Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 22.7.2019 17:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Myjava AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Vrbovce APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Radošovce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Skalica APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Kunov - Teplica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Senica AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 22.07.2019 17:00           0  0
Jablonica - Myjava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Malacky APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo - Dunaj AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Východná - Čierny Váh APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Kráľová Lehota - Hybica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Podbanské - Belá AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Podbanské AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok - Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Liptovský Hrádok AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS 22.07.2019 17:00     0  0  0  0.4
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 22.07.2019 17:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
L. Mikuláš - Lipt. Ondrašová - Jalovecký p. AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Huty APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  1.8  1.8
Vlachy - Kľačianka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Partizánska Ľupča - Magurka APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Liptovská Osada AWS2 22.07.2019 17:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Bešeňová - Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Zákamenné - Biela Orava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Lokca APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Rabča AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  0.7
Oravice APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Suchá Hora APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Liesek AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Liesek AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Trstená - Oravica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Tvrdošín - Orava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.1
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.4
Oravský Podzámok - Orava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 22.07.2019 17:00        0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Párnica APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Martin - Žabokreky AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Martin - Pivovarský potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Terchová - Vrátna dolina APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Makov APS 22.07.2019 17:00     0  0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Turzovka AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Skalité APS 22.07.2019 17:00     0  0  0  0
Čadca AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Stránske APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Žilina AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.1
Dohňany - Biela voda AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Trenčín AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Bošáca - Zabudišová APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.6
Čachtice - Jablonka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Častá APS 22.07.2019 17:00  0  0  0.1  0.2  0.2
Modra,Piesok AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.1
Slovenský Grob AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Bratislava - letisko AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Šaľa - Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Blahova APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Žiharec AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kolárovo - Váh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.3  0.5
Chvojnica APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Nadlice - Bebrava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Zlatno APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Nitra AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.2
Bystričany APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Motešice APS 22.07.2019 17:00     0  0  0  0.1
Radošina APS 22.07.2019 17:00           0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Telgárt AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Pohorelá APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Polomka APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Brezno AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Jasenie APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  1.8
Chata pod Hrbom APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Motyčky APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Sliač AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Detvianská Huta APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom - Hron AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.1
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Budiná APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.1
Lučenec AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.2
Holiša - Ipeľ AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 22.07.2019 17:00        0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Želovce - Krtíš AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Čelovce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Krupinica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľ AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  2.1
Kunova Teplica APS2 22.07.2019 17:00  0  16.6  16.6  16.6  17.2
Plešivec - Štítnik AHS 22.07.2019 17:00  0  12.5  12.5  12.5  14.2
Slavošovce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0.7  0.7  0.7
Muránska Huta - Predná Hora APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  2
Revúca AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.6
Štrkovec APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Lenartovce - Slaná AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  2.2
Lenartovce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  2.3
Tisovec APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Klenovec APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Lom nad Rimavicou AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  1
Hajnáčka APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  0.2
Teplý Vrch APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.9
Rimavská Seč - Blh AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 1.2  1.2 1.2  1.8

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  6.1
Medzev AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  3.6
Moldava nad Bodvou AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  8.6
Malá Ida APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  10.9
Buzica APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  8
Turňa nad Bodvou APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  2.7
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  2.9
Silica AWS2 22.07.2019 17:00  0  2.8  2.8  2.8  9.4
Priemery:  0 0.4  0.4 0.4  6.5

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Gánovce AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Gánovce AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Hrabušice APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.6
Hrabušice - Hornád AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Spišská Nová Ves - Holubnica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  1.4
Uloža APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  2.5
Spišské Vlachy AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  3.6
Stratená - Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Stratená - Hnilec AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.2
Mlynky APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.6
Rudňany APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  3.7
Švedlár AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  1.1
Gelnica APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  3.5
Lipovce APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  5.4
Kojšovská Hoľa AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.2
Košická Belá APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.1
Klenov APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.4
Torysky APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  2.5
Brezovica nad Torysou APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  3.1
Jakubovany AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  11.6
Prešov - Planetárium APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  9.2
Prešov - Torysa AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  7.4
Osikov APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.8
Demjatá - Sekčov AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  8.3
Kapušany APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.1
Zlatá Baňa AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  11.5
Ploské APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  6.8
Svinica - Svinický potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  9.4
Vyšný Čaj APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0
Košice - Podhradová APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.5
Košice - letisko AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  13.6
Košice - letisko AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  13.6
Milhosť APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  9.3
Priemery:  0 0  0 0  5

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Medzilaborce AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  10
Starina APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  8.1
Výrava APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  9.1
Koškovce APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  43
Koškovce - Laborec AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  31.8
Osadné AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.3  24
Papín APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  24.1
Papín - Udava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  19
Zemplínske Hámre APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  17
Kamenica nad Cirochou AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  13.9
Kamenica nad Cirochou AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  12.6
Strážske APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  14.3
Michalovce AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  6.1
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.6
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 22.07.2019 17:00  0  0.2  0.7  1.2  2.9
Runina APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  15.1
Kolbasov APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  11.6
Zboj APS 22.07.2019 17:00  0  0  0.1  0.6  23.2
Klenová APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  8.4
Podhoroď APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  14.6
Orechová AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  11.3
Vysoká nad Uhom AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  12.7
Sobrance - Sobranecký potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  10.1
Ižkovce - Laborec AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  16.7
Malcov APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  5.1
Cigeľka APS 22.07.2019 17:00  0  0  0.3  0.3  4.3
Bardejov AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.3
Kurimka APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.9
Marhaň - Topľa AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.5
Okrúhle APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  2.4
Hanušovce nad Topľou APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.8
Nižná Polianka APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  1.7
Roztoky AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  3
Dlhoňa APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  2.8
Nižný Komárnik APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.6
Svidník - Ladomírka AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.2  4.1
Stropkov - Tisinec AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  2.6
Turany nad Ondavou APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  25.2
Slovenská Kajňa APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.7
Čaklov AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.3
Banské APS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  16.6
Horovce - Ondava AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.9
Dargov APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  3.9
Trebišov - Milhostov AWS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  9.7
Milhostov AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0.1  9.6
Hraň APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  14.7
Budkovce APS2 22.07.2019 17:00  0.2  0.2  0.2  0.2  17
Leles APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  8.5
Veľké Trakany APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  10.6
Somotor AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.5
Slanská Huta APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  8.2
Michaľany APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  7.8
Priemery:  0 0  0 0.1  11

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.4
Tatranská Polianka AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Svit - Mlynica AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Poprad AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Skalnaté Pleso AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.4
Tatranská Lomnica AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.5
Stará Lesná AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.6
Kežmarok APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  1.3
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.3
Podolínec AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.9
Jarabina APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  1.9
Jakubany APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  3.5
Chmeľnica - Poprad AHS 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4
Plaveč AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  4.2
Tatranská Javorina AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.1
Osturňa APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.8
Reľov APS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  0.9
Červený Kláštor AWS2 22.07.2019 17:00  0  0  0  0  1.8
Priemery:  0 0  0 0  1.2
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑