SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom


Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
 KopčanyMorava21.10.2019 15:0030Hladina klesá
 BrodskéMorava21.10.2019 15:0038Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok21.10.2019 15:008Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok21.10.2019 15:002Hladina ustálená
 MyjavaMyjava21.10.2019 15:0054Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok21.10.2019 15:003Hladina ustálená
 JablonicaMyjava21.10.2019 15:005Hladina ustálená
 VrbovceTeplica21.10.2019 15:0061Hladina ustálená
 SobotišteTeplica21.10.2019 15:0061Hladina ustálená
 PodbrančMyjava21.10.2019 15:0080Hladina ustálená
 KunovTeplica21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
 SenicaTeplica21.10.2019 15:0013Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava21.10.2019 15:0090Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava21.10.2019 15:00122Hladina ustálená
 SološnicaRudava21.10.2019 15:0072Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok21.10.2019 15:006Hladina ustálená
 StudienkaRudava21.10.2019 15:0071 
 Veľké LeváreRudava21.10.2019 15:0058Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava21.10.2019 15:0076Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava21.10.2019 15:00131Hladina ustálená
 KuchyňaMalina21.10.2019 15:0010Hladina ustálená
 JakubovMalina21.10.2019 15:0056Hladina ustálená
 LábMočiarka21.10.2019 15:00134Hladina ustálená
 BorinkaStupavka21.10.2019 15:006Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava21.10.2019 15:00161Hladina ustálená
PDevínDunaj21.10.2019 15:00138Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj21.10.2019 15:0098Hladina ustálená
PBratislavaDunaj21.10.2019 15:00286Hladina ustálená
 RusovceDunaj21.10.2019 15:10698Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj21.10.2019 15:00101Hladina ustálená
 SapDunaj21.10.2019 15:0058Hladina ustálená
PMedveďovDunaj21.10.2019 15:0090Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj21.10.2019 15:00285Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj21.10.2019 15:00214Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj21.10.2019 15:00223Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj21.10.2019 15:00135Hladina ustálená
 PezinokBlatina21.10.2019 15:0074Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál21.10.2019 15:00109Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj21.10.2019 15:00160Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok21.10.2019 14:4514Hladina ustálená
 BukováTrnávka21.10.2019 15:00110Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka21.10.2019 15:0035Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná21.10.2019 13:0014Hladina ustálená
 PílaGidra21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh21.10.2019 15:0016Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj21.10.2019 15:00144Hladina ustálená
 HlohovecVáh21.10.2019 15:00117Hladina stúpa
 ŠaľaVáh21.10.2019 15:00133Hladina klesá
 KľačnoNitra21.10.2019 14:459Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra21.10.2019 15:0015Hladina ustálená
 TužinaTužina21.10.2019 15:0030Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica21.10.2019 13:454Hladina ustálená
 NedožeryNitra21.10.2019 15:0040Hladina ustálená
 PrievidzaNitra21.10.2019 15:004Hladina ustálená
 HandlováHandlovka21.10.2019 15:0057Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka21.10.2019 15:0032Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok21.10.2019 15:0017Hladina ustálená
PChalmováNitra21.10.2019 15:0071Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok21.10.2019 15:0025Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica21.10.2019 15:0067Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica21.10.2019 15:0035Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica21.10.2019 15:00107Hladina ustálená
 ChynoranyNitra21.10.2019 15:0077Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava21.10.2019 15:0023Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava21.10.2019 15:0075Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša21.10.2019 15:0086Hladina ustálená
PNadliceBebrava21.10.2019 15:0034Hladina ustálená
 NemečkyChocina21.10.2019 15:0075Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra21.10.2019 15:0043Hladina ustálená
 ZbehyAndač21.10.2019 15:0070Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra21.10.2019 15:00176Hladina ustálená
 KolárovoVáh21.10.2019 15:00164Hladina stúpa
 ObyceŽitava21.10.2019 15:0013Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok21.10.2019 15:0059Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj21.10.2019 13:00122Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava21.10.2019 15:0081Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj21.10.2019 15:00110Hladina ustálená
PKomárnoDunaj21.10.2019 15:00113Hladina ustálená
 IžaDunaj21.10.2019 15:0074Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj21.10.2019 15:0072Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj21.10.2019 15:0051Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Čierny VáhIpoltica21.10.2019 15:0049Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh21.10.2019 15:00109Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca21.10.2019 15:0048Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica21.10.2019 15:0020Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh21.10.2019 15:0064Hladina ustálená
PPodbanskéBelá21.10.2019 15:0036Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok21.10.2019 15:0013Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá21.10.2019 15:00120Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica21.10.2019 15:0047Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh21.10.2019 15:00106Hladina ustálená
 DemänováDemänovka21.10.2019 15:008Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka21.10.2019 15:0012Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka21.10.2019 15:0086Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka21.10.2019 15:0041Hladina ustálená
 VlachyKľačianka21.10.2019 15:005Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka21.10.2019 15:0027Hladina ustálená
 BešeňováVáh21.10.2019 15:0053Hladina ustálená
PPodsucháRevúca21.10.2019 15:0040Hladina ustálená
 HubováVáh21.10.2019 15:0063Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka21.10.2019 15:0039Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava21.10.2019 15:0011Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava21.10.2019 15:0021Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka21.10.2019 15:0012Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka21.10.2019 15:0027Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka21.10.2019 15:0097Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik21.10.2019 15:00141Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava21.10.2019 15:00102Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa21.10.2019 15:00101Hladina ustálená
 TvrdošínOrava21.10.2019 15:00117Hladina ustálená
 TrstenáOravica21.10.2019 15:0099Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok21.10.2019 15:0044Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava21.10.2019 15:0038Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka21.10.2019 15:0044Hladina ustálená
 DierováOrava21.10.2019 15:00129Hladina ustálená
 TuranyČiernik21.10.2019 15:0015Hladina ustálená
 TurčekTuriec21.10.2019 15:0032Hladina ustálená
 IvančináTuriec21.10.2019 15:0028Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca21.10.2019 15:0024Hladina ustálená
PMartinTuriec21.10.2019 15:0095Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok21.10.2019 15:007Hladina ustálená
 StrečnoVáh21.10.2019 15:0091Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
PStrážaVarínka21.10.2019 15:0013Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka21.10.2019 15:008Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca21.10.2019 15:009Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka21.10.2019 15:0016Hladina ustálená
PČadcaKysuca21.10.2019 15:0012Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica21.10.2019 15:0010Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca21.10.2019 15:00142Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka21.10.2019 15:0019Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok21.10.2019 15:0016Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka21.10.2019 15:0020Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka21.10.2019 15:00109Hladina ustálená
 BytčaPetrovička21.10.2019 15:0026Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka21.10.2019 15:0026Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka21.10.2019 15:00108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka21.10.2019 15:0026Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník21.10.2019 15:0019Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec21.10.2019 15:005Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
PVisolajePružinka21.10.2019 15:0033Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára21.10.2019 15:00112Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
 ČachticeJablonka21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok21.10.2019 15:008Hladina ustálená

Počet staníc: 68

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron21.10.2019 15:0034Hladina ustálená
PPolomkaHron21.10.2019 15:0031Hladina ustálená
PBreznoHron21.10.2019 15:0010Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling21.10.2019 15:0011Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron21.10.2019 15:001Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo21.10.2019 15:0026Hladina ustálená
PHronecČierny Hron21.10.2019 15:0049Hladina ustálená
 BystráBystrianka21.10.2019 15:0035Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička21.10.2019 15:0020Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok21.10.2019 15:0049Hladina ustálená
 DubováHron21.10.2019 15:0074Hladina ustálená
 ĽubietováHutná21.10.2019 15:0016Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica21.10.2019 15:0024Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok21.10.2019 15:0032Hladina klesá
 Banská Bystrica Bystrica21.10.2019 15:0053Hladina ustálená
PBanská BystricaHron21.10.2019 15:0086Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
 ZvolenHron21.10.2019 14:4541Hladina ustálená
 MôťováSlatina21.10.2019 15:0043Hladina ustálená
 ZolnáZolná21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica21.10.2019 15:0019Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica21.10.2019 15:0027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina21.10.2019 15:0034Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica21.10.2019 15:0024Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok21.10.2019 15:0013Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron21.10.2019 15:00110Hladina stúpa
 BzenicaVyhniansky potok21.10.2019 15:00-3Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak21.10.2019 15:008Hladina ustálená
PBrehyHron21.10.2019 15:0025Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka21.10.2019 15:0026Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron21.10.2019 15:0062Hladina klesá
 PečeniceJabloňovka21.10.2019 15:0012Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica21.10.2019 15:0019Hladina ustálená
 HronovceLužianka21.10.2019 15:0038Hladina ustálená
PKamenínHron21.10.2019 15:0092Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ21.10.2019 15:0020Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ21.10.2019 15:0025Hladina ustálená
 PršaSuchá21.10.2019 15:004Hladina ustálená
PHolišaIpeľ21.10.2019 15:0011Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok21.10.2019 15:005Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok21.10.2019 15:003Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok21.10.2019 15:0038Hladina ustálená
PKalondaIpeľ21.10.2019 15:0028Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník21.10.2019 15:0055Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
 PôtorStará rieka21.10.2019 15:0010Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš21.10.2019 15:0019Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ21.10.2019 15:00120Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok21.10.2019 15:0020Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica21.10.2019 15:0027Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica21.10.2019 15:00128Hladina ustálená
 PlášťovceLitava21.10.2019 15:0015Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica21.10.2019 15:0013Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica21.10.2019 15:0041Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ21.10.2019 15:00129Hladina ustálená
 SazdiceBúr21.10.2019 15:0060Hladina ustálená
PSalkaIpeľ21.10.2019 15:0087Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok21.10.2019 15:0078Hladina ustálená
 VlachovoSlaná21.10.2019 15:0048Hladina stúpa
 Gemerská PolomaSlaná21.10.2019 15:0024Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok21.10.2019 15:009Hladina ustálená
 RožňavaSlaná21.10.2019 15:0023Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik21.10.2019 15:0040Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik21.10.2019 15:0029Hladina ustálená
PBretkaSlaná21.10.2019 15:0045Hladina ustálená
 RevúcaZdychava21.10.2019 15:0019Hladina ustálená
 BretkaMuráň21.10.2019 15:0060Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec21.10.2019 15:0029Hladina ustálená
 BehynceTuriec21.10.2019 15:0021Hladina ustálená
PLenartovceSlaná21.10.2019 15:0040Hladina stúpa
 TisovecRimava21.10.2019 15:0013Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava21.10.2019 15:0067Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica21.10.2019 15:005Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica21.10.2019 15:0029Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava21.10.2019 15:0048Hladina ustálená
 JesenskéGortva21.10.2019 15:0047Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh21.10.2019 15:0047Hladina ustálená
 VlkyňaRimava21.10.2019 15:0038Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník21.10.2019 15:00112Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec21.10.2019 15:0025Hladina ustálená
 MengusovcePoprad21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
 SvitPoprad21.10.2019 15:0069Hladina ustálená
 SvitMlynica21.10.2019 15:0098Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok21.10.2019 15:0051Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok21.10.2019 15:0074Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad21.10.2019 15:006Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok21.10.2019 15:0058Hladina ustálená
PKežmarokPoprad21.10.2019 15:0089Hladina ustálená
 KežmarokĽubica21.10.2019 15:0030Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad21.10.2019 15:0040Hladina ustálená
 HniezdneKamienka21.10.2019 15:0059Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad21.10.2019 15:0071Hladina ustálená
 HranovnicaHornád21.10.2019 15:0017Hladina ustálená
 HrabušiceHornád21.10.2019 15:0057Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda21.10.2019 15:0016Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád21.10.2019 15:00129Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica21.10.2019 15:0010Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok21.10.2019 15:0033Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád21.10.2019 15:00115Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko21.10.2019 15:0054Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok21.10.2019 15:0013Hladina ustálená
PMargecanyHornád21.10.2019 15:00369Hladina ustálená
 StratenáHnilec21.10.2019 15:0071Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec21.10.2019 15:00163Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník21.10.2019 15:0095Hladina ustálená
PJaklovceHnilec21.10.2019 15:00161Hladina ustálená
 ObišovceSvinka21.10.2019 15:0064Hladina ustálená
 KysakHornád21.10.2019 15:00124Hladina ustálená
 KošiceHornád21.10.2019 15:0085Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa21.10.2019 15:008Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok21.10.2019 15:0010Hladina ustálená
 Torysa Torysa21.10.2019 14:4517Hladina ustálená
 SabinovTorysa21.10.2019 15:0094Hladina ustálená
PPrešovTorysa21.10.2019 15:0070Hladina ustálená
 DemjataSekčov21.10.2019 15:0023Hladina ustálená
 PrešovSekčov21.10.2019 15:0093Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa21.10.2019 15:0025Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok21.10.2019 15:0033Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava21.10.2019 15:0018Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád21.10.2019 15:0081Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva21.10.2019 15:0010Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva21.10.2019 15:0087Hladina ustálená
PJaníkIda21.10.2019 15:0062Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva21.10.2019 15:0070Hladina ustálená
 HosťovceTurňa21.10.2019 15:0012Hladina ustálená
 HosťovceBodva21.10.2019 15:0096Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka21.10.2019 15:00110Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec21.10.2019 15:0024Hladina ustálená
 JabloňVýrava21.10.2019 15:0017Hladina ustálená
 KoškovceLaborec21.10.2019 15:0040Hladina ustálená
 PapínUdava21.10.2019 15:0074Hladina ustálená
 UdavskéUdava21.10.2019 15:0053Hladina ustálená
 SninaCirocha21.10.2019 15:0057Hladina ustálená
 SninaPčolinka21.10.2019 15:0090Hladina ustálená
PHumennéLaborec21.10.2019 15:0091Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec21.10.2019 15:0083Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže21.10.2019 15:0089Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec21.10.2019 15:00128Hladina ustálená
 UličUlička21.10.2019 15:0041Hladina ustálená
PLekárovceUh21.10.2019 15:0011Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna21.10.2019 15:00108Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok21.10.2019 15:0048Hladina ustálená
 IžkovceLaborec21.10.2019 15:0034Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica21.10.2019 15:00204Hladina ustálená
 GerlachovTopľa21.10.2019 15:0028Hladina ustálená
 BardejovTopľa21.10.2019 15:00132Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda21.10.2019 15:0073Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec21.10.2019 15:0094Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka21.10.2019 15:0048Hladina ustálená
 MarhaňTopľa21.10.2019 15:00113Hladina ustálená
PHanušovceTopľa21.10.2019 15:0014Hladina ustálená
PSvidníkOndava21.10.2019 15:0073Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka21.10.2019 15:009Hladina ustálená
PStropkovOndava21.10.2019 15:0048Hladina ustálená
 MiňovceOndava21.10.2019 15:0063Hladina ustálená
 JasenovceOľka21.10.2019 15:0075Hladina ustálená
 HencovceOndava21.10.2019 15:00169Hladina ustálená
 HorovceOndava21.10.2019 15:0015Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec21.10.2019 15:009Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog21.10.2019 15:00256Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava21.10.2019 15:00131Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
PoUtSt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
SHMÚ 65 rokov / 1954-2019
Klimatický atlas SlovenskaObjednávanie prednášok na SHMÚ Bratislava
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Deň Dunaja - Príspevky
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
12 OKT 2019

Pozvánka na prednáškové popoludnie 22.10.2019

METEOROLÓGIA | OZNAM | PAULÍNA VALOVÁ, TIBOR CSÖRGEI
Po sérii odborných prednášok v Bratislave sa októbrová  prednáška uskutoční v Košiciach.  
03 OKT 2019

Čakajú nás chladné dni

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Teplota vzduchu sa niekoľko dní udrží pod úrovňou dlhodobého normálu, v dolinách a kotlinách sa vyskytne aj silnejší mráz.
30 SEP 2019

Špeciálna správa IPCC o stave oceánov a kryosféry

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
Ľudia rýchlo menia svetové oceány na prehriate a kyslé prostredie nehostinné pre život. To je jeden zo záverov správy IPCC o stave oceánov a kryosféry, ktorú Medzivládny panel pre zmenu klímy (IPCC) zverejnil v stredu minulý týždeň v Monacu, pričom súčasne zdôrazňuje naliehavosť včasných, ambicióznych a koordinovaných opatrení v oblasti riešenia bezprecedentne rýchlych a trvalých zmien, ...
27 SEP 2019

Pozvánka na Konferencie mladých odborníkov 2019

SHMÚ | OZNAM | A. BLAHOVÁ
Slovenská meteorologická spoločnosť, Slovenský národný výbor pre Medzinárodný hydrologický program UNESCO,  Združenie zamestnávateľov vo vodnom hospodárstve, Global Water Partnership Slovensko a Slovenský hydrometeorologický ústav oznamujú, že v roku 2019 budú konferencie mladých odborníkov v odboroch: meteorológia, klimatológia a kvalita ovzdušia, hydrológia a vodné hospodárstvo dňa: 14. novembra 2019 (štvrtok).
26 SEP 2019

Hurikán Lorenzo v oblasti Azorských ostrovov

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Začiatkom októbra 2019 sa do oblasti Azorských ostrovov dostane hurikán Lorenzo.
25 SEP 2019

Globálna klíma v rokoch 2015 - 2019: Klimatická zmena sa zrýchľuje

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
V súvislosti s klimatickým summitom (Climate Action Summit 2019), ktorý sa konal na pôde Organizácie spojených národov (OSN) v New Yorku dňa 23. septembra 2019, popredné meteorologické organizácie (napr. IPCC, WMO, UNEP alebo GCP) zverejnili zhrňujúcu správu o aktuálnom stave globálneho klimatického systému, vývoji globálnych emisií a koncentrácií skleníkových plynov, ako aj stave riešenia a plnenia ...

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑