SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Hmla Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 17.10.2017 20:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
Načítavam...
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Myjava AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Vrbovce - Teplica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Vrbovce APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Smrdáky APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Radošovce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Skalica APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Senica AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Jablonica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Jakubov - Malina AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava-Devín-lom - Dunaj AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Bratislava - Koliba AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.3
Bratislava - letisko AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Malé Pálenisko - Malý Dunaj AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.3
Gabčíkovo - Dunaj AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 17.10.2017 20:00        0  0  0
Hurbanovo AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Iža - Dunaj AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Východná - Čierny Váh APS2 17.10.2017 20:00           0  0
Kráľová Lehota - Hybica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Podbanské - Belá AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok - Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
L. Mikuláš - Lipt. Ondrašová - Jalovecký p. AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Huty APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Vlachy - Kľačianka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Magurka APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Ružomberok - Štiavnička AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0.1  0.8  0.8
Zákamenné - Biela Orava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Rabča AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Suchá Hora APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Liesek AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS 17.10.2017 20:00     0  0  0.1  0.1
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok - Orava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Párnica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Martin - Žabokreky AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS 17.10.2017 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Martin - Pivovarský potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Makov APS 17.10.2017 20:00        0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.3
Turzovka AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Skalité APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS 17.10.2017 20:00        0  0  0
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Žilina AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kúnovec APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.6  0.6
Lazy pod Makytou APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Smolenice APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Častá APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Modra,Piesok AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Sládkovičovo APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Blahova APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Žiharec AWS2 17.10.2017 20:00              0
Kolárovo - Váh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.3
Chvojnica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Prievidza AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Čierna Lehota APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Nedašovce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Zlatníky APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Malá Lehota APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Nitrianska Streda - Nitra AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zlatno APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Tesárske Mlyňany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Nitra - Velké Janíkovce AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Nitra AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zliechov APS 17.10.2017 20:00     0  0  0  0
Ráztočno APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Bystričany APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Valaská Belá APS 17.10.2017 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Motešice APS 17.10.2017 20:00     0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.1  0.2
Telgárt AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.9
Pohorelá APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Polomka - Hron AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Polomka - Hámor APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Pohronská Polhora APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Čierny Balog - Dobroč APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Jasenie APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Chata pod Hrbom APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Bystrica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Hron AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Detvianská Huta APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Hrochoť APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zolná - Zolná AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva - Neresnica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Dobrá Niva APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zvolen - Slatina AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom - Hron AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.3
Kľak APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bzenica - Vyhniansky potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Brehy - Hron AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS 17.10.2017 20:00     0  0  0  0
Žemberovce APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0.5  0.8  0.8
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Divín - Budínsky potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Lučenec AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Prša - Suchá AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Holiša - Ipeľ AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Ožďany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Kalonda - Ipeľ AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.3
Dolná Strehová - Tisovník AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Želovce - Krtíš AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.3
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Čelovce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Krupina - Krupinica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Banská Štiavnica AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Sazdice - Búr AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Lontov APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Salka - Ipeľ AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Rožňava - Slaná AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Štítnik - Štítnik AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 17.10.2017 20:00        0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Revúca - Zdychava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Lenartovce - Slaná AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Lenartovce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Klenovec APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Jesenské - Gortva AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Teplý Vrch APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Turňa nad Bodvou APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Malá Ida APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Buzica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Stratená - Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS 17.10.2017 20:00  0  0  0.1  0.1  0.2
Stratená - Hnilec AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Mlynky APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Spišské Vlachy - Hornád AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Gelnica APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Nižné Repaše - Torysa AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Úloža APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Brezovica nad Torysou APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Jakubovany AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Osikov APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Kapušany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kojšovská Hoľa AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Ploské APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Strážske APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Malcov APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Regetovka APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Okrúhle APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Hanušovce nad Topľou - Topľa AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Milhostov AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Nižný Komárnik APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ladomírka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Bardejov - Topľa AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Miňovce - Ondava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Medzilaborce - Vydranka AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Turany nad Ondavou APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Slovenská Kajňa APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Osadné AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Výrava APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Papín - Udava AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Runina APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Kolbasov APS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.3
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Sobrance - Sobranecký potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.1
Veľké Trakany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Skalnaté Pleso AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Stará Lesná AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Tatranská Javorina AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Štrbské Pleso AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Štrbské Pleso AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Svit - Mlynica AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Tatranská Polianka AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 17.10.2017 20:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Poprad AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0.2
Gánovce AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Kežmarok APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Podolínec AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Plaveč AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Osturňa APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Reľov APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Jarabina APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Jakubany APS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Červený Kláštor AWS2 17.10.2017 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
UtStŠt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
Klimatický atlas SlovenskaObjednávanie prednášok na SHMÚ Bratislava
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Deň Dunaja 2017 - Príspevky
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
12 OKT 2017

Transformácia hurikánu Ophelia na mimotropickú tlakovú níž

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Pôvodne tropická, neskôr klasická mimotropická, níž prinesie zhoršenie počasia nad Britské ostrovy.
11 OKT 2017

Pozvánka na medzinárodnú konferenciu OCHRANA OVZDUŠIA 2017

SHMÚ | OZNAM | SZEMESOVÁ JANKA, ING. PHDR.
Pozývame Vás na medzinárodnú konferenciu Ochrana Ovzdušia 2017, ktorá sa koná 22. - 24. novembra 2017, Štrbské Pleso,  Hotel Patria****
11 OKT 2017

Konferencie mladých odborníkov

SHMÚ | SPRÁVA | ING. DANICA LEŠKOVÁ, PHD.
Začiatkom novembra 2017 (9.11.2017 od 9.00 hod.) sa  na SHMÚ uskutoční Konferencia mladých odborníkov.
10 OKT 2017

V závere týždňa očakávame príchod babieho leta

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | CYRIL SIMAN
Kým v strede aktuálneho týždňa sa nad našim územím nachádza ešte veľa oblačnosti a vyskytujú sa aj zrážky, v jeho závere očakávame príchod babieho leta a s ním zlepšenie počasia  
10 OKT 2017

Reportovacia sieť monitoringu sucha

KLIMATOLÓGIA | OZNAM | OKS
SHMÚ v rámci projektu DriDanube spolupracuje s partnermi z CzechGlobe na integrovanom systéme monitoringu pôdneho sucha, dostupného na stránke www.intersucho.sk.  
03 OKT 2017

Mimoriadne slnečné a teplé leto 2017

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | ODBOR KLIMATOLOGICKÁ SLUŽBA
Tohtoročné leto bolo na severnej pologuli, v Európe, ale aj na Slovensku mimoriadne teplé, a v niektorých oblastiach aj veľmi suché. Podľa údajov NASA bolo obdobie od júna do augusta 2017 globálne druhé a na severnej pologuli tretie najteplejšie aspoň od roku 1880 (podľa NOAA tretie najteplejšie; Zdroj NOAA). [Priestorové rozloženie odchýlok globálnej ...

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑