SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Vysoké teploty Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica9.8.2020 10:3015Hladina ustálená
 KopčanyMorava9.8.2020 10:3074Hladina ustálená
 BrodskéMorava9.8.2020 10:3067Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok9.8.2020 10:309Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok9.8.2020 10:306Hladina ustálená
PMyjavaMyjava9.8.2020 10:3054Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok9.8.2020 10:303Hladina ustálená
PJablonicaMyjava9.8.2020 10:306Hladina ustálená
 VrbovceTeplica9.8.2020 10:3066Hladina ustálená
PSobotišteTeplica9.8.2020 10:3060Hladina ustálená
 PodbrančMyjava9.8.2020 10:3077Hladina ustálená
 KunovTeplica9.8.2020 10:3021Hladina ustálená
 SenicaTeplica9.8.2020 10:3021Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava9.8.2020 10:30102Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava9.8.2020 10:30244Hladina ustálená
 SološnicaRudava9.8.2020 10:3066Hladina ustálená
 StudienkaRudava9.8.2020 10:1563Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava9.8.2020 10:3062Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava9.8.2020 10:30218Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava9.8.2020 10:30267Hladina ustálená
 KuchyňaMalina9.8.2020 10:3010Hladina ustálená
 JakubovMalina9.8.2020 10:3064Hladina ustálená
 LábMočiarka9.8.2020 10:3051Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok9.8.2020 10:30127Hladina ustálená
 BorinkaStupavka9.8.2020 10:307Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava9.8.2020 10:30293Hladina ustálená
PDevínDunaj9.8.2020 10:30349Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj9.8.2020 10:30105Hladina ustálená
PBratislavaDunaj9.8.2020 10:30415Hladina klesá
 RusovceDunaj9.8.2020 10:30714Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj9.8.2020 10:30195Hladina ustálená
 SapDunaj9.8.2020 10:30340Hladina ustálená
PMedveďovDunaj9.8.2020 10:30364Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj9.8.2020 10:30360Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj9.8.2020 10:30212Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj9.8.2020 10:30305Hladina stúpa
 ČunovoMošonský Dunaj9.8.2020 10:30118Hladina ustálená
 PezinokBlatina9.8.2020 10:3070Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál9.8.2020 10:3091Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok9.8.2020 10:3018Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj9.8.2020 10:30165Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok9.8.2020 10:3015Hladina ustálená
 BukováTrnávka9.8.2020 10:30104Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka9.8.2020 10:3025Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná9.8.2020 09:0010Hladina ustálená
 PílaGidra9.8.2020 10:3010Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh9.8.2020 10:3018Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj9.8.2020 10:30141Hladina ustálená
 HlohovecVáh9.8.2020 10:30125Hladina stúpa
 ŠaľaVáh9.8.2020 10:30144Hladina stúpa
 KľačnoNitra9.8.2020 08:309Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra9.8.2020 10:3019Hladina ustálená
 TužinaTužina9.8.2020 10:3024Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica9.8.2020 10:004Hladina ustálená
PNedožeryNitra9.8.2020 10:3040Hladina ustálená
 PrievidzaNitra9.8.2020 10:303Hladina ustálená
 HandlováHandlovka9.8.2020 10:3057Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka9.8.2020 10:3033Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok9.8.2020 10:3016Hladina ustálená
PChalmováNitra9.8.2020 10:3065Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok9.8.2020 10:3026Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica9.8.2020 10:3065Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica9.8.2020 10:3035Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica9.8.2020 10:30110Hladina ustálená
 ChynoranyNitra9.8.2020 10:3074Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava9.8.2020 10:3024Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava9.8.2020 10:3076Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša9.8.2020 10:3086Hladina ustálená
PNadliceBebrava9.8.2020 10:3032Hladina ustálená
 NemečkyChocina9.8.2020 10:3076Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra9.8.2020 10:3041Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka9.8.2020 10:3054Hladina ustálená
 ZbehyAndač9.8.2020 10:3064Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra9.8.2020 10:30173Hladina ustálená
 KolárovoVáh9.8.2020 10:30224Hladina klesá
 ObyceŽitava9.8.2020 10:3013Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok9.8.2020 10:3057Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj9.8.2020 09:00366Hladina klesá
PVieska nad ŽitavouŽitava9.8.2020 10:3081Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj9.8.2020 10:30372Hladina klesá
PKomárnoDunaj9.8.2020 10:30360Hladina klesá
 IžaDunaj9.8.2020 10:30315Hladina klesá
 Radvaň n/DunajomDunaj9.8.2020 10:30300Hladina klesá
PŠtúrovoDunaj9.8.2020 10:30315Hladina klesá

Počet staníc: 84

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh9.8.2020 10:3018Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica9.8.2020 10:3049Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh9.8.2020 10:3013Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh9.8.2020 10:30110Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca9.8.2020 10:3046Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica9.8.2020 10:3017Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh9.8.2020 10:3064Hladina ustálená
PPodbanskéBelá9.8.2020 10:3040Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok9.8.2020 10:3010Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá9.8.2020 10:30105Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica9.8.2020 10:3041Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh9.8.2020 10:30106Hladina ustálená
 DemänováDemänovka9.8.2020 10:3010Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka9.8.2020 10:3012Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka9.8.2020 10:3091Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka9.8.2020 10:3042Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka9.8.2020 10:3013Hladina ustálená
 VlachyKľačianka9.8.2020 10:305Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka9.8.2020 10:3029Hladina ustálená
 BešeňováVáh9.8.2020 10:3046Hladina ustálená
PPodsucháRevúca9.8.2020 10:3044Hladina ustálená
 HubováVáh9.8.2020 10:3066Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka9.8.2020 10:3041Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava9.8.2020 10:308Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava9.8.2020 10:3020Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka9.8.2020 10:3013Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka9.8.2020 10:3026Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka9.8.2020 10:3096Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik9.8.2020 10:30138Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava9.8.2020 10:15100Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa9.8.2020 10:3098Hladina ustálená
 TvrdošínOrava9.8.2020 10:30125Hladina ustálená
 TrstenáOravica9.8.2020 10:30102Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok9.8.2020 10:3044Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava9.8.2020 10:3032Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka9.8.2020 10:3046Hladina ustálená
 DierováOrava9.8.2020 10:30129Hladina ustálená
 TuranyČiernik9.8.2020 10:3017Hladina ustálená
 TurčekTuriec9.8.2020 10:3031Hladina ustálená
 IvančináTuriec9.8.2020 10:3023Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica9.8.2020 10:3017Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca9.8.2020 10:3024Hladina ustálená
PMartinTuriec9.8.2020 10:3089Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok9.8.2020 10:3012Hladina ustálená
 StrečnoVáh9.8.2020 10:3086Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok9.8.2020 10:3023Hladina ustálená
PStrážaVarínka9.8.2020 10:3015Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka9.8.2020 10:3011Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca9.8.2020 10:309Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka9.8.2020 10:3021Hladina ustálená
PČadcaKysuca9.8.2020 10:3011Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica9.8.2020 09:0021Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica9.8.2020 10:3012Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca9.8.2020 10:30142Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka9.8.2020 10:3019Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok9.8.2020 10:3021Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka9.8.2020 10:3023Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok9.8.2020 10:3013Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka9.8.2020 10:30108Hladina ustálená
 BytčaPetrovička9.8.2020 10:3024Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka9.8.2020 10:3025Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka9.8.2020 10:30108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka9.8.2020 10:3027Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník9.8.2020 10:3016Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec9.8.2020 10:305Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda9.8.2020 10:304Hladina ustálená
PVisolajePružinka9.8.2020 10:3033Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára9.8.2020 10:30118Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička9.8.2020 10:3016Hladina ustálená
 ČachticeJablonka9.8.2020 10:3017Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok9.8.2020 10:3010Hladina ustálená

Počet staníc: 71

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron9.8.2020 10:3040Hladina ustálená
PPolomkaHron9.8.2020 10:3040Hladina ustálená
PBreznoHron9.8.2020 10:3015Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling9.8.2020 10:3018Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron9.8.2020 10:3010Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo9.8.2020 10:3027Hladina ustálená
PHronecČierny Hron9.8.2020 10:3056Hladina ustálená
 BystráBystrianka9.8.2020 10:3039Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička9.8.2020 10:3022Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok9.8.2020 10:3050Hladina ustálená
 DubováHron9.8.2020 10:3081Hladina ustálená
 ĽubietováHutná9.8.2020 10:3016Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica9.8.2020 10:3027Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok9.8.2020 10:3041Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica9.8.2020 10:3056Hladina stúpa
PBanská BystricaHron9.8.2020 10:3089Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok9.8.2020 10:3018Hladina ustálená
 ZvolenHron9.8.2020 10:3040Hladina ustálená
 MôťováSlatina9.8.2020 10:3048Hladina ustálená
 ZolnáZolná9.8.2020 10:3019Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica9.8.2020 10:3021Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica9.8.2020 10:3028Hladina ustálená
 ZvolenSlatina9.8.2020 10:3034Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica9.8.2020 10:3023Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok9.8.2020 10:3012Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron9.8.2020 10:30108Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok9.8.2020 10:305Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak9.8.2020 10:308Hladina ustálená
PBrehyHron9.8.2020 10:3031Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka9.8.2020 10:3026Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron9.8.2020 10:3065Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka9.8.2020 10:307Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica9.8.2020 10:3024Hladina ustálená
PKamenínHron9.8.2020 10:3088Hladina klesá
 Málinec (pod VN)Ipeľ9.8.2020 10:3027Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ9.8.2020 10:3031Hladina ustálená
 PršaSuchá9.8.2020 10:3012Hladina ustálená
PHolišaIpeľ9.8.2020 10:3019Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok9.8.2020 10:309Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok9.8.2020 10:307Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok9.8.2020 10:3014Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok9.8.2020 10:3041Hladina ustálená
PKalondaIpeľ9.8.2020 10:3034Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník9.8.2020 10:3056Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník9.8.2020 10:3015Hladina ustálená
 PôtorStará rieka9.8.2020 10:306Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš9.8.2020 10:3018Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ9.8.2020 10:30120Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok9.8.2020 10:304Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica9.8.2020 10:3021Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica9.8.2020 10:30120Hladina ustálená
 PlášťovceLitava9.8.2020 10:3015Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica9.8.2020 10:3010Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica9.8.2020 10:3034Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ9.8.2020 10:30143Hladina ustálená
 SazdiceBúr9.8.2020 10:3060Hladina ustálená
PSalkaIpeľ9.8.2020 10:3086Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná9.8.2020 10:3019Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok9.8.2020 10:3079Hladina ustálená
 VlachovoSlaná9.8.2020 10:3031Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná9.8.2020 10:3026Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok9.8.2020 10:3014Hladina ustálená
 RožňavaSlaná9.8.2020 10:3026Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik9.8.2020 10:3043Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik9.8.2020 10:3033Hladina ustálená
PBretkaSlaná9.8.2020 10:3048Hladina ustálená
 RevúcaZdychava9.8.2020 10:3022Hladina ustálená
 BretkaMuráň9.8.2020 10:3068Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec9.8.2020 10:3029Hladina ustálená
 BehynceTuriec9.8.2020 10:3051Hladina ustálená
PLenartovceSlaná9.8.2020 10:3039Hladina ustálená
 TisovecRimava9.8.2020 10:3018Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava9.8.2020 10:3021Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava9.8.2020 10:3077Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica9.8.2020 10:3012Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica9.8.2020 10:3035Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava9.8.2020 10:3059Hladina ustálená
 JesenskéGortva9.8.2020 10:3054Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh9.8.2020 10:3044Hladina ustálená
 VlkyňaRimava9.8.2020 10:3044Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník9.8.2020 10:30112Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec9.8.2020 10:3049Hladina ustálená
 MengusovcePoprad9.8.2020 10:3025Hladina ustálená
 SvitPoprad9.8.2020 10:3075Hladina ustálená
 SvitMlynica9.8.2020 10:3097Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok9.8.2020 10:3055Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok9.8.2020 10:3077Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce I.Poprad9.8.2020 10:306Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok9.8.2020 10:3060Hladina ustálená
PKežmarokPoprad9.8.2020 10:3091Hladina ustálená
 KežmarokĽubica9.8.2020 10:3035Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad9.8.2020 10:3047Hladina ustálená
 HniezdneKamienka9.8.2020 10:3060Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad9.8.2020 10:3075Hladina ustálená
 HranovnicaHornád9.8.2020 10:3017Hladina ustálená
 HrabušiceHornád9.8.2020 10:3066Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda9.8.2020 09:4517Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád9.8.2020 10:30134Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica9.8.2020 10:304Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok9.8.2020 10:3043Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád9.8.2020 10:30127Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko9.8.2020 10:3060Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok9.8.2020 10:3017Hladina ustálená
PMargecanyHornád9.8.2020 10:30376Hladina ustálená
PStratenáHnilec9.8.2020 10:3073Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec9.8.2020 10:30172Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník9.8.2020 10:3098Hladina ustálená
PJaklovceHnilec9.8.2020 10:30162Hladina ustálená
 ObišovceSvinka9.8.2020 10:3074Hladina ustálená
 KysakHornád9.8.2020 10:30135Hladina ustálená
 KošiceHornád9.8.2020 10:3097Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa9.8.2020 10:3010Hladina ustálená
 Torysa Torysa9.8.2020 10:3025Hladina ustálená
PSabinovTorysa9.8.2020 10:3092Hladina ustálená
PPrešovTorysa9.8.2020 10:3076Hladina ustálená
 DemjataSekčov9.8.2020 10:3020Hladina ustálená
 PrešovSekčov9.8.2020 10:3090Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa9.8.2020 10:3021Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok9.8.2020 10:3028Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava9.8.2020 00:4518Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád9.8.2020 10:3083Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva9.8.2020 10:3011Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva9.8.2020 10:3096Hladina ustálená
PJaníkIda9.8.2020 10:3041Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva9.8.2020 10:3074Hladina ustálená
 HosťovceTurňa9.8.2020 10:3018Hladina ustálená
 HosťovceBodva9.8.2020 10:30102Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka9.8.2020 10:30112Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec9.8.2020 10:3027Hladina ustálená
 JabloňVýrava9.8.2020 10:3022Hladina ustálená
 KoškovceLaborec9.8.2020 10:3049Hladina ustálená
 PapínUdava9.8.2020 10:3077Hladina ustálená
 UdavskéUdava9.8.2020 10:3065Hladina ustálená
 SninaCirocha9.8.2020 10:3064Hladina ustálená
 SninaPčolinka9.8.2020 10:3092Hladina ustálená
PHumennéLaborec9.8.2020 10:3096Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec9.8.2020 10:3090Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže9.8.2020 10:30126Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec9.8.2020 10:30141Hladina ustálená
 UličUlička9.8.2020 10:3040Hladina ustálená
PLekárovceUh9.8.2020 10:3024Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna9.8.2020 10:30111Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok9.8.2020 10:3043Hladina ustálená
 IžkovceLaborec9.8.2020 10:3078Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica9.8.2020 10:30255Hladina ustálená
 GerlachovTopľa9.8.2020 10:3026Hladina ustálená
PBardejovTopľa9.8.2020 10:30131Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda9.8.2020 10:3075Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec9.8.2020 10:3096Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka9.8.2020 10:3048Hladina ustálená
 MarhaňTopľa9.8.2020 10:30115Hladina ustálená
PHanušovceTopľa9.8.2020 10:3017Hladina ustálená
PSvidníkOndava9.8.2020 10:3075Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka9.8.2020 10:30-10Hladina ustálená
PStropkovOndava9.8.2020 10:3050Hladina ustálená
 MiňovceOndava9.8.2020 10:3066Hladina ustálená
 JasenovceOľka9.8.2020 10:3066Hladina ustálená
 HencovceOndava9.8.2020 10:30170Hladina ustálená
 HorovceOndava9.8.2020 10:3025Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec9.8.2020 10:3036Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog9.8.2020 10:30282Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava9.8.2020 10:3026Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑