Aktuálna situácia na vodných tokoch

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica25.6.2022 07:006Hladina ustálená
 KopčanyMorava25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 BrodskéMorava25.6.2022 07:0017Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok25.6.2022 07:002Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok25.6.2022 07:001Hladina ustálená
PMyjavaMyjava25.6.2022 07:0053Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok25.6.2022 07:002Hladina ustálená
PJablonicaMyjava25.6.2022 07:004Hladina ustálená
 VrbovceTeplica25.6.2022 07:0059Hladina ustálená
PSobotišteTeplica25.6.2022 07:0061Hladina ustálená
 PodbrančMyjava25.6.2022 07:0075Hladina ustálená
 KunovTeplica25.6.2022 07:0019Hladina ustálená
 SenicaTeplica25.6.2022 07:0016Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava25.6.2022 07:0093Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava25.6.2022 07:0094Hladina ustálená
 SološnicaRudava25.6.2022 07:0064Hladina ustálená
 StudienkaRudava25.6.2022 05:4549Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava25.6.2022 07:0040Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava25.6.2022 07:0039Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava25.6.2022 07:00102Hladina ustálená
 KuchyňaMalina25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 JakubovMalina25.6.2022 07:0054Hladina ustálená
 LábMočiarka25.6.2022 07:0055Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok25.6.2022 07:00109Hladina stúpa
 BorinkaStupavka25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava25.6.2022 07:00133Hladina ustálená
PDevínDunaj25.6.2022 07:00207Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj25.6.2022 07:0094Hladina ustálená
PBratislavaDunaj25.6.2022 07:00321Hladina ustálená
 RusovceDunaj25.6.2022 07:00698Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj25.6.2022 07:00170Hladina ustálená
 SapDunaj25.6.2022 07:00151Hladina ustálená
PMedveďovDunaj25.6.2022 07:00178Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj25.6.2022 07:00318Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj25.6.2022 07:00210Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj25.6.2022 07:00308Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj25.6.2022 07:00112Hladina ustálená
 PezinokBlatina25.6.2022 07:0077Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál25.6.2022 07:00116Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj25.6.2022 07:00159Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
 BukováTrnávka25.6.2022 07:00106Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka25.6.2022 07:0014Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná25.6.2022 05:307Hladina ustálená
 PílaGidra25.6.2022 07:0015Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh25.6.2022 07:0034Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj25.6.2022 07:00124Hladina ustálená
 HlohovecVáh25.6.2022 07:0099Hladina klesá
 ŠaľaVáh25.6.2022 07:00128Hladina ustálená
 KľačnoNitra25.6.2022 04:4512Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra25.6.2022 07:0023Hladina ustálená
 TužinaTužina25.6.2022 07:0029Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica25.6.2022 07:005Hladina ustálená
PNedožeryNitra20.6.2022 00:4551Hladina ustálená
 PrievidzaNitra25.6.2022 07:0025Hladina ustálená
 HandlováHandlovka25.6.2022 07:0051Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka25.6.2022 07:0034Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok25.6.2022 07:0018Hladina ustálená
PChalmováNitra25.6.2022 07:0069Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok25.6.2022 07:0027Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica25.6.2022 07:0068Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica25.6.2022 07:0036Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica25.6.2022 07:00102Hladina ustálená
 ChynoranyNitra25.6.2022 07:0044Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava25.6.2022 07:0023Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava25.6.2022 07:0092Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša25.6.2022 07:0088Hladina ustálená
PNadliceBebrava25.6.2022 07:0031Hladina ustálená
 NemečkyChocina25.6.2022 07:0082Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra25.6.2022 07:0040Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka25.6.2022 07:0063Hladina ustálená
 ZbehyAndač25.6.2022 07:0065Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra25.6.2022 07:00173Hladina ustálená
 KolárovoVáh25.6.2022 07:00124Hladina klesá
 ObyceŽitava25.6.2022 07:0017Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok25.6.2022 07:0063Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj25.6.2022 05:15198Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava25.6.2022 07:0081Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj25.6.2022 07:00190Hladina ustálená
PKomárnoDunaj25.6.2022 07:00187Hladina ustálená
 IžaDunaj25.6.2022 07:00141Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj25.6.2022 07:00141Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj25.6.2022 07:00121Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh25.6.2022 07:0014Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica25.6.2022 07:0047Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh25.6.2022 07:0011Hladina ustálená
 SvarínČierny Váh25.6.2022 06:00100Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh25.6.2022 07:00111Hladina ustálená
 MalužináBoca25.6.2022 07:0035Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca25.6.2022 07:0037Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica25.6.2022 07:0018Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh25.6.2022 07:0061Hladina ustálená
PPodbanskéBelá25.6.2022 07:0037Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok25.6.2022 06:4543Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok25.6.2022 07:004Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá25.6.2022 07:00112Hladina ustálená
 PodtureňJamníček25.6.2022 07:0086Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica25.6.2022 07:0041Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka25.6.2022 07:0033Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh25.6.2022 07:00108Hladina ustálená
 DemänováDemänovka25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovský potok25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok25.6.2022 07:0013Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka25.6.2022 07:0088Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka25.6.2022 07:0023Hladina ustálená
 Horáreň HluchéPalúdžanka25.6.2022 06:1559Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka25.6.2022 07:0039Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
 VlachyKľačianka25.6.2022 07:004Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka25.6.2022 07:0024Hladina ustálená
 BešeňováVáh25.6.2022 07:0048Hladina ustálená
PPodsucháRevúca25.6.2022 07:0040Hladina ustálená
 HubováVáh25.6.2022 07:0063Hladina klesá
 ĽubochňaĽubochnianka25.6.2022 07:0037Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava25.6.2022 07:007Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava25.6.2022 07:0022Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka25.6.2022 07:003Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka25.6.2022 07:0024Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka25.6.2022 07:0093Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik25.6.2022 06:45134Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava25.6.2022 07:0097Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa25.6.2022 07:0095Hladina ustálená
 TvrdošínOrava25.6.2022 07:00105Hladina ustálená
 TrstenáOravica25.6.2022 07:0095Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok25.6.2022 07:0042Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok25.6.2022 07:00100Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava25.6.2022 07:0033Hladina stúpa
 PárnicaZázrivka25.6.2022 07:0049Hladina ustálená
 DierováOrava25.6.2022 07:00116Hladina ustálená
 TuranyČiernik25.6.2022 07:0015Hladina ustálená
 TurčekTuriec25.6.2022 07:0033Hladina ustálená
 IvančináTuriec25.6.2022 07:0022Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica25.6.2022 05:4528Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica25.6.2022 07:0015Hladina ustálená
 HájSomolický potok25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
 MošovceČierna voda25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca25.6.2022 07:0024Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok25.6.2022 06:1571Hladina ustálená
 BlatnicaBlatnický potok25.6.2022 07:0015Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok25.6.2022 06:1512Hladina ustálená
PMartinTuriec25.6.2022 07:0086Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok25.6.2022 07:0010Hladina ustálená
 StrečnoVáh25.6.2022 07:0061Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok25.6.2022 07:0050Hladina ustálená
PStrážaVarínka25.6.2022 07:0011Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka25.6.2022 07:008Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca25.6.2022 07:004Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka25.6.2022 07:0010Hladina ustálená
PČadcaKysuca25.6.2022 07:007Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica25.6.2022 06:1522Hladina ustálená
 Nová BystricaBystrica25.6.2022 07:0048Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica25.6.2022 07:009Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca25.6.2022 07:00137Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka25.6.2022 07:0020Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka25.6.2022 07:0019Hladina ustálená
 RajecČierňanka25.6.2022 07:0036Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok25.6.2022 07:0016Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka25.6.2022 07:0017Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka25.6.2022 07:0010Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok25.6.2022 07:0021Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka25.6.2022 07:00102Hladina ustálená
 BytčaPetrovička25.6.2022 07:0025Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka25.6.2022 07:0020Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka25.6.2022 07:00108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka25.6.2022 07:0017Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník25.6.2022 07:0011Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec25.6.2022 07:005Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda25.6.2022 07:004Hladina ustálená
 TrstiePružinka25.6.2022 07:0034Hladina ustálená
PVisolajePružinka25.6.2022 07:0033Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok25.6.2022 07:0033Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára25.6.2022 07:00108Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička25.6.2022 07:0016Hladina ustálená
 ČachticeJablonka25.6.2022 07:008Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok25.6.2022 07:008Hladina ustálená

Počet staníc: 94

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron25.6.2022 07:0033Hladina ustálená
PPolomkaHron25.6.2022 07:0032Hladina ustálená
PBreznoHron25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling25.6.2022 07:007Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron25.6.2022 07:002Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo25.6.2022 07:0024Hladina ustálená
PHronecČierny Hron25.6.2022 07:0046Hladina ustálená
 BystráBystrianka25.6.2022 07:0037Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička25.6.2022 07:0021Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok25.6.2022 07:0042Hladina ustálená
 DubováHron25.6.2022 07:0070Hladina ustálená
 ĽubietováHutná25.6.2022 07:0015Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica25.6.2022 07:0026Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok25.6.2022 07:0030Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica25.6.2022 07:0048Hladina ustálená
PBanská BystricaHron25.6.2022 07:0085Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok25.6.2022 07:0017Hladina ustálená
 ZvolenHron25.6.2022 07:0034Hladina ustálená
 MôťováSlatina25.6.2022 07:0042Hladina ustálená
 ZolnáZolná25.6.2022 07:0013Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica25.6.2022 07:0021Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica25.6.2022 07:0027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina25.6.2022 07:0033Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica25.6.2022 07:008Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron25.6.2022 07:00106Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak25.6.2022 07:007Hladina ustálená
PBrehyHron25.6.2022 07:0019Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka25.6.2022 07:0017Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron25.6.2022 07:0063Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka25.6.2022 07:008Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica25.6.2022 07:0037Hladina ustálená
 HronovceLužianka25.6.2022 07:0035Hladina ustálená
PKamenínHron25.6.2022 07:0080Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ25.6.2022 07:0022Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ25.6.2022 07:0026Hladina ustálená
 PršaSuchá25.6.2022 07:002Hladina ustálená
PHolišaIpeľ25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok25.6.2022 07:000Hladina ustálená
 Mýtna (pod VN)Krivánsky potok25.6.2022 07:0018Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok25.6.2022 07:000Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok25.6.2022 07:0010Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok25.6.2022 07:0030Hladina ustálená
PKalondaIpeľ25.6.2022 07:0026Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník25.6.2022 07:0055Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
 PôtorStará rieka25.6.2022 07:002Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ25.6.2022 07:00103Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok25.6.2022 07:000Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica25.6.2022 07:0019Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica25.6.2022 07:00116Hladina ustálená
 PlášťovceLitava25.6.2022 07:0010Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica25.6.2022 07:0034Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ25.6.2022 07:00111Hladina ustálená
 SazdiceBúr25.6.2022 07:0068Hladina ustálená
PSalkaIpeľ25.6.2022 07:0073Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná25.6.2022 07:0015Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok25.6.2022 07:0076Hladina ustálená
 VlachovoSlaná25.6.2022 07:0027Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná25.6.2022 07:0026Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok25.6.2022 07:007Hladina ustálená
 RožňavaSlaná25.6.2022 07:0027Hladina klesá
 ŠtítnikŠtítnik25.6.2022 07:0036Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik25.6.2022 07:0026Hladina ustálená
PBretkaSlaná25.6.2022 07:0035Hladina ustálená
 RevúcaZdychava25.6.2022 07:0016Hladina ustálená
 BretkaMuráň25.6.2022 07:0050Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec25.6.2022 07:0024Hladina ustálená
 BehynceTuriec25.6.2022 07:0022Hladina ustálená
PLenartovceSlaná25.6.2022 07:0029Hladina ustálená
 TisovecRimava25.6.2022 07:0014Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava25.6.2022 07:0012Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava25.6.2022 07:0070Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica25.6.2022 07:0026Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava25.6.2022 07:0045Hladina ustálená
 JesenskéGortva25.6.2022 07:0032Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh25.6.2022 07:0054Hladina ustálená
 VlkyňaRimava25.6.2022 07:0033Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník25.6.2022 07:00106Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec25.6.2022 07:0032Hladina ustálená
 MengusovcePoprad25.6.2022 07:0026Hladina ustálená
 SvitPoprad25.6.2022 07:0080Hladina ustálená
 SvitMlynica25.6.2022 07:0098Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok25.6.2022 07:0067Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok25.6.2022 07:0079Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok25.6.2022 07:0064Hladina ustálená
PKežmarokPoprad25.6.2022 07:0093Hladina ustálená
 KežmarokĽubica25.6.2022 07:0027Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad25.6.2022 07:0043Hladina ustálená
 HniezdneKamienka25.6.2022 07:0058Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad25.6.2022 07:0073Hladina ustálená
 HranovnicaHornád25.6.2022 07:004Hladina ustálená
 HrabušiceHornád25.6.2022 07:0059Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda25.6.2022 06:4515Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád25.6.2022 07:00125Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica25.6.2022 07:005Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok25.6.2022 07:0042Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád25.6.2022 07:00148Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko25.6.2022 07:0046Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok25.6.2022 07:001Hladina ustálená
PMargecanyHornád25.6.2022 07:00364Hladina ustálená
PStratenáHnilec25.6.2022 07:0069Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec25.6.2022 07:00159Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník25.6.2022 07:0088Hladina ustálená
PJaklovceHnilec25.6.2022 07:00153Hladina ustálená
 ObišovceSvinka25.6.2022 07:0057Hladina ustálená
 KysakHornád25.6.2022 07:00121Hladina ustálená
 KošiceHornád25.6.2022 07:0082Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa25.6.2022 07:009Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok25.6.2022 07:00-2Hladina ustálená
 Torysa Torysa25.6.2022 07:0016Hladina ustálená
PSabinovTorysa25.6.2022 07:0078Hladina ustálená
PPrešovTorysa25.6.2022 07:0071Hladina ustálená
 DemjataSekčov25.6.2022 07:0019Hladina ustálená
 PrešovSekčov25.6.2022 07:0086Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa25.6.2022 07:0013Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok25.6.2022 07:0018Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava25.6.2022 07:004Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád25.6.2022 07:0062Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva25.6.2022 07:004Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva25.6.2022 07:0081Hladina ustálená
PJaníkIda25.6.2022 07:0029Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva25.6.2022 07:0062Hladina ustálená
 HosťovceTurňa25.6.2022 07:002Hladina ustálená
PHosťovceBodva25.6.2022 07:00101Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka25.6.2022 07:00109Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec25.6.2022 07:0020Hladina ustálená
 JabloňVýrava25.6.2022 07:007Hladina ustálená
 KoškovceLaborec25.6.2022 07:0034Hladina ustálená
 PapínUdava25.6.2022 07:0071Hladina ustálená
 UdavskéUdava25.6.2022 07:0065Hladina ustálená
 SninaCirocha25.6.2022 07:0060Hladina ustálená
 SninaPčolinka25.6.2022 07:0081Hladina ustálená
PHumennéLaborec25.6.2022 07:0087Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec25.6.2022 07:0073Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže25.6.2022 07:0074Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec25.6.2022 07:00119Hladina ustálená
 UličUlička24.6.2022 12:3039Hladina ustálená
PLekárovceUh25.6.2022 07:0016Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna25.6.2022 06:15105Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok25.6.2022 07:0038Hladina ustálená
 IžkovceLaborec25.6.2022 07:0036Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica25.6.2022 06:45220Hladina ustálená
PBardejovTopľa25.6.2022 07:00134Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda25.6.2022 07:0059Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec25.6.2022 07:0095Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka25.6.2022 07:0038Hladina ustálená
 MarhaňTopľa25.6.2022 07:00112Hladina ustálená
PHanušovceTopľa25.6.2022 07:009Hladina ustálená
PSvidníkOndava25.6.2022 07:0074Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka25.6.2022 07:0080Hladina ustálená
 StropkovOndava25.6.2022 07:0042Hladina ustálená
 MiňovceOndava25.6.2022 07:0057Hladina ustálená
 JasenovceOľka25.6.2022 07:0062Hladina ustálená
 HencovceOndava25.6.2022 07:00164Hladina ustálená
 HorovceOndava25.6.2022 07:0015Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec25.6.2022 07:004Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog25.6.2022 07:00260Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava25.6.2022 07:0012Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )