SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Prízemný mráz Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 18.9.2020 19:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Myjava - Myjava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vrbovce - Teplica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Senica AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Smrdáky APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Skalica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kopčany - Morava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rohožník - Rudavka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vysoká pri Morave - Morava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Malacky APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Láb - Oliva AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Láb - Močiarka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zohor - Suchý potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava-Devín-lom - Dunaj AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0.1  0.1
Bratislava - Dunaj AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dobrohošť - Dunaj AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.2
Gabčíkovo - Dunaj AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 18.09.2020 19:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Mužla AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovská Teplička APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Východná - Biely Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vyšná Boca APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Boca AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Hybica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok - Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Podbanské - Belá AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Podtureň - Jamníček AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Iľanovo - Iľanovianka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Huty APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Prosiek - Prosiečanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vlachy - Kľačianka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.5
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Novoť APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.2
Mútne APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 18.09.2020 19:00        0  0  0
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rabča AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.2
Jablonka - Piekielnik AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Suchá Hora APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0.2  0.2
Tvrdošín - Orava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.4
Liesek AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok - Orava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Párnica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turček APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Háj - Somolický potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Mošovce - Čierna voda AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Blatnica - Gaderský potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Žabokreky (pri Martine) AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Martin - Pivovarský potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Belá - Beliansky potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Žilina-Vlčince AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Makov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turzovka AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Skalité APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čadca - Kysuca AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čadca-Horelica AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nová Bystrica - Bystrica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rajec - Čerňanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lietava - Majer - Lietavka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dolný Hričov AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Prečín - Domanižanka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica-Kúnovec APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Beluša AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 18.09.2020 19:00     0  0  0  0
Horná Súča APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Blahová APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Modra,Piesok AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Častá APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Žihárec AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kolárovo - Váh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Chvojnica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nedožery - Nitra AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ráztočno APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bystričany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Valaská Belá APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Zliechov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Radošina APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nitra - Janíkovce AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zlatno APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Pohorelá APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Polomka APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Vydrovo AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jarabá APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jasenie - Jaseniansky potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jasenie APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ľubietová - Hutná AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Donovaly AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Motyčky APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Bystrica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Králiky APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Hron AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Sliač AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Detvianska Huta APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva - Neresnica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.3
Zvolen - Slatina AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Žiar nad Hronom - Hron AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kľak APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bzenica - Vyhniansky potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Divín - Budínsky potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0.2  0.2
Pôtor - Stará rieka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.2
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čelovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Krupina - Krupinica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Krupinica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Dudince AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľ AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Sazdice - Búr AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Salka - Ipeľ AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rožňava - Slaná AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bretka - Muráň AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 18.09.2020 19:00     0  0  0  0
Skerešovo APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hnúšťa - Klenovská Rimava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hnúšťa-Likier - Rimava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jesenské - Gortva AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Janík AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hosťovce - Bodva AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Uloža APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy - Hornád AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rudňany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nálepkovo APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Gelnica APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Lipovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kojšovská Hoľa AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Torysky APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Brezovica nad Torysou APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jakubovany AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.1
Ploské APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Svinica - Svinický potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Košice - Podhradová APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Habura APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce - Vydranka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Snina AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Výrava APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Papín APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Zboj APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kolbasov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Malcov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Cigeľka APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Bardejov - Topľa AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Okrúhle APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kuková APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0.7  0.7
Roztoky AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ondava AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Nižný Komárnik APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ladomírka AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Oľka APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Slovenská Kajňa APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Banské APS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0.1  0.5
Dargov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Tatranská Polianka AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Svit - Mlynica AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Poprad AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.3
Skalnaté Pleso AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.1
Tatranská Lomnica AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Stará Lesná AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kežmarok APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Kežmarok - Poprad AHS 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0.1
Podolínec AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jarabina APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Jakubany APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Plaveč AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Tatranská Javorina AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  1
Osturňa APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Reľov APS2 18.09.2020 19:00  0  0  0  0  0
Červený Kláštor AWS2 18.09.2020 19:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0.1
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
PiSoNe

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
99315 - Ddr PM10
Legenda výstrah
Konferencia mladých odborníkov 2020Kvalita vôd v chránených vodohospodárskych oblastiach za rok 2019
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Klimatický atlas Slovenska
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
09 SEP 2020

Leto ešte nepovedalo posledné slovo

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | ANDREJ KOZÁK, MIROSLAV ŠINGER
V nasledujúcich dňoch bude v strednej Európe panovať nadpriemerne teplé počasie, ktoré označujeme ako "neskoré leto". Práve na toto obdobie čakajú mnohí turisti, keďže v ňom už nehrozia búrky, no stále je dosť teplé. V článku rozoberáme synoptické príčiny tejto situácie.
04 SEP 2020

Svetový deň čistého ovzdušia

OVZDUŠIE | SPRÁVA | IVAN GARČÁR
Dnes je Svetový deň čistého ovzdušia. Čisté ovzdušie však nie je všade samozrejmosťou. Výberom dopravného prostriedku a dodržiavaním zásad správneho vykurovania môže každý z nás prispieť k zlepšeniu kvality ovzdušia vo svojom okolí. Čo urobíte vy #zamodruoblohu?   
24 AUG 2020

Pozvánka na medzinárodnú konferenciu OCHRANA OVZDUŠIA 2020

OVZDUŠIE | OZNAM | ING. JANKA SZEMESOVÁ, PHD.
  Pozývame Vás na medzinárodnú konferenciu, ktorá sa bude konať 25. - 27. novembra 2020 vo Vysokých Tatrách v Hoteli Patria (Štrbské Pleso).
24 JÚL 2020

Nový predpovedný systém A-LAEF

SHMÚ | SPRÁVA | IVAN GARČÁR
Na náš Youtube kanál sme pridali nové video. Generálny riaditeľ SHMÚ Martin Benko predstavuje produkt, ktorý prináša vyššiu hodnotu predpovedí.
22 JÚL 2020

Vyšlo prvé tohtoročné číslo Meteorologického časopisu

SHMÚ | SPRÁVA | NORBERT POLČÁK
Vážená odborná a laická verejnosť! Dovoľujeme si Vám predstaviť prvé tohtoročné monotematické číslo Meteorologického časopisu, ktoré vyšlo v júli 2020.
10 JÚL 2020

Nové prognózy klímy hodnotia globálnu teplotu v nasledujúcich piatich rokoch

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | LADISLAV MARKOVIČ, JOZEF PECHO
Aktuálna správa hodnotiaca predpokladaný vývoj budúcej globálnej klímy (The Global to Decadal Climate Update), spracovaná meteorologickou službou Spojeného kráľovstva (Met Office), poskytuje výhľad na globálnu klímu pre obdobia nasledujúcich piatich rokov (2020-2024) s cieľom poskytnúť čo najnovšie a najpresnejšie odborné informácie.

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑