Aktuálna situácia na vodných tokoch

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica20.5.2024 02:3011Hladina ustálená
 KopčanyMorava20.5.2024 02:3054Hladina ustálená
 BrodskéMorava20.5.2024 02:3049Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok20.5.2024 02:3012Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok20.5.2024 02:309Hladina ustálená
PMyjavaMyjava20.5.2024 02:3059Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok20.5.2024 02:307Hladina ustálená
PJablonicaMyjava20.5.2024 02:3025Hladina ustálená
 VrbovceTeplica20.5.2024 02:3071Hladina ustálená
PSobotišteTeplica20.5.2024 02:3066Hladina ustálená
 PodbrančMyjava20.5.2024 02:3087Hladina ustálená
 KunovTeplica20.5.2024 02:3025Hladina ustálená
 SenicaTeplica20.5.2024 02:3016Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava20.5.2024 02:3085Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava20.5.2024 02:30139Hladina ustálená
 SološnicaRudava20.5.2024 02:3070Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok20.5.2024 02:307Hladina ustálená
 RohožníkRudavka20.5.2024 02:3034Hladina ustálená
 StudienkaRudava20.5.2024 01:1567Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava20.5.2024 02:3049Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava - náhon20.5.2024 02:3067Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava20.5.2024 02:3089Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava20.5.2024 02:30146Hladina ustálená
 KuchyňaMalina20.5.2024 02:3013Hladina ustálená
 JakubovMalina20.5.2024 02:3063Hladina ustálená
 LábMočiarka20.5.2024 02:3070Hladina ustálená
 LábOliva20.5.2024 02:3054Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok20.5.2024 02:30104Hladina ustálená
 BorinkaStupavka20.5.2024 02:3014Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava20.5.2024 02:30179Hladina ustálená
PDevínDunaj20.5.2024 02:15283Hladina ustálená
 Devín - lomDunaj20.5.2024 02:30299Hladina ustálená
 SpariskáVydrica20.5.2024 01:0026Hladina ustálená
 Červený mostVydrica20.5.2024 02:3096Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj20.5.2024 02:3088Hladina ustálená
PBratislavaDunaj20.5.2024 02:30371Hladina klesá
 RusovceDunaj20.5.2024 02:30696Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj20.5.2024 02:30176Hladina ustálená
 SapDunaj20.5.2024 02:30265Hladina klesá
PMedveďovDunaj20.5.2024 02:30290Hladina klesá
 HamuliakovoDunaj20.5.2024 02:30349Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj20.5.2024 02:30209Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj20.5.2024 02:30303Hladina ustálená
 DobrohošťDobrohošťský kanál20.5.2024 02:30123Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj20.5.2024 02:30117Hladina ustálená
 PezinokBlatina20.5.2024 02:3079Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál20.5.2024 02:30106Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok20.5.2024 02:3024Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj20.5.2024 02:30160Hladina ustálená
 JahodnáMalý Dunaj20.5.2024 02:3060Hladina ustálená
 BernolákovoČierna voda20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok20.5.2024 02:3017Hladina ustálená
 BukováTrnávka20.5.2024 02:30113Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná20.5.2024 01:456Hladina ustálená
 PílaGidra20.5.2024 02:3018Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh20.5.2024 02:3035Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj20.5.2024 02:30147Hladina ustálená
 HlohovecVáh20.5.2024 02:30157Hladina ustálená
PŠaľaVáh20.5.2024 02:30131Hladina klesá
 KľačnoNitra20.5.2024 02:3016Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra20.5.2024 02:3036Hladina ustálená
 TužinaTužina20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica20.5.2024 01:4515Hladina ustálená
PNedožeryNitra20.5.2024 02:3070Hladina ustálená
 PrievidzaNitra20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
 HandlováHandlovka20.5.2024 02:3065Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka20.5.2024 02:3037Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok20.5.2024 02:3024Hladina ustálená
PChalmováNitra20.5.2024 02:3079Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica20.5.2024 02:3070Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica20.5.2024 02:3049Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica20.5.2024 02:30108Hladina ustálená
 ChynoranyNitra20.5.2024 02:3089Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava20.5.2024 02:3027Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava20.5.2024 02:3088Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša20.5.2024 02:3091Hladina ustálená
PNadliceBebrava20.5.2024 02:3036Hladina ustálená
 NemečkyChocina20.5.2024 02:3088Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra20.5.2024 02:3055Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka20.5.2024 02:3043Hladina ustálená
 ZbehyAndač20.5.2024 02:3069Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra20.5.2024 02:30189Hladina ustálená
 KolárovoVáh20.5.2024 02:30169Hladina stúpa
 ObyceŽitava20.5.2024 02:3016Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok20.5.2024 02:3073Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj20.5.2024 02:30294Hladina stúpa
PVieska nad ŽitavouŽitava20.5.2024 02:30111Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj20.5.2024 02:30281Hladina stúpa
 VlkasŽitava20.5.2024 02:3034Hladina ustálená
PKomárnoDunaj20.5.2024 02:30267Hladina stúpa
 IžaDunaj20.5.2024 02:30218Hladina stúpa
 Dolný OhájStaré rameno Žitavy20.5.2024 02:3081Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj20.5.2024 02:30205Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj20.5.2024 02:30195Hladina ustálená

Počet staníc: 96

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh20.5.2024 02:3023Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica20.5.2024 02:3053Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh20.5.2024 02:3021Hladina ustálená
 SvarínČierny Váh20.5.2024 01:15118Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh20.5.2024 02:30117Hladina ustálená
 MalužináBoca20.5.2024 02:3044Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca20.5.2024 02:3034Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica20.5.2024 02:3024Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh20.5.2024 02:3077Hladina ustálená
PPodbanskéBelá20.5.2024 02:3047Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok20.5.2024 02:3055Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok20.5.2024 02:3010Hladina ustálená
PLiptovský HrádokBelá20.5.2024 02:30130Hladina ustálená
 PodtureňJamníček20.5.2024 02:3084Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica20.5.2024 02:3048Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka20.5.2024 02:3081Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka20.5.2024 02:3017Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh20.5.2024 02:30123Hladina ustálená
PDemänováDemänovka20.5.2024 02:3018Hladina ustálená
PLiptovská OndrašováJalovský potok20.5.2024 02:3016Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok20.5.2024 02:3016Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka20.5.2024 02:3095Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka20.5.2024 02:3026Hladina ustálená
PHoráreň HluchéPalúdžanka20.5.2024 02:3065Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka20.5.2024 02:3051Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka20.5.2024 02:3015Hladina ustálená
 VlachyKľačianka20.5.2024 02:307Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka20.5.2024 02:3030Hladina ustálená
 BešeňováVáh20.5.2024 02:3074Hladina ustálená
PPodsucháRevúca20.5.2024 02:3052Hladina ustálená
 HubováVáh20.5.2024 02:3087Hladina ustálená
PĽubochňaĽubochnianka20.5.2024 02:3045Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava20.5.2024 02:3024Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava20.5.2024 02:3025Hladina ustálená
POravská JasenicaVeselianka20.5.2024 02:3028Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka20.5.2024 02:3030Hladina ustálená
PZubrohlavaPolhoranka20.5.2024 02:3099Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik20.5.2024 02:30146Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava20.5.2024 02:30103Hladina ustálená
PTrstenáJelešňa20.5.2024 02:30109Hladina ustálená
 TvrdošínOrava20.5.2024 02:3090Hladina stúpa
PTrstenáOravica20.5.2024 02:30107Hladina ustálená
POravský Biely PotokStudený potok20.5.2024 02:3048Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok20.5.2024 02:30107Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava20.5.2024 02:3027Hladina ustálená
PPárnicaZázrivka20.5.2024 02:3050Hladina ustálená
 DierováOrava20.5.2024 02:30123Hladina ustálená
 TuranyČiernik20.5.2024 02:3017Hladina ustálená
 TurčekTuriec20.5.2024 02:3037Hladina ustálená
 IvančináTuriec20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica20.5.2024 02:3032Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica20.5.2024 02:3023Hladina ustálená
 HájSomolický potok20.5.2024 02:3013Hladina ustálená
 MošovceČierna voda20.5.2024 02:307Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca20.5.2024 02:3030Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok20.5.2024 02:3066Hladina ustálená
 BlatnicaBlatnický potok20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok20.5.2024 02:3015Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok20.5.2024 02:3013Hladina ustálená
PMartinTuriec20.5.2024 02:30104Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok20.5.2024 02:3011Hladina ustálená
 StrečnoVáh20.5.2024 02:3094Hladina klesá
 BeláBeliansky potok20.5.2024 02:3051Hladina ustálená
PStrážaVarínka20.5.2024 02:3018Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka20.5.2024 02:308Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca20.5.2024 02:3011Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka20.5.2024 02:3011Hladina ustálená
PČadcaKysuca20.5.2024 02:3011Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica20.5.2024 02:0023Hladina ustálená
 Nová BystricaBystrica20.5.2024 02:3039Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica20.5.2024 02:3011Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca20.5.2024 02:30139Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka20.5.2024 02:3025Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
 RajecČierňanka20.5.2024 02:3040Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok20.5.2024 02:3027Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka20.5.2024 02:3030Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka20.5.2024 02:3012Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok20.5.2024 02:3015Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka20.5.2024 02:30115Hladina ustálená
PBytčaPetrovička20.5.2024 02:3027Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka20.5.2024 02:3025Hladina ustálená
PPrečínDomanižanka20.5.2024 02:30108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka20.5.2024 02:3024Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník20.5.2024 02:3013Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec20.5.2024 02:308Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda20.5.2024 02:3029Hladina ustálená
 TrstiePružinka20.5.2024 02:3041Hladina ustálená
PVisolajePružinka20.5.2024 02:3043Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok20.5.2024 02:3050Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára20.5.2024 02:30127Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička20.5.2024 02:3018Hladina ustálená
PČachticeJablonka20.5.2024 02:3021Hladina ustálená
PHrádokHrádocký potok20.5.2024 02:3010Hladina ustálená

Počet staníc: 94

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 TelgártHron20.5.2024 02:3019Hladina ustálená
 ZlatnoHron20.5.2024 02:3037Hladina ustálená
 ZlatnoHavraník20.5.2024 02:3032Hladina ustálená
PPolomkaHron20.5.2024 02:3043Hladina ustálená
PBreznoHron20.5.2024 02:3022Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling20.5.2024 02:3016Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron20.5.2024 02:309Hladina ustálená
 Čierny BalogBrôtovo20.5.2024 01:1521Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo20.5.2024 02:3039Hladina ustálená
 HrončekKamenistý potok20.5.2024 01:0050Hladina ustálená
PHronecČierny Hron20.5.2024 02:3059Hladina ustálená
 OsrblieOsrblianka20.5.2024 02:308Hladina ustálená
 Bystrá-TáleBystrianka20.5.2024 02:3059Hladina ustálená
 BystráBystrianka20.5.2024 02:3049Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička20.5.2024 02:3028Hladina ustálená
 Dolná LehotaVajskovský potok20.5.2024 00:4568Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok20.5.2024 02:3034Hladina ustálená
 DubováHron20.5.2024 02:3088Hladina ustálená
 ĽubietováHutná20.5.2024 02:3019Hladina ustálená
 Dolný HarmanecHarmanec20.5.2024 02:3013Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica20.5.2024 02:3035Hladina ustálená
 Staré HoryRamžiná20.5.2024 02:3019Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok20.5.2024 02:3044Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica20.5.2024 02:3061Hladina ustálená
PBanská BystricaHron20.5.2024 02:30113Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok20.5.2024 02:3023Hladina ustálená
 ZvolenHron20.5.2024 02:3062Hladina ustálená
 Hriňová Hukava20.5.2024 01:0031Hladina ustálená
 Hriňová (pod VN)Slatina20.5.2024 02:3033Hladina ustálená
 PstrušaKocanský potok20.5.2024 02:3013Hladina ustálená
 MôťováSlatina20.5.2024 02:3048Hladina ustálená
 ZolnáZolná20.5.2024 02:0019Hladina ustálená
 ZvolenZolná20.5.2024 00:4526Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica20.5.2024 02:3022Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica20.5.2024 02:3028Hladina ustálená
 ZvolenSlatina20.5.2024 02:3036Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica20.5.2024 02:3025Hladina ustálená
 Kremnické BanePrevod z Turca20.5.2024 02:3023Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok20.5.2024 02:3018Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron20.5.2024 02:30127Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok20.5.2024 02:301Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak20.5.2024 02:3010Hladina ustálená
PBrehyHron20.5.2024 02:3054Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka20.5.2024 02:3051Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron20.5.2024 02:3075Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka20.5.2024 02:3015Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica20.5.2024 02:3025Hladina ustálená
 HronovceLužianka20.5.2024 02:3075Hladina ustálená
 Veľké KozmálovcePerec20.5.2024 02:30149Hladina ustálená
 Starý TekovPerec20.5.2024 02:3044Hladina ustálená
 ZalabaPerec20.5.2024 02:3077Hladina ustálená
PKamenínHron20.5.2024 02:30114Hladina ustálená
 Málinec (nad VN)Ipeľ19.5.2024 13:1530Hladina ustálená
 Málinec Smolná II.20.5.2024 02:3011Hladina ustálená
 MálinecSmolná I.20.5.2024 02:3011Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ20.5.2024 02:3037Hladina ustálená
 PršaSuchá20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
PHolišaIpeľ20.5.2024 02:3027Hladina ustálená
 LučenecTuhársky potok20.5.2024 02:3014Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok20.5.2024 02:309Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok20.5.2024 02:308Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok20.5.2024 02:3012Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok20.5.2024 02:3043Hladina ustálená
 KalondaIpeľ20.5.2024 02:3041Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník20.5.2024 02:3056Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
 PôtorStará rieka20.5.2024 02:3012Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš20.5.2024 02:3026Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ20.5.2024 02:30140Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok20.5.2024 02:3022Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica20.5.2024 02:3030Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica20.5.2024 02:30119Hladina ustálená
 PlášťovceLitava20.5.2024 02:3021Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica20.5.2024 02:3046Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ20.5.2024 02:30130Hladina ustálená
 SazdiceBúr20.5.2024 02:3067Hladina ustálená
PSalkaIpeľ20.5.2024 02:30106Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok20.5.2024 02:3078Hladina ustálená
 VlachovoSlaná20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná20.5.2024 02:3030Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok20.5.2024 02:3014Hladina ustálená
 RožňavaSlaná20.5.2024 02:3033Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik20.5.2024 02:3046Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik20.5.2024 02:3043Hladina ustálená
PBretkaSlaná20.5.2024 02:3063Hladina ustálená
 MuráňHrdzavý potok20.5.2024 02:3015Hladina ustálená
 RevúcaZdychava20.5.2024 02:3019Hladina ustálená
 BretkaMuráň20.5.2024 02:3062Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec20.5.2024 02:3034Hladina ustálená
 BehynceTuriec20.5.2024 02:3045Hladina ustálená
PLenartovceSlaná20.5.2024 02:3065Hladina ustálená
 TisovecRimava20.5.2024 02:3023Hladina ustálená
 Klenovec - RáztočnéKlenovská Rimava20.5.2024 00:3028Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava20.5.2024 02:3021Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava20.5.2024 02:3084Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica20.5.2024 02:3014Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica20.5.2024 02:3038Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava20.5.2024 02:3062Hladina ustálená
 JesenskéGortva20.5.2024 02:3098Hladina ustálená
 Drienčany (nad VN)Blh20.5.2024 02:3048Hladina ustálená
 Teplý Vrch (pod VN)Blh20.5.2024 02:3054Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh20.5.2024 02:3057Hladina ustálená
PVlkyňaRimava20.5.2024 02:3050Hladina ustálená

Počet staníc: 106

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Ždiar - Lysá PoľanaBiela voda20.5.2024 02:30180Hladina ustálená
 Ždiar - PodspádyJavorinka20.5.2024 02:30138Hladina ustálená
 SromowceDunajec20.5.2024 02:30209Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník20.5.2024 02:30110Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec20.5.2024 02:3050Hladina ustálená
 Štrbské PlesoPoprad20.5.2024 02:3050Hladina ustálená
 MengusovcePoprad20.5.2024 02:3042Hladina ustálená
 SvitPoprad20.5.2024 02:3090Hladina ustálená
 SvitMlynica20.5.2024 02:30102Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok20.5.2024 02:3068Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok20.5.2024 02:3082Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad20.5.2024 02:3017Hladina ustálená
 Poprad - MatejovceSlavkovský potok20.5.2024 02:3076Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok20.5.2024 02:3064Hladina ustálená
PKežmarokPoprad20.5.2024 02:30102Hladina ustálená
 KežmarokĽubica20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad20.5.2024 02:3064Hladina ustálená
 HniezdneKamienka20.5.2024 02:3061Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad20.5.2024 02:3078Hladina ustálená
 HranovnicaHornád20.5.2024 02:3014Hladina ustálená
 HrabušiceHornád20.5.2024 02:3069Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda20.5.2024 02:3021Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád20.5.2024 02:30148Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica20.5.2024 02:309Hladina ustálená
 Pod TepličkouTeplický Brusník20.5.2024 02:307Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok20.5.2024 02:3049Hladina ustálená
 MarkušovceRudňanský potok20.5.2024 02:3023Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád20.5.2024 02:30166Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko20.5.2024 02:3077Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok20.5.2024 02:3014Hladina ustálená
PMargecanyHornád20.5.2024 02:30383Hladina ustálená
PStratenáHnilec20.5.2024 02:3075Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec20.5.2024 02:30171Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník20.5.2024 02:3096Hladina ustálená
PJaklovceHnilec20.5.2024 02:30163Hladina ustálená
 Košická BeláBelá20.5.2024 02:3031Hladina ustálená
PObišovceSvinka20.5.2024 02:3065Hladina ustálená
 KysakHornád20.5.2024 02:30138Hladina ustálená
 KošiceHornád20.5.2024 02:30100Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa20.5.2024 02:308Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok20.5.2024 02:304Hladina ustálená
 Torysa Torysa20.5.2024 02:3030Hladina ustálená
 ĽutinaĽutinka20.5.2024 02:304Hladina ustálená
 SabinovTorysa20.5.2024 02:3055Hladina ustálená
 PrešovTorysa20.5.2024 02:30117Hladina ustálená
 DemjataSekčov20.5.2024 02:3029Hladina ustálená
PPrešovSekčov20.5.2024 02:3097Hladina ustálená
 KokošovceDelňa20.5.2024 02:3032Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa20.5.2024 02:3051Hladina stúpa
 SvinicaSvinický potok20.5.2024 02:3025Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava20.5.2024 02:3019Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád20.5.2024 02:3087Hladina ustálená
 SeňaSokoliansky potok20.5.2024 02:3036Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva20.5.2024 02:30111Hladina ustálená
 HýľovIda20.5.2024 01:1517Hladina ustálená
 BukovecIda20.5.2024 02:3026Hladina ustálená
PJaníkIda20.5.2024 02:3046Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva20.5.2024 02:3078Hladina ustálená
 HosťovceTurňa20.5.2024 02:3015Hladina ustálená
PHosťovceBodva20.5.2024 02:30125Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka20.5.2024 02:30114Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec20.5.2024 02:3029Hladina ustálená
 JabloňVýrava20.5.2024 02:3016Hladina ustálená
 KoškovceLaborec20.5.2024 02:3049Hladina ustálená
 PapínUdava20.5.2024 02:3074Hladina ustálená
 UdavskéUdava19.5.2024 21:0062Hladina ustálená
 StarinaStružnica20.5.2024 02:3020Hladina ustálená
 Starina (nad VN)Cirocha19.5.2024 01:306Hladina ustálená
 StarinaCirocha20.5.2024 02:3030Hladina ustálená
 SninaCirocha20.5.2024 02:3068Hladina ustálená
 SninaPčolinka20.5.2024 02:3087Hladina ustálená
 Kamenica nad CirochouKamenica20.5.2024 02:3050Hladina ustálená
 HumennéLaborec20.5.2024 02:3097Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže20.5.2024 02:30128Hladina ustálená
 JovsaJovsansky potok20.5.2024 02:309Hladina ustálená
 Michalovce - MeďovLaborec20.5.2024 02:30139Hladina ustálená
 UličUlička20.5.2024 02:3041Hladina ustálená
 LekárovceUh20.5.2024 02:3014Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna – náhon20.5.2024 02:153Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna20.5.2024 02:30108Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok20.5.2024 02:3042Hladina ustálená
 IžkovceLaborec20.5.2024 02:3090Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica20.5.2024 02:30272Hladina ustálená
 GerlachovTopľa20.5.2024 02:3074Hladina ustálená
PBardejovTopľa20.5.2024 02:30139Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda20.5.2024 02:3091Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec20.5.2024 02:30100Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka20.5.2024 02:3054Hladina ustálená
 MarhaňTopľa20.5.2024 02:30129Hladina ustálená
PHanušovceTopľa20.5.2024 02:3022Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka20.5.2024 02:3082Hladina ustálená
PStropkovOndava20.5.2024 02:3052Hladina ustálená
 MiňovceOndava20.5.2024 02:3074Hladina ustálená
 JasenovceOľka20.5.2024 02:3071Hladina ustálená
 Tovarnianska PoliankaOndávka20.5.2024 02:3014Hladina ustálená
 HencovceOndava20.5.2024 02:30171Hladina ustálená
PHorovceOndava20.5.2024 02:3021Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec20.5.2024 02:3029Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog20.5.2024 02:30293Hladina ustálená
PMichaľanyRoňava20.5.2024 02:3018Hladina ustálená

Počet staníc: 101

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
- Stanica nie je aktívna
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálená (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )