SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom
SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme mediálnym partnerom


SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Prízemný mráz Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZbehyAndač21.9.2019 15:4570Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava21.9.2019 15:4523Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava21.9.2019 15:4574Hladina ustálená
PNadliceBebrava21.9.2019 15:4533Hladina ustálená
 PezinokBlatina21.9.2019 15:4570Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok21.9.2019 15:457Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok21.9.2019 15:454Hladina ustálená
 NemečkyChocina21.9.2019 15:3074Hladina ustálená
 LopašovChvojnica21.9.2019 15:4512Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica21.9.2019 14:154Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh21.9.2019 15:4517Hladina ustálená
PDevínDunaj21.9.2019 15:30136Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj21.9.2019 15:4582Hladina ustálená
PBratislavaDunaj21.9.2019 15:45273Hladina ustálená
 RusovceDunaj21.9.2019 15:45681Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj21.9.2019 15:00108Hladina ustálená
 SapDunaj21.9.2019 15:4573Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj21.9.2019 15:30292Hladina ustálená
PMedveďovDunaj21.9.2019 15:45101Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj21.9.2019 15:45229Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj21.9.2019 15:00129Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj21.9.2019 15:45114Hladina klesá
PKomárnoDunaj21.9.2019 15:45127Hladina ustálená
 IžaDunaj21.9.2019 15:4587Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj21.9.2019 15:4587Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj21.9.2019 15:4566Hladina ustálená
 PílaGidra21.9.2019 15:4517Hladina ustálená
 HandlováHandlovka21.9.2019 15:4557Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka21.9.2019 15:4531Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok21.9.2019 15:4555Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok21.9.2019 15:3014Hladina ustálená
 KuchyňaMalina21.9.2019 15:457Hladina ustálená
 JakubovMalina21.9.2019 15:4547Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj21.9.2019 15:45213Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj21.9.2019 15:45163Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj21.9.2019 15:45143Hladina ustálená
 LábMočiarka21.9.2019 15:45132Hladina ustálená
 KopčanyMorava21.9.2019 15:4526Hladina ustálená
 BrodskéMorava21.9.2019 15:4522Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava21.9.2019 15:4598Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava21.9.2019 15:4547Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava21.9.2019 15:45112Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava21.9.2019 15:45143Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj21.9.2019 15:45134Hladina ustálená
 MyjavaMyjava21.9.2019 15:4553Hladina ustálená
 JablonicaMyjava21.9.2019 15:454Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava21.9.2019 15:45108Hladina ustálená
 PodbrančMyjava21.9.2019 15:3075Hladina ustálená
 KľačnoNitra21.9.2019 14:0010Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra21.9.2019 15:4514Hladina ustálená
 NedožeryNitra21.9.2019 15:4539Hladina ustálená
 PrievidzaNitra21.9.2019 15:453Hladina ustálená
PChalmováNitra21.9.2019 15:4568Hladina ustálená
 ChynoranyNitra21.9.2019 15:3077Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra21.9.2019 15:4539Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra21.9.2019 15:45172Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica21.9.2019 15:4566Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica21.9.2019 15:4539Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica21.9.2019 15:45112Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok21.9.2019 15:4524Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná21.9.2019 15:009Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša21.9.2019 15:4586Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka21.9.2019 15:4552Hladina ustálená
 SološnicaRudava21.9.2019 15:4576Hladina ustálená
 StudienkaRudava21.9.2019 15:0069Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava21.9.2019 15:4558Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok21.9.2019 15:453Hladina ustálená
 BorinkaStupavka21.9.2019 15:458Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál21.9.2019 15:4596Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok21.9.2019 15:455Hladina ustálená
 SobotišteTeplica21.9.2019 15:4561Hladina ustálená
 KunovTeplica21.9.2019 15:4522Hladina ustálená
 SenicaTeplica21.9.2019 15:459Hladina ustálená
 VrbovceTeplica21.9.2019 15:4558Hladina ustálená
 BukováTrnávka21.9.2019 15:45106Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka21.9.2019 15:4521Hladina ustálená
 TužinaTužina21.9.2019 15:4522Hladina ustálená
 HlohovecVáh21.9.2019 15:4560Hladina klesá
 ŠaľaVáh21.9.2019 15:45138Hladina klesá
 KolárovoVáh21.9.2019 15:45132Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok21.9.2019 15:3012Hladina ustálená
 ObyceŽitava21.9.2019 15:4512Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava21.9.2019 15:4581Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PPodbanskéBelá21.9.2019 15:3037Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá21.9.2019 15:45120Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok21.9.2019 15:4513Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava21.9.2019 15:4511Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda21.9.2019 15:4512Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh21.9.2019 15:30110Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok21.9.2019 15:3013Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca21.9.2019 15:4551Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica21.9.2019 15:4511Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava21.9.2019 15:30102Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka21.9.2019 15:4523Hladina ustálená
 TuranyČiernik21.9.2019 15:4515Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh21.9.2019 15:4519Hladina ustálená
 DemänováDemänovka21.9.2019 15:4510Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka21.9.2019 15:45104Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka21.9.2019 15:4526Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok21.9.2019 15:3012Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok21.9.2019 15:309Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica21.9.2019 15:3053Hladina ustálená
 ČachticeJablonka21.9.2019 15:306Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka21.9.2019 15:4513Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa21.9.2019 15:30103Hladina ustálená
 VlachyKľačianka21.9.2019 15:305Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok21.9.2019 15:3015Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka21.9.2019 15:4588Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca21.9.2019 15:459Hladina ustálená
PČadcaKysuca21.9.2019 15:3013Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca21.9.2019 15:30141Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka21.9.2019 15:4539Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka21.9.2019 15:4530Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník21.9.2019 15:3016Hladina ustálená
 TvrdošínOrava21.9.2019 15:4598Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava21.9.2019 15:3036Hladina ustálená
 DierováOrava21.9.2019 15:45128Hladina stúpa
 TrstenáOravica21.9.2019 15:45103Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka21.9.2019 15:4544Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka21.9.2019 15:4525Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec21.9.2019 15:455Hladina ustálená
 BytčaPetrovička21.9.2019 15:3026Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik21.9.2019 15:45141Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok21.9.2019 15:307Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka21.9.2019 15:3026Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka21.9.2019 15:4595Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka21.9.2019 15:309Hladina ustálená
PVisolajePružinka21.9.2019 15:4534Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka21.9.2019 15:3019Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka21.9.2019 15:4519Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka21.9.2019 15:45108Hladina ustálená
PPodsucháRevúca21.9.2019 15:4544Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica21.9.2019 15:4548Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok21.9.2019 15:4546Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica21.9.2019 15:3014Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička21.9.2019 15:3015Hladina ustálená
 TurčekTuriec21.9.2019 15:3035Hladina ustálená
 IvančináTuriec21.9.2019 15:4526Hladina ustálená
PMartinTuriec21.9.2019 15:4595Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh21.9.2019 15:4568Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh21.9.2019 15:45107Hladina ustálená
 BešeňováVáh21.9.2019 15:4536Hladina ustálená
 HubováVáh21.9.2019 15:4557Hladina ustálená
 StrečnoVáh21.9.2019 15:4585Hladina ustálená
PStrážaVarínka21.9.2019 15:4513Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka21.9.2019 15:3010Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára21.9.2019 15:30110Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca21.9.2019 15:4525Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka21.9.2019 15:3045Hladina ustálená

Počet staníc: 68

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Rimavská SečBlh21.9.2019 15:4547Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok21.9.2019 15:454Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok21.9.2019 15:4548Hladina ustálená
 SazdiceBúr21.9.2019 15:4559Hladina ustálená
 BystráBystrianka21.9.2019 15:4539Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica21.9.2019 15:3025Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica21.9.2019 15:4549Hladina klesá
 Čierny BalogČierny Hron21.9.2019 15:452Hladina ustálená
PHronecČierny Hron21.9.2019 15:4551Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok21.9.2019 15:4579Hladina ustálená
 JesenskéGortva21.9.2019 15:4548Hladina ustálená
 ZlatnoHron21.9.2019 15:4541Hladina ustálená
PPolomkaHron21.9.2019 15:4541Hladina ustálená
PBreznoHron21.9.2019 15:4516Hladina ustálená
 DubováHron21.9.2019 15:4575Hladina ustálená
PBanská BystricaHron21.9.2019 15:4585Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron21.9.2019 15:30104Hladina ustálená
PBrehyHron21.9.2019 15:4528Hladina ustálená
PKamenínHron21.9.2019 15:4596Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron21.9.2019 15:4565Hladina ustálená
 ZvolenHron21.9.2019 15:4541Hladina ustálená
 ĽubietováHutná21.9.2019 15:4516Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ21.9.2019 15:4525Hladina ustálená
PHolišaIpeľ21.9.2019 15:4512Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ21.9.2019 15:45126Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ21.9.2019 15:45134Hladina ustálená
PKalondaIpeľ21.9.2019 15:3043Hladina ustálená
PSalkaIpeľ21.9.2019 15:4590Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka21.9.2019 15:4511Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok21.9.2019 15:4547Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica21.9.2019 15:4522Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak21.9.2019 15:458Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava21.9.2019 15:3018Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok21.9.2019 15:453Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok21.9.2019 15:4584Hladina klesá
 ŽelovceKrtíš21.9.2019 15:4518Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica21.9.2019 15:4525Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica21.9.2019 15:45125Hladina ustálená
 PlášťovceLitava21.9.2019 15:4517Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok21.9.2019 15:4511Hladina ustálená
 HronovceLužianka21.9.2019 15:4537Hladina ustálená
 BretkaMuráň21.9.2019 15:4559Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica21.9.2019 15:4527Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka21.9.2019 15:4525Hladina ustálená
 TisovecRimava21.9.2019 15:4514Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava21.9.2019 15:4568Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava21.9.2019 15:4549Hladina ustálená
 VlkyňaRimava21.9.2019 15:4535Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica21.9.2019 15:455Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica21.9.2019 15:4529Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling21.9.2019 15:4512Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica21.9.2019 15:4524Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná21.9.2019 15:4522Hladina ustálená
 VlachovoSlaná21.9.2019 15:4551Hladina klesá
 Gemerská PolomaSlaná21.9.2019 15:4547Hladina ustálená
 RožňavaSlaná21.9.2019 15:4551Hladina ustálená
PBretkaSlaná21.9.2019 15:4547Hladina ustálená
PLenartovceSlaná21.9.2019 15:4545Hladina ustálená
 MôťováSlatina21.9.2019 15:4544Hladina ustálená
 ZvolenSlatina21.9.2019 15:4534Hladina ustálená
 PôtorStará rieka21.9.2019 15:458Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok21.9.2019 15:3032Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica21.9.2019 15:4535Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica21.9.2019 15:4512Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik21.9.2019 15:4538Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik21.9.2019 15:4528Hladina ustálená
 PršaSuchá21.9.2019 15:454Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok21.9.2019 15:4510Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok21.9.2019 15:4516Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník21.9.2019 15:3054Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník21.9.2019 15:4517Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec21.9.2019 15:4528Hladina ustálená
 BehynceTuriec21.9.2019 15:4513Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok21.9.2019 15:4524Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo21.9.2019 15:4527Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok21.9.2019 15:455Hladina ustálená
 RevúcaZdychava21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
 ZolnáZolná21.9.2019 15:4517Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PStreda nad BodrogomBodrog21.9.2019 15:45256Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva21.9.2019 15:309Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva21.9.2019 15:3084Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva21.9.2019 15:3067Hladina ustálená
 HosťovceBodva21.9.2019 15:4593Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko21.9.2019 15:4553Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec21.9.2019 15:450Hladina ustálená
 SninaCirocha21.9.2019 15:4559Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec21.9.2019 15:4541Hladina ustálená
 StratenáHnilec21.9.2019 15:4576Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec21.9.2019 15:30167Hladina ustálená
PJaklovceHnilec21.9.2019 15:45160Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica21.9.2019 15:3012Hladina ustálená
 HranovnicaHornád21.9.2019 15:3021Hladina ustálená
 HrabušiceHornád21.9.2019 15:4561Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád21.9.2019 15:45133Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád21.9.2019 15:30119Hladina ustálená
PMargecanyHornád21.9.2019 15:30373Hladina ustálená
 KysakHornád21.9.2019 15:45129Hladina ustálená
 KošiceHornád21.9.2019 15:4593Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád21.9.2019 15:3091Hladina ustálená
PJaníkIda21.9.2019 15:3031Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec21.9.2019 13:3094Hladina ustálená
 HniezdneKamienka21.9.2019 15:4558Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
 KoškovceLaborec21.9.2019 15:4536Hladina ustálená
PHumennéLaborec21.9.2019 15:3097Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec21.9.2019 15:3079Hladina klesá
 Michalovce-MeďovLaborec21.9.2019 15:30127Hladina ustálená
 IžkovceLaborec21.9.2019 15:3032Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka21.9.2019 15:459Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica21.9.2019 15:45196Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok21.9.2019 15:3033Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník21.9.2019 15:30113Hladina ustálená
 KežmarokĽubica21.9.2019 15:3031Hladina ustálená
 SvitMlynica21.9.2019 15:4599Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna21.9.2019 15:30108Hladina ustálená
 JasenovceOľka21.9.2019 15:4564Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava21.9.2019 15:4513Hladina ustálená
PSvidníkOndava21.9.2019 15:4571Hladina ustálená
PStropkovOndava21.9.2019 15:3046Hladina ustálená
 HencovceOndava21.9.2019 15:30171Hladina ustálená
 HorovceOndava21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
 MiňovceOndava21.9.2019 15:3063Hladina ustálená
 SninaPčolinka21.9.2019 15:4586Hladina ustálená
 MengusovcePoprad21.9.2019 15:4523Hladina ustálená
 SvitPoprad21.9.2019 15:4568Hladina ustálená
PKežmarokPoprad21.9.2019 15:4590Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad21.9.2019 15:3047Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad21.9.2019 15:4571Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad21.9.2019 15:456Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže21.9.2019 15:3089Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka21.9.2019 15:3044Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava21.9.2019 15:3099Hladina ustálená
 DemjataSekčov21.9.2019 15:4519Hladina ustálená
 PrešovSekčov21.9.2019 15:4592Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda21.9.2019 15:4571Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok21.9.2019 15:3058Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok21.9.2019 15:3011Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok21.9.2019 15:3014Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník21.9.2019 15:3094Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok21.9.2019 15:4545Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok21.9.2019 15:3044Hladina ustálená
 ObišovceSvinka21.9.2019 15:3064Hladina ustálená
 GerlachovTopľa21.9.2019 15:4528Hladina ustálená
 BardejovTopľa21.9.2019 15:45132Hladina ustálená
 MarhaňTopľa21.9.2019 15:45113Hladina ustálená
PHanušovceTopľa21.9.2019 15:4514Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa21.9.2019 15:458Hladina ustálená
 SabinovTorysa21.9.2019 15:4591Hladina ustálená
PPrešovTorysa21.9.2019 15:4573Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa21.9.2019 15:4520Hladina ustálená
 Torysa Torysa21.9.2019 15:3018Hladina ustálená
 HosťovceTurňa21.9.2019 15:305Hladina ustálená
 UdavskéUdava21.9.2019 15:3053Hladina ustálená
 PapínUdava21.9.2019 15:3071Hladina ustálená
PLekárovceUh21.9.2019 15:4511Hladina ustálená
 UličUlička21.9.2019 15:4540Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok21.9.2019 15:3056Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok21.9.2019 15:4575Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda21.9.2019 15:4517Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka21.9.2019 15:30111Hladina ustálená
 JabloňVýrava21.9.2019 15:4514Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑