Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica24.10.2020 16:4517Hladina ustálená
 KopčanyMorava24.10.2020 16:45199Hladina ustálená
 BrodskéMorava24.10.2020 16:45202Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok24.10.2020 16:4529Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok24.10.2020 16:457Hladina ustálená
PMyjavaMyjava24.10.2020 16:4563Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok24.10.2020 16:4513Hladina ustálená
PJablonicaMyjava24.10.2020 16:4528Hladina ustálená
 VrbovceTeplica24.10.2020 16:4585Hladina ustálená
PSobotišteTeplica24.10.2020 16:4573Hladina ustálená
 PodbrančMyjava24.10.2020 16:4596Hladina ustálená
 KunovTeplica24.10.2020 16:4528Hladina ustálená
 SenicaTeplica24.10.2020 16:4522Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava24.10.2020 16:45122Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava24.10.2020 16:00381Hladina ustálená
 SološnicaRudava24.10.2020 16:45140Hladina ustálená
 StudienkaRudava24.10.2020 15:00127Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava24.10.2020 16:45104Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava24.10.2020 16:45373Hladina ustálená
 Vysoká pri Morave (1.SPA)Morava24.10.2020 16:45415Hladina ustálená
 KuchyňaMalina24.10.2020 16:4515Hladina ustálená
 JakubovMalina24.10.2020 16:4596Hladina ustálená
 LábMočiarka24.10.2020 16:4572Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok24.10.2020 16:45127Hladina ustálená
 BorinkaStupavka24.10.2020 16:4517Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava24.10.2020 16:45412Hladina ustálená
PDevínDunaj24.10.2020 16:45254Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj24.10.2020 16:45100Hladina ustálená
PBratislavaDunaj24.10.2020 16:45346Hladina ustálená
 RusovceDunaj24.10.2020 16:45700Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj24.10.2020 16:45110Hladina ustálená
 SapDunaj24.10.2020 16:45229Hladina ustálená
PMedveďovDunaj24.10.2020 16:45257Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj24.10.2020 16:45312Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj24.10.2020 16:45194Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj24.10.2020 16:45226Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj24.10.2020 16:45142Hladina ustálená
 PezinokBlatina24.10.2020 16:4590Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál24.10.2020 16:45155Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok24.10.2020 16:4566Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj24.10.2020 16:45156Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok24.10.2020 16:4520Hladina ustálená
 BukováTrnávka24.10.2020 16:45112Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka24.10.2020 16:4557Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná24.10.2020 16:3027Hladina ustálená
 PílaGidra24.10.2020 16:4527Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh24.10.2020 16:4549Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj24.10.2020 16:45165Hladina ustálená
 HlohovecVáh24.10.2020 16:45183Hladina ustálená
 ŠaľaVáh24.10.2020 16:45225Hladina ustálená
 KľačnoNitra24.10.2020 15:0015Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra24.10.2020 16:4535Hladina ustálená
 TužinaTužina24.10.2020 16:4537Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica24.10.2020 16:3025Hladina ustálená
PNedožeryNitra24.10.2020 16:4566Hladina ustálená
 PrievidzaNitra24.10.2020 16:4527Hladina ustálená
 HandlováHandlovka24.10.2020 16:4569Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka24.10.2020 16:4549Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok24.10.2020 16:4531Hladina ustálená
PChalmováNitra24.10.2020 16:4594Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok24.10.2020 16:4545Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica24.10.2020 16:4587Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica24.10.2020 16:4575Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica24.10.2020 16:45136Hladina ustálená
 ChynoranyNitra24.10.2020 16:45118Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava24.10.2020 16:4553Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava24.10.2020 16:45137Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša24.10.2020 16:45106Hladina ustálená
PNadliceBebrava24.10.2020 16:4572Hladina ustálená
 NemečkyChocina24.10.2020 16:45108Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra24.10.2020 16:4587Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka24.10.2020 16:4588Hladina ustálená
 ZbehyAndač24.10.2020 16:4597Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra24.10.2020 16:45237Hladina ustálená
 KolárovoVáh24.10.2020 16:45305Hladina stúpa
 ObyceŽitava24.10.2020 16:4523Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok24.10.2020 16:4582Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj24.10.2020 15:00268Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava24.10.2020 16:45120Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj24.10.2020 16:45272Hladina ustálená
PKomárnoDunaj24.10.2020 16:45275Hladina ustálená
 IžaDunaj24.10.2020 16:45231Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj24.10.2020 16:45220Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj24.10.2020 16:45217Hladina ustálená

Počet staníc: 84

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh24.10.2020 16:4534Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica24.10.2020 16:4577Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh24.10.2020 16:4532Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh24.10.2020 16:45117Hladina ustálená
 MalužináBoca24.10.2020 16:4555Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca24.10.2020 16:4564Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica24.10.2020 16:4530Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh24.10.2020 16:4592Hladina ustálená
PPodbanskéBelá24.10.2020 16:4550Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok24.10.2020 15:1552Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok24.10.2020 16:4525Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá24.10.2020 16:45122Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica24.10.2020 16:4556Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh24.10.2020 16:45131Hladina ustálená
 DemänováDemänovka24.10.2020 16:4522Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka24.10.2020 16:4523Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka24.10.2020 16:45109Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka24.10.2020 16:4562Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka24.10.2020 16:4529Hladina ustálená
 VlachyKľačianka24.10.2020 16:4513Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka24.10.2020 16:4544Hladina ustálená
 BešeňováVáh24.10.2020 16:45112Hladina ustálená
PPodsucháRevúca24.10.2020 16:4568Hladina ustálená
 HubováVáh24.10.2020 16:45104Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka24.10.2020 16:4558Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava24.10.2020 16:4517Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava24.10.2020 16:4534Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka24.10.2020 16:4518Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka24.10.2020 16:4538Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka24.10.2020 16:45114Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik24.10.2020 16:45152Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava24.10.2020 16:45114Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa24.10.2020 16:45107Hladina ustálená
 TvrdošínOrava24.10.2020 16:45124Hladina ustálená
 TrstenáOravica24.10.2020 16:45118Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok24.10.2020 16:4555Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava24.10.2020 16:4543Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka24.10.2020 16:4555Hladina ustálená
 DierováOrava24.10.2020 16:45138Hladina ustálená
 TuranyČiernik24.10.2020 16:4518Hladina ustálená
 TurčekTuriec24.10.2020 16:4536Hladina ustálená
 IvančináTuriec24.10.2020 16:4549Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica24.10.2020 16:4523Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca24.10.2020 16:4536Hladina ustálená
PMartinTuriec24.10.2020 16:45121Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok24.10.2020 16:4532Hladina ustálená
 StrečnoVáh24.10.2020 16:45114Hladina klesá
 BeláBeliansky potok24.10.2020 16:4547Hladina ustálená
PStrážaVarínka24.10.2020 16:4530Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka24.10.2020 16:4518Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca24.10.2020 16:4524Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka24.10.2020 16:4525Hladina ustálená
PČadcaKysuca24.10.2020 16:4529Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica24.10.2020 15:0026Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica24.10.2020 16:4520Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca24.10.2020 16:45154Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka24.10.2020 16:4547Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok24.10.2020 16:4534Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka24.10.2020 16:4560Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok24.10.2020 16:4533Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka24.10.2020 16:45147Hladina ustálená
 BytčaPetrovička24.10.2020 16:4535Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka24.10.2020 16:4532Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka24.10.2020 16:45117Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka24.10.2020 16:4549Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník24.10.2020 16:4525Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec24.10.2020 16:4511Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda24.10.2020 16:4535Hladina ustálená
PVisolajePružinka24.10.2020 16:4552Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára24.10.2020 16:45147Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička24.10.2020 16:4529Hladina ustálená
 ČachticeJablonka24.10.2020 16:4537Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok24.10.2020 16:4524Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron24.10.2020 16:4558Hladina ustálená
PPolomkaHron24.10.2020 16:4569Hladina ustálená
PBreznoHron24.10.2020 16:4553Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling24.10.2020 16:4528Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron24.10.2020 16:4526Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo24.10.2020 16:4540Hladina ustálená
PHronecČierny Hron24.10.2020 16:4585Hladina ustálená
 BystráBystrianka24.10.2020 16:4549Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička24.10.2020 16:4539Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok24.10.2020 16:4554Hladina ustálená
 DubováHron24.10.2020 16:45121Hladina ustálená
 ĽubietováHutná24.10.2020 16:4523Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica24.10.2020 16:4533Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok24.10.2020 16:4548Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica24.10.2020 16:4566Hladina ustálená
PBanská BystricaHron24.10.2020 16:45146Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok24.10.2020 16:4526Hladina ustálená
 ZvolenHron24.10.2020 16:4599Hladina ustálená
 MôťováSlatina24.10.2020 16:4569Hladina ustálená
 ZolnáZolná24.10.2020 16:4526Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica24.10.2020 16:4526Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica24.10.2020 16:4534Hladina ustálená
 ZvolenSlatina24.10.2020 16:4571Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica24.10.2020 16:4534Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok24.10.2020 16:4524Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron24.10.2020 16:45167Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok24.10.2020 16:4511Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak24.10.2020 16:4516Hladina ustálená
PBrehyHron24.10.2020 16:45112Hladina stúpa
 Hronské KľačanyPodlužianka24.10.2020 16:4557Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron24.10.2020 16:4598Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka24.10.2020 16:4516Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica24.10.2020 16:4530Hladina ustálená
PKamenínHron24.10.2020 16:45160Hladina klesá
 Málinec (pod VN)Ipeľ24.10.2020 16:4530Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ24.10.2020 16:4542Hladina ustálená
 PršaSuchá24.10.2020 16:4535Hladina ustálená
PHolišaIpeľ24.10.2020 16:4537Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok24.10.2020 16:4516Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok24.10.2020 16:4515Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok24.10.2020 16:4539Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok24.10.2020 16:4563Hladina ustálená
PKalondaIpeľ24.10.2020 16:4567Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník24.10.2020 16:4566Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník24.10.2020 16:4532Hladina ustálená
 PôtorStará rieka24.10.2020 16:4526Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš24.10.2020 16:4534Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ24.10.2020 16:45193Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok24.10.2020 16:4544Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica24.10.2020 16:4537Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica24.10.2020 16:45134Hladina ustálená
 PlášťovceLitava24.10.2020 16:4537Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica24.10.2020 16:4522Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica24.10.2020 16:4546Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ24.10.2020 16:45211Hladina ustálená
 SazdiceBúr24.10.2020 16:4568Hladina ustálená
PSalkaIpeľ24.10.2020 16:45201Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná24.10.2020 16:4538Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok24.10.2020 16:4592Hladina ustálená
 VlachovoSlaná24.10.2020 16:4577Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná24.10.2020 16:4564Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok24.10.2020 16:4529Hladina ustálená
 RožňavaSlaná24.10.2020 16:4575Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik24.10.2020 16:4570Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik24.10.2020 16:4561Hladina ustálená
PBretkaSlaná24.10.2020 16:4598Hladina ustálená
 RevúcaZdychava24.10.2020 16:4535Hladina ustálená
 BretkaMuráň24.10.2020 16:4599Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec24.10.2020 16:4551Hladina ustálená
 BehynceTuriec24.10.2020 16:4576Hladina ustálená
PLenartovceSlaná24.10.2020 16:45132Hladina ustálená
 TisovecRimava24.10.2020 16:4528Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava24.10.2020 16:4534Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava24.10.2020 16:45100Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica24.10.2020 16:4533Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica24.10.2020 16:4553Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava24.10.2020 16:4598Hladina ustálená
 JesenskéGortva24.10.2020 16:4586Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh24.10.2020 16:4578Hladina ustálená
 VlkyňaRimava24.10.2020 16:4586Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník24.10.2020 16:45120Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec24.10.2020 16:4557Hladina ustálená
 MengusovcePoprad24.10.2020 16:4528Hladina ustálená
 SvitPoprad24.10.2020 16:4583Hladina ustálená
 SvitMlynica24.10.2020 16:45108Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok24.10.2020 16:4560Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok24.10.2020 16:4583Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad24.10.2020 16:4515Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok24.10.2020 16:4566Hladina ustálená
PKežmarokPoprad24.10.2020 16:45107Hladina ustálená
 KežmarokĽubica24.10.2020 16:4544Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad24.10.2020 16:4565Hladina ustálená
 HniezdneKamienka24.10.2020 16:4567Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad24.10.2020 16:4590Hladina ustálená
 HranovnicaHornád24.10.2020 16:4539Hladina ustálená
 HrabušiceHornád24.10.2020 16:4589Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda24.10.2020 16:4529Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád24.10.2020 16:45161Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica24.10.2020 16:4523Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok24.10.2020 16:4576Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád24.10.2020 16:45201Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko24.10.2020 16:4585Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok24.10.2020 16:4529Hladina ustálená
PMargecanyHornád24.10.2020 16:45427Hladina ustálená
PStratenáHnilec24.10.2020 16:4589Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec24.10.2020 16:45206Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník24.10.2020 16:45122Hladina ustálená
PJaklovceHnilec24.10.2020 16:45205Hladina ustálená
 ObišovceSvinka24.10.2020 16:4575Hladina ustálená
 KysakHornád24.10.2020 16:45198Hladina ustálená
 KošiceHornád24.10.2020 16:45164Hladina stúpa
 Nižné RepašeTorysa24.10.2020 16:4520Hladina ustálená
 Torysa Torysa24.10.2020 16:4536Hladina ustálená
PSabinovTorysa24.10.2020 16:45114Hladina ustálená
PPrešovTorysa24.10.2020 16:45110Hladina ustálená
 DemjataSekčov24.10.2020 16:4530Hladina ustálená
 PrešovSekčov24.10.2020 16:45105Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa24.10.2020 16:4586Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok24.10.2020 16:4532Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava24.10.2020 16:4532Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád24.10.2020 16:45101Hladina stúpa
 Nižný MedzevBodva24.10.2020 16:4554Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva24.10.2020 16:45164Hladina ustálená
PJaníkIda24.10.2020 16:4579Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva24.10.2020 16:45106Hladina ustálená
 HosťovceTurňa24.10.2020 16:4536Hladina ustálená
PHosťovceBodva24.10.2020 16:45168Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka24.10.2020 16:45114Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec24.10.2020 16:4531Hladina ustálená
 JabloňVýrava24.10.2020 16:4519Hladina ustálená
 KoškovceLaborec24.10.2020 16:4554Hladina ustálená
 PapínUdava24.10.2020 16:4577Hladina ustálená
 UdavskéUdava24.10.2020 16:4562Hladina ustálená
 SninaCirocha24.10.2020 16:4559Hladina ustálená
 SninaPčolinka24.10.2020 16:4590Hladina ustálená
PHumennéLaborec24.10.2020 16:45105Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec24.10.2020 16:45119Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže24.10.2020 16:4587Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec24.10.2020 16:45147Hladina ustálená
 UličUlička24.10.2020 16:4545Hladina ustálená
PLekárovceUh24.10.2020 16:4541Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna24.10.2020 16:45119Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok24.10.2020 16:4548Hladina ustálená
 IžkovceLaborec24.10.2020 16:45208Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica24.10.2020 16:45385Hladina ustálená
 GerlachovTopľa24.10.2020 15:0038Hladina ustálená
PBardejovTopľa24.10.2020 16:45141Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda24.10.2020 16:4589Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec24.10.2020 16:45101Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka24.10.2020 16:4552Hladina ustálená
 MarhaňTopľa24.10.2020 16:45136Hladina ustálená
PHanušovceTopľa24.10.2020 16:4532Hladina ustálená
PSvidníkOndava24.10.2020 16:4581Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka24.10.2020 16:4598Hladina ustálená
PStropkovOndava24.10.2020 16:4559Hladina ustálená
 MiňovceOndava24.10.2020 16:4578Hladina ustálená
 JasenovceOľka24.10.2020 16:4574Hladina ustálená
 HencovceOndava24.10.2020 16:45177Hladina ustálená
 HorovceOndava24.10.2020 16:4540Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec24.10.2020 16:4581Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog24.10.2020 16:45379Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava24.10.2020 16:4539Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑