SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Nízke teplotyPoľadovica Zobraziť výstrahy

Smogová situácia PM10 - Upozornenie - Jelšava a okolie » Zobraziť

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica17.1.2019 20:0029Hladina ustálená
 KopčanyMorava17.1.2019 20:0095Hladina ustálená
 BrodskéMorava17.1.2019 20:0077Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok17.1.2019 20:0013Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok17.1.2019 20:005Hladina ustálená
 MyjavaMyjava17.1.2019 20:0060Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok17.1.2019 20:0012Hladina ustálená
 JablonicaMyjava17.1.2019 20:0023Hladina ustálená
 VrbovceTeplica17.1.2019 20:0083Hladina ustálená
 SobotišteTeplica17.1.2019 20:0070Hladina ustálená
 PodbrančMyjava17.1.2019 20:0098Hladina ustálená
 KunovTeplica17.1.2019 20:009Hladina ustálená
 SenicaTeplica17.1.2019 20:0030Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava17.1.2019 20:00117Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava17.1.2019 20:00160Hladina ustálená
 SološnicaRudava17.1.2019 20:00128Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok17.1.2019 20:009Hladina ustálená
 StudienkaRudava17.1.2019 18:00108Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava17.1.2019 20:0081Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava17.1.2019 20:00111Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava17.1.2019 20:00169Hladina ustálená
 KuchyňaMalina17.1.2019 20:0017Hladina ustálená
 JakubovMalina17.1.2019 20:0043Hladina ustálená
 LábMočiarka17.1.2019 20:0069Hladina ustálená
 BorinkaStupavka17.1.2019 20:0017Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava17.1.2019 20:00233Hladina ustálená
PDevínDunaj17.1.2019 20:00355Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj17.1.2019 20:00105Hladina ustálená
PBratislavaDunaj17.1.2019 20:00426Hladina ustálená
 RusovceDunaj17.1.2019 20:05707Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj17.1.2019 20:00169Hladina ustálená
 SapDunaj17.1.2019 20:00360Hladina ustálená
PMedveďovDunaj17.1.2019 20:00377Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj17.1.2019 20:00312Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj17.1.2019 20:00209Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj17.1.2019 20:00262Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj17.1.2019 20:00130Hladina ustálená
 PezinokBlatina17.1.2019 20:0079Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál17.1.2019 20:00158Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj17.1.2019 20:00138Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok17.1.2019 20:0013Hladina ustálená
 BukováTrnávka17.1.2019 20:00113Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka17.1.2019 20:0056Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná17.1.2019 20:0027Hladina ustálená
 PílaGidra17.1.2019 20:0026Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh17.1.2019 20:0047Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj17.1.2019 20:00162Hladina ustálená
 HlohovecVáh17.1.2019 20:00166Hladina ustálená
 ŠaľaVáh17.1.2019 20:00212Hladina stúpa
 KľačnoNitra17.1.2019 20:0010Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra17.1.2019 20:0032Hladina ustálená
 TužinaTužina17.1.2019 20:0032Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica17.1.2019 19:007Hladina ustálená
 NedožeryNitra17.1.2019 20:0051Hladina ustálená
 PrievidzaNitra17.1.2019 20:008Hladina ustálená
 HandlováHandlovka17.1.2019 20:0058Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka17.1.2019 20:0037Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok17.1.2019 20:0020Hladina ustálená
PChalmováNitra17.1.2019 20:0084Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok17.1.2019 20:0030Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica17.1.2019 20:0072Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica17.1.2019 20:0032Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica17.1.2019 20:00117Hladina ustálená
 ChynoranyNitra17.1.2019 20:0087Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava17.1.2019 20:0026Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava17.1.2019 20:00107Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša17.1.2019 20:0089Hladina ustálená
PNadliceBebrava17.1.2019 20:0053Hladina ustálená
 NemečkyChocina17.1.2019 20:0086Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra17.1.2019 20:0057Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka17.1.2019 20:0044Hladina ustálená
 ZbehyAndač17.1.2019 19:4569Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra17.1.2019 20:00209Hladina stúpa
 KolárovoVáh17.1.2019 20:00259Hladina stúpa
 ObyceŽitava17.1.2019 20:0015Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok17.1.2019 20:0067Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj17.1.2019 18:00365Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava17.1.2019 20:0098Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj17.1.2019 20:00366Hladina ustálená
PKomárnoDunaj17.1.2019 20:00353Hladina ustálená
 IžaDunaj17.1.2019 20:00308Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj17.1.2019 20:00289Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj17.1.2019 20:00285Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Čierny VáhIpoltica17.1.2019 20:0044Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh17.1.2019 20:0014Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh17.1.2019 20:00109Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca17.1.2019 20:0048Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica17.1.2019 20:0020Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh17.1.2019 20:0061Hladina ustálená
PPodbanskéBelá17.1.2019 20:0028Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok17.1.2019 20:0031Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá17.1.2019 20:00121Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica17.1.2019 20:0042Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh17.1.2019 20:0096Hladina ustálená
 DemänováDemänovka17.1.2019 20:003Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka17.1.2019 20:009Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka17.1.2019 20:0088Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka17.1.2019 20:0039Hladina ustálená
 VlachyKľačianka17.1.2019 19:4518Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka17.1.2019 20:0024Hladina ustálená
 BešeňováVáh17.1.2019 20:0047Hladina ustálená
PPodsucháRevúca17.1.2019 20:0044Hladina ustálená
 HubováVáh17.1.2019 20:0059Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka17.1.2019 20:0039Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava17.1.2019 20:0030Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava17.1.2019 20:0044Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka17.1.2019 19:4520Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka17.1.2019 20:0034Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka17.1.2019 20:00115Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik17.1.2019 15:00143Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava16.1.2019 09:45122 
 TrstenáJelešňa17.1.2019 20:00105Hladina ustálená
 TvrdošínOrava17.1.2019 20:00114Hladina ustálená
 TrstenáOravica17.1.2019 20:00102Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok17.1.2019 20:0033Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava17.1.2019 19:4547Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka17.1.2019 19:4552Hladina ustálená
 DierováOrava17.1.2019 20:00141Hladina ustálená
 TuranyČiernik17.1.2019 20:0014Hladina ustálená
 TurčekTuriec17.1.2019 20:0030Hladina ustálená
 IvančináTuriec17.1.2019 20:0028Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica17.1.2019 19:4515Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca17.1.2019 20:0026Hladina ustálená
PMartinTuriec17.1.2019 20:0099Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok17.1.2019 19:4512Hladina ustálená
 StrečnoVáh17.1.2019 20:0095Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok17.1.2019 20:0014Hladina ustálená
PStrážaVarínka17.1.2019 20:0022Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka17.1.2019 20:0014Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca17.1.2019 20:0024Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka17.1.2019 20:0032Hladina ustálená
PČadcaKysuca17.1.2019 20:0034Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica17.1.2019 20:0016Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca17.1.2019 19:45155Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka17.1.2019 20:0030Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok17.1.2019 20:0017Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka17.1.2019 20:0033Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok17.1.2019 20:0032Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka17.1.2019 20:00124Hladina ustálená
 BytčaPetrovička17.1.2019 20:0036Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka17.1.2019 20:0032Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka17.1.2019 20:00110Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka17.1.2019 20:0025Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník17.1.2019 20:0024Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec17.1.2019 20:0011Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda17.1.2019 20:0027Hladina ustálená
PVisolajePružinka17.1.2019 20:0038Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára17.1.2019 20:00137Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička17.1.2019 20:0016Hladina ustálená
 ČachticeJablonka17.1.2019 20:0047Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok17.1.2019 19:4511Hladina ustálená

Počet staníc: 68

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron17.1.2019 20:0030Hladina ustálená
PPolomkaHron17.1.2019 20:0029Hladina ustálená
PBreznoHron17.1.2019 20:0017Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling17.1.2019 20:0010Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron17.1.2019 20:000Hladina ustálená
PHronecČierny Hron17.1.2019 20:0054Hladina ustálená
 BystráBystrianka17.1.2019 20:0035Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička17.1.2019 20:0018Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok17.1.2019 20:0046Hladina ustálená
 DubováHron17.1.2019 20:0069Hladina ustálená
 ĽubietováHutná17.1.2019 20:0017Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica17.1.2019 20:0025Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok17.1.2019 20:0031Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica17.1.2019 20:0048Hladina ustálená
PBanská BystricaHron17.1.2019 20:0078Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok17.1.2019 20:0018Hladina ustálená
 ZvolenHron17.1.2019 20:0034Hladina ustálená
 MôťováSlatina17.1.2019 20:0048Hladina ustálená
 ZolnáZolná17.1.2019 20:0016Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica17.1.2019 20:0020Hladina ustálená
 ZvolenSlatina17.1.2019 20:0034Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica17.1.2019 20:0026Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok17.1.2019 20:0018Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron17.1.2019 20:00105Hladina klesá
 BzenicaVyhniansky potok17.1.2019 20:008Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak17.1.2019 20:0014Hladina ustálená
PBrehyHron17.1.2019 20:0032Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka17.1.2019 20:0064Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron17.1.2019 20:0070Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka17.1.2019 20:0014Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica17.1.2019 20:0026Hladina ustálená
 HronovceLužianka17.1.2019 20:0057Hladina ustálená
PKamenínHron17.1.2019 20:00111Hladina stúpa
 Málinec (pod VN)Ipeľ17.1.2019 20:0021Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ17.1.2019 20:0028Hladina ustálená
 PršaSuchá17.1.2019 20:009Hladina ustálená
PHolišaIpeľ17.1.2019 20:0017Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok17.1.2019 20:006Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok17.1.2019 20:005Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok17.1.2019 20:0014Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok17.1.2019 20:0038Hladina ustálená
PKalondaIpeľ17.1.2019 20:0034Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník17.1.2019 20:0055Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník17.1.2019 20:0018Hladina ustálená
 PôtorStará rieka17.1.2019 20:0011Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš17.1.2019 20:0019Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ17.1.2019 20:00126Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok17.1.2019 20:0013Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica17.1.2019 20:0021Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica17.1.2019 20:00123Hladina ustálená
 PlášťovceLitava17.1.2019 20:0020Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica17.1.2019 20:0019Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica17.1.2019 20:0038Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ17.1.2019 20:00129Hladina ustálená
 SazdiceBúr17.1.2019 20:0064Hladina ustálená
PSalkaIpeľ17.1.2019 20:00101Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná17.1.2019 20:0014Hladina ustálená
 VlachovoSlaná17.1.2019 20:0025Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná17.1.2019 20:0029Hladina ustálená
 RožňavaSlaná17.1.2019 20:0017Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik17.1.2019 20:0038Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik17.1.2019 20:0039Hladina ustálená
PBretkaSlaná17.1.2019 20:0037Hladina ustálená
 BretkaMuráň17.1.2019 20:0062Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec17.1.2019 20:0031Hladina ustálená
 BehynceTuriec17.1.2019 20:0027Hladina ustálená
PLenartovceSlaná17.1.2019 20:0028Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava17.1.2019 20:0015Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava17.1.2019 20:0068Hladina ustálená
 Rimavská Sobota-SobôtkaRimava17.1.2019 20:0052Hladina ustálená
 JesenskéGortva17.1.2019 20:0055Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh17.1.2019 20:0044Hladina ustálená
 VlkyňaRimava17.1.2019 20:0039Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník17.1.2019 20:00133Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec17.1.2019 20:0038Hladina ustálená
 MengusovcePoprad17.1.2019 20:009Hladina ustálená
 SvitPoprad17.1.2019 20:0061Hladina ustálená
 SvitMlynica17.1.2019 20:0097Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok17.1.2019 20:0040Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok17.1.2019 20:0072Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad17.1.2019 20:001Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok17.1.2019 20:0055Hladina ustálená
PKežmarokPoprad17.1.2019 20:0087Hladina ustálená
 KežmarokĽubica17.1.2019 20:0028Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad17.1.2019 20:0044Hladina ustálená
 HniezdneKamienka17.1.2019 20:0068Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad17.1.2019 20:0080Hladina ustálená
 HranovnicaHornád17.1.2019 20:0024Hladina ustálená
 HrabušiceHornád17.1.2019 20:0065Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda17.1.2019 20:0015Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád17.1.2019 20:00133Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica17.1.2019 20:007Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok17.1.2019 20:0032Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád17.1.2019 20:00132Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko17.1.2019 20:0054Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok17.1.2019 20:0011Hladina ustálená
PMargecanyHornád17.1.2019 20:00370Hladina ustálená
 StratenáHnilec17.1.2019 20:0068Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec17.1.2019 20:00159Hladina ustálená
PJaklovceHnilec17.1.2019 20:00164Hladina ustálená
 ObišovceSvinka17.1.2019 20:0058Hladina ustálená
 KysakHornád17.1.2019 20:00122Hladina ustálená
 KošiceHornád17.1.2019 20:0085Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa17.1.2019 20:006Hladina ustálená
 Torysa Torysa17.1.2019 20:0024Hladina ustálená
 SabinovTorysa17.1.2019 20:0099Hladina ustálená
PPrešovTorysa17.1.2019 20:0090Hladina ustálená
 DemjataSekčov17.1.2019 20:0029Hladina ustálená
 PrešovSekčov17.1.2019 20:0083Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa17.1.2019 20:0029Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok17.1.2019 20:0046Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava17.1.2019 20:0022Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád17.1.2019 20:0084Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva17.1.2019 20:009Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva17.1.2019 20:0099Hladina ustálená
PJaníkIda17.1.2019 20:0043Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva17.1.2019 20:0071Hladina ustálená
 HosťovceTurňa17.1.2019 20:007Hladina ustálená
 HosťovceBodva17.1.2019 20:0097Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka17.1.2019 20:00120Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec17.1.2019 20:0038Hladina ustálená
 JabloňVýrava17.1.2019 20:0023Hladina ustálená
 KoškovceLaborec17.1.2019 20:0057Hladina ustálená
 PapínUdava17.1.2019 20:0076Hladina ustálená
 UdavskéUdava17.1.2019 20:0049Hladina ustálená
 SninaCirocha17.1.2019 20:0063Hladina ustálená
 SninaPčolinka17.1.2019 20:0089Hladina ustálená
PHumennéLaborec17.1.2019 20:0093Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec17.1.2019 20:0098Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže17.1.2019 20:00120Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec17.1.2019 20:00140Hladina ustálená
 UličUlička17.1.2019 20:0048Hladina ustálená
PLekárovceUh17.1.2019 20:0025Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna17.1.2019 20:00109Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok17.1.2019 20:0046Hladina ustálená
 IžkovceLaborec17.1.2019 20:0077Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica17.1.2019 20:00254Hladina ustálená
 GerlachovTopľa17.1.2019 19:1536Hladina ustálená
 BardejovTopľa17.1.2019 20:00150Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda17.1.2019 20:0082Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec17.1.2019 20:00105Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka17.1.2019 20:0053Hladina ustálená
 MarhaňTopľa17.1.2019 20:00148Hladina ustálená
PHanušovceTopľa17.1.2019 20:0033Hladina ustálená
PSvidníkOndava17.1.2019 20:0080Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka17.1.2019 20:0024Hladina ustálená
PStropkovOndava17.1.2019 20:0062Hladina ustálená
 MiňovceOndava17.1.2019 20:0090Hladina ustálená
 JasenovceOľka17.1.2019 20:0073Hladina ustálená
 HencovceOndava17.1.2019 20:00169Hladina ustálená
 HorovceOndava17.1.2019 20:006Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec17.1.2019 20:0025Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog17.1.2019 20:00274Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava17.1.2019 20:00100Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑