Aktuálna situácia na vodných tokoch

Exceeding of value of water level corresponding to degree of flood activity
does not mean that degree of flood activity has been nominated

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Region Bratislava
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 SološnicaSološnický potok18.4.2024 10:308Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná18.4.2024 10:309Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok18.4.2024 10:3010Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok18.4.2024 10:3011Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok18.4.2024 10:3014Hladina ustálená
 KuchyňaMalina18.4.2024 10:3014Hladina ustálená
 LopašovChvojnica18.4.2024 10:3016Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok18.4.2024 10:3016Hladina ustálená
 BorinkaStupavka18.4.2024 10:3018Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok18.4.2024 10:3019Hladina ustálená
 KľačnoNitra18.4.2024 10:3020Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica18.4.2024 09:3020Hladina ustálená
 PílaGidra18.4.2024 10:1521Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka18.4.2024 10:3023Hladina ustálená
 SenicaTeplica18.4.2024 10:3024Hladina ustálená
PJablonicaMyjava18.4.2024 10:3028Hladina ustálená
 ObyceŽitava18.4.2024 10:3029Hladina ustálená
 KunovTeplica18.4.2024 10:3030Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava18.4.2024 10:3032Hladina ustálená
 SpariskáVydrica18.4.2024 09:4533Hladina ustálená
 PrievidzaNitra17.4.2024 00:4535Hladina ustálená
 TužinaTužina18.4.2024 10:3037Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok18.4.2024 10:3037Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh18.4.2024 10:3038Hladina ustálená
 JakubovMalina18.4.2024 10:3046Hladina ustálená
 BernolákovoČierna voda18.4.2024 10:3046Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka18.4.2024 10:3047Hladina ustálená
 RohožníkRudavka18.4.2024 10:3048Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra18.4.2024 10:3048Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok18.4.2024 10:3050Hladina ustálená
 LábOliva18.4.2024 10:3052Hladina ustálená
PNadliceBebrava18.4.2024 10:3052Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka18.4.2024 10:3055Hladina ustálená
PMyjavaMyjava18.4.2024 10:3061Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava18.4.2024 10:3062Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava - náhon18.4.2024 10:3064Hladina ustálená
 JahodnáMalý Dunaj18.4.2024 10:3065Hladina ustálená
PSobotišteTeplica18.4.2024 10:3066Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica18.4.2024 10:3066Hladina ustálená
 VlkasŽitava18.4.2024 10:3069Hladina ustálená
 ZbehyAndač18.4.2024 10:3073Hladina ustálená
PNedožeryNitra18.4.2024 10:3074Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra18.4.2024 10:3074Hladina ustálená
 HandlováHandlovka18.4.2024 10:3075Hladina ustálená
 SološnicaRudava18.4.2024 10:3076Hladina ustálená
 VrbovceTeplica18.4.2024 10:3078Hladina ustálená
 BrodskéMorava18.4.2024 10:3079Hladina ustálená
 LábMočiarka18.4.2024 10:3079Hladina ustálená
 StudienkaRudava18.4.2024 09:1580Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica18.4.2024 10:3080Hladina ustálená
 Dolný OhájStaré rameno Žitavy18.4.2024 10:3081Hladina ustálená
 PezinokBlatina18.4.2024 10:3082Hladina ustálená
 KopčanyMorava18.4.2024 10:3084Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok18.4.2024 10:3084Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj18.4.2024 10:3086Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj18.4.2024 10:3087Hladina ustálená
 PodbrančMyjava18.4.2024 10:3091Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava18.4.2024 10:3092Hladina ustálená
PChalmováNitra18.4.2024 10:3093Hladina ustálená
 NemečkyChocina18.4.2024 10:3096Hladina ustálená
 Červený mostVydrica18.4.2024 10:3098Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša18.4.2024 10:30100Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava18.4.2024 10:30101Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál18.4.2024 10:30112Hladina ustálená
 ChynoranyNitra18.4.2024 10:30112Hladina ustálená
 BukováTrnávka18.4.2024 10:30116Hladina ustálená
 DobrohošťDobrohošťský kanál18.4.2024 10:30121Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok18.4.2024 10:30124Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica18.4.2024 10:30124Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava18.4.2024 10:30132Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava18.4.2024 10:30147Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj18.4.2024 10:30161Hladina ustálená
 HlohovecVáh18.4.2024 10:30162Decrease of water level
 GabčíkovoDunaj18.4.2024 10:30166Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava18.4.2024 10:30167Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj18.4.2024 10:30170Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava18.4.2024 10:30187Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj18.4.2024 10:30209Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava18.4.2024 10:30215Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra18.4.2024 10:30226Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj18.4.2024 10:30242Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj18.4.2024 10:30243Hladina ustálená
 IžaDunaj18.4.2024 10:30257Hladina ustálená
PŠaľaVáh18.4.2024 10:30269Rise of water level
 SapDunaj18.4.2024 10:30279Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj18.4.2024 10:30291Hladina ustálená
PDevínDunaj18.4.2024 10:30297Hladina ustálená
PMedveďovDunaj18.4.2024 10:30303Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj18.4.2024 10:30306Hladina ustálená
PKomárnoDunaj18.4.2024 10:30307Hladina ustálená
 Devín - lomDunaj18.4.2024 10:30312Hladina ustálená
 KolárovoVáh18.4.2024 10:30312Rise of water level
 Zlatná na OstroveDunaj18.4.2024 10:30313Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj18.4.2024 10:30323Hladina ustálená
PBratislavaDunaj18.4.2024 10:30381Hladina ustálená
 RusovceDunaj18.4.2024 10:30693Hladina ustálená

Počet staníc: 96

Region Žilina
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 MošovceČierna voda18.4.2024 10:309Hladina ustálená
 VlachyKľačianka18.4.2024 10:3010Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec18.4.2024 10:3010Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka18.4.2024 10:3011Hladina ustálená
PHrádokHrádocký potok18.4.2024 10:3012Hladina ustálená
 HájSomolický potok18.4.2024 10:3013Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca18.4.2024 10:3014Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník18.4.2024 10:3015Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka18.4.2024 10:3016Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka18.4.2024 10:3017Hladina ustálená
PČadcaKysuca18.4.2024 10:3017Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica18.4.2024 10:3018Hladina ustálená
 TuranyČiernik18.4.2024 10:3019Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok18.4.2024 10:3019Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok18.4.2024 10:3020Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka18.4.2024 10:3020Hladina ustálená
 BlatnicaBlatnický potok18.4.2024 10:3020Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok18.4.2024 10:3021Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok18.4.2024 10:1521Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok18.4.2024 10:3021Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok18.4.2024 10:3023Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka18.4.2024 10:3023Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička18.4.2024 10:3023Hladina ustálená
PDemänováDemänovka18.4.2024 10:3024Hladina ustálená
PStrážaVarínka18.4.2024 10:3024Hladina ustálená
PČachticeJablonka18.4.2024 10:3025Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica18.4.2024 10:3026Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica18.4.2024 10:3026Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka18.4.2024 10:3026Hladina ustálená
PLiptovská OndrašováJalovský potok18.4.2024 10:3028Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava18.4.2024 10:3028Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka18.4.2024 10:3028Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka18.4.2024 10:3028Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka18.4.2024 10:3029Hladina ustálená
PBytčaPetrovička18.4.2024 10:3029Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh18.4.2024 10:3030Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica18.4.2024 10:3031Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava18.4.2024 10:3031Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca18.4.2024 10:3032Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok18.4.2024 10:3032Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda18.4.2024 10:3032Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh18.4.2024 10:3034Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica18.4.2024 10:3034Hladina ustálená
POravská JasenicaVeselianka18.4.2024 10:3035Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka18.4.2024 10:3038Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka18.4.2024 10:3039Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka18.4.2024 10:3039Hladina ustálená
 TurčekTuriec18.4.2024 10:3039Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka18.4.2024 10:3041Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca18.4.2024 10:3042Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava18.4.2024 10:3042Hladina ustálená
 RajecČierňanka18.4.2024 10:3043Hladina ustálená
 IvančináTuriec18.4.2024 10:3044Hladina ustálená
PVisolajePružinka18.4.2024 10:3047Hladina ustálená
 MalužináBoca18.4.2024 10:3049Hladina ustálená
 TrstiePružinka18.4.2024 10:3050Hladina ustálená
PĽubochňaĽubochnianka18.4.2024 10:3052Hladina ustálená
 Nová BystricaBystrica18.4.2024 10:3052Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok18.4.2024 10:3053Hladina ustálená
PPárnicaZázrivka18.4.2024 10:3054Hladina ustálená
POravský Biely PotokStudený potok18.4.2024 10:3056Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica18.4.2024 10:3058Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica18.4.2024 10:3059Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok18.4.2024 10:3060Hladina ustálená
PPodbanskéBelá18.4.2024 10:3062Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka18.4.2024 10:3063Hladina ustálená
PPodsucháRevúca18.4.2024 10:3063Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok18.4.2024 10:3064Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok18.4.2024 10:3069Hladina ustálená
PHoráreň HluchéPalúdžanka18.4.2024 10:3073Hladina ustálená
 PodtureňJamníček18.4.2024 10:3085Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka18.4.2024 10:1588Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh18.4.2024 10:3089Hladina ustálená
 TvrdošínOrava18.4.2024 10:3092Hladina ustálená
PTrstenáJelešňa18.4.2024 10:30102Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka18.4.2024 10:30105Hladina ustálená
PZubrohlavaPolhoranka18.4.2024 10:30107Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava18.4.2024 10:30107Hladina ustálená
PTrstenáOravica18.4.2024 10:30108Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok18.4.2024 10:30110Hladina ustálená
PPrečínDomanižanka18.4.2024 10:30111Hladina ustálená
 HubováVáh18.4.2024 10:30114Hladina ustálená
PMartinTuriec18.4.2024 10:30119Hladina ustálená
 StrečnoVáh18.4.2024 10:30120Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh18.4.2024 10:30122Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka18.4.2024 10:30124Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára18.4.2024 10:30126Hladina ustálená
 BešeňováVáh18.4.2024 10:30128Decrease of water level
 SvarínČierny Váh18.4.2024 09:30130Rise of water level
PLiptovský MikulášVáh18.4.2024 10:30137Hladina ustálená
 DierováOrava18.4.2024 10:30140Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik18.4.2024 10:30142Hladina ustálená
PLiptovský HrádokBelá18.4.2024 10:30143Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca18.4.2024 10:30146Hladina ustálená

Počet staníc: 94

Region Banská Bystrica
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 OsrblieOsrblianka18.4.2024 10:3010Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok18.4.2024 10:3011Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok16.4.2024 08:3011Hladina ustálená
 Málinec Smolná II.18.4.2024 10:3013Hladina ustálená
 MálinecSmolná I.18.4.2024 10:3013Hladina ustálená
 Dolný HarmanecHarmanec18.4.2024 10:1514Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron18.4.2024 10:3015Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok18.4.2024 10:3016Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok18.4.2024 10:1516Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok18.4.2024 10:3016Hladina ustálená
 MuráňHrdzavý potok18.4.2024 10:3018Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling18.4.2024 10:3020Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica18.4.2024 10:3021Hladina ustálená
 ĽubietováHutná18.4.2024 10:3023Hladina ustálená
 LučenecTuhársky potok18.4.2024 10:3023Hladina ustálená
 TelgártHron18.4.2024 10:3024Hladina ustálená
 Čierny BalogBrôtovo18.4.2024 08:3024Hladina ustálená
 ZolnáZolná18.4.2024 10:3024Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok18.4.2024 10:3024Hladina ustálená
 RevúcaZdychava18.4.2024 10:3024Hladina ustálená
 Staré HoryRamžiná18.4.2024 10:3025Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná18.4.2024 10:3025Hladina ustálená
 PstrušaKocanský potok18.4.2024 10:3026Hladina ustálená
 Mýtna (pod VN)Krivánsky potok15.4.2024 18:0026Hladina ustálená
 PôtorStará rieka18.4.2024 10:3026Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak18.4.2024 10:3027Hladina ustálená
 TisovecRimava18.4.2024 10:3027Hladina ustálená
 PršaSuchá18.4.2024 10:3028Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok18.4.2024 10:3029Hladina ustálená
 Kremnické BanePrevod z Turca18.4.2024 10:3030Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka18.4.2024 10:3030 
 HnúšťaKlenovská Rimava18.4.2024 10:3030Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník18.4.2024 10:3032Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica18.4.2024 10:3033Hladina ustálená
PBreznoHron18.4.2024 10:3034Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ18.4.2024 10:3034Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš18.4.2024 10:3034Hladina ustálená
 PlášťovceLitava18.4.2024 10:3034Hladina ustálená
 ZlatnoHavraník18.4.2024 10:3035Hladina ustálená
 Hriňová (pod VN)Slatina18.4.2024 10:3035Hladina ustálená
 Málinec (nad VN)Ipeľ18.4.2024 10:3035Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica18.4.2024 10:3035Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok18.4.2024 10:3036Hladina ustálená
 ZvolenZolná18.4.2024 10:3037Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok18.4.2024 10:3037Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička18.4.2024 10:3038Hladina ustálená
 Hriňová Hukava18.4.2024 08:4538Hladina ustálená
 Klenovec - RáztočnéKlenovská Rimava18.4.2024 09:3038Hladina ustálená
PHolišaIpeľ18.4.2024 10:3039Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica18.4.2024 10:3040Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica18.4.2024 10:3040Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica18.4.2024 10:3040Hladina ustálená
 Starý TekovPerec18.4.2024 10:3040Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo18.4.2024 10:3041Hladina ustálená
 Dobšiná HCOdpadový kanál15.4.2024 22:3042Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok18.4.2024 10:3044Hladina ustálená
 ZlatnoHron18.4.2024 10:3045Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica18.4.2024 10:3045Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec18.4.2024 10:3045Hladina ustálená
 RožňavaSlaná18.4.2024 10:3046Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica18.4.2024 07:4546Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ18.4.2024 10:3048Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica18.4.2024 10:3052Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik18.4.2024 10:3053Hladina ustálená
PPolomkaHron18.4.2024 10:3054Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok18.4.2024 10:3054Hladina ustálená
 BystráBystrianka18.4.2024 10:3055Hladina ustálená
 HrončekKamenistý potok18.4.2024 10:1556Hladina ustálená
 KalondaIpeľ18.4.2024 10:3056Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik18.4.2024 10:3056Hladina ustálená
 Teplý Vrch (pod VN)Blh18.4.2024 10:3056Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica18.4.2024 10:3059Hladina ustálená
 BehynceTuriec18.4.2024 10:3061Hladina ustálená
 MôťováSlatina18.4.2024 10:3062Hladina ustálená
 Drienčany (nad VN)Blh18.4.2024 10:3062Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh18.4.2024 10:3063Hladina ustálená
 VlachovoSlaná18.4.2024 10:3064Rise of water level
PVlkyňaRimava18.4.2024 10:3064Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník18.4.2024 10:3065Hladina ustálená
 Bystrá-TáleBystrianka18.4.2024 10:3066Hladina ustálená
 SazdiceBúr18.4.2024 10:3066Hladina ustálená
PHronecČierny Hron18.4.2024 10:3067Hladina ustálená
 JesenskéGortva18.4.2024 10:3067Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica18.4.2024 10:3069Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava18.4.2024 10:3071Hladina ustálená
 ZalabaPerec18.4.2024 10:3074Hladina ustálená
 ZvolenSlatina18.4.2024 10:3075Rise of water level
 BretkaMuráň18.4.2024 10:3075Hladina ustálená
PBretkaSlaná18.4.2024 10:3079Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok18.4.2024 10:3082Hladina ustálená
 Dolná LehotaVajskovský potok18.4.2024 10:3083Hladina ustálená
 HronovceLužianka18.4.2024 10:1585Hladina ustálená
 ZvolenHron18.4.2024 10:3087Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka18.4.2024 10:3088Hladina ustálená
PLenartovceSlaná18.4.2024 10:3091Rise of water level
PHnúšťa-LikierRimava18.4.2024 10:3093Hladina ustálená
PBrehyHron18.4.2024 10:30101Hladina ustálená
 DubováHron18.4.2024 10:30103Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron18.4.2024 10:30108Decrease of water level
PBanská BystricaHron18.4.2024 10:30135Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica18.4.2024 10:30137Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron18.4.2024 10:30149Hladina ustálená
 Veľké KozmálovcePerec18.4.2024 10:30149Hladina ustálená
PSalkaIpeľ18.4.2024 10:30151Hladina ustálená
PKamenínHron18.4.2024 10:30164Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ18.4.2024 10:30170Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ18.4.2024 10:30181Hladina ustálená

Počet staníc: 107

Region Košice
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PHorovceOndava18.4.2024 10:30-48Decrease of water level
 Remetské HámreOkna – náhon18.4.2024 10:304Hladina ustálená
 ĽutinaĽutinka18.4.2024 10:306Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok18.4.2024 10:308Hladina ustálená
 Pod TepličkouTeplický Brusník18.4.2024 10:3010Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica18.4.2024 10:3012Hladina ustálená
 Starina (nad VN)Cirocha18.4.2024 10:3012Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa18.4.2024 10:3014Hladina ustálená
 HranovnicaHornád18.4.2024 10:3019Hladina ustálená
 JovsaJovsansky potok18.4.2024 10:3019Hladina ustálená
 Tovarnianska PoliankaOndávka18.4.2024 10:3019Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad18.4.2024 10:3020Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok18.4.2024 10:3021Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda18.4.2024 10:1522Hladina ustálená
 HýľovIda18.4.2024 10:1522Hladina ustálená
 HosťovceTurňa18.4.2024 10:3025Hladina ustálená
 StarinaStružnica18.4.2024 10:3025Hladina ustálená
 JabloňVýrava18.4.2024 10:1529Hladina ustálená
 StarinaCirocha18.4.2024 10:3031Hladina ustálená
 MarkušovceRudňanský potok18.4.2024 10:3032Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec18.4.2024 10:3033Hladina ustálená
PHanušovceTopľa18.4.2024 10:3033Hladina ustálená
 Torysa Torysa18.4.2024 10:3034Hladina ustálená
 DemjataSekčov18.4.2024 10:3034Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva18.4.2024 10:3035Hladina ustálená
 BukovecIda18.4.2024 10:3036Hladina ustálená
 SeňaSokoliansky potok18.4.2024 10:3037Hladina ustálená
 KežmarokĽubica18.4.2024 10:3038Hladina ustálená
 Košická BeláBelá18.4.2024 10:3038Hladina ustálená
 MengusovcePoprad18.4.2024 10:3039Hladina ustálená
 KokošovceDelňa18.4.2024 10:3043Hladina ustálená
PMichaľanyRoňava18.4.2024 10:3049Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok18.4.2024 10:3051Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka18.4.2024 10:3052Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec18.4.2024 10:3053Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava18.4.2024 10:3053Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok18.4.2024 10:3053Hladina ustálená
 UličUlička18.4.2024 10:3056Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok18.4.2024 10:3057Hladina ustálená
 SabinovTorysa18.4.2024 10:3061Hladina ustálená
 KoškovceLaborec18.4.2024 10:3061Hladina ustálená
PStropkovOndava18.4.2024 10:3062Hladina ustálená
 HniezdneKamienka18.4.2024 10:3063Hladina ustálená
PJaníkIda18.4.2024 10:3066Hladina ustálená
 Kamenica nad CirochouKamenica18.4.2024 10:3066Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok18.4.2024 10:3068Hladina ustálená
PObišovceSvinka18.4.2024 10:3068Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok18.4.2024 10:3070Hladina ustálená
 GerlachovTopľa18.4.2024 10:3071Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad18.4.2024 10:3072Hladina ustálená
 SninaCirocha18.4.2024 10:3072Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec18.4.2024 10:3073Hladina ustálená
 HrabušiceHornád18.4.2024 10:3076Hladina ustálená
 Poprad - MatejovceSlavkovský potok18.4.2024 10:3077Hladina ustálená
PStratenáHnilec18.4.2024 10:3080Hladina ustálená
 UdavskéUdava18.4.2024 10:3080Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok18.4.2024 10:3082Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa18.4.2024 10:3082Hladina ustálená
 MiňovceOndava18.4.2024 10:3082Hladina ustálená
 JasenovceOľka18.4.2024 10:3082Hladina ustálená
 PapínUdava18.4.2024 10:3083Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad18.4.2024 10:3084Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko18.4.2024 10:3084Hladina ustálená
 SvitPoprad18.4.2024 10:3087Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka18.4.2024 10:3090Hladina ustálená
 SninaPčolinka18.4.2024 10:3094Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva18.4.2024 10:3099Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda18.4.2024 10:3099Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec18.4.2024 10:30103Hladina ustálená
PKežmarokPoprad18.4.2024 10:30104Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník18.4.2024 10:30104Hladina ustálená
 SvitMlynica18.4.2024 10:30105Hladina ustálená
PPrešovSekčov18.4.2024 10:30112Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník18.4.2024 10:30114Hladina ustálená
 HumennéLaborec18.4.2024 10:30114Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka18.4.2024 10:30116Hladina ustálená
 LekárovceUh18.4.2024 10:30117Decrease of water level
 Remetské HámreOkna18.4.2024 10:30122Hladina ustálená
 PrešovTorysa18.4.2024 10:30125Hladina ustálená
 KošiceHornád18.4.2024 10:30128Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva18.4.2024 10:30129Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád18.4.2024 10:30132Hladina ustálená
PBardejovTopľa18.4.2024 10:30139Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád18.4.2024 10:30141Hladina ustálená
 Ždiar - PodspádyJavorinka18.4.2024 10:30142Hladina ustálená
PHosťovceBodva18.4.2024 10:30143Hladina ustálená
 MarhaňTopľa18.4.2024 10:30143Hladina ustálená
 KysakHornád18.4.2024 10:30165Hladina ustálená
 Michalovce - MeďovLaborec18.4.2024 10:30167Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže18.4.2024 10:30173Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád18.4.2024 10:30175Hladina ustálená
PJaklovceHnilec18.4.2024 10:30176Hladina ustálená
 Ždiar - Lysá PoľanaBiela voda18.4.2024 10:30182Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec18.4.2024 10:30183Hladina ustálená
 HencovceOndava18.4.2024 10:30184Hladina ustálená
 SromowceDunajec18.4.2024 10:30219Hladina ustálená
 IžkovceLaborec18.4.2024 10:30362Hladina ustálená
PMargecanyHornád18.4.2024 10:30393Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica18.4.2024 10:30424Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog18.4.2024 10:30457Hladina ustálená

Počet staníc: 100

Legenda

Water level in cm
P – predpovedný profil
- Stanica nie je aktívna
1. flood activity degree - 1. flood activity degree
2. flood activity degree - 2. flood activity degree
3. flood activity degree - 3. flood activity degree
Hladina ustálená - Hladina ustálená (±5 cm / 3 hod )
Rise of water level - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Decrease of water level - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )