SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom


Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
 KopčanyMorava20.10.2019 14:0029Hladina klesá
 BrodskéMorava20.10.2019 14:0039Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok20.10.2019 14:008Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok20.10.2019 14:002Hladina ustálená
 MyjavaMyjava20.10.2019 14:0054Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok20.10.2019 14:004Hladina ustálená
 JablonicaMyjava20.10.2019 14:005Hladina ustálená
 VrbovceTeplica20.10.2019 14:0059Hladina ustálená
 SobotišteTeplica20.10.2019 14:0062Hladina ustálená
 PodbrančMyjava20.10.2019 14:0080Hladina ustálená
 KunovTeplica20.10.2019 13:4518Hladina ustálená
 SenicaTeplica20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava20.10.2019 14:0092Hladina ustálená
PMoravský Sv. JánMorava20.10.2019 13:45142Hladina ustálená
 SološnicaRudava20.10.2019 14:0073Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok20.10.2019 14:006Hladina ustálená
 StudienkaRudava20.10.2019 13:1572Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava20.10.2019 14:0057Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava20.10.2019 14:0096Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava20.10.2019 14:00148Hladina ustálená
 KuchyňaMalina20.10.2019 14:0010Hladina ustálená
 JakubovMalina20.10.2019 14:0057Hladina ustálená
 LábMočiarka20.10.2019 14:00133Hladina ustálená
 BorinkaStupavka20.10.2019 14:007Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava20.10.2019 14:00172Hladina ustálená
PDevínDunaj20.10.2019 14:00143Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj20.10.2019 14:0095Hladina ustálená
PBratislavaDunaj20.10.2019 14:00284Hladina ustálená
 RusovceDunaj20.10.2019 14:00694Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj20.10.2019 14:00100Hladina ustálená
 SapDunaj20.10.2019 14:0072Hladina ustálená
PMedveďovDunaj20.10.2019 14:00102Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj20.10.2019 14:00285Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj20.10.2019 14:00213Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj20.10.2019 14:00222Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj20.10.2019 14:00135Hladina ustálená
 PezinokBlatina20.10.2019 14:0074Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál20.10.2019 14:00111Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj20.10.2019 14:00158Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
 BukováTrnávka20.10.2019 14:00111Hladina ustálená
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka20.10.2019 14:0036Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná20.10.2019 13:0013Hladina ustálená
 PílaGidra20.10.2019 14:0018Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh20.10.2019 14:0015Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj20.10.2019 14:00145Hladina ustálená
 HlohovecVáh20.10.2019 14:00111Hladina ustálená
 ŠaľaVáh20.10.2019 14:00133Hladina klesá
 KľačnoNitra20.10.2019 12:459Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra20.10.2019 14:0015Hladina ustálená
 TužinaTužina20.10.2019 14:0029Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica20.10.2019 13:454Hladina ustálená
 NedožeryNitra20.10.2019 14:0040Hladina ustálená
 PrievidzaNitra20.10.2019 14:004Hladina ustálená
 HandlováHandlovka20.10.2019 14:0058Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka20.10.2019 14:0031Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok20.10.2019 14:0016Hladina ustálená
PChalmováNitra20.10.2019 14:0070Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok20.10.2019 14:0026Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica20.10.2019 14:0067Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica20.10.2019 14:0035Hladina ustálená
 Veľké BieliceNitrica20.10.2019 14:00108Hladina ustálená
 ChynoranyNitra20.10.2019 14:0078Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava20.10.2019 14:0023Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava20.10.2019 14:0076Hladina ustálená
 Bánovce n. BebravouRadiša20.10.2019 14:0086Hladina ustálená
PNadliceBebrava20.10.2019 14:0035Hladina ustálená
 NemečkyChocina20.10.2019 14:0075Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra20.10.2019 14:0043Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka18.10.2019 00:4559Hladina ustálená
 ZbehyAndač20.10.2019 14:0070Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra20.10.2019 14:00174Hladina ustálená
 KolárovoVáh20.10.2019 14:00124Hladina ustálená
 ObyceŽitava20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok20.10.2019 14:0059Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj20.10.2019 13:00131Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava20.10.2019 14:0081Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj20.10.2019 14:00121Hladina ustálená
PKomárnoDunaj20.10.2019 14:00124Hladina ustálená
 IžaDunaj20.10.2019 14:0085Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj20.10.2019 14:0086Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj20.10.2019 14:0064Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Čierny VáhIpoltica20.10.2019 13:4549Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh20.10.2019 14:00110Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca20.10.2019 14:0049Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica20.10.2019 14:0020Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh20.10.2019 14:0064Hladina ustálená
PPodbanskéBelá20.10.2019 14:0037Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok20.10.2019 14:0013Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá20.10.2019 14:00119Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica20.10.2019 14:0047Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh20.10.2019 14:00105Hladina ustálená
 DemänováDemänovka20.10.2019 14:009Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka20.10.2019 14:0012Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka20.10.2019 14:0086Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka20.10.2019 14:0041Hladina ustálená
 VlachyKľačianka20.10.2019 13:455Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka20.10.2019 14:0027Hladina ustálená
 BešeňováVáh20.10.2019 14:0053Hladina ustálená
PPodsucháRevúca20.10.2019 14:0041Hladina ustálená
 HubováVáh20.10.2019 14:0063Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka20.10.2019 14:0038Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava20.10.2019 14:0011Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava20.10.2019 14:0021Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka20.10.2019 13:4512Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka20.10.2019 13:4526Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka20.10.2019 14:0097Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik20.10.2019 14:00141Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava20.10.2019 14:00102Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa20.10.2019 13:45101Hladina ustálená
 TvrdošínOrava20.10.2019 14:00119Hladina ustálená
 TrstenáOravica20.10.2019 14:00100Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok20.10.2019 14:0045Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava20.10.2019 13:4539Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka20.10.2019 13:4546Hladina ustálená
 DierováOrava20.10.2019 14:00130Hladina stúpa
 TuranyČiernik20.10.2019 13:4515Hladina ustálená
 TurčekTuriec20.10.2019 13:4533Hladina ustálená
 IvančináTuriec20.10.2019 13:4529Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica20.10.2019 13:4514Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca20.10.2019 13:4524Hladina ustálená
PMartinTuriec20.10.2019 14:0095Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok20.10.2019 13:457Hladina ustálená
 StrečnoVáh20.10.2019 14:0090Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
PStrážaVarínka20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka20.10.2019 13:459Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca20.10.2019 14:009Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka20.10.2019 14:0016Hladina ustálená
PČadcaKysuca20.10.2019 13:4512Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica20.10.2019 14:0011Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca20.10.2019 14:00142Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka20.10.2019 13:4519Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok20.10.2019 13:4516Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka20.10.2019 14:0020Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok20.10.2019 13:4517Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka20.10.2019 14:00109Hladina ustálená
 BytčaPetrovička20.10.2019 13:4527Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka20.10.2019 14:0026Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka20.10.2019 14:00108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka20.10.2019 14:0027Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník20.10.2019 13:4519Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec20.10.2019 14:005Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
PVisolajePružinka20.10.2019 14:0034Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára20.10.2019 13:45113Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
 ČachticeJablonka20.10.2019 13:4512Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok20.10.2019 13:459Hladina ustálená

Počet staníc: 68

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron20.10.2019 14:0034Hladina ustálená
PPolomkaHron20.10.2019 14:0035Hladina ustálená
PBreznoHron20.10.2019 14:0013Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling20.10.2019 13:4511Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron20.10.2019 14:002Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo20.10.2019 14:0026Hladina ustálená
PHronecČierny Hron20.10.2019 14:0049Hladina ustálená
 BystráBystrianka20.10.2019 14:0035Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička20.10.2019 14:0021Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok20.10.2019 14:0048Hladina ustálená
 DubováHron20.10.2019 14:0073Hladina ustálená
 ĽubietováHutná20.10.2019 14:0016Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica20.10.2019 14:0024Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok20.10.2019 13:4532Hladina klesá
 Banská Bystrica Bystrica20.10.2019 14:0053Hladina ustálená
PBanská BystricaHron20.10.2019 14:0083Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok20.10.2019 14:0018Hladina ustálená
 ZvolenHron20.10.2019 14:0037Hladina ustálená
 MôťováSlatina20.10.2019 14:0042Hladina ustálená
 ZolnáZolná20.10.2019 14:0015Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica20.10.2019 14:0019Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica20.10.2019 14:0027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina20.10.2019 14:0034Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica20.10.2019 14:0025Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok20.10.2019 14:0013Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron20.10.2019 14:00102Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok20.10.2019 14:00-3Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak20.10.2019 14:008Hladina ustálená
PBrehyHron20.10.2019 14:0025Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka20.10.2019 14:0026Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron20.10.2019 13:4565Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka20.10.2019 14:0012Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica20.10.2019 13:4519Hladina ustálená
 HronovceLužianka20.10.2019 14:0038Hladina ustálená
PKamenínHron20.10.2019 14:0094Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ20.10.2019 14:0020Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ20.10.2019 14:0025Hladina ustálená
 PršaSuchá20.10.2019 13:455Hladina ustálená
PHolišaIpeľ20.10.2019 14:0013Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok20.10.2019 14:005Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok20.10.2019 14:005Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok20.10.2019 14:0020Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok20.10.2019 13:4543Hladina ustálená
PKalondaIpeľ20.10.2019 13:4531Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník20.10.2019 14:0055Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník20.10.2019 13:4518Hladina ustálená
 PôtorStará rieka20.10.2019 14:0010Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš20.10.2019 14:0019Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ20.10.2019 14:00120Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok20.10.2019 14:0019Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica20.10.2019 14:0027Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica20.10.2019 14:00128Hladina ustálená
 PlášťovceLitava20.10.2019 14:0016Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica20.10.2019 14:0013Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica20.10.2019 14:0037Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ20.10.2019 14:00129Hladina ustálená
 SazdiceBúr20.10.2019 14:0060Hladina ustálená
PSalkaIpeľ20.10.2019 14:0087Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná20.10.2019 14:0018Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok20.10.2019 14:0077Hladina ustálená
 VlachovoSlaná20.10.2019 14:0030Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná20.10.2019 14:0024Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok20.10.2019 14:009Hladina ustálená
 RožňavaSlaná20.10.2019 13:4523Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik20.10.2019 14:0039Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik20.10.2019 14:0028Hladina ustálená
PBretkaSlaná20.10.2019 14:0046Hladina ustálená
 RevúcaZdychava20.10.2019 14:0019Hladina ustálená
 BretkaMuráň20.10.2019 14:0061Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec20.10.2019 14:0028Hladina ustálená
 BehynceTuriec20.10.2019 14:0020Hladina ustálená
PLenartovceSlaná20.10.2019 14:0033Hladina klesá
 TisovecRimava20.10.2019 14:0013Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava20.10.2019 14:0018Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava20.10.2019 14:0068Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica20.10.2019 13:455Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica20.10.2019 14:0029Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava20.10.2019 14:0048Hladina ustálená
 JesenskéGortva20.10.2019 14:0047Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh20.10.2019 14:0047Hladina ustálená
 VlkyňaRimava20.10.2019 14:0039Hladina ustálená

Počet staníc: 81

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník20.10.2019 14:00112Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec20.10.2019 14:0037Hladina ustálená
 MengusovcePoprad20.10.2019 14:0018Hladina ustálená
 SvitPoprad20.10.2019 14:0069Hladina ustálená
 SvitMlynica20.10.2019 14:0098Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok20.10.2019 14:0051Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok20.10.2019 14:0075Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad20.10.2019 14:006Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok20.10.2019 13:4558Hladina ustálená
PKežmarokPoprad20.10.2019 14:0089Hladina ustálená
 KežmarokĽubica20.10.2019 13:4530Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad20.10.2019 13:4541Hladina ustálená
 HniezdneKamienka20.10.2019 14:0060Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad20.10.2019 14:0072Hladina ustálená
 HranovnicaHornád20.10.2019 13:4517Hladina ustálená
 HrabušiceHornád20.10.2019 14:0057Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda20.10.2019 14:0016Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád20.10.2019 14:00129Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica20.10.2019 13:4511Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok20.10.2019 14:0033Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád20.10.2019 13:45115Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko20.10.2019 14:0054Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok20.10.2019 13:4513Hladina ustálená
PMargecanyHornád20.10.2019 13:45369Hladina ustálená
 StratenáHnilec20.10.2019 14:0071Hladina ustálená
 ŠvedlárHnilec20.10.2019 13:45163Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník20.10.2019 14:0095Hladina ustálená
PJaklovceHnilec20.10.2019 14:00162Hladina ustálená
 ObišovceSvinka20.10.2019 13:4564Hladina ustálená
 KysakHornád20.10.2019 14:00124Hladina ustálená
 KošiceHornád20.10.2019 14:0087Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa20.10.2019 14:008Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok20.10.2019 13:4510Hladina ustálená
 Torysa Torysa20.10.2019 13:4518Hladina ustálená
 SabinovTorysa20.10.2019 14:0094Hladina ustálená
PPrešovTorysa20.10.2019 14:0070Hladina ustálená
 DemjataSekčov20.10.2019 14:0023Hladina ustálená
 PrešovSekčov20.10.2019 14:0093Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa20.10.2019 14:0025Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok20.10.2019 13:4533Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava20.10.2019 14:0018Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád20.10.2019 13:4582Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva20.10.2019 13:4510Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva20.10.2019 13:4587Hladina ustálená
PJaníkIda20.10.2019 13:4550Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva20.10.2019 13:4568Hladina ustálená
 HosťovceTurňa20.10.2019 13:4511Hladina ustálená
 HosťovceBodva20.10.2019 14:0093Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka20.10.2019 13:45110Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec20.10.2019 14:0024Hladina ustálená
 JabloňVýrava20.10.2019 14:0017Hladina ustálená
 KoškovceLaborec20.10.2019 14:0040Hladina ustálená
 PapínUdava20.10.2019 13:4574Hladina ustálená
 UdavskéUdava20.10.2019 13:4553Hladina ustálená
 SninaCirocha20.10.2019 14:0057Hladina ustálená
 SninaPčolinka20.10.2019 13:4590Hladina ustálená
PHumennéLaborec20.10.2019 13:4591Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec20.10.2019 13:4583Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže20.10.2019 13:4589Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec20.10.2019 13:45128Hladina ustálená
 UličUlička20.10.2019 14:0040Hladina ustálená
PLekárovceUh20.10.2019 14:007Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna20.10.2019 14:00108Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok20.10.2019 14:0047Hladina ustálená
 IžkovceLaborec20.10.2019 13:4533Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica20.10.2019 14:00203Hladina ustálená
 GerlachovTopľa20.10.2019 14:0029Hladina ustálená
 BardejovTopľa20.10.2019 14:00133Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda20.10.2019 14:0073Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec20.10.2019 14:0094Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka20.10.2019 14:0048Hladina ustálená
 MarhaňTopľa20.10.2019 14:00113Hladina ustálená
PHanušovceTopľa20.10.2019 14:0014Hladina ustálená
PSvidníkOndava20.10.2019 14:0072Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka20.10.2019 14:009Hladina ustálená
PStropkovOndava20.10.2019 13:4548Hladina ustálená
 MiňovceOndava20.10.2019 14:0064Hladina ustálená
 JasenovceOľka20.10.2019 14:0068Hladina ustálená
 HencovceOndava20.10.2019 13:45169Hladina ustálená
 HorovceOndava20.10.2019 14:0016Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec20.10.2019 14:009Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog20.10.2019 14:00256Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava20.10.2019 13:45131Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
NePoUt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
SHMÚ 65 rokov / 1954-2019
Klimatický atlas SlovenskaObjednávanie prednášok na SHMÚ Bratislava
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Deň Dunaja - Príspevky
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
12 OKT 2019

Pozvánka na prednáškové popoludnie 22.10.2019

METEOROLÓGIA | OZNAM | PAULÍNA VALOVÁ, TIBOR CSÖRGEI
Po sérii odborných prednášok v Bratislave sa októbrová  prednáška uskutoční v Košiciach.  
03 OKT 2019

Čakajú nás chladné dni

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Teplota vzduchu sa niekoľko dní udrží pod úrovňou dlhodobého normálu, v dolinách a kotlinách sa vyskytne aj silnejší mráz.
30 SEP 2019

Špeciálna správa IPCC o stave oceánov a kryosféry

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
Ľudia rýchlo menia svetové oceány na prehriate a kyslé prostredie nehostinné pre život. To je jeden zo záverov správy IPCC o stave oceánov a kryosféry, ktorú Medzivládny panel pre zmenu klímy (IPCC) zverejnil v stredu minulý týždeň v Monacu, pričom súčasne zdôrazňuje naliehavosť včasných, ambicióznych a koordinovaných opatrení v oblasti riešenia bezprecedentne rýchlych a trvalých zmien, ...
27 SEP 2019

Pozvánka na Konferencie mladých odborníkov 2019

SHMÚ | OZNAM | A. BLAHOVÁ
Slovenská meteorologická spoločnosť, Slovenský národný výbor pre Medzinárodný hydrologický program UNESCO,  Združenie zamestnávateľov vo vodnom hospodárstve, Global Water Partnership Slovensko a Slovenský hydrometeorologický ústav oznamujú, že v roku 2019 budú konferencie mladých odborníkov v odboroch: meteorológia, klimatológia a kvalita ovzdušia, hydrológia a vodné hospodárstvo dňa: 14. novembra 2019 (štvrtok).
26 SEP 2019

Hurikán Lorenzo v oblasti Azorských ostrovov

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Začiatkom októbra 2019 sa do oblasti Azorských ostrovov dostane hurikán Lorenzo.
25 SEP 2019

Globálna klíma v rokoch 2015 - 2019: Klimatická zmena sa zrýchľuje

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
V súvislosti s klimatickým summitom (Climate Action Summit 2019), ktorý sa konal na pôde Organizácie spojených národov (OSN) v New Yorku dňa 23. septembra 2019, popredné meteorologické organizácie (napr. IPCC, WMO, UNEP alebo GCP) zverejnili zhrňujúcu správu o aktuálnom stave globálneho klimatického systému, vývoji globálnych emisií a koncentrácií skleníkových plynov, ako aj stave riešenia a plnenia ...

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑