2
Smolenice APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Biely Kostol APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Častá APS 08.07.2020 00:00        0  0  0.9
Sládkovičovo APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Žihárec AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3
Kolárovo APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3
Kolárovo - Váh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Priemery:  0 0  0 0  1.7

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.9
Chvojnica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.7
Nedožery - Nitra AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.9
Prievidza - Nitra AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Prievidza AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.6
Ráztočno APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.7
Nováky - Lehotský potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Bystričany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.3
Bystričany-Chalmová - Nitra AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Valaská Belá APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Zliechov APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Nitrianske Rudno APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Veľké Bielice - Nitrica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.3  1.5
Čierna Lehota APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Krásna Ves - Bebrava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.7
Zlatníky APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.8
Nedašovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.6
Nadlice - Bebrava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Nitrianska Streda - Nitra AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Kamanová AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Horné Lefantovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.6
Radošina APS 08.07.2020 00:00     1.9  1.9  1.9  18
Čab-Sila - Radošinka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Nitra - Janíkovce AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.6
Malá Lehota APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.3
Skýcov APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.7
Žikava AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.6
Zlatno APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.4
Tesárske Mlyňany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Mochovce AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.9
Lehota APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Rastislavice APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.4
Veľké Lovce AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.8
Chynorany - Nitra AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Priemery:  0 0.1  0.1 0.1  3

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.5
Pohorelá APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.6
Pohronská Polhora APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.9
Brezno - Hron AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Brezno AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.1
Čierny Balog - Dobroč APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.6
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.2
Jarabá APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.4
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Jasenie APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3
Chata pod Hrbom APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.9
Ľubietová - Hutná AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.2
Motyčky APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Dolný Harmanec APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Králiky APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Banská Bystrica AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1
Sliač AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.1
Detvianska Huta APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.1
Poľana (Očová-Pajta) APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.9
Vígľaš - Pstruša AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.8
Hrochoť APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.4
Dobrá Niva - Neresnica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Hronská Breznica - Jasenica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.7
Močiar APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.2
Kremnické Bane AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.6
Handlová - Nová Lehota APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.6
Žiar nad Hronom AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.1
Žiar nad Hronom - Hron AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.2
Kľak APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5
Žarnovica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.2  2
Hronský Beňadik APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.2
Pukanec APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.2
Žemberovce APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.6
Levice APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Farná APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.2
Kamenín - Hron AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.5
Kamenica nad Hronom APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.5
Priemery:  0 0  0 0  2.7

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 08.07.2020 00:00  0  0.2  0.2  0.2  3.3
Kalinovo - Ipeľ AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.9
Divín - Budínsky potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.2
Budiná APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0.8  0.8  4.6
Cinobaňa APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.6
Lučenec - Boľkovce AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.3
Ožďany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.7
Radzovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.2
Lipovany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.2
Horný Tisovník - Tisovník AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Dolná Strehová - Tisovník AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.9
Pôtor - Stará rieka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.2
Bušince APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.4
Ľuboreč APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.6
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.1
Dolné Plachtince AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.4
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Čelovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.5
Krupina - Krupinica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Bzovík AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.1
Senohrad APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.1
Plášťovce - Krupinica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Plášťovce - Litava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Banská Štiavnica AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Ladzany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3
Dudince AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.7
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.7
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľ AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Sazdice - Búr AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.9
Lontov APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.3
Salka - Ipeľ AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Priemery:  0 0  0 0  4

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.1
Rožňava AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.8
Rožňava - Slaná AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3
Kunova Teplica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.3
Plešivec - Štítnik AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Slavošovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.2
Muránska Huta - Predná Hora APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.2
Bretka - Slaná AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.9
Revúca AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.8
Skerešovo APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.9
Štrkovec APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.8
Behynce - Turiec AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8.3
Lenartovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.1
Tisovec APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.3
Klenovec APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.9
Hnúšťa - Klenovská Rimava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.4
Hnúšťa-Likier - Rimava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.2
Rimavské Brezovo APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.4
Lom nad Rimavicou AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Kokava nad Rimavicou APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8.4
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.4
Rimavská Sobota AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Hajnáčka APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  7
Hostice APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.6
Jesenské - Gortva AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.4
Teplý Vrch APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.2
Rimavská Seč - Blh AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  13.1
Vlkyňa - Rimava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8.6
Priemery:  0 0  0 0  5.9

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8.4
Medzev AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.1
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.5
Moldava nad Bodvou AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Malá Ida APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3
Buzica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Janík AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.5  1.5
Turňa nad Bodvou APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.2
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Silica AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.1
Priemery:  0 0  0 0.1  3

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.4
Gánovce AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.6
Hrabušice APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Hrabušice - Hornád AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.7
Uloža APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Spišské Vlachy AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.5
Spišské Vlachy - Hornád AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.2
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Stratená - Hnilec AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.7
Mlynky APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.4
Rudňany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.7
Nálepkovo APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.9
Švedlár AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  7
Smolník APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8
Gelnica APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.7
Lipovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.1
Kojšovská Hoľa AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.1
Košická Belá APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Klenov APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.9
Torysky APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.8
Brezovica nad Torysou APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.1  1.2
Jakubovany AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.1
Prešov - Planetárium APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.8
Prešov - Torysa AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.9
Osikov APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.8
Demjatá - Sekčov AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.3  4.7
Kapušany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.3
Herľany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.8
Svinica - Svinický potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0.3  0.5  1
Vyšný Čaj APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.7
Košice - Podhradová APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.5
Košice - letisko AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.1
Milhosť APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.3
Priemery:  0 0  0 0  3.9

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Habura APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4
Medzilaborce AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.3
Starina APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  22.5
Snina AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  18.9
Koškovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  10.4
Koškovce - Laborec AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  11
Osadné AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  15
Papín APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  12.1
Zemplínske Hámre APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.1  22.2
Kamenica nad Cirochou AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  12.7
Strážske APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.7
Michalovce AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  10.9
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.3  10.4
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8.5
Kolbasov APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.8  28.5
Klenová APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.2  23
Podhoroď APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.2  20.4
Orechová AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  16.7
Vysoká nad Uhom AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  21.5
Remetské Hámre APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.1  26.7
Ižkovce - Laborec AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0.2  0.2  12.7
Cigeľka APS 08.07.2020 00:00  0  0  0.3  0.5  2.2
Bardejov AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.4
Bardejov - Topľa AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0.3  2
Kurimka APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.4
Marhaň - Topľa AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.4
Kuková APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  6.2
Hanušovce nad Topľou APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.4
Nižná Polianka APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Roztoky AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.6
Svidník - Ondava AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.4
Dlhoňa APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.9
Nižný Komárnik APS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.9
Stropkov - Tisinec AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.4
Turany nad Ondavou APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.1
Oľka APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.6
Slovenská Kajňa APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.7
Čaklov AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  4.1
Banské APS 08.07.2020 00:00  0  0  0.1  0.1  6.8
Dargov APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.3
Trebišov - Milhostov AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8.4
Hraň APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  11
Budkovce APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  12.4
Leles APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  27.8
Veľké Trakany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  22.1
Somotor AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  10.7
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  13.8
Slanská Huta APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8
Michaľany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  9.3
Snina - Pčolinka AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  19.4
Priemery:  0 0  0 0.1  10.7

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Tatranská Polianka AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.1
Svit - Mlynica AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.7
Poprad AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.5
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.5
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.2
Skalnaté Pleso AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  8.2
Tatranská Lomnica AWS2 08.07.2020 00:00        0  0  4.4
Stará Lesná AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.6
Kežmarok APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.1
Kežmarok - Poprad AHS 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.2
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.5
Podolínec AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2
Jarabina APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  0.7
Jakubany APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  2.1
Plaveč AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  1.7
Tatranská Javorina AWS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  5.8
Osturňa APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.7
Reľov APS2 08.07.2020 00:00  0  0  0  0  3.6
Červený Kláštor AWS2 08.07.2020 00:00              0
Priemery:  0 0  0 0  2.6
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑