SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Poľadovica Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 23.11.2020 20:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  1  1.2  1.2
Myjava - Myjava AHS 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.8  1  1
Myjava AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  1  1  1
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.7  0.7  0.7
Brezová pod Bradlom - Brezovský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Brezová pod Bradlom APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.5  0.5  0.5
Jablonica - Myjava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Jablonica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.4  0.4  0.5
Sobotište - Teplica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Kunov - Teplica AHS 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.5  0.5  0.5
Senica - Kunov AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Smrdáky APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.4  0.5  0.5
Šaštín - Stráže APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Skalica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.3  0.3
Holíč AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.3  0.3
Kopčany - Morava AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Moravský Svätý Ján AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.4  0.4  0.4  0.9
Plavecký Peter APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.9
Sološnica APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.7
Rohožník - Rudavka AHS 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.3  0.3  0.5
Veľké Leváre - Rudava AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.9
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.3  0.3  1
Záhorská Ves - Morava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Vysoká pri Morave - Morava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.7
Pernek APS2 23.11.2020 20:00  0  0.5  0.6  0.6  1
Malacky APS2 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.3  0.3  0.6
Láb - Oliva AHS 23.11.2020 20:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.5
Láb - Močiarka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Zohor - Suchý potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.2
Priemery:  0 0.1  0.4 0.4  0.6

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Bratislava - Koliba APS2 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.3  0.3  0.3
Bratislava - Koliba AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Bratislava - Dunaj AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Dobrohošť - Dunaj AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo - Mošonský Dunaj AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hamuliakovo - Dunaj AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Sap - Dunaj AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Mužla AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Priemery:  0 0  0 0.1  0.1

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Východná - Biely Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Vyšná Boca APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.7  0.7  0.7
Malužiná - Boca AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Kráľová Lehota - Boca AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Hybica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok - Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Dovalovo - Dovalovec AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Podtureň - Jamníček AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Iľanovo - Iľanovianka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Huty APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Prosiek - Prosiečanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Vlachy - Kľačianka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Bešeňová - Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Liptovská Osada AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.4  0.4  0.4
Podsuchá - Revúca AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Hubová - Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Zákamenné - Biela Orava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Novoť APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Lokca - Biela Orava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Mútne APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Oravské Veselé AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.8  0.8  0.8
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.5  0.5  0.5
Rabča AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Zubrohlava - Polhoranka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Suchá Hora APS2 23.11.2020 20:00  0  0.5  0.5  0.5  0.5
Trstená - Jelešňa AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Tvrdošín - Orava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Trstená - Oravica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok - Orava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Párnica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.6  0.6  0.6
Párnica - Zázrivka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Turčianska Štiavnička APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.8  0.8  0.8
Turček APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Turček - Turiec AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Turčianske Teplice AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Háj - Somolický potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Mošovce - Čierna voda AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Kláštor pod Znievom APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  1.4  1.4  1.4
Blatnica - Gaderský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.8  0.8  0.8
Žabokreky (pri Martine) AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.6  0.6  0.6
Martin - Turiec AHS 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.5  0.5  0.5
Martinské hole APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.8  1.4  1.4
Martin - Pivovarský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.5  0.5  0.5
Turany - Čiernik AHS 23.11.2020 20:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.2
Strečno - Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Belá - Beliansky potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Stráža - Varínka AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Žilina-Vlčince AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Makov APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Klokočov - Predmieranka AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Turzovka AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Turzovka - Kysuca AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Skalité APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Čadca - Čierňanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Čadca - Kysuca AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Čadca-Horelica AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Nová Bystrica - Bystrica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Nesluša APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.4  0.4
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Rajecká Lesná APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.6  0.6  0.6
Šuja - Rajčanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Rajec - Čerňanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Stránske APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Poluvsie - Rajčanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Lietava - Majer - Lietavka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Dolný Hričov AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Bytča - Petrovička AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Prečín - Domanižanka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Považská Bystrica - Kúnovec APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Lazy pod Makytou APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Vydrná - Petrinovec AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Dohňany - Biela voda AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Pružina APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Visolaje - Pružinka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Beluša AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.4  0.5  0.5
Zubák APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.6  0.6
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Košecké Podhradie APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Horné Srnie - Vlára AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Horná Súča APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.8  1.1  1.1
Trenčín AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Selec APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.3  0.5  0.5
Bošáca - Zabudišová APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.6  0.6
Lubina APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.8  0.8  0.8
Hrádok - Hrádocký potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.7  0.7  0.7
Krajné APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.8  0.8  0.8
Čachtice - Jablonka AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.7  0.7  0.7
Tŕstie AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Trenčianske Teplice AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Priemery:  0 0  0.2 0.2  0.2

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.4  0.4  0.4
Hlohovec - Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  1.2
Siladice APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.4
Šaľa - Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.2
Bratislava-Malé Pálenisko - Malý Dunaj AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Blahová APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Malý Javorník AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.8
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.7
Slovenský Grob AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.6
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.4
Vajnory - Račiansky potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Modra - Piesok AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.6  0.6  0.9
Dobrá Voda APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Jaslovské Bohunice AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  1.5
Biely Kostol APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.5
Častá APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.4  0.4  0.8
Sládkovičovo APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.3
Žihárec AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Kolárovo - Váh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0.1  0.1 0.2  0.4

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Chynorany - Nitra AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Chvojnica APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Nedožery - Nitra AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Ráztočno APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Nováky - Lehotský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Bystričany APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Valaská Belá APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Zliechov APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.3  0.4  0.4
Nitrianske Rudno APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Veľké Bielice - Nitrica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Krásna Ves - Bebrava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Motešice APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.3  0.4  0.4
Uhrovec AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Nedašovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Horné Lefantovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.5
Radošina APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Čab-Sila - Radošinka AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  1.2
Zbehy - Andač AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.7
Nitra - Janíkovce AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.2
Malá Lehota APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.1
Skýcov APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Žikava AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.2
Tesárske Mlyňany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.6
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.5
Mochovce AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.5
Vlkas - Žitava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.2
Rastislavice APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Veľké Lovce AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Priemery:  0 0  0.1 0.1  0.2

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Pohorelá APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Polomka APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Michalová-Kubická - Rohozná AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Vydrovo AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Jarabá APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Jasenie - Jaseniansky potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Chata pod Hrbom APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.2  0.2
Ľubietová - Hutná AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Slovenská Ľupča APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Motyčky APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.7  0.8  0.8
Staré Hory - Ramžiná AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Staré Hory - Starohorský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.5  0.5  0.5
Dolný Harmanec - Harmanec AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Dolný Harmanec APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.5  0.5  0.5
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Hron AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Sliač - letisko AWS2 23.11.2020 20:00  0.1  0.1  0.2  0.2  0.2
Detvianska Huta APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Vígľaš - Pstruša AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva - Neresnica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Zvolen - Slatina AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Handlová - Nová Lehota APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Žiar nad Hronom AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Žiar nad Hronom - Hron AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kľak APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Žarnovica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Brehy - Hron AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.4
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.2
Pukanec APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.1
Levice APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.2
Jur nad Hronom - Hron AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  1.4  1.4
Farná APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Kamenica nad Hronom APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.4  0.4
Priemery:  0 0  0.1 0.1  0.1

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Tuhársky potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.1
Lipovany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Horný Tisovník - Tisovník AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Pôtor - Stará rieka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.7
Ľuboreč APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.2
Dolné Plachtince AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.7
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Čelovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.5
Krupina - Krupinica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Bzovík AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Plášťovce - Krupinica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Plášťovce - Litava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.3  0.5
Banská Štiavnica AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.6
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Sazdice - Búr AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Lontov APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Salka - Ipeľ AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Priemery:  0 0  0 0.1  0.2

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Bretka - Muráň AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 23.11.2020 20:00     0  0  0  0
Štrkovec APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 23.11.2020 20:00        0  0  0
Klenovec APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hnúšťa - Klenovská Rimava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hnúšťa-Likier - Rimava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.1
Jesenské - Gortva AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Drienčany - Blh (nad VN Teplý Vrch) AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch - Blh (pod VN) AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Malá Ida APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Janík AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hosťovce - Bodva AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Spišská Nová Ves - Holubnica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy - Hornád AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Rudňany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Nálepkovo APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Gelnica APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Lipovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Kojšovská hoľa AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Torysky APS2 23.11.2020 20:00  0.2  0.3  0.3  0.3  0.3
Brezovica nad Torysou APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Jakubovany AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Ploské APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Košice - Podhradová APS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Habura APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Medzilaborce AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Medzilaborce - Vydranka AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Starina APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Výrava APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.2
Koškovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Papín APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.1
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Zboj APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Kolbasov APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Klenová APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Sobrance - Sobranecký potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Cigeľka APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.4  0.5  0.5
Bardejov AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Bardejov - Topľa AHS 23.11.2020 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Kurimka APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.4  0.4  0.4
Marhaň - Topľa AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Okrúhle APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Kuková APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.8  0.9  0.9
Svidník - Ondava AHS 23.11.2020 20:00  0.3  0.5  0.5  0.5  0.5
Dlhoňa APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.6  0.6  0.7
Svidník - Ladomírka AHS 23.11.2020 20:00  0.3  0.5  0.7  0.7  0.7
Stropkov - Tisinec AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Turany nad Ondavou APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0.1
Oľka APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Slovenská Kajňa APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.2  0.5
Čaklov AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.3
Banské APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Trebišov - Milhostov AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Leles APS2 23.11.2020 20:00        0  0.1  0.1
Veľké Trakany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Michaľany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0.1 0.1  0.1

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Tatranská Polianka AWS2 23.11.2020 20:00  0.1  0.1  0.2  0.5  0.6
Svit - Mlynica AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Poprad AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso AWS2 23.11.2020 20:00  0.1  0.5  0.9  0.9  0.9
Tatranská Lomnica AWS2 23.11.2020 20:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.3
Stará Lesná AWS2 23.11.2020 20:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.3
Kežmarok APS2 23.11.2020 20:00  0.1  0.2  0.2  0.2  0.2
Kežmarok - Poprad AHS 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Podolínec AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Jarabina APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Jakubany APS2 23.11.2020 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Plaveč AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Tatranská Javorina AWS2 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.3  0.3  0.3
Osturňa APS2 23.11.2020 20:00  0  0.3  0.3  0.3  0.3
Reľov APS2 23.11.2020 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Červený Kláštor AWS2 23.11.2020 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0.1  0.2 0.2  0.2
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑