Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica30.11.2020 21:3012Hladina ustálená
 KopčanyMorava30.11.2020 21:3097Hladina ustálená
 BrodskéMorava30.11.2020 21:3094Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok30.11.2020 21:304Hladina ustálená
PMyjavaMyjava30.11.2020 21:3060Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok30.11.2020 21:3010Hladina ustálená
PJablonicaMyjava30.11.2020 21:3021Hladina ustálená
 VrbovceTeplica30.11.2020 21:3074Hladina ustálená
PSobotišteTeplica30.11.2020 21:3065Hladina ustálená
 PodbrančMyjava30.11.2020 21:3090Hladina ustálená
 KunovTeplica30.11.2020 21:3029Hladina ustálená
 SenicaTeplica30.11.2020 21:3024Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava30.11.2020 21:30103Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava30.11.2020 21:30205Hladina ustálená
 SološnicaRudava30.11.2020 21:3097Hladina ustálená
 StudienkaRudava30.11.2020 20:4596Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava30.11.2020 21:3072Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava30.11.2020 21:30161Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava30.11.2020 21:30217Hladina ustálená
 KuchyňaMalina30.11.2020 21:3015Hladina ustálená
 JakubovMalina30.11.2020 21:3059Hladina ustálená
 LábMočiarka30.11.2020 21:3060Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok30.11.2020 21:30125Hladina ustálená
 BorinkaStupavka30.11.2020 21:3016Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava30.11.2020 21:30229Hladina ustálená
PDevínDunaj30.11.2020 21:30146Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj30.11.2020 21:3090Hladina ustálená
PBratislavaDunaj30.11.2020 21:30278Hladina ustálená
 RusovceDunaj30.11.2020 21:30686Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj30.11.2020 21:3098Hladina ustálená
 SapDunaj30.11.2020 21:3076Hladina stúpa
PMedveďovDunaj30.11.2020 21:30108Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj30.11.2020 21:30283Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj30.11.2020 21:30201Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj30.11.2020 21:30225Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj30.11.2020 21:30115Hladina ustálená
 PezinokBlatina30.11.2020 21:3088Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál30.11.2020 21:30135Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok30.11.2020 17:3050Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj30.11.2020 21:30168Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok30.11.2020 21:3020Hladina ustálená
 BukováTrnávka30.11.2020 21:30110Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná30.11.2020 19:4523Hladina ustálená
 PílaGidra30.11.2020 21:3023Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj30.11.2020 21:30152Hladina ustálená
 HlohovecVáh30.11.2020 21:30172Hladina stúpa
 ŠaľaVáh30.11.2020 21:30216Hladina klesá
 KľačnoNitra30.11.2020 21:309Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra30.11.2020 21:3026Hladina ustálená
 TužinaTužina30.11.2020 21:3028Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica30.11.2020 20:4511Hladina ustálená
PNedožeryNitra30.11.2020 21:3050Hladina ustálená
 PrievidzaNitra30.11.2020 21:3011Hladina ustálená
 HandlováHandlovka30.11.2020 21:3060Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka30.11.2020 21:3040Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok30.11.2020 21:3022Hladina ustálená
PChalmováNitra30.11.2020 21:3075Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok30.11.2020 21:3035Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica30.11.2020 21:3072Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica30.11.2020 21:3047Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica30.11.2020 21:30117Hladina ustálená
 ChynoranyNitra30.11.2020 21:3085Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava30.11.2020 21:3033Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava30.11.2020 21:3090Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša30.11.2020 21:3095Hladina ustálená
PNadliceBebrava30.11.2020 21:3049Hladina ustálená
 NemečkyChocina30.11.2020 21:3084Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra30.11.2020 21:3055Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka30.11.2020 21:3055Hladina ustálená
 ZbehyAndač30.11.2020 21:3072Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra30.11.2020 21:30195Hladina ustálená
 KolárovoVáh30.11.2020 21:30251Hladina stúpa
 ObyceŽitava30.11.2020 21:3015Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok30.11.2020 21:3066Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava30.11.2020 21:30108Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj30.11.2020 21:30122Hladina ustálená
PKomárnoDunaj30.11.2020 21:30136Hladina ustálená
 IžaDunaj30.11.2020 21:3093Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj30.11.2020 21:3091Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj30.11.2020 21:3071Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh30.11.2020 21:3017Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica30.11.2020 21:3060Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh30.11.2020 21:3014Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh30.11.2020 21:30111Hladina ustálená
 MalužináBoca30.11.2020 21:3040Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca30.11.2020 21:3048Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica30.11.2020 21:3022Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh30.11.2020 21:3066Hladina ustálená
PPodbanskéBelá30.11.2020 21:3037Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok30.11.2020 21:1538Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok30.11.2020 21:3016Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá30.11.2020 21:30103Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica30.11.2020 21:3040Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh30.11.2020 21:30109Hladina ustálená
 DemänováDemänovka30.11.2020 21:309Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka30.11.2020 21:3011Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka30.11.2020 21:3092Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka30.11.2020 21:3044Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 VlachyKľačianka30.11.2020 21:306Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka30.11.2020 21:3030Hladina ustálená
 BešeňováVáh30.11.2020 21:3080Hladina ustálená
PPodsucháRevúca30.11.2020 21:3049Hladina ustálená
 HubováVáh30.11.2020 21:3082Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka30.11.2020 21:3049Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava30.11.2020 21:309Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava30.11.2020 21:3022Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka30.11.2020 21:3011Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka30.11.2020 21:3028Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka30.11.2020 21:30101Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik30.11.2020 21:30143Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava30.11.2020 21:30104Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa30.11.2020 21:30100Hladina ustálená
 TvrdošínOrava30.11.2020 21:30113Hladina ustálená
 TrstenáOravica30.11.2020 21:30101Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok30.11.2020 21:3041Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava30.11.2020 21:3042Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka30.11.2020 21:3047Hladina ustálená
 DierováOrava30.11.2020 21:30133Hladina ustálená
 TuranyČiernik30.11.2020 21:3017Hladina ustálená
 TurčekTuriec30.11.2020 21:3036Hladina ustálená
 IvančináTuriec30.11.2020 21:3030Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica30.11.2020 21:3018Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca30.11.2020 21:3027Hladina ustálená
PMartinTuriec30.11.2020 21:3099Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok30.11.2020 21:3018Hladina ustálená
 StrečnoVáh30.11.2020 21:30105Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok30.11.2020 21:3033Hladina ustálená
PStrážaVarínka30.11.2020 21:3015Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka30.11.2020 21:3011Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca30.11.2020 21:3011Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka30.11.2020 21:3016Hladina ustálená
PČadcaKysuca30.11.2020 21:3015Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica30.11.2020 20:0021Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica30.11.2020 21:3014Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca30.11.2020 21:30143Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka30.11.2020 21:3027Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka30.11.2020 21:3030Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok30.11.2020 21:3024Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka30.11.2020 21:30117Hladina ustálená
 BytčaPetrovička30.11.2020 21:3029Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka30.11.2020 21:3025Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka30.11.2020 21:30112Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka30.11.2020 21:3029Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec30.11.2020 21:308Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda30.11.2020 21:3016Hladina ustálená
PVisolajePružinka30.11.2020 21:3042Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára30.11.2020 21:30126Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 ČachticeJablonka30.11.2020 21:3036Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok30.11.2020 21:3018Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron30.11.2020 21:3039Hladina ustálená
PPolomkaHron30.11.2020 21:3042Hladina ustálená
PBreznoHron30.11.2020 21:3020Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling30.11.2020 21:3018Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron30.11.2020 21:3010Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo30.11.2020 21:3032Hladina ustálená
PHronecČierny Hron30.11.2020 21:3060Hladina ustálená
 BystráBystrianka30.11.2020 21:3036Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička30.11.2020 21:3024Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok30.11.2020 21:3055Hladina ustálená
 DubováHron30.11.2020 21:3084Hladina ustálená
 ĽubietováHutná30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica30.11.2020 21:3029Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok30.11.2020 21:3034Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica30.11.2020 21:3051Hladina klesá
PBanská BystricaHron30.11.2020 21:30101Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok30.11.2020 21:3020Hladina ustálená
 ZvolenHron30.11.2020 21:3052Hladina ustálená
 MôťováSlatina30.11.2020 21:3053Hladina ustálená
 ZolnáZolná30.11.2020 21:3020Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica30.11.2020 21:3020Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica30.11.2020 21:3027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina30.11.2020 21:3036Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica30.11.2020 21:3026Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok30.11.2020 21:3018Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron30.11.2020 21:30119Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok30.11.2020 21:307Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak30.11.2020 21:3012Hladina ustálená
PBrehyHron30.11.2020 21:3062Hladina stúpa
 Hronské KľačanyPodlužianka30.11.2020 21:3042Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron30.11.2020 21:3072Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka30.11.2020 21:3012Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica30.11.2020 21:3025Hladina ustálená
PKamenínHron30.11.2020 21:30108Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ30.11.2020 21:3030Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ30.11.2020 21:3038Hladina ustálená
 PršaSuchá30.11.2020 21:3015Hladina ustálená
PHolišaIpeľ30.11.2020 21:3030Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok30.11.2020 21:309Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok30.11.2020 21:309Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok30.11.2020 21:3069Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok30.11.2020 21:3045Hladina ustálená
PKalondaIpeľ30.11.2020 21:3046Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník30.11.2020 21:3058Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník30.11.2020 21:3020Hladina ustálená
 PôtorStará rieka30.11.2020 21:3011Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš30.11.2020 21:3022Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ30.11.2020 21:30147Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok30.11.2020 21:3031Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica30.11.2020 21:3025Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica30.11.2020 21:30123Hladina ustálená
 PlášťovceLitava30.11.2020 21:3023Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica30.11.2020 21:3015Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica30.11.2020 21:3040Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ30.11.2020 21:30121Hladina ustálená
 SazdiceBúr30.11.2020 21:3062Hladina ustálená
PSalkaIpeľ30.11.2020 21:30112Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná30.11.2020 21:3020Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok30.11.2020 21:3081Hladina ustálená
 VlachovoSlaná30.11.2020 21:3032Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná30.11.2020 21:3028Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok30.11.2020 21:3016Hladina ustálená
 RožňavaSlaná30.11.2020 21:3029Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik30.11.2020 21:3045Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik30.11.2020 21:3042Hladina ustálená
PBretkaSlaná30.11.2020 21:3058Hladina ustálená
 RevúcaZdychava30.11.2020 21:3022Hladina ustálená
 BretkaMuráň30.11.2020 21:3072Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec30.11.2020 21:3038Hladina ustálená
 BehynceTuriec30.11.2020 21:3051Hladina ustálená
PLenartovceSlaná30.11.2020 21:3059Hladina ustálená
 TisovecRimava30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava30.11.2020 21:3020Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava30.11.2020 21:3085Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica30.11.2020 21:3016Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica30.11.2020 21:3039Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava30.11.2020 21:3063Hladina ustálená
 JesenskéGortva30.11.2020 21:3066Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh30.11.2020 21:3056Hladina ustálená
 VlkyňaRimava30.11.2020 21:3051Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník30.11.2020 21:30111Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec30.11.2020 21:3027Hladina ustálená
 MengusovcePoprad30.11.2020 21:3021Hladina ustálená
 SvitPoprad30.11.2020 21:3074Hladina ustálená
 SvitMlynica30.11.2020 21:3098Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok30.11.2020 21:3053Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok30.11.2020 21:3077Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad30.11.2020 21:305Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok30.11.2020 21:3059Hladina ustálená
PKežmarokPoprad30.11.2020 21:3093Hladina ustálená
 KežmarokĽubica30.11.2020 21:3033Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad30.11.2020 21:3043Hladina ustálená
 HniezdneKamienka30.11.2020 21:3064Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad30.11.2020 21:3075Hladina ustálená
 HranovnicaHornád30.11.2020 21:3013Hladina ustálená
 HrabušiceHornád30.11.2020 21:3062Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda30.11.2020 21:3019Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád30.11.2020 21:30135Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica30.11.2020 21:3014Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok30.11.2020 21:3051Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád30.11.2020 21:30171Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko30.11.2020 21:3067Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok30.11.2020 21:3013Hladina ustálená
PMargecanyHornád30.11.2020 21:30383Hladina ustálená
PStratenáHnilec30.11.2020 21:3074Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec30.11.2020 21:30175Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník30.11.2020 21:30102Hladina ustálená
PJaklovceHnilec30.11.2020 21:30170Hladina ustálená
 ObišovceSvinka30.11.2020 21:3068Hladina ustálená
 KysakHornád30.11.2020 21:30144Hladina ustálená
 KošiceHornád30.11.2020 21:30110Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa30.11.2020 21:3012Hladina ustálená
 Torysa Torysa30.11.2020 21:3022Hladina ustálená
PSabinovTorysa30.11.2020 21:3095Hladina ustálená
PPrešovTorysa30.11.2020 21:3090Hladina ustálená
 DemjataSekčov30.11.2020 21:3027Hladina ustálená
 PrešovSekčov30.11.2020 21:3099Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa30.11.2020 21:3041Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok30.11.2020 21:3028Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava30.11.2020 21:3024Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád30.11.2020 21:3084Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva30.11.2020 21:3028Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva30.11.2020 21:30121Hladina ustálená
PJaníkIda30.11.2020 21:3053Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva30.11.2020 21:3092Hladina ustálená
 HosťovceTurňa30.11.2020 21:3017Hladina ustálená
PHosťovceBodva30.11.2020 21:30122Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka30.11.2020 21:30112Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec30.11.2020 21:3028Hladina ustálená
 JabloňVýrava30.11.2020 21:3016Hladina ustálená
 KoškovceLaborec30.11.2020 21:3049Hladina ustálená
 PapínUdava30.11.2020 21:3074Hladina ustálená
 UdavskéUdava30.11.2020 21:3059Hladina ustálená
 SninaCirocha30.11.2020 21:3057Hladina ustálená
 SninaPčolinka30.11.2020 21:3089Hladina ustálená
PHumennéLaborec30.11.2020 21:3098Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec30.11.2020 21:30103Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže30.11.2020 21:3086Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec30.11.2020 21:30134Hladina ustálená
 UličUlička30.11.2020 21:3042Hladina ustálená
PLekárovceUh30.11.2020 21:3029Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna30.11.2020 21:30116Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok30.11.2020 21:3046Hladina ustálená
 IžkovceLaborec30.11.2020 21:3077Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica30.11.2020 21:30245Hladina ustálená
 GerlachovTopľa30.11.2020 16:1529Hladina ustálená
PBardejovTopľa30.11.2020 21:30134Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda30.11.2020 21:3086Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec30.11.2020 21:3098Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka30.11.2020 21:3061Hladina ustálená
 MarhaňTopľa30.11.2020 21:30126Hladina ustálená
PHanušovceTopľa30.11.2020 21:3023Hladina ustálená
PSvidníkOndava30.11.2020 21:3078Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka30.11.2020 21:3094Hladina ustálená
PStropkovOndava30.11.2020 21:3049Hladina ustálená
 MiňovceOndava30.11.2020 21:3071Hladina ustálená
 JasenovceOľka30.11.2020 21:3074Hladina ustálená
 HencovceOndava30.11.2020 21:30176Hladina ustálená
 HorovceOndava30.11.2020 21:3027Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec30.11.2020 21:3047Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog30.11.2020 21:30283Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava30.11.2020 21:3033Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
PoUtSt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
Konferencia mladých odborníkov 2020Kvalita vôd v chránených vodohospodárskych oblastiach za rok 2019
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Klimatický atlas Slovenska
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
30 NOV 2020

Vzniklo konzorcium ACCORD

SHMÚ | ANALÝZA | IVAN GARČÁR
V piatok, 27. novembra 2020, sa dvadsaťšesť národných meteorologických služieb (NMS) rozhodlo posilniť spoluprácu s cieľom zlepšiť krátkodobé predpovede počasia a poskytnúť kvalitnejšie služby pre verejnosť. Svet modernej meteorológie otvára novú stránku svojej histórie. Nastal čas prehĺbiť a rozšíriť medzinárodnú spoluprácu a zabezpečiť tým najlepšiu možnú podporu spoločenských činností a aktivít.
23 NOV 2020

Mimoriadne správy o povodniach v októbri 2020

HYDROLÓGIA | OZNAM | KATARÍNA MATOKOVÁ
V  októbri 2020 sme zaznamenali výrazné zvýšenie vodných hladín takmer na všetkých tokoch, naprieč celým územím Slovenska, s dosiahnutím 1. až 3. stupňov povodňovej aktivity.
11 NOV 2020

O najstudenších mesiacoch v mimohorských lokalitách na Slovensku

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, DALIBOR VÝBERČI, PAVEL FAŠKO, PETER KAJABA
Už onedlho sa začne obdobie meteorologickej zimy, ktorú tvoria kalendárne mesiace december, január a február. Pri tejto príležitosti sme pripravili stručný retrospektívny pohľad do najmrazivejších kalendárnych mesiacov, ktoré boli na území dnešného Slovenska zaznamenané meteorologickými meraniami. Môžeme si tak priblížiť a skôr narodení aj zaspomínať na nefalšované arktické „zovretia“, výskyt ...
11 NOV 2020

Nová webová aplikácia Čo dnes dýcham?

OVZDUŠIE | SPRÁVA | ZUZANA LIESKOVSKÁ, SAŽP
Ministerstvo životného prostredia SR v spolupráci so Slovenskou agentúrou životného prostredia a Slovenským hydrometeorologickým ústavom predstavuje webovú aplikáciu dnesdycham.sk s cieľom zvyšovať povedomie verejnosti v oblasti kvality ovzdušia na Slovensku.
09 NOV 2020

Nový Atlas Bratislavy hodnotí zraniteľnosť mesta na dôsledky zmeny klímy

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, EVA STREBEROVÁ
Útvar hlavnej architektky hlavného mesta SR Bratislavy v spolupráci s Prírodovedeckou fakultou Univerzity Komenského v Bratislave, a ďalšími partnerskými mestami Paríž, Bilbao a Manchester, ako aj s prestížnym Fraunhofer Institut z Nemecka, publikoval začiatkom novembra tohto roku rozsiahlu analytickú monografiu – Atlas hodnotenia zraniteľnosti a rizík nepriaznivých dôsledkov zmeny klímy na území hlavného mesta SR Bratislavy. Nový ...
Svetová meteorologická organizácia (WMO) vo svojej nedávnej správe o Stave klimatologických služieb za rok 2020 (State of Climate Services 2020 Report) uvádza, že za posledných 50 rokov bolo viac ako 11 000 prírodných katastrof (79 % z celkového počtu) spojených s nepriaznivým prejavmi počasia a klímy, pričom si dohromady vyžiadali 2 milióny ...

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑