Aktuálna situácia na vodných tokoch

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica27.1.2022 09:307Hladina ustálená
 KopčanyMorava27.1.2022 09:3054Hladina ustálená
 BrodskéMorava27.1.2022 09:3047Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok27.1.2022 09:3011Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok27.1.2022 09:305Hladina ustálená
PMyjavaMyjava27.1.2022 09:3053Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok27.1.2022 09:306Hladina ustálená
PJablonicaMyjava27.1.2022 09:3015Hladina ustálená
 VrbovceTeplica27.1.2022 09:3069Hladina ustálená
PSobotišteTeplica27.1.2022 09:3064Hladina ustálená
 PodbrančMyjava27.1.2022 09:3082Hladina ustálená
 KunovTeplica27.1.2022 09:3020Hladina ustálená
 SenicaTeplica27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava27.1.2022 09:3089Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava27.1.2022 09:30136Hladina ustálená
 SološnicaRudava27.1.2022 09:3089Hladina ustálená
 StudienkaRudava27.1.2022 07:1574Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava27.1.2022 09:3056Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava27.1.2022 09:3088Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava27.1.2022 09:30152Hladina ustálená
 KuchyňaMalina27.1.2022 09:309Hladina ustálená
 JakubovMalina27.1.2022 09:3026Hladina ustálená
 LábMočiarka27.1.2022 09:3056Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok27.1.2022 09:30104Hladina ustálená
 BorinkaStupavka27.1.2022 09:309Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava27.1.2022 09:30174Hladina ustálená
PDevínDunaj27.1.2022 09:30192Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj27.1.2022 09:30103Hladina ustálená
PBratislavaDunaj27.1.2022 09:30314Hladina ustálená
 RusovceDunaj27.1.2022 09:30704Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj27.1.2022 09:30100Hladina ustálená
 SapDunaj27.1.2022 09:30137Hladina stúpa
PMedveďovDunaj27.1.2022 09:30158Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj27.1.2022 09:30285Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj27.1.2022 09:30203Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj27.1.2022 09:30223Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj27.1.2022 09:3091Hladina ustálená
 PezinokBlatina27.1.2022 09:3079Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál27.1.2022 09:30101Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj27.1.2022 09:30162Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 BukováTrnávka27.1.2022 09:30114Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná27.1.2022 08:1514Hladina ustálená
 PílaGidra27.1.2022 09:3015Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh27.1.2022 09:3024Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj27.1.2022 09:30137Hladina ustálená
 HlohovecVáh27.1.2022 09:30167Hladina stúpa
 ŠaľaVáh27.1.2022 09:30199Hladina stúpa
 KľačnoNitra27.1.2022 08:008Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra27.1.2022 09:3024Hladina ustálená
 TužinaTužina27.1.2022 09:3025Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica27.1.2022 08:459Hladina ustálená
PNedožeryNitra27.1.2022 09:3050Hladina ustálená
 PrievidzaNitra27.1.2022 09:3020Hladina ustálená
 HandlováHandlovka27.1.2022 09:3057Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka27.1.2022 09:3042Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok27.1.2022 09:3024Hladina ustálená
PChalmováNitra27.1.2022 09:3074Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok27.1.2022 09:3028Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica27.1.2022 09:3069Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica27.1.2022 09:3040Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica27.1.2022 09:30116Hladina ustálená
 ChynoranyNitra27.1.2022 09:3089Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava27.1.2022 09:3026Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava27.1.2022 09:3090Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša27.1.2022 09:3090Hladina ustálená
PNadliceBebrava27.1.2022 09:3033Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra27.1.2022 09:3053Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka27.1.2022 09:3045Hladina ustálená
 ZbehyAndač27.1.2022 09:3070Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra27.1.2022 09:30196Hladina ustálená
 KolárovoVáh27.1.2022 09:30163Hladina klesá
 ObyceŽitava27.1.2022 09:3013Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok27.1.2022 09:3065Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj27.1.2022 08:00177Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava27.1.2022 09:3089Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj27.1.2022 09:30170Hladina ustálená
PKomárnoDunaj27.1.2022 09:30177Hladina ustálená
 IžaDunaj27.1.2022 09:30135Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj27.1.2022 09:30133Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj27.1.2022 09:30114Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh27.1.2022 09:3023Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica27.1.2022 09:3049Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh27.1.2022 09:3010Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh27.1.2022 09:30107Hladina ustálená
 MalužináBoca27.1.2022 09:3041Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca27.1.2022 09:3043Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica27.1.2022 09:3023Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh27.1.2022 09:3061Hladina ustálená
PPodbanskéBelá27.1.2022 09:3033Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok27.1.2022 07:4536Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok27.1.2022 09:309Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá27.1.2022 09:30105Hladina ustálená
 PodtureňJamníček27.1.2022 09:3085Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica27.1.2022 09:3036Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh27.1.2022 09:30101Hladina ustálená
 DemänováDemänovka27.1.2022 09:307Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka27.1.2022 09:3014Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka27.1.2022 09:3092Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka27.1.2022 09:3038Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka27.1.2022 09:308Hladina ustálená
 VlachyKľačianka27.1.2022 09:3015Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka27.1.2022 09:3023Hladina ustálená
 BešeňováVáh27.1.2022 09:3081Hladina ustálená
PPodsucháRevúca27.1.2022 09:3042Hladina ustálená
 HubováVáh27.1.2022 09:3084Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka27.1.2022 09:3036Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava27.1.2022 09:3011Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava27.1.2022 09:3033Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka27.1.2022 09:306Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka27.1.2022 09:3029Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka27.1.2022 09:30112Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik27.1.2022 09:30140Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava27.1.2022 09:30105Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa27.1.2022 09:3099Hladina ustálená
 TvrdošínOrava27.1.2022 09:30142Hladina klesá
 TrstenáOravica27.1.2022 09:30114Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok27.1.2022 09:3039Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava27.1.2022 09:3068Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka27.1.2022 09:3048Hladina ustálená
 DierováOrava27.1.2022 09:30152Hladina ustálená
 TuranyČiernik27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 TurčekTuriec27.1.2022 09:3033Hladina ustálená
 IvančináTuriec27.1.2022 09:3026Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica27.1.2022 09:3015Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca27.1.2022 09:3026Hladina ustálená
PMartinTuriec27.1.2022 09:3094Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok27.1.2022 09:3011Hladina ustálená
 StrečnoVáh27.1.2022 09:30115Hladina stúpa
 BeláBeliansky potok27.1.2022 09:3047Hladina ustálená
PStrážaVarínka27.1.2022 09:3014Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka27.1.2022 09:3010Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca27.1.2022 09:3011Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka27.1.2022 09:3011Hladina ustálená
PČadcaKysuca27.1.2022 09:3013Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica27.1.2022 08:0024Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica26.1.2022 12:1513Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca27.1.2022 09:30142Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka27.1.2022 09:3028Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok27.1.2022 09:3020Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka27.1.2022 09:3029Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok27.1.2022 09:3024Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka27.1.2022 09:30113Hladina ustálená
 BytčaPetrovička27.1.2022 09:3026Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka27.1.2022 09:3023Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka27.1.2022 09:30110Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka27.1.2022 09:3025Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec27.1.2022 09:306Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda27.1.2022 09:3010Hladina ustálená
PVisolajePružinka27.1.2022 09:3038Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok27.1.2022 09:3044Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára27.1.2022 09:30120Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička27.1.2022 09:3018Hladina ustálená
 ČachticeJablonka27.1.2022 09:3018Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok27.1.2022 09:3010Hladina ustálená

Počet staníc: 75

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron27.1.2022 09:3033Hladina ustálená
PPolomkaHron27.1.2022 09:3033Hladina ustálená
PBreznoHron27.1.2022 09:3016Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling27.1.2022 09:309Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo27.1.2022 09:3035Hladina ustálená
PHronecČierny Hron27.1.2022 09:3055Hladina ustálená
 BystráBystrianka27.1.2022 09:3038Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička27.1.2022 09:3024Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok27.1.2022 09:3041Hladina ustálená
 DubováHron27.1.2022 09:3084Hladina stúpa
 ĽubietováHutná27.1.2022 09:3021Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica27.1.2022 09:3027Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok27.1.2022 09:3031Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica27.1.2022 09:3049Hladina ustálená
PBanská BystricaHron27.1.2022 09:3092Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok27.1.2022 09:3016Hladina ustálená
 ZvolenHron27.1.2022 09:3041Hladina ustálená
 MôťováSlatina27.1.2022 09:3061Hladina ustálená
 ZolnáZolná27.1.2022 09:3015Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica27.1.2022 09:3021Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica27.1.2022 09:3028Hladina ustálená
 ZvolenSlatina27.1.2022 09:3038Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica27.1.2022 09:3025Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok27.1.2022 09:3019Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron27.1.2022 09:30112Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok27.1.2022 09:305Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak27.1.2022 09:306Hladina ustálená
PBrehyHron27.1.2022 09:3031Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka27.1.2022 09:3046Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron27.1.2022 09:3069Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica27.1.2022 09:3024Hladina ustálená
 HronovceLužianka27.1.2022 09:3051Hladina ustálená
PKamenínHron27.1.2022 09:30101Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ27.1.2022 09:3022Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ27.1.2022 09:3028Hladina ustálená
 PršaSuchá27.1.2022 09:306Hladina ustálená
PHolišaIpeľ27.1.2022 09:3020Hladina ustálená
 Mýtna (pod VN)Krivánsky potok27.1.2022 09:3015Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok27.1.2022 09:3011Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok27.1.2022 09:3011Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok27.1.2022 09:3038Hladina ustálená
PKalondaIpeľ27.1.2022 09:3034Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník27.1.2022 09:3059Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 PôtorStará rieka27.1.2022 09:3019Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš27.1.2022 09:3016Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ27.1.2022 09:30122Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok27.1.2022 09:3011Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica27.1.2022 09:3024Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica27.1.2022 09:30120Hladina ustálená
 PlášťovceLitava27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica27.1.2022 09:3040Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ27.1.2022 09:30108Hladina ustálená
 SazdiceBúr27.1.2022 09:3063Hladina ustálená
PSalkaIpeľ27.1.2022 09:3089Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná27.1.2022 09:3018Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok27.1.2022 09:3078Hladina ustálená
 VlachovoSlaná27.1.2022 09:3027Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná27.1.2022 09:3073Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok27.1.2022 09:3010Hladina ustálená
 RožňavaSlaná27.1.2022 09:3021Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik27.1.2022 09:3039Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik27.1.2022 09:3039Hladina ustálená
PBretkaSlaná27.1.2022 09:3040Hladina ustálená
 BretkaMuráň27.1.2022 09:3085Hladina ustálená
 BehynceTuriec27.1.2022 09:3035Hladina ustálená
PLenartovceSlaná27.1.2022 09:3041Hladina ustálená
 TisovecRimava27.1.2022 09:3016Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava27.1.2022 09:3016Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava27.1.2022 09:3090Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica27.1.2022 09:3017Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica27.1.2022 09:3034Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava27.1.2022 09:3071Hladina ustálená
 JesenskéGortva27.1.2022 09:3051Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh27.1.2022 09:3041Hladina ustálená
 VlkyňaRimava27.1.2022 09:3042Hladina ustálená

Počet staníc: 78

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník27.1.2022 09:30118Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec27.1.2022 09:3040Hladina ustálená
 MengusovcePoprad27.1.2022 09:3016Hladina ustálená
 SvitPoprad27.1.2022 09:3072Hladina ustálená
 SvitMlynica27.1.2022 09:3099Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok27.1.2022 09:3064Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok27.1.2022 09:3077Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad27.1.2022 09:301Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok27.1.2022 09:3060Hladina ustálená
PKežmarokPoprad27.1.2022 09:3083Hladina ustálená
 KežmarokĽubica27.1.2022 09:3028Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad27.1.2022 09:3042Hladina ustálená
 HniezdneKamienka27.1.2022 09:3066Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad27.1.2022 09:3087Hladina ustálená
 HranovnicaHornád27.1.2022 09:3010Hladina ustálená
 HrabušiceHornád27.1.2022 09:3073Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda27.1.2022 09:3015Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád27.1.2022 09:30143Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica27.1.2022 09:306Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok27.1.2022 09:3042Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád27.1.2022 09:30164Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko27.1.2022 09:3061Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok27.1.2022 09:303Hladina ustálená
PMargecanyHornád27.1.2022 09:30410Hladina ustálená
PStratenáHnilec27.1.2022 09:3069Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec27.1.2022 09:30166Hladina ustálená
PJaklovceHnilec27.1.2022 09:30176Hladina ustálená
 ObišovceSvinka27.1.2022 09:3076Hladina ustálená
 KysakHornád27.1.2022 09:30119Hladina ustálená
 KošiceHornád27.1.2022 09:3085Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa27.1.2022 09:306Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok27.1.2022 09:300Hladina ustálená
 Torysa Torysa27.1.2022 09:3023Hladina ustálená
PSabinovTorysa27.1.2022 09:3090Hladina ustálená
PPrešovTorysa27.1.2022 09:3075Hladina ustálená
 DemjataSekčov27.1.2022 09:3023Hladina ustálená
 PrešovSekčov27.1.2022 09:3092Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa27.1.2022 09:3025Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok27.1.2022 09:3033Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava27.1.2022 09:3018Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád27.1.2022 09:3074Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva27.1.2022 09:3015Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva27.1.2022 09:3097Hladina ustálená
PJaníkIda27.1.2022 09:3041Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva27.1.2022 09:3072Hladina ustálená
PHosťovceBodva27.1.2022 09:30116Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka27.1.2022 09:30119Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec27.1.2022 09:3029Hladina ustálená
 JabloňVýrava27.1.2022 09:3022Hladina ustálená
 KoškovceLaborec27.1.2022 09:3052Hladina ustálená
 PapínUdava27.1.2022 09:3082Hladina ustálená
 UdavskéUdava27.1.2022 09:3071Hladina ustálená
 SninaCirocha27.1.2022 09:3067Hladina klesá
 SninaPčolinka27.1.2022 09:3090Hladina ustálená
PHumennéLaborec27.1.2022 09:3096Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec27.1.2022 09:30129Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže27.1.2022 09:3092Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec27.1.2022 09:30146Hladina ustálená
 UličUlička27.1.2022 09:3052Hladina ustálená
PLekárovceUh27.1.2022 09:3041Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna27.1.2022 09:30133Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok27.1.2022 09:3043Hladina ustálená
 IžkovceLaborec27.1.2022 09:30131Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica27.1.2022 09:30317Hladina ustálená
PBardejovTopľa27.1.2022 09:30139Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda27.1.2022 09:3065Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec27.1.2022 09:3096Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka27.1.2022 09:3044Hladina ustálená
 MarhaňTopľa27.1.2022 09:30146Hladina ustálená
PHanušovceTopľa27.1.2022 09:3021Hladina ustálená
PSvidníkOndava27.1.2022 09:3080Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka27.1.2022 09:3092Hladina ustálená
 StropkovOndava27.1.2022 09:3051Hladina ustálená
 MiňovceOndava27.1.2022 09:3089Hladina ustálená
 JasenovceOľka27.1.2022 09:3068Hladina ustálená
 HencovceOndava27.1.2022 09:30178Hladina ustálená
 HorovceOndava27.1.2022 09:3031Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec27.1.2022 09:3050Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog27.1.2022 09:30303Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava27.1.2022 09:3020Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )