SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Búrky Zobraziť výstrahy

SHMÚ vydal hydrologické výstrahy na   Prívalová povodeň Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 19.6.2019 02:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Vrbovce APS 19.06.2019 02:00  0  0.1  0.2  0.2  0.3
Radošovce APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Skalica APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Senica AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Šaštín Stráže APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Malacky APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo - Dunaj AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.8  0.8
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  5  5
Kráľová Lehota - Hybica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.4  2.6
Podbanské - Belá AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  1.5  1.7
Podbanské AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.2  2.2
Liptovský Hrádok - Váh AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.5  0.7
Liptovský Hrádok AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.6  0.6
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.2  0.5
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.3
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.3  0.3
L. Mikuláš - Lipt. Ondrašová - Jalovecký p. AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Huty APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.7  0.7
Vlachy - Kľačianka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Magurka APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.9  0.9
Liptovská Osada AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  1  1.1
Ružomberok - Štiavnička AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.5  0.5
Ľubochňa APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.4  0.4
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.2  0.2
Oravská Lesná AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 19.06.2019 02:00           0  0.1
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Rabča AWS2 19.06.2019 02:00              0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Suchá Hora APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 19.06.2019 02:00  1.5  1.5  1.5  1.7  12.1
Zuberec APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.3
Oravský Podzámok AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.1
Oravský Podzámok - Orava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.1  0.1
Párnica - Zázrivka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.2
Párnica APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Martin - Žabokreky AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.1
Martin - Pivovarský potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Makov APS 19.06.2019 02:00  0  0  1.7  4.4  4.4
Klokočov - Predmieranka AHS 19.06.2019 02:00  0.2  0.2  0.2  1.2  1.2
Turzovka AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Skalité APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Čadca AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.5  0.5
Čadca - Čierňanka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žilina AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žilina - Dolný Hričov AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kúnovec APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0.3  0.4

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Častá APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.1  0.2
Modra,Piesok AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Blahova APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žiharec AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kolárovo - Váh AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Chvojnica APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Čierna Lehota APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nitra - Velké Janíkovce AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nitra AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bystričany APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Valaská Belá APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Motešice APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Radošina APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.5  0.5
Telgárt AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.5  0.5
Pohorelá APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.8  0.8
Polomka - Hron AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.3
Polomka APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.1  0.1
Brezno - Hron AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  5  6.2
Brezno AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  3.9  6.7
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.7  0.7
Čierny Balog - Dobroč APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  1.6  1.7
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.2  0.7
Jasenie APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  1.7  1.7
Chata pod Hrbom APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  3.3  3.5
Motyčky APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.3  0.3
Banská Bystrica AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Sliač AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Detvianská Huta APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  13.8  13.8
Hrochoť APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Dobrá Niva APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.1  0.1
Žiar nad Hronom AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom - Hron AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0.9  1.1

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 19.06.2019 02:00  0  1.9  1.9  1.9  1.9
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 19.06.2019 02:00  0  2  2  2  2
Kalinovo - Ipeľ AHS 19.06.2019 02:00  0  19.6  23.3  23.3  23.3
Budiná APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 19.06.2019 02:00  0  1.6  2.4  2.4  2.4
Lučenec - Boľkovce AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Lučenec AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Holiša - Ipeľ AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 19.06.2019 02:00  0.2  1.3  1.3  1.3  1.3
Lipovany APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kalonda - Ipeľ AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.1  0.1
Želovce - Krtíš AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.3
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.2
Čelovce APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Krupinica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľ AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0.8  1 1  1

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 19.06.2019 02:00  0  0.1  1.3  6.2  6.2
Kunova Teplica APS2 19.06.2019 02:00  1.6  3  3.2  3.2  3.2
Plešivec - Štítnik AHS 19.06.2019 02:00  2  8.7  24.7  24.7  24.7
Slavošovce APS2 19.06.2019 02:00  0  0.8  0.8  0.8  0.8
Muránska Huta - Predná Hora APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 19.06.2019 02:00  1.7  7.4  63.3  63.3  63.3
Revúca AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 19.06.2019 02:00  2.7  8.7  18.4  18.4  18.4
Štrkovec APS2 19.06.2019 02:00  0.2  0.5  0.9  0.9  0.9
Lenartovce - Slaná AHS 19.06.2019 02:00  6  6.3  6.3  6.3  6.3
Lenartovce APS2 19.06.2019 02:00  6.2  6.2  6.2  6.2  6.2
Tisovec APS2 19.06.2019 02:00     0  0  0  0
Klenovec APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hnúšťa-Likier - Rimava AHS 19.06.2019 02:00  0  3.9  3.9  3.9  3.9
Rimavské Brezovo APS2 19.06.2019 02:00  0  4  4  4  4
Lom nad Rimavicou AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.2  0.4
Kokava nad Rimavicou APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 19.06.2019 02:00  0  1  1  1  1
Hostice APS2 19.06.2019 02:00  0.5  9.1  9.1  9.1  9.1
Teplý Vrch APS2 19.06.2019 02:00  1.1  1.7  1.7  1.7  1.7
Rimavská Seč - Blh AHS 19.06.2019 02:00  0.4  5.6  6.6  6.6  6.6
Vlkyňa - Rimava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0.9 2.5  5.6 5.8  5.8

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  2.4  3  3
Medzev AHS 19.06.2019 02:00  0.2  0.9  2.2  2.4  2.4
Moldava nad Bodvou AWS2 19.06.2019 02:00  0.1  0.7  1.5  1.5  1.5
Malá Ida APS2 19.06.2019 02:00  0.1  0.4  1.1  1.1  1.1
Buzica APS2 19.06.2019 02:00  0  0.1  3.8  3.8  3.8
Turňa nad Bodvou APS2 19.06.2019 02:00  0  1.1  3.2  3.2  3.2
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 19.06.2019 02:00  0  1  4.7  4.7  4.7
Silica AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0.4  1.1  1.1
Priemery:  0.1 0.5  2.4 2.6  2.6

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  23.8  23.8
Gánovce AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.2  2.2
Gánovce AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.1  2.1
Hrabušice APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Spišská Nová Ves - Holubnica AHS 19.06.2019 02:00  0  0.3  0.8  18.1  18.1
Uloža APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.1  2.1
Spišské Vlachy AWS2 19.06.2019 02:00  0  0.1  1.2  11.8  11.8
Spišské Vlachy - Hornád AHS 19.06.2019 02:00  0  0.2  1.7  10.2  10.2
Stratená - Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  10.9  10.9
Stratená - Hnilec AHS 19.06.2019 02:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.3
Mlynky APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Rudňany APS 19.06.2019 02:00  0  0.3  0.7  6.9  6.9
Švedlár AWS2 19.06.2019 02:00  0  0.1  1.9  2  2
Gelnica APS2 19.06.2019 02:00  0.1  0.2  15.1  24.3  24.3
Lipovce APS 19.06.2019 02:00  0  0  2.9  5.1  5.1
Kojšovská Hoľa AWS2 19.06.2019 02:00  0.6  0.6  6.3  6.6  6.6
Košická Belá APS2 19.06.2019 02:00  0.5  0.5  0.6  0.6  0.6
Klenov APS2 19.06.2019 02:00  0.1  0.3  5.9  5.9  5.9
Torysky APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  28.5  28.5
Brezovica nad Torysou APS2 19.06.2019 02:00  0  0  1.2  24  24
Jakubovany AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  2.1  2.1  2.1
Prešov - Planetárium APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Ploské APS2 19.06.2019 02:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Herľany APS2 19.06.2019 02:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.2
Košice - Podhradová APS 19.06.2019 02:00              0
Košice - letisko AWS 19.06.2019 02:00  0.1  0.4  0.4  0.4  0.4
Košice - letisko AWS2 19.06.2019 02:00  0.1  0.4  0.4  0.4  0.4
Milhosť APS2 19.06.2019 02:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Priemery:  0.1 0.1  1.3 5.9  5.7

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Medzilaborce AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Výrava APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Papín APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Papín - Udava AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Runina APS 19.06.2019 02:00     0  0  0.1  0.1
Kolbasov APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.1  0.1
Zboj APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.1  0.6
Klenová APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Sobrance - Sobranecký potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Malcov APS 19.06.2019 02:00  0.1  0.3  0.8  4.5  4.7
Cigeľka APS 19.06.2019 02:00  0  0  0.1  1.8  1.9
Bardejov AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Kurimka APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Okrúhle APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou - Topľa AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 19.06.2019 02:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Roztoky AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Nižný Komárnik APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ladomírka AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Turany nad Ondavou APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Slovenská Kajňa APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Banské APS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.2  0.2
Dargov APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Milhostov AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.2  0.2
Michaľany APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0.1  0.2

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.6  0.6
Štrbské Pleso AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.4  0.4
Tatranská Polianka AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  14.4  14.4
Svit - Mlynica AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  10.5  10.5
Poprad AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  4  4
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.7  2.7
Skalnaté Pleso AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.9  0.9
Tatranská Lomnica AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  5.9  5.9
Stará Lesná AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  8.6  8.6
Kežmarok APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  22.8  22.8
Kežmarok - Poprad AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.2  2.2
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.6  2.6
Podolínec AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  5.8  5.8
Jarabina APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  3.1  3.1
Jakubany APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  11.1  11.1
Chmeľnica - Poprad AHS 19.06.2019 02:00  0  0  0  0  0.3
Plaveč AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  3.4  3.4
Tatranská Javorina AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  2.5  2.5
Osturňa APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.5  0.5
Reľov APS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  5.2  5.2
Červený Kláštor AWS2 19.06.2019 02:00  0  0  0  0.8  0.8
Priemery:  0 0  0 5.1  5.2
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
StŠtPi

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
Klimatický atlas SlovenskaObjednávanie prednášok na SHMÚ Bratislava
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Deň Dunaja - Príspevky
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
18 JÚN 2019

Pozvánka na prednáškové popoludnie 27.6.2019

METEOROLÓGIA | SPRÁVA | PAULÍNA VALOVÁ, TIBOR CSÖRGEI
Ďalšia zo série populárnych prednášok SHMÚ a SMS sa teraz bude venovať povodniam.
11 JÚN 2019

Deň Dunaja 2019

SHMÚ | ANALÝZA | IVAN GARČÁR
Pozývame Vás na Deň Dunaja. Uskutoční sa 27. júna 2019 (štvrtok) od 10. hodiny.
07 JÚN 2019

18. kongres WMO

SHMÚ | ANALÝZA | BRANISLAV CHVÍLA
Od pondelka, 3. júna 2019, sa Ženeve koná v poradí 18. Kongres Svetovej meteorologickej organizácie (WMO). Kongres sa koná každé štyri roky a rozhoduje o stratégii, politikách, normatívoch, rozpočte a o personálnom obsadení výkonného manažmentu a najvyšších reprezentantoch WMO.
14 MÁJ 2019

Pozvánka na Verejný odpočet činnosti za rok 2018

SHMÚ | ANALÝZA | IVAN GARČÁR
Pozývame Vás na Verejný odpočet činnosti Slovenského hydrometeorologického ústavu za rok 2018.
11 MÁJ 2019

Pozvánka na prednáškové popoludnie 23.5.2019

METEOROLÓGIA | SPRÁVA | PAULÍNA VALOVÁ, TIBOR CSÖRGEI
Prednáškové popoludnia SHMÚ a SAV pokračujú prednáškou o termojadrovej syntéze.
07 MÁJ 2019

Pozvánka na medzinárodnú konferenciu OCHRANA OVZDUŠIA 2019

SHMÚ | OZNAM | ING. JANKA SZEMESOVÁ, PHD.
Pozývame Vás na medzinárodnú konferenciu, ktorá sa bude konať 11. - 13. novembra 2019 vo Vysokých Tatrách v Hoteli Patria (Štrbské Pleso).

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑