SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom


SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Vietor na horách Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica14.10.2019 18:3014Hladina ustálená
 KopčanyMorava14.10.2019 18:3057Hladina ustálená
 BrodskéMorava14.10.2019 18:3051Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok14.10.2019 18:307Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok14.10.2019 18:303Hladina ustálená
 MyjavaMyjava14.10.2019 18:3054Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok14.10.2019 18:303Hladina ustálená
 JablonicaMyjava14.10.2019 18:305Hladina ustálená
 VrbovceTeplica14.10.2019 18:3059Hladina ustálená
 SobotišteTeplica14.10.2019 18:3060Hladina ustálená
 PodbrančMyjava14.10.2019 18:3078Hladina ustálená
 KunovTeplica14.10.2019 18:3018Hladina ustálená
 SenicaTeplica14.10.2019 18:3011Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava14.10.2019 18:3097Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava14.10.2019 17:45137Hladina ustálená
 SološnicaRudava14.10.2019 18:3074Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok14.10.2019 18:304Hladina ustálená
 StudienkaRudava14.10.2019 17:0071Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava14.10.2019 18:3059Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava14.10.2019 18:3098Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava14.10.2019 18:30150Hladina ustálená
 KuchyňaMalina14.10.2019 18:308Hladina ustálená
 JakubovMalina14.10.2019 18:3060Hladina ustálená
 LábMočiarka14.10.2019 18:30139Hladina ustálená
 BorinkaStupavka14.10.2019 18:309Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava14.10.2019 18:30175Hladina ustálená
PDevínDunaj14.10.2019 18:30198Hladina klesá
 Čunovo - horná hladinaDunaj14.10.2019 18:30100Hladina ustálená
PBratislavaDunaj14.10.2019 18:30316Hladina ustálená
 RusovceDunaj14.10.2019 18:30700Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj14.10.2019 18:3099Hladina ustálená
 SapDunaj14.10.2019 18:30163Hladina ustálená
PMedveďovDunaj14.10.2019 18:30193Hladina klesá
 HamuliakovoDunaj14.10.2019 18:30285Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj14.10.2019 18:30214Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj14.10.2019 18:30214Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj14.10.2019 18:3093Hladina ustálená
 PezinokBlatina14.10.2019 18:3072Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál14.10.2019 18:30102Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj14.10.2019 18:30161Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok14.10.2019 18:3013Hladina ustálená
 BukováTrnávka14.10.2019 18:30109Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka14.10.2019 18:3036Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná14.10.2019 17:0012Hladina ustálená
 PílaGidra14.10.2019 18:3018Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh14.10.2019 18:3016Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj14.10.2019 18:30145Hladina ustálená
 HlohovecVáh14.10.2019 18:30168Hladina stúpa
 ŠaľaVáh14.10.2019 18:30187Hladina stúpa
 KľačnoNitra14.10.2019 18:0010Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra14.10.2019 18:3015Hladina ustálená
 TužinaTužina14.10.2019 18:3028Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica14.10.2019 17:305Hladina ustálená
 NedožeryNitra14.10.2019 18:3040Hladina ustálená
 PrievidzaNitra14.10.2019 18:304Hladina ustálená
 HandlováHandlovka14.10.2019 18:3053Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka14.10.2019 18:3032Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok14.10.2019 18:3015Hladina ustálená
PChalmováNitra14.10.2019 18:3073Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok14.10.2019 18:3025Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica14.10.2019 18:3068Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica14.10.2019 18:3061Hladina stúpa
 ChynoranyNitra14.10.2019 18:3078Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava14.10.2019 18:3023Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava14.10.2019 18:3079Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša14.10.2019 18:3087Hladina ustálená
PNadliceBebrava14.10.2019 18:3037Hladina ustálená
 NemečkyChocina14.10.2019 18:3073Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra14.10.2019 18:3041Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka14.10.2019 18:3066Hladina ustálená
 ZbehyAndač14.10.2019 18:3069Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra14.10.2019 18:30177Hladina ustálená
 KolárovoVáh14.10.2019 18:30200Hladina stúpa
 ObyceŽitava14.10.2019 18:3013Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok14.10.2019 18:3057Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj14.10.2019 17:00201Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava14.10.2019 18:3082Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj14.10.2019 18:30200Hladina ustálená
PKomárnoDunaj14.10.2019 18:30195Hladina ustálená
 IžaDunaj14.10.2019 18:30154Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj14.10.2019 18:30146Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj14.10.2019 18:30128Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Čierny VáhIpoltica14.10.2019 18:3050Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh14.10.2019 18:3015Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh14.10.2019 18:30111Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca14.10.2019 18:3049Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica14.10.2019 18:3021Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh14.10.2019 18:3067Hladina ustálená
PPodbanskéBelá14.10.2019 18:3041Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok14.10.2019 18:3017Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá14.10.2019 18:30124Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica14.10.2019 18:3048Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh14.10.2019 18:30108Hladina ustálená
 DemänováDemänovka14.10.2019 18:3010Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka14.10.2019 18:3014Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka14.10.2019 18:3090Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka14.10.2019 18:3042Hladina ustálená
 VlachyKľačianka14.10.2019 18:305Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
 BešeňováVáh14.10.2019 18:3053Hladina ustálená
PPodsucháRevúca14.10.2019 18:3044Hladina ustálená
 HubováVáh14.10.2019 18:3063Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka14.10.2019 18:3040Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava14.10.2019 18:3014Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka14.10.2019 18:3017Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka14.10.2019 18:3029Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka14.10.2019 18:30103Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik14.10.2019 18:30143Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava14.10.2019 18:30105Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa14.10.2019 18:30103Hladina ustálená
 TvrdošínOrava14.10.2019 18:3093Hladina ustálená
 TrstenáOravica14.10.2019 18:30103Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok14.10.2019 18:3046Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava14.10.2019 18:3023Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka14.10.2019 18:3047Hladina ustálená
 DierováOrava14.10.2019 18:30121Hladina ustálená
 TuranyČiernik14.10.2019 18:3015Hladina ustálená
 TurčekTuriec14.10.2019 18:1533Hladina ustálená
 IvančináTuriec14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica14.10.2019 18:1514Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca14.10.2019 18:3025Hladina ustálená
PMartinTuriec14.10.2019 18:3096Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok14.10.2019 18:307Hladina ustálená
 StrečnoVáh14.10.2019 18:3087Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok14.10.2019 18:3014Hladina ustálená
PStrážaVarínka14.10.2019 18:3017Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka14.10.2019 18:1510Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca14.10.2019 18:3013Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka14.10.2019 18:3026Hladina ustálená
PČadcaKysuca14.10.2019 18:3017Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica14.10.2019 18:3011Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca14.10.2019 18:30145Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka14.10.2019 18:3021Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok14.10.2019 18:1517Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka14.10.2019 18:3023Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok14.10.2019 18:3019Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka14.10.2019 18:30112Hladina ustálená
 BytčaPetrovička14.10.2019 18:1529Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka14.10.2019 18:3028Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka14.10.2019 18:30108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník14.10.2019 18:1521Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec14.10.2019 18:305Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda14.10.2019 18:3021Hladina ustálená
PVisolajePružinka14.10.2019 10:1536Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára14.10.2019 18:30117Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička14.10.2019 09:3013Hladina ustálená
 ČachticeJablonka14.10.2019 18:1513Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok14.10.2019 18:308Hladina ustálená

Počet staníc: 68

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron14.10.2019 18:3035Hladina ustálená
PPolomkaHron14.10.2019 18:3036Hladina ustálená
PBreznoHron14.10.2019 18:3011Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling14.10.2019 18:3011Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron14.10.2019 18:301Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
PHronecČierny Hron14.10.2019 18:3050Hladina ustálená
 BystráBystrianka14.10.2019 18:3036Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička14.10.2019 18:3022Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok14.10.2019 18:3041Hladina klesá
 DubováHron14.10.2019 18:3073Hladina ustálená
 ĽubietováHutná14.10.2019 18:3016Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica14.10.2019 18:3026Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok14.10.2019 18:3032Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica14.10.2019 18:3053Hladina ustálená
PBanská BystricaHron14.10.2019 18:3085Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok14.10.2019 18:3017Hladina ustálená
 ZvolenHron14.10.2019 18:3038Hladina ustálená
 MôťováSlatina14.10.2019 18:3043Hladina ustálená
 ZolnáZolná14.10.2019 18:3014Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica14.10.2019 18:3020Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica14.10.2019 18:3028Hladina ustálená
 ZvolenSlatina14.10.2019 18:3034Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica14.10.2019 18:3025Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok14.10.2019 18:3013Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron14.10.2019 18:30104Hladina klesá
 BzenicaVyhniansky potok14.10.2019 18:306Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak14.10.2019 18:308Hladina ustálená
PBrehyHron14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka14.10.2019 18:3030Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron14.10.2019 18:3065Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka14.10.2019 18:3012Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica14.10.2019 18:3020Hladina ustálená
 HronovceLužianka14.10.2019 18:3038Hladina ustálená
PKamenínHron14.10.2019 18:30122Hladina stúpa
 Málinec (pod VN)Ipeľ14.10.2019 18:3021Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ14.10.2019 18:3026Hladina ustálená
 PršaSuchá14.10.2019 18:305Hladina ustálená
PHolišaIpeľ14.10.2019 18:3015Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok14.10.2019 18:304Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok14.10.2019 18:305Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok14.10.2019 18:3024Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok14.10.2019 18:3042Hladina ustálená
PKalondaIpeľ14.10.2019 18:3032Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník14.10.2019 18:3054Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník14.10.2019 18:3018Hladina ustálená
 PôtorStará rieka14.10.2019 18:3010Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš14.10.2019 18:3020Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ14.10.2019 18:30120Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok14.10.2019 18:3022Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica14.10.2019 18:30128Hladina ustálená
 PlášťovceLitava14.10.2019 18:3020Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica14.10.2019 18:3013Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica14.10.2019 18:3037Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ14.10.2019 18:30131Hladina ustálená
 SazdiceBúr14.10.2019 18:3060Hladina ustálená
PSalkaIpeľ14.10.2019 18:3089Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná14.10.2019 18:3019Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok14.10.2019 18:3077Hladina ustálená
 VlachovoSlaná14.10.2019 18:3035Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok14.10.2019 18:3010Hladina ustálená
 RožňavaSlaná14.10.2019 18:3026Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik14.10.2019 18:3037Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik14.10.2019 18:3028Hladina ustálená
PBretkaSlaná14.10.2019 18:3052Hladina ustálená
 RevúcaZdychava14.10.2019 18:3019Hladina ustálená
 BretkaMuráň14.10.2019 18:3061Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec14.10.2019 18:3029Hladina ustálená
 BehynceTuriec14.10.2019 18:3017Hladina ustálená
PLenartovceSlaná14.10.2019 18:3033Hladina ustálená
 TisovecRimava14.10.2019 18:3013Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava14.10.2019 18:3017Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava14.10.2019 18:3067Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica14.10.2019 18:304Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica14.10.2019 18:3029Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava14.10.2019 18:3049Hladina ustálená
 JesenskéGortva14.10.2019 18:3048Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh14.10.2019 18:3055Hladina ustálená
 VlkyňaRimava14.10.2019 18:3041Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník14.10.2019 18:30114Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec14.10.2019 18:3036Hladina ustálená
 MengusovcePoprad14.10.2019 18:3020Hladina ustálená
 SvitPoprad14.10.2019 18:3073Hladina ustálená
 SvitMlynica14.10.2019 18:3099Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok14.10.2019 18:3052Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok14.10.2019 18:3076Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad14.10.2019 18:308Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok14.10.2019 18:3060Hladina ustálená
PKežmarokPoprad14.10.2019 18:3092Hladina ustálená
 KežmarokĽubica14.10.2019 18:3032Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad14.10.2019 18:3044Hladina ustálená
 HniezdneKamienka14.10.2019 18:3060Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad14.10.2019 18:3074Hladina ustálená
 HranovnicaHornád14.10.2019 18:3018Hladina ustálená
 HrabušiceHornád14.10.2019 18:3058Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda14.10.2019 18:3016Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád14.10.2019 18:30130Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica14.10.2019 18:3011Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok14.10.2019 18:3033Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád14.10.2019 18:30116Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko14.10.2019 18:3054Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok14.10.2019 18:3014Hladina ustálená
PMargecanyHornád14.10.2019 18:30371Hladina ustálená
 StratenáHnilec14.10.2019 18:3072Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec14.10.2019 18:30164Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník14.10.2019 18:3093Hladina ustálená
PJaklovceHnilec14.10.2019 18:30163Hladina ustálená
 ObišovceSvinka14.10.2019 18:3064Hladina ustálená
 KysakHornád14.10.2019 18:30122Hladina ustálená
 KošiceHornád14.10.2019 18:3086Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa14.10.2019 18:309Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok14.10.2019 18:3012Hladina ustálená
 Torysa Torysa14.10.2019 18:3018Hladina ustálená
 SabinovTorysa14.10.2019 18:3094Hladina ustálená
PPrešovTorysa14.10.2019 18:3073Hladina ustálená
 DemjataSekčov14.10.2019 18:3023Hladina ustálená
 PrešovSekčov14.10.2019 18:3095Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa14.10.2019 18:3027Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok14.10.2019 18:3033Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava14.10.2019 18:3018Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád14.10.2019 18:3081Hladina stúpa
 Nižný MedzevBodva14.10.2019 18:3012Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva14.10.2019 18:3088Hladina ustálená
PJaníkIda14.10.2019 18:3037Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva14.10.2019 18:3072Hladina ustálená
 HosťovceTurňa14.10.2019 18:3012Hladina ustálená
 HosťovceBodva14.10.2019 18:3098Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka14.10.2019 18:15110Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec14.10.2019 18:3025Hladina ustálená
 JabloňVýrava14.10.2019 18:3018Hladina ustálená
 KoškovceLaborec14.10.2019 18:3043Hladina ustálená
 PapínUdava14.10.2019 18:3075Hladina ustálená
 UdavskéUdava14.10.2019 18:3053Hladina ustálená
 SninaCirocha14.10.2019 18:3058Hladina ustálená
 SninaPčolinka14.10.2019 18:3089Hladina ustálená
PHumennéLaborec14.10.2019 18:3092Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec14.10.2019 18:3088Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže14.10.2019 18:3090Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec14.10.2019 18:30131Hladina ustálená
 UličUlička14.10.2019 18:3041Hladina ustálená
PLekárovceUh14.10.2019 18:3014Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna14.10.2019 18:30107Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok14.10.2019 18:3045Hladina ustálená
 IžkovceLaborec14.10.2019 18:3037Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica14.10.2019 18:30204Hladina ustálená
 GerlachovTopľa14.10.2019 18:3028Hladina ustálená
 BardejovTopľa14.10.2019 18:30133Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda14.10.2019 18:3073Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec14.10.2019 18:3094Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka14.10.2019 18:3047Hladina ustálená
 MarhaňTopľa14.10.2019 18:30113Hladina ustálená
PHanušovceTopľa14.10.2019 18:3015Hladina ustálená
PSvidníkOndava14.10.2019 18:3073Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka14.10.2019 18:309Hladina ustálená
PStropkovOndava14.10.2019 18:3049Hladina ustálená
 MiňovceOndava14.10.2019 18:3065Hladina ustálená
 JasenovceOľka14.10.2019 18:3067Hladina ustálená
 HencovceOndava14.10.2019 18:30165Hladina ustálená
 HorovceOndava14.10.2019 18:3019Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec14.10.2019 18:3010Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog14.10.2019 18:30256Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava14.10.2019 18:30125Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
PoUtSt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
SHMÚ 65 rokov / 1954-2019
Klimatický atlas SlovenskaObjednávanie prednášok na SHMÚ Bratislava
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Deň Dunaja - Príspevky
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
12 OKT 2019

Pozvánka na prednáškové popoludnie 22.10.2019

METEOROLÓGIA | OZNAM | PAULÍNA VALOVÁ, TIBOR CSÖRGEI
Po sérii odborných prednášok v Bratislave sa októbrová  prednáška uskutoční v Košiciach.  
03 OKT 2019

Čakajú nás chladné dni

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Teplota vzduchu sa niekoľko dní udrží pod úrovňou dlhodobého normálu, v dolinách a kotlinách sa vyskytne aj silnejší mráz.
30 SEP 2019

Špeciálna správa IPCC o stave oceánov a kryosféry

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
Ľudia rýchlo menia svetové oceány na prehriate a kyslé prostredie nehostinné pre život. To je jeden zo záverov správy IPCC o stave oceánov a kryosféry, ktorú Medzivládny panel pre zmenu klímy (IPCC) zverejnil v stredu minulý týždeň v Monacu, pričom súčasne zdôrazňuje naliehavosť včasných, ambicióznych a koordinovaných opatrení v oblasti riešenia bezprecedentne rýchlych a trvalých zmien, ...
27 SEP 2019

Pozvánka na Konferencie mladých odborníkov 2019

SHMÚ | OZNAM | A. BLAHOVÁ
Slovenská meteorologická spoločnosť, Slovenský národný výbor pre Medzinárodný hydrologický program UNESCO,  Združenie zamestnávateľov vo vodnom hospodárstve, Global Water Partnership Slovensko a Slovenský hydrometeorologický ústav oznamujú, že v roku 2019 budú konferencie mladých odborníkov v odboroch: meteorológia, klimatológia a kvalita ovzdušia, hydrológia a vodné hospodárstvo dňa: 14. novembra 2019 (štvrtok).
26 SEP 2019

Hurikán Lorenzo v oblasti Azorských ostrovov

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Začiatkom októbra 2019 sa do oblasti Azorských ostrovov dostane hurikán Lorenzo.
25 SEP 2019

Globálna klíma v rokoch 2015 - 2019: Klimatická zmena sa zrýchľuje

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
V súvislosti s klimatickým summitom (Climate Action Summit 2019), ktorý sa konal na pôde Organizácie spojených národov (OSN) v New Yorku dňa 23. septembra 2019, popredné meteorologické organizácie (napr. IPCC, WMO, UNEP alebo GCP) zverejnili zhrňujúcu správu o aktuálnom stave globálneho klimatického systému, vývoji globálnych emisií a koncentrácií skleníkových plynov, ako aj stave riešenia a plnenia ...

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑