Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica30.5.2024 05:4512Hladina ustálená
 KopčanyMorava30.5.2024 05:4563Hladina ustálená
 BrodskéMorava30.5.2024 05:4550Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok30.5.2024 05:4511Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok30.5.2024 05:458Hladina ustálená
PMyjavaMyjava30.5.2024 05:4556Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok30.5.2024 05:457Hladina ustálená
PJablonicaMyjava30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 VrbovceTeplica30.5.2024 05:4568Hladina ustálená
PSobotišteTeplica30.5.2024 05:4565Hladina ustálená
 PodbrančMyjava30.5.2024 05:4588Hladina ustálená
 KunovTeplica30.5.2024 05:4528Hladina ustálená
 SenicaTeplica30.5.2024 05:4520Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava30.5.2024 05:4594Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava30.5.2024 05:45153Hladina ustálená
 SološnicaRudava30.5.2024 05:4571Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok30.5.2024 05:457Hladina ustálená
 RohožníkRudavka30.5.2024 05:4560Hladina ustálená
 StudienkaRudava30.5.2024 05:0081Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava30.5.2024 05:4561Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava - náhon30.5.2024 05:4568Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava30.5.2024 05:45115Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava30.5.2024 05:45170Hladina ustálená
 KuchyňaMalina30.5.2024 05:4514Hladina ustálená
 JakubovMalina30.5.2024 05:4558Hladina ustálená
 LábMočiarka30.5.2024 05:4568Hladina ustálená
 LábOliva30.5.2024 05:4553Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok30.5.2024 05:45104Hladina ustálená
 BorinkaStupavka30.5.2024 05:4514Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava30.5.2024 05:45217Hladina ustálená
PDevínDunaj30.5.2024 05:45333Hladina ustálená
 Devín - lomDunaj30.5.2024 05:45353Hladina ustálená
 SpariskáVydrica30.5.2024 05:4521Hladina ustálená
 Červený mostVydrica30.5.2024 05:4593Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj30.5.2024 05:4587Hladina ustálená
PBratislavaDunaj30.5.2024 05:45411Hladina ustálená
 RusovceDunaj30.5.2024 05:45698Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj30.5.2024 05:45194Hladina ustálená
 SapDunaj30.5.2024 05:45334Hladina ustálená
PMedveďovDunaj30.5.2024 05:45356Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj30.5.2024 05:45339Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj30.5.2024 05:45206Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj30.5.2024 05:45312Hladina ustálená
 DobrohošťDobrohošťský kanál30.5.2024 05:45124Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj30.5.2024 05:45117Hladina ustálená
 PezinokBlatina30.5.2024 05:4577Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál30.5.2024 05:45110Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok30.5.2024 05:4525Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj30.5.2024 05:45157Hladina ustálená
 JahodnáMalý Dunaj30.5.2024 05:4558Hladina ustálená
 BernolákovoČierna voda30.5.2024 05:4525Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok30.5.2024 05:4517Hladina ustálená
 BukováTrnávka30.5.2024 05:45114Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná30.5.2024 04:4516Hladina ustálená
 PílaGidra30.5.2024 05:3017Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh30.5.2024 05:4538Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj30.5.2024 05:45148Hladina ustálená
 HlohovecVáh30.5.2024 05:45103Hladina klesá
PŠaľaVáh30.5.2024 05:45170Hladina stúpa
 KľačnoNitra30.5.2024 05:4517Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra30.5.2024 05:4536Hladina ustálená
 TužinaTužina30.5.2024 05:4530Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica30.5.2024 05:158Hladina ustálená
PNedožeryNitra30.5.2024 05:4569Hladina ustálená
 PrievidzaNitra30.5.2024 05:4521Hladina ustálená
 HandlováHandlovka30.5.2024 05:4566Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka30.5.2024 05:4538Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok30.5.2024 05:4524Hladina ustálená
PChalmováNitra30.5.2024 05:4582Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok30.5.2024 05:4533Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica30.5.2024 05:4569Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica30.5.2024 05:4546Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica30.5.2024 05:45107Hladina ustálená
 ChynoranyNitra30.5.2024 05:4590Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava30.5.2024 05:4527Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava30.5.2024 05:4589Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša30.5.2024 05:4591Hladina ustálená
PNadliceBebrava30.5.2024 05:4546Hladina ustálená
 NemečkyChocina30.5.2024 05:4589Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra30.5.2024 05:4556Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka30.5.2024 05:4544Hladina ustálená
 ZbehyAndač30.5.2024 05:4567Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra30.5.2024 05:45207Hladina stúpa
 KolárovoVáh30.5.2024 05:45242Hladina klesá
 ObyceŽitava30.5.2024 05:4517Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok30.5.2024 05:4571Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj30.5.2024 05:45351Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava30.5.2024 05:45106Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj30.5.2024 05:45349Hladina ustálená
 VlkasŽitava30.5.2024 05:4538Hladina ustálená
PKomárnoDunaj30.5.2024 05:45332Hladina ustálená
 IžaDunaj30.5.2024 05:45280Hladina ustálená
 Dolný OhájStaré rameno Žitavy30.5.2024 05:4580Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj30.5.2024 05:45261Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj30.5.2024 05:45247Hladina ustálená

Počet staníc: 96

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica30.5.2024 05:4553Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh30.5.2024 05:4520Hladina ustálená
 SvarínČierny Váh30.5.2024 04:30120Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh30.5.2024 05:45119Hladina ustálená
 MalužináBoca30.5.2024 05:4543Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca30.5.2024 05:4534Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica30.5.2024 05:4529Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh30.5.2024 05:4580Hladina ustálená
PPodbanskéBelá30.5.2024 05:4550Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok30.5.2024 05:4555Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok30.5.2024 05:4513Hladina ustálená
PLiptovský HrádokBelá30.5.2024 05:45132Hladina ustálená
 PodtureňJamníček30.5.2024 05:4584Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica30.5.2024 05:4547Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka30.5.2024 05:4579Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka30.5.2024 05:4516Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh30.5.2024 05:45126Hladina ustálená
PDemänováDemänovka30.5.2024 05:4516Hladina ustálená
PLiptovská OndrašováJalovský potok30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok30.5.2024 05:4514Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka30.5.2024 05:4592Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka30.5.2024 05:4524Hladina ustálená
PHoráreň HluchéPalúdžanka29.5.2024 11:3064Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka30.5.2024 05:4550Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
 VlachyKľačianka30.5.2024 05:457Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka30.5.2024 05:4530Hladina ustálená
 BešeňováVáh30.5.2024 05:4587Hladina ustálená
PPodsucháRevúca30.5.2024 05:4554Hladina ustálená
 HubováVáh30.5.2024 05:4593Hladina ustálená
PĽubochňaĽubochnianka30.5.2024 05:4545Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava30.5.2024 05:4528Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava30.5.2024 05:4525Hladina ustálená
POravská JasenicaVeselianka30.5.2024 05:4529Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka30.5.2024 05:4530Hladina ustálená
PZubrohlavaPolhoranka30.5.2024 05:4598Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik30.5.2024 05:45142Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava30.5.2024 05:4599Hladina ustálená
PTrstenáJelešňa30.5.2024 05:45112Hladina stúpa
 TvrdošínOrava30.5.2024 05:45104Hladina stúpa
PTrstenáOravica30.5.2024 05:45117Hladina klesá
POravský Biely PotokStudený potok30.5.2024 05:4547Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok30.5.2024 05:45105Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
PPárnicaZázrivka30.5.2024 05:4551Hladina ustálená
 DierováOrava30.5.2024 05:45122Hladina ustálená
 TuranyČiernik30.5.2024 05:4517Hladina ustálená
 TurčekTuriec30.5.2024 05:4537Hladina ustálená
 IvančináTuriec30.5.2024 05:4531Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica30.5.2024 05:4533Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 HájSomolický potok30.5.2024 05:4513Hladina ustálená
 MošovceČierna voda30.5.2024 05:458Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca30.5.2024 05:4532Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok30.5.2024 05:4567Hladina ustálená
 BlatnicaBlatnický potok30.5.2024 05:4520Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok30.5.2024 05:4518Hladina ustálená
PMartinTuriec30.5.2024 05:45102Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok30.5.2024 05:4511Hladina ustálená
 StrečnoVáh30.5.2024 05:4598Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok30.5.2024 05:4551Hladina ustálená
PStrážaVarínka30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka30.5.2024 05:456Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca30.5.2024 05:456Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka30.5.2024 05:4516Hladina ustálená
PČadcaKysuca30.5.2024 05:459Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica30.5.2024 05:1523Hladina ustálená
 Nová BystricaBystrica30.5.2024 05:4538Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica30.5.2024 05:4514Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca30.5.2024 05:45141Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka30.5.2024 05:4526Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka30.5.2024 05:4533Hladina ustálená
 RajecČierňanka30.5.2024 05:4540Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok30.5.2024 05:4525Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka30.5.2024 05:4531Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka30.5.2024 05:4511Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok30.5.2024 05:4516Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka30.5.2024 05:45116Hladina ustálená
PBytčaPetrovička30.5.2024 05:4526Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka30.5.2024 05:4523Hladina ustálená
PPrečínDomanižanka30.5.2024 05:45107Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka30.5.2024 05:4525Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník30.5.2024 05:4513Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec30.5.2024 05:457Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda30.5.2024 05:4520Hladina ustálená
 TrstiePružinka30.5.2024 05:4535Hladina ustálená
PVisolajePružinka30.5.2024 05:4542Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok30.5.2024 05:4549Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára30.5.2024 05:45131Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička30.5.2024 05:4519Hladina ustálená
PČachticeJablonka30.5.2024 05:4521Hladina ustálená
PHrádokHrádocký potok30.5.2024 05:459Hladina ustálená

Počet staníc: 94

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 TelgártHron30.5.2024 05:4518Hladina ustálená
 ZlatnoHron30.5.2024 05:4537Hladina ustálená
 ZlatnoHavraník30.5.2024 05:4532Hladina ustálená
PPolomkaHron30.5.2024 05:4542Hladina ustálená
PBreznoHron30.5.2024 05:4520Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron30.5.2024 05:4510Hladina ustálená
 Čierny BalogBrôtovo30.5.2024 04:4524Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo30.5.2024 05:4539Hladina ustálená
 HrončekKamenistý potok30.5.2024 04:1549Hladina ustálená
PHronecČierny Hron30.5.2024 05:4560Hladina ustálená
 OsrblieOsrblianka30.5.2024 05:459Hladina ustálená
 Bystrá-TáleBystrianka30.5.2024 05:4557Hladina ustálená
 BystráBystrianka30.5.2024 05:4547Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička30.5.2024 05:4530Hladina ustálená
 Dolná LehotaVajskovský potok30.5.2024 00:4567Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok30.5.2024 05:4529Hladina ustálená
 DubováHron30.5.2024 05:4586Hladina ustálená
 ĽubietováHutná30.5.2024 05:4519Hladina ustálená
 Dolný HarmanecHarmanec30.5.2024 05:4514Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica30.5.2024 05:4534Hladina ustálená
 Staré HoryRamžiná30.5.2024 05:4517Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok30.5.2024 05:4544Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica30.5.2024 05:4560Hladina ustálená
PBanská BystricaHron30.5.2024 05:45110Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 ZvolenHron30.5.2024 05:4559Hladina ustálená
 Hriňová Hukava30.5.2024 04:3036Hladina ustálená
 Hriňová (pod VN)Slatina30.5.2024 05:4535Hladina ustálená
 PstrušaKocanský potok30.5.2024 05:4516Hladina ustálená
 MôťováSlatina30.5.2024 05:4553Hladina ustálená
 ZolnáZolná30.5.2024 05:3021Hladina ustálená
 ZvolenZolná30.5.2024 05:4533Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica30.5.2024 05:4530Hladina ustálená
 ZvolenSlatina29.5.2024 14:3038Hladina klesá
 Hronská BreznicaJasenica30.5.2024 05:4529Hladina ustálená
 Kremnické BanePrevod z Turca30.5.2024 05:4521Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok30.5.2024 05:4525Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron30.5.2024 05:45125Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok30.5.2024 05:451Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak30.5.2024 05:4514Hladina ustálená
PBrehyHron30.5.2024 05:4560Hladina klesá
 Hronské KľačanyPodlužianka30.5.2024 05:4546Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron30.5.2024 05:4588Hladina stúpa
 PečeniceJabloňovka30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica30.5.2024 05:4524Hladina ustálená
 HronovceLužianka30.5.2024 05:4574Hladina ustálená
 Veľké KozmálovcePerec30.5.2024 05:45148Hladina ustálená
 Starý TekovPerec30.5.2024 05:4545Hladina ustálená
 ZalabaPerec30.5.2024 05:4573Hladina ustálená
PKamenínHron30.5.2024 05:45112Hladina ustálená
 Málinec (nad VN)Ipeľ29.5.2024 19:0034Hladina ustálená
 Málinec Smolná II.30.5.2024 05:4513Hladina ustálená
 MálinecSmolná I.30.5.2024 05:4512Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ30.5.2024 05:4532Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ30.5.2024 05:4539Hladina ustálená
 PršaSuchá30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
PHolišaIpeľ30.5.2024 05:4530Hladina ustálená
 LučenecTuhársky potok30.5.2024 05:4518Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok30.5.2024 05:4513Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok30.5.2024 05:458Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok30.5.2024 05:4513Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok30.5.2024 05:4554Hladina ustálená
 KalondaIpeľ30.5.2024 05:4548Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník30.5.2024 05:4560Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 PôtorStará rieka30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš30.5.2024 05:4536Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ30.5.2024 05:45155Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok30.5.2024 05:4519Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica30.5.2024 05:4525Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica30.5.2024 05:45120Hladina ustálená
 PlášťovceLitava30.5.2024 05:4519Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica30.5.2024 05:4523Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica30.5.2024 05:4543Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ30.5.2024 05:45134Hladina ustálená
 SazdiceBúr30.5.2024 05:4565Hladina ustálená
PSalkaIpeľ30.5.2024 05:45119Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná30.5.2024 02:4519Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok30.5.2024 05:4579Hladina ustálená
 VlachovoSlaná30.5.2024 05:4534Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná30.5.2024 05:4536Hladina klesá
 Gemerská PolomaSúľovský potok30.5.2024 05:4517Hladina ustálená
 RožňavaSlaná30.5.2024 05:4543Hladina klesá
 ŠtítnikŠtítnik30.5.2024 05:4545Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik30.5.2024 05:4542Hladina ustálená
PBretkaSlaná30.5.2024 05:4556Hladina ustálená
 MuráňHrdzavý potok30.5.2024 05:4514Hladina ustálená
 RevúcaZdychava30.5.2024 05:4521Hladina ustálená
 BretkaMuráň30.5.2024 05:4563Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec30.5.2024 05:4538Hladina ustálená
 BehynceTuriec30.5.2024 05:4549Hladina ustálená
PLenartovceSlaná30.5.2024 05:4558Hladina ustálená
 TisovecRimava30.5.2024 05:4520Hladina ustálená
 Klenovec - RáztočnéKlenovská Rimava30.5.2024 05:0027Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava30.5.2024 05:4519Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava30.5.2024 05:4582Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica30.5.2024 05:4516Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica30.5.2024 05:4540Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava30.5.2024 05:4562Hladina ustálená
 JesenskéGortva30.5.2024 05:45101Hladina ustálená
 Drienčany (nad VN)Blh30.5.2024 05:4551Hladina ustálená
 Teplý Vrch (pod VN)Blh30.5.2024 05:4549Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh30.5.2024 05:4552Hladina ustálená
PVlkyňaRimava30.5.2024 05:4549Hladina ustálená

Počet staníc: 106

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Ždiar - Lysá PoľanaBiela voda30.5.2024 05:45184Hladina ustálená
 Ždiar - PodspádyJavorinka30.5.2024 05:45141Hladina ustálená
 SromowceDunajec30.5.2024 05:45214Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník30.5.2024 05:45111Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec30.5.2024 05:4536Hladina ustálená
 Štrbské PlesoPoprad30.5.2024 05:4551Hladina ustálená
 MengusovcePoprad30.5.2024 05:4542Hladina ustálená
 SvitPoprad30.5.2024 05:4591Hladina ustálená
 SvitMlynica30.5.2024 05:45103Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok30.5.2024 05:4569Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok30.5.2024 05:4582Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad30.5.2024 05:4519Hladina ustálená
 Poprad - MatejovceSlavkovský potok30.5.2024 05:4575Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok30.5.2024 05:4565Hladina ustálená
PKežmarokPoprad30.5.2024 05:45103Hladina ustálená
 KežmarokĽubica30.5.2024 05:4530Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad30.5.2024 05:4566Hladina ustálená
 HniezdneKamienka30.5.2024 05:4560Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad30.5.2024 05:4579Hladina ustálená
 HranovnicaHornád30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
 HrabušiceHornád30.5.2024 05:4569Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda30.5.2024 05:4523Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád30.5.2024 05:45148Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica30.5.2024 05:456Hladina ustálená
 Pod TepličkouTeplický Brusník30.5.2024 05:457Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok30.5.2024 05:4547Hladina ustálená
 MarkušovceRudňanský potok30.5.2024 05:4526Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád30.5.2024 05:45165Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko30.5.2024 05:4576Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok30.5.2024 05:4513Hladina ustálená
PMargecanyHornád30.5.2024 05:45382Hladina ustálená
PStratenáHnilec30.5.2024 05:4574Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec30.5.2024 05:45173Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník30.5.2024 05:4596Hladina ustálená
PJaklovceHnilec30.5.2024 05:45164Hladina ustálená
 Košická BeláBelá30.5.2024 05:4534Hladina ustálená
PObišovceSvinka30.5.2024 05:4563Hladina ustálená
 KysakHornád30.5.2024 05:45129Hladina ustálená
 KošiceHornád30.5.2024 05:4593Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa30.5.2024 05:457Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok30.5.2024 05:456Hladina ustálená
 Torysa Torysa30.5.2024 05:4528Hladina ustálená
 ĽutinaĽutinka30.5.2024 05:457Hladina ustálená
 SabinovTorysa30.5.2024 05:4553Hladina ustálená
 PrešovTorysa30.5.2024 05:45115Hladina ustálená
 DemjataSekčov30.5.2024 05:4526Hladina ustálená
PPrešovSekčov30.5.2024 05:4596Hladina ustálená
 KokošovceDelňa30.5.2024 05:4531Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa30.5.2024 05:4534Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok30.5.2024 05:4524Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava30.5.2024 05:4516Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád30.5.2024 05:4585Hladina klesá
 SeňaSokoliansky potok30.5.2024 05:4534Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva30.5.2024 05:4529Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva30.5.2024 05:45112Hladina ustálená
 HýľovIda30.5.2024 04:3018Hladina ustálená
 BukovecIda30.5.2024 05:4526Hladina ustálená
PJaníkIda30.5.2024 05:4550Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva30.5.2024 05:4580Hladina ustálená
 HosťovceTurňa30.5.2024 05:4516Hladina ustálená
PHosťovceBodva30.5.2024 05:45126Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka30.5.2024 05:45112Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec30.5.2024 05:4525Hladina ustálená
 JabloňVýrava30.5.2024 05:4515Hladina ustálená
 KoškovceLaborec30.5.2024 05:4549Hladina ustálená
 PapínUdava30.5.2024 05:4574Hladina ustálená
 UdavskéUdava30.5.2024 05:4556Hladina ustálená
 StarinaStružnica30.5.2024 05:4519Hladina ustálená
 StarinaCirocha30.5.2024 05:4530Hladina ustálená
 SninaCirocha30.5.2024 05:4564Hladina ustálená
 SninaPčolinka30.5.2024 05:4587Hladina ustálená
 Kamenica nad CirochouKamenica30.5.2024 05:4548Hladina ustálená
 HumennéLaborec30.5.2024 05:4596Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže30.5.2024 05:45125Hladina ustálená
 JovsaJovsansky potok30.5.2024 05:458Hladina ustálená
 Michalovce - MeďovLaborec30.5.2024 05:45127Hladina ustálená
 UličUlička30.5.2024 05:4540Hladina ustálená
 LekárovceUh30.5.2024 05:457Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna – náhon30.5.2024 05:453Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna30.5.2024 05:30107Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok30.5.2024 05:3038Hladina ustálená
 IžkovceLaborec30.5.2024 05:4562Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica30.5.2024 05:45253Hladina ustálená
 GerlachovTopľa30.5.2024 05:4579Hladina ustálená
PBardejovTopľa30.5.2024 05:45138Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda30.5.2024 05:4588Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec30.5.2024 05:4599Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka30.5.2024 05:4549Hladina ustálená
 MarhaňTopľa30.5.2024 05:45136Hladina stúpa
PHanušovceTopľa30.5.2024 05:4521Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka30.5.2024 05:4585Hladina ustálená
PStropkovOndava30.5.2024 05:4544Hladina ustálená
 MiňovceOndava30.5.2024 05:4568Hladina ustálená
 JasenovceOľka30.5.2024 05:4566Hladina ustálená
 Tovarnianska PoliankaOndávka30.5.2024 05:4513Hladina ustálená
 HencovceOndava30.5.2024 05:45172Hladina ustálená
PHorovceOndava30.5.2024 05:4522Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec30.5.2024 05:4526Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog30.5.2024 05:45282Hladina ustálená
PMichaľanyRoňava30.5.2024 05:4515Hladina ustálená

Počet staníc: 100

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
- Stanica nie je aktívna
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálená (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )