SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Búrky Zobraziť výstrahy

SHMÚ vydal hydrologické výstrahy na   Prívalová povodeň Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 21.7.2019 18:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Myjava AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  2.6  2.8  2.8
Vrbovce APS 21.07.2019 18:00  0  0  4.5  8.1  9.1
Radošovce APS2 21.07.2019 18:00  0  0  4.7  9.6  9.6
Skalica APS 21.07.2019 18:00  0  0  0.7  0.8  0.8
Holíč AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.3  0.3
Kunov - Teplica AHS 21.07.2019 18:00  0  0  1.5  5.2  5.2
Senica AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  6.1  8.2  8.2
Brezová pod Bradlom APS2 21.07.2019 18:00  0  0  4.9  5.5  5.5
Jablonica - Myjava AHS 21.07.2019 18:00  0  0  3.7  3.7  3.7
Jablonica APS2 21.07.2019 18:00  0  0  1.8  1.8  1.8
Šaštín Stráže APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Plavecký Peter APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Malacky APS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  1.8 2.7  2.8

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba AWS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo - Dunaj AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 21.07.2019 18:00  0.2  1.7  3.9  3.9  3.9
Východná - Čierny Váh APS2 21.07.2019 18:00  0  2.4  4.9  4.9  4.9
Kráľová Lehota - Hybica AHS 21.07.2019 18:00  0  3.2  4.3  4.3  4.3
Podbanské - Belá AHS 21.07.2019 18:00  0  22.9  23.8  23.8  23.8
Podbanské AWS2 21.07.2019 18:00  0  24.6  26.4  26.4  26.4
Liptovský Hrádok - Váh AHS 21.07.2019 18:00  0  5.2  5.2  5.2  5.2
Liptovský Hrádok AWS2 21.07.2019 18:00              0
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 21.07.2019 18:00  0  7  7.2  7.2  7.2
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 21.07.2019 18:00  0  16.2  17.9  17.9  17.9
Liptovský Mikuláš AWS2 21.07.2019 18:00  0  16.4  19.8  19.8  19.8
Demänovská Dolina - Jasná APS 21.07.2019 18:00     6  6.3  6.3  6.3
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 21.07.2019 18:00  0  12  12.4  12.4  12.4
L. Mikuláš - Lipt. Ondrašová - Jalovecký p. AHS 21.07.2019 18:00  0  12.7  12.9  12.9  13.2
Huty APS 21.07.2019 18:00  0  1.9  5.6  5.6  7
Vlachy - Kľačianka AHS 21.07.2019 18:00  0  3.7  11.9  11.9  11.9
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 21.07.2019 18:00  0  9.6  24.2  24.2  24.2
Partizánska Ľupča - Magurka APS2 21.07.2019 18:00  0.1  2.3  14  14  14
Liptovská Osada AWS2 21.07.2019 18:00  0  0.5  16.6  16.6  17.2
Bešeňová - Váh AHS 21.07.2019 18:00  0  3.2  9.2  9.2  9.2
Hubová - Váh AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.2  0.5
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 21.07.2019 18:00  0  1.4  1.4  1.4  1.4
Oravská Lesná AWS2 21.07.2019 18:00  0.1  4.1  67.5  67.5  67.5
Zákamenné - Biela Orava AHS 21.07.2019 18:00  0  3.7  27.5  27.5  27.5
Lokca - Biela Orava AHS 21.07.2019 18:00  0.3  6.7  14.4  14.4  14.4
Lokca APS2 21.07.2019 18:00  0  6.2  16.5  16.5  16.5
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 21.07.2019 18:00  0  7.9  19.7  19.7  19.7
Oravské Veselé AWS2 21.07.2019 18:00  0  8.3  14.2  14.2  14.2
Oravská Polhora APS 21.07.2019 18:00  0  11.5  12.3  12.3  12.3
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 21.07.2019 18:00  0.2  9.3  11  11  11
Rabča AWS2 21.07.2019 18:00  0  8.2  13.4  13.4  13.4
Zubrohlava - Polhoranka AHS 21.07.2019 18:00  0  11  19.3  19.3  19.3
Jablonka - Piekielnik AHS 21.07.2019 18:00  0.5  14.5  16.5  16.5  18.5
Oravice APS2 21.07.2019 18:00  0  4.2  4.2  4.2  4.2
Liesek AWS 21.07.2019 18:00  0.3  10.3  11.1  11.1  11.1
Liesek AWS2 21.07.2019 18:00  0.2  4.5  11.1  11.1  11.1
Trstená - Oravica AHS 21.07.2019 18:00  0  0.7  1.2  1.2  1.2
Trstená - Jelešňa AHS 21.07.2019 18:00  0.5  7.1  11.3  11.3  11.5
Tvrdošín - Orava AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS 21.07.2019 18:00  0  4.3  6.8  6.8  6.8
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 21.07.2019 18:00  0  3.1  20.1  20.1  20.1
Oravský Podzámok AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok - Orava AHS 21.07.2019 18:00  0  0.5  0.7  0.7  0.7
Zázrivá APS2 21.07.2019 18:00  0  3.6  20  20  20
Párnica - Zázrivka AHS 21.07.2019 18:00  0  2  3.2  3.2  3.2
Párnica APS2 21.07.2019 18:00  0  1.9  3.2  3.2  3.2
Turček - Turiec AHS 21.07.2019 18:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Turčianske Teplice - Teplica AHS 21.07.2019 18:00  0  0.3  0.5  0.5  0.5
Blatnica APS2 21.07.2019 18:00  0  0.7  0.7  0.7  0.7
Kláštor pod Znievom APS2 21.07.2019 18:00  0  0.4  0.4  0.4  0.4
Turčianska Štiavnička APS2 21.07.2019 18:00  0  2.2  2.2  2.2  2.2
Martin - Žabokreky AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Martin - Turiec AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS 21.07.2019 18:00  0  3.1  12.2  12.2  12.4
Martin - Pivovarský potok AHS 21.07.2019 18:00  0  1  2  2  2
Turany - Čiernik AHS 21.07.2019 18:00  0  2  2.7  2.7  2.7
Strečno - Váh AHS 21.07.2019 18:00  0  2.9  3.4  3.4  3.4
Terchová - Vrátna dolina APS 21.07.2019 18:00  0  2  12.2  12.2  12.2
Stráža - Varínka AHS 21.07.2019 18:00  0  3.2  3.9  3.9  3.9
Makov APS 21.07.2019 18:00     2.2  61  61  61
Klokočov - Predmieranka AHS 21.07.2019 18:00  0.2  2.4  31.9  31.9  31.9
Turzovka AWS2 21.07.2019 18:00  0  2.5  37.6  37.6  37.6
Turzovka - Kysuca AHS 21.07.2019 18:00  0  2.5  13.3  13.3  13.3
Skalité APS 21.07.2019 18:00     3.8  32.7  32.7  32.7
Čadca AWS2 21.07.2019 18:00  0  2.9  40.2  40.2  40.2
Čadca - Čierňanka AHS 21.07.2019 18:00  0  3.2  55  55  55
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 21.07.2019 18:00  0  2.7  15  15  15
Nesluša APS2 21.07.2019 18:00  0  2.6  6.3  6.4  6.4
Horný Vadičov APS2 21.07.2019 18:00  0  3.8  10.7  10.8  10.8
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 21.07.2019 18:00  0  2.7  5.6  5.6  5.6
Rajecká Lesná APS2 21.07.2019 18:00  0  0.3  1.5  1.5  1.5
Šuja - Rajčanka AHS 21.07.2019 18:00  0  0.5  12  12  12.3
Stránske APS2 21.07.2019 18:00  0  1.1  1.5  1.5  1.7
Poluvsie - Rajčanka AHS 21.07.2019 18:00  0  2  2  2  2
Žilina AWS2 21.07.2019 18:00  0  2.8  3.2  3.2  3.2
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 21.07.2019 18:00  0  2.7  3.7  3.7  3.7
Žilina - Dolný Hričov AWS 21.07.2019 18:00  0  3.7  4.2  4.2  4.2
Žilina - Dolný Hričov AWS2 21.07.2019 18:00  0  3.1  4.2  4.2  4.2
Bytča - Petrovička AHS 21.07.2019 18:00  0  3.2  3.7  3.7  3.7
Brvnište APS2 21.07.2019 18:00  0  2.3  2.3  2.3  2.3
Jasenica - Papradnianka AHS 21.07.2019 18:00  0  2.2  2.7  2.7  2.7
Lazy pod Makytou APS2 21.07.2019 18:00  0  0.6  2.5  2.5  2.5
Dohňany - Biela voda AHS 21.07.2019 18:00  0  0.7  1.7  1.7  1.7
Zubák APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0.9  0.9  0.9
Pružina APS2 21.07.2019 18:00  0  0.2  0.3  0.3  0.3
Visolaje - Pružinka AHS 21.07.2019 18:00  0  1  1.3  1.3  1.3
Košecké Podhradie APS2 21.07.2019 18:00  0  0.5  0.5  0.5  0.5
Horné Srnie - Vlára AHS 21.07.2019 18:00  0  0.5  1.5  1.5  1.5
Horné Srnie APS2 21.07.2019 18:00  0  0.5  1.1  1.1  1.1
Horná Súča APS2 21.07.2019 18:00  0  0  1.5  1.5  1.5
Trenčín AWS2 21.07.2019 18:00  0  0.1  0.5  0.5  0.5
Bošáca - Zabudišová APS2 21.07.2019 18:00  0  0  2.2  2.2  2.2
Lubina APS2 21.07.2019 18:00  0  0  3.9  3.9  3.9
Prečín - Domanižanka AHS 21.07.2019 18:00  0  0.8  0.8  0.8  0.8
Hrádok - Hrádocký potok AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Priemery:  0 3.9  10.4 10.4  10.3

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  4.1  4.1  4.1
Dobrá Voda APS2 21.07.2019 18:00  0  0  1.7  1.7  1.7
Jaslovské Bohunice AWS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Častá APS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.1  0.1
Modra,Piesok AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0.8  0.9  0.9
Slovenský Grob AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 21.07.2019 18:00           0  0
Bratislava - letisko AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Blahova APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Žiharec AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.2
Kolárovo - Váh AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 21.07.2019 18:00  0  0  2.1  2.1  2.1
Priemery:  0 0  0.4 0.4  0.4

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 21.07.2019 18:00  0  0.3  0.3  0.3  0.3
Chvojnica APS2 21.07.2019 18:00  0  0.7  1.8  1.8  1.8
Prievidza - Nitra AHS 21.07.2019 18:00  0  0  2  2  2
Prievidza AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  1  1  1
Nitrianske Rudno APS2 21.07.2019 18:00  0  0.1  0.6  0.6  0.6
Krásna Ves - Bebrava AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Handlová - Handlovka AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Nováky - Lehotský potok AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Nedašovce APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Veľké Bielice - Nitrica AHS 21.07.2019 18:00  0  0.5  3.4  3.4  3.4
Zlatníky APS2 21.07.2019 18:00  0  0  1.2  1.2  1.2
Nadlice - Bebrava AHS 21.07.2019 18:00  0  0  2.2  2.2  2.2
Malá Lehota APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Skýcov APS 21.07.2019 18:00  0  0  3.4  3.4  3.4
Nitrianska Streda - Nitra AHS 21.07.2019 18:00  0  0  1  1  1
Žikava AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  2.7  2.7  2.7
Zlatno APS2 21.07.2019 18:00  0  0  1.4  1.4  1.4
Kamanová AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  1.3  1.3  1.3
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 21.07.2019 18:00  0  0  1.1  1.1  1.1
Čab-Sila - Radošinka AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Mochovce AWS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Nitra AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.1  0.4
Bystričany APS 21.07.2019 18:00  0  0  2.4  2.4  2.4
Valaská Belá APS 21.07.2019 18:00  0  0.1  2.2  15.4  15.4
Motešice APS 21.07.2019 18:00     0.1  1.1  1.1  1.1
Radošina APS 21.07.2019 18:00     0  2.7  2.7  2.7
Priemery:  0 0.1  1.1 1.5  1.5

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS 21.07.2019 18:00  0  15.1  15.4  15.4  15.6
Telgárt AWS2 21.07.2019 18:00  0  15.1  15.4  15.4  15.6
Pohorelá APS2 21.07.2019 18:00  0  15.2  15.2  15.2  15.6
Polomka - Hron AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0.3  0.8  3.2
Polomka APS 21.07.2019 18:00  0  14.7  14.7  14.7  15.2
Brezno - Hron AHS 21.07.2019 18:00  0  9.3  9.3  9.3  9.8
Brezno AWS2 21.07.2019 18:00  0  13.8  13.8  13.8  14.1
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 21.07.2019 18:00  0  6.2  6.2  6.2  7.2
Čierny Balog - Dobroč APS2 21.07.2019 18:00  0  6.6  6.6  6.6  7.2
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 21.07.2019 18:00  0  3.9  3.9  4.2  5.2
Jasenie APS 21.07.2019 18:00  0  3.2  3.5  3.5  4.2
Chata pod Hrbom APS2 21.07.2019 18:00  0  4  4  4  4
Motyčky APS 21.07.2019 18:00  0  0.1  1.4  1.4  3.1
Dolný Harmanec APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 21.07.2019 18:00  0  1.2  1.2  1.2  1.2
Sliač AWS2 21.07.2019 18:00  0  0.3  0.3  0.3  0.8
Detvianská Huta APS2 21.07.2019 18:00  0  0.7  0.7  0.7  0.7
Poľana (Očová-Pajta) APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.8
Hrochoť APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.3
Dobrá Niva APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0.3  0.3  0.5
Močiar APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 21.07.2019 18:00  0  0.4  0.4  0.4  0.4
Žiar nad Hronom AWS2 21.07.2019 18:00  0  1.7  1.7  1.7  1.7
Žiar nad Hronom - Hron AHS 21.07.2019 18:00  0  0.3  0.3  0.3  0.3
Žarnovica APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.2
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 21.07.2019 18:00  0  0.3  0.3  0.3  1.7
Levice APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.2
Priemery:  0 3.6  3.7 3.7  4.2

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 21.07.2019 18:00  0  1.3  1.3  1.3  1.4
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 21.07.2019 18:00  0  0.9  0.9  0.9  1.2
Kalinovo - Ipeľ AHS 21.07.2019 18:00  0  1.3  1.3  1.3  1.3
Budiná APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 21.07.2019 18:00  0  11.7  11.7  11.7  11.7
Lučenec - Boľkovce AWS2 21.07.2019 18:00  0  7.9  7.9  7.9  9.3
Lučenec AWS 21.07.2019 18:00  0  8.6  8.6  8.6  10
Holiša - Ipeľ AHS 21.07.2019 18:00  0  0.8  0.8  0.8  1
Radzovce APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  5
Lipovany APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  1.4
Horný Tisovník - Tisovník AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  1
Horný Tisovník APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.7
Dolná Strehová - Tisovník AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.2  1.2
Bušince APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  2.1
Želovce - Krtíš AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.4
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 21.07.2019 18:00  0  1  1  1  1
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 21.07.2019 18:00  0.3  4.3  4.3  4.5  5.5
Čelovce APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Krupinica AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľ AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.7
Lontov APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 1.3  1.3 1.3  1.8

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 21.07.2019 18:00  0  5.4  5.4  5.4  5.4
Kunova Teplica APS2 21.07.2019 18:00  0  3.5  3.5  3.5  4.3
Plešivec - Štítnik AHS 21.07.2019 18:00  1.2  2.9  2.9  2.9  4.2
Slavošovce APS2 21.07.2019 18:00  0  8.3  8.3  8.3  8.6
Muránska Huta - Predná Hora APS2 21.07.2019 18:00  0  15  15  15  15.4
Bretka - Slaná AHS 21.07.2019 18:00  1.8  11.8  11.8  11.8  14.5
Revúca AWS2 21.07.2019 18:00  0  11.1  11.1  11.1  11.4
Ratková AWS2 21.07.2019 18:00  0  2.7  2.7  2.7  6.3
Skerešovo APS2 21.07.2019 18:00  0.1  10.9  10.9  10.9  12.4
Štrkovec APS2 21.07.2019 18:00  0.5  0.5  0.5  0.6  1.3
Lenartovce - Slaná AHS 21.07.2019 18:00  2  7  7  7  8
Lenartovce APS2 21.07.2019 18:00  2.3  7.3  7.3  7.3  8.1
Tisovec APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  1.4
Klenovec APS2 21.07.2019 18:00  0  2.3  2.3  2.3  2.3
Rimavské Brezovo APS2 21.07.2019 18:00  0  9.4  9.4  9.4  9.4
Lom nad Rimavicou AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.1
Kokava nad Rimavicou APS2 21.07.2019 18:00  0  2  2  2  2
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 21.07.2019 18:00  0.8  3.2  3.2  3.2  3.2
Hajnáčka APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  9.9
Hostice APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  4.4
Teplý Vrch APS2 21.07.2019 18:00  0  12.6  12.6  12.6  14.7
Rimavská Seč - Blh AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.5
Vlkyňa - Rimava AHS 21.07.2019 18:00  0  1  1  1  4.4
Priemery:  0.4 5.1  5.1 5.1  6.6

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 21.07.2019 18:00  6.1  6.1  6.1  6.1  6.1
Medzev AHS 21.07.2019 18:00  3.4  3.4  3.4  3.4  3.4
Moldava nad Bodvou AWS2 21.07.2019 18:00  8.3  8.3  8.3  8.3  14.9
Malá Ida APS2 21.07.2019 18:00  9.1  9.1  9.1  9.1  14.9
Buzica APS2 21.07.2019 18:00  7.1  7.1  7.1  7.1  7.5
Turňa nad Bodvou APS2 21.07.2019 18:00  2.3  2.3  2.3  2.4  2.9
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 21.07.2019 18:00  1.7  1.7  1.7  1.7  2.2
Silica AWS2 21.07.2019 18:00  6.5  7  7  7  7.3
Priemery:  5.6 5.6  5.6 5.6  7.4

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 21.07.2019 18:00  0.2  10.7  44.2  44.2  44.2
Gánovce AWS 21.07.2019 18:00  0.2  21.1  55.7  55.7  56
Gánovce AWS2 21.07.2019 18:00  0.2  20.6  55.2  55.2  55.5
Hrabušice APS2 21.07.2019 18:00  0.6  12.9  32.5  32.5  32.5
Hrabušice - Hornád AHS 21.07.2019 18:00  0.5  12.1  22.4  22.4  22.4
Spišská Nová Ves - Holubnica AHS 21.07.2019 18:00  1.2  10  17.1  17.1  17.1
Uloža APS2 21.07.2019 18:00  1.7  7.5  8.4  8.4  8.4
Spišské Vlachy AWS2 21.07.2019 18:00  3.5  7.7  7.7  7.7  7.7
Spišské Vlachy - Hornád AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.2  0.2
Stratená - Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS 21.07.2019 18:00  0.1  14.2  29.5  29.6  29.6
Stratená - Hnilec AHS 21.07.2019 18:00  0.2  10.7  16.7  16.7  16.7
Mlynky APS2 21.07.2019 18:00  0.6  14.4  15.7  15.7  15.9
Rudňany APS 21.07.2019 18:00  3.3  14.5  15.2  15.2  15.2
Švedlár AWS2 21.07.2019 18:00  1.1  3.4  3.4  3.4  3.4
Gelnica APS2 21.07.2019 18:00  3.5  3.9  3.9  3.9  3.9
Lipovce APS 21.07.2019 18:00  5  12.7  14.2  14.8  14.8
Kojšovská Hoľa AWS2 21.07.2019 18:00  7.2  7.3  7.3  7.3  7.3
Košická Belá APS2 21.07.2019 18:00  6.3  6.3  6.3  6.3  6.3
Klenov APS2 21.07.2019 18:00  7.3  7.6  7.6  7.6  7.7
Torysky APS 21.07.2019 18:00  2.4  18.8  19.5  19.5  19.6
Brezovica nad Torysou APS2 21.07.2019 18:00  3  14.2  14.5  14.5  14.5
Jakubovany AWS2 21.07.2019 18:00  10.9  13.3  13.3  13.3  14.2
Prešov - Planetárium APS2 21.07.2019 18:00  7.7  8  8  8  8.4
Prešov - Torysa AHS 21.07.2019 18:00  5.7  5.9  5.9  5.9  5.9
Osikov APS2 21.07.2019 18:00  3.9  5.2  5.2  5.2  7.7
Demjatá - Sekčov AHS 21.07.2019 18:00  6.2  6.9  6.9  6.9  8.4
Kapušany APS2 21.07.2019 18:00  5.8  6  6  6  6.2
Zlatá Baňa AWS2 21.07.2019 18:00  8.3  8.3  8.3  8.3  9.4
Ploské APS2 21.07.2019 18:00  3.8  3.8  3.8  3.8  3.8
Košice - Podhradová APS 21.07.2019 18:00     0  0  0  0.1
Košice - letisko AWS 21.07.2019 18:00  9.2  9.2  9.2  9.2  13.2
Košice - letisko AWS2 21.07.2019 18:00  10.1  10.1  10.1  10.1  14.1
Milhosť APS2 21.07.2019 18:00  2.6  2.6  2.6  2.6  2.8
Priemery:  3.8 9.4  14.4 14.5  14.9

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Medzilaborce AWS2 21.07.2019 18:00  8.8  8.8  8.8  8.8  16.5
Starina APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.2  15
Výrava APS2 21.07.2019 18:00  5.3  5.3  5.3  5.3  11.4
Koškovce APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  5.6
Koškovce - Laborec AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 21.07.2019 18:00  0.6  0.6  0.6  1.7  7.2
Papín APS 21.07.2019 18:00  0.1  0.1  0.1  0.1  7.7
Papín - Udava AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0.2  0.2  7.9
Zemplínske Hámre APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  1.4
Kamenica nad Cirochou AWS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.1  4.6
Kamenica nad Cirochou AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  4.1
Strážske APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.9
Michalovce AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  3.2
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 21.07.2019 18:00  0.3  0.5  1  2.7  5.7
Kolbasov APS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.1  17.7
Zboj APS 21.07.2019 18:00  0  0  0.2  4.7  13.7
Klenová APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  4.8
Orechová AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  15.7
Vysoká nad Uhom AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  1.7
Sobrance - Sobranecký potok AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  16.2
Ižkovce - Laborec AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.5
Cigeľka APS 21.07.2019 18:00  3.8  7.2  7.2  7.2  7.4
Bardejov AWS2 21.07.2019 18:00  3.6  5.4  5.4  5.4  6.3
Kurimka APS2 21.07.2019 18:00  2.9  3.8  3.8  3.8  5
Marhaň - Topľa AHS 21.07.2019 18:00  2.3  2.5  2.5  2.7  5
Okrúhle APS 21.07.2019 18:00  0.8  1  1  1  9
Hanušovce nad Topľou APS2 21.07.2019 18:00  4.5  4.5  4.5  4.5  5.3
Hanušovce nad Topľou - Topľa AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 21.07.2019 18:00  1.3  3.8  3.8  3.8  4
Roztoky AWS2 21.07.2019 18:00  2.1  3.9  3.9  3.9  8.6
Dlhoňa APS2 21.07.2019 18:00  1.6  3  3  3  3.9
Nižný Komárnik APS 21.07.2019 18:00  1.2  2.1  2.1  2.2  3.5
Svidník - Ladomírka AHS 21.07.2019 18:00  1  1.8  1.8  2  3.2
Stropkov - Tisinec AWS2 21.07.2019 18:00  0.7  1.1  1.1  1.1  13.3
Turany nad Ondavou APS2 21.07.2019 18:00  21.6  21.6  21.6  21.6  23.1
Slovenská Kajňa APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.3
Čaklov AWS2 21.07.2019 18:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.7
Banské APS 21.07.2019 18:00  7.2  7.2  7.2  7.2  10.9
Horovce - Ondava AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0.2  0.2
Dargov APS2 21.07.2019 18:00  0.8  0.8  0.8  0.8  1
Trebišov - Milhostov AWS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Milhostov AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.1
Hraň APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.2
Leles APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 21.07.2019 18:00  1.1  1.1  1.1  1.1  1.3
Michaľany APS2 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  1.4 1.7  1.7 1.9  5.5

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 21.07.2019 18:00  0.3  40.2  43.5  43.5  44.3
Tatranská Polianka AWS2 21.07.2019 18:00  0.3  41.8  45.8  45.8  46.2
Svit - Mlynica AHS 21.07.2019 18:00  0.3  16.7  20  20  21.2
Poprad AWS2 21.07.2019 18:00  0.3  23.3  33.8  33.8  35.1
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 21.07.2019 18:00  0.3  24.8  29  29  29.8
Skalnaté Pleso AWS2 21.07.2019 18:00  0.4  13.9  41.7  42.8  42.8
Tatranská Lomnica AWS2 21.07.2019 18:00  0.5  12.3  67.3  68.9  68.9
Stará Lesná AWS2 21.07.2019 18:00  0.6  27.9  95.3  95.3  95.3
Kežmarok APS2 21.07.2019 18:00  1.1  15.7  24  24  24
Kežmarok - Poprad AHS 21.07.2019 18:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 21.07.2019 18:00  0.3  8.7  13.2  13.2  13.2
Podolínec AWS2 21.07.2019 18:00  0.9  9.6  9.9  9.9  9.9
Jarabina APS2 21.07.2019 18:00  1.8  8.2  8.2  8.2  8.3
Jakubany APS2 21.07.2019 18:00  3.3  9.2  9.2  9.2  9.2
Chmeľnica - Poprad AHS 21.07.2019 18:00  1.7  3.4  3.4  3.4  3.4
Plaveč AWS2 21.07.2019 18:00  4  8.8  8.8  8.8  8.8
Tatranská Javorina AWS2 21.07.2019 18:00  0.1  24.2  25.2  25.2  25.4
Osturňa APS2 21.07.2019 18:00  0.8  11  31.5  31.5  31.9
Reľov APS2 21.07.2019 18:00  0.9  20.4  31.1  31.1  31.5
Červený Kláštor AWS2 21.07.2019 18:00  1.8  16.7  17.2  17.2  18.1
Priemery:  1 16.8  27.9 28  28.4
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑