Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica21.5.2024 14:4512Hladina ustálená
 KopčanyMorava21.5.2024 14:4580Hladina ustálená
 BrodskéMorava21.5.2024 14:4568Hladina stúpa
 Turá LúkaSvacenický jarok21.5.2024 14:4512Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok21.5.2024 14:4510Hladina ustálená
PMyjavaMyjava21.5.2024 14:4559Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok21.5.2024 14:459Hladina ustálená
PJablonicaMyjava21.5.2024 14:4527Hladina ustálená
 VrbovceTeplica21.5.2024 14:4572Hladina ustálená
PSobotišteTeplica21.5.2024 14:4569Hladina ustálená
 PodbrančMyjava21.5.2024 14:4588Hladina ustálená
 KunovTeplica21.5.2024 14:4528Hladina ustálená
 SenicaTeplica21.5.2024 14:4520Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava21.5.2024 14:4597Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava21.5.2024 14:45157Hladina stúpa
 SološnicaRudava21.5.2024 14:4576Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok21.5.2024 14:459Hladina ustálená
 RohožníkRudavka21.5.2024 14:4553Hladina ustálená
 StudienkaRudava21.5.2024 14:1572Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava21.5.2024 14:4553Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava - náhon21.5.2024 14:4566Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava21.5.2024 14:45104Hladina stúpa
 Vysoká pri MoraveMorava21.5.2024 14:45153Hladina ustálená
 KuchyňaMalina21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
 JakubovMalina21.5.2024 14:4581Hladina ustálená
 LábMočiarka21.5.2024 14:4572Hladina ustálená
 LábOliva21.5.2024 14:4556Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok21.5.2024 14:45123Hladina klesá
 BorinkaStupavka21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava21.5.2024 14:45186Hladina ustálená
PDevínDunaj21.5.2024 14:45287Hladina ustálená
 Devín - lomDunaj21.5.2024 14:45305Hladina ustálená
 SpariskáVydrica21.5.2024 14:0026Hladina ustálená
 Červený mostVydrica21.5.2024 14:4596Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj21.5.2024 14:4599Hladina ustálená
PBratislavaDunaj21.5.2024 14:45377Hladina ustálená
 RusovceDunaj21.5.2024 14:45707Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj21.5.2024 14:45178Hladina ustálená
 SapDunaj21.5.2024 14:45237Hladina ustálená
PMedveďovDunaj21.5.2024 14:45263Hladina klesá
 HamuliakovoDunaj21.5.2024 14:45351Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj21.5.2024 14:45210Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj21.5.2024 14:45295Hladina klesá
 DobrohošťDobrohošťský kanál21.5.2024 14:45124Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj21.5.2024 14:45119Hladina ustálená
 PezinokBlatina21.5.2024 14:4583Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál21.5.2024 14:45118Hladina stúpa
 VajnoryRačiansky potok21.5.2024 14:4531Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj21.5.2024 14:45160Hladina ustálená
 JahodnáMalý Dunaj21.5.2024 14:4565Hladina ustálená
 BernolákovoČierna voda21.5.2024 14:4533Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok21.5.2024 14:4519Hladina ustálená
 BukováTrnávka21.5.2024 14:45117Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka21.5.2024 14:4522Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná21.5.2024 14:1519Hladina klesá
 PílaGidra21.5.2024 14:4522Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh21.5.2024 14:4538Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj21.5.2024 14:45149Hladina ustálená
 HlohovecVáh21.5.2024 14:4556Hladina klesá
PŠaľaVáh21.5.2024 14:45136Hladina klesá
 KľačnoNitra21.5.2024 14:4516Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra21.5.2024 14:4536Hladina ustálená
 TužinaTužina21.5.2024 14:4531Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica21.5.2024 14:008Hladina klesá
PNedožeryNitra21.5.2024 14:4570Hladina ustálená
 PrievidzaNitra21.5.2024 14:4520Hladina ustálená
 HandlováHandlovka21.5.2024 14:4565Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka21.5.2024 14:4537Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok21.5.2024 14:4524Hladina ustálená
PChalmováNitra21.5.2024 14:4579Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok21.5.2024 14:4531Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica21.5.2024 14:4569Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica21.5.2024 14:4547Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica21.5.2024 14:45108Hladina ustálená
 ChynoranyNitra21.5.2024 14:4588Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava21.5.2024 14:4526Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava21.5.2024 14:4593Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša21.5.2024 14:4592Hladina ustálená
PNadliceBebrava21.5.2024 14:4537Hladina ustálená
 NemečkyChocina21.5.2024 14:4588Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra21.5.2024 14:4554Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka21.5.2024 14:4543Hladina ustálená
 ZbehyAndač21.5.2024 14:4571Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra21.5.2024 14:45193Hladina klesá
 KolárovoVáh21.5.2024 14:45202Hladina stúpa
 ObyceŽitava21.5.2024 14:4517Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok21.5.2024 14:4574Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj21.5.2024 14:45272Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava21.5.2024 14:45111Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj21.5.2024 14:45273Hladina ustálená
 VlkasŽitava21.5.2024 14:4534Hladina ustálená
PKomárnoDunaj21.5.2024 14:45265Hladina ustálená
 IžaDunaj21.5.2024 14:45216Hladina ustálená
 Dolný OhájStaré rameno Žitavy21.5.2024 14:4581Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj21.5.2024 14:45207Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj21.5.2024 14:45200Hladina ustálená

Počet staníc: 96

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh21.5.2024 14:4522Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica21.5.2024 14:4553Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh21.5.2024 14:4520Hladina ustálená
 SvarínČierny Váh21.5.2024 14:30119Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh21.5.2024 14:45118Hladina ustálená
 MalužináBoca21.5.2024 14:4543Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca21.5.2024 14:4534Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica21.5.2024 14:4527Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh21.5.2024 14:4578Hladina ustálená
PPodbanskéBelá21.5.2024 14:4547Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok21.5.2024 14:4555Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok21.5.2024 14:4512Hladina ustálená
PLiptovský HrádokBelá21.5.2024 14:45130Hladina ustálená
 PodtureňJamníček21.5.2024 14:4584Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica21.5.2024 14:4548Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka21.5.2024 14:4581Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka21.5.2024 14:4517Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh21.5.2024 14:45124Hladina ustálená
PDemänováDemänovka21.5.2024 14:4518Hladina ustálená
PLiptovská OndrašováJalovský potok21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka21.5.2024 14:4594Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka21.5.2024 14:4526Hladina ustálená
PHoráreň HluchéPalúdžanka21.5.2024 14:4565Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka21.5.2024 14:4550Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
 VlachyKľačianka21.5.2024 14:457Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka21.5.2024 14:4530Hladina ustálená
 BešeňováVáh21.5.2024 14:4588Hladina ustálená
PPodsucháRevúca21.5.2024 14:4552Hladina ustálená
 HubováVáh21.5.2024 14:4596Hladina ustálená
PĽubochňaĽubochnianka21.5.2024 14:4546Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava21.5.2024 14:4523Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava21.5.2024 14:4527Hladina ustálená
POravská JasenicaVeselianka21.5.2024 14:4529Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka21.5.2024 14:4531Hladina ustálená
PZubrohlavaPolhoranka21.5.2024 14:45100Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik21.5.2024 14:45142Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava21.5.2024 14:45101Hladina ustálená
PTrstenáJelešňa21.5.2024 14:45103Hladina ustálená
 TvrdošínOrava21.5.2024 14:4582Hladina klesá
PTrstenáOravica21.5.2024 14:45103Hladina ustálená
POravský Biely PotokStudený potok21.5.2024 14:4549Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok21.5.2024 14:45107Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava21.5.2024 14:4537Hladina ustálená
PPárnicaZázrivka21.5.2024 14:4550Hladina ustálená
 DierováOrava21.5.2024 14:45130Hladina stúpa
 TuranyČiernik21.5.2024 14:4517Hladina ustálená
 TurčekTuriec21.5.2024 14:4537Hladina ustálená
 IvančináTuriec21.5.2024 14:4530Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica21.5.2024 14:4532Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica21.5.2024 14:4522Hladina ustálená
 HájSomolický potok21.5.2024 14:4512Hladina ustálená
 MošovceČierna voda21.5.2024 14:457Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca21.5.2024 14:4529Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok21.5.2024 14:4566Hladina ustálená
 BlatnicaBlatnický potok21.5.2024 14:4519Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok21.5.2024 14:4513Hladina ustálená
PMartinTuriec21.5.2024 14:45101Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok21.5.2024 14:4511Hladina ustálená
 StrečnoVáh21.5.2024 14:4587Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok21.5.2024 14:4551Hladina ustálená
PStrážaVarínka21.5.2024 14:4517Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka21.5.2024 14:457Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca21.5.2024 14:458Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka21.5.2024 14:4510Hladina ustálená
PČadcaKysuca21.5.2024 14:457Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica21.5.2024 13:3023Hladina ustálená
 Nová BystricaBystrica21.5.2024 14:4539Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica21.5.2024 14:4511Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca21.5.2024 14:45138Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka21.5.2024 14:4524Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka21.5.2024 14:4530Hladina ustálená
 RajecČierňanka21.5.2024 14:4540Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok21.5.2024 14:4526Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka21.5.2024 14:4530Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka21.5.2024 14:4512Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok21.5.2024 14:4516Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka21.5.2024 14:45116Hladina ustálená
PBytčaPetrovička21.5.2024 14:4526Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka21.5.2024 14:4524Hladina ustálená
PPrečínDomanižanka21.5.2024 14:45108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka21.5.2024 14:4524Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník21.5.2024 14:4513Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec21.5.2024 14:458Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda21.5.2024 14:4524Hladina ustálená
 TrstiePružinka21.5.2024 14:4534Hladina ustálená
PVisolajePružinka21.5.2024 14:4542Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok21.5.2024 14:4549Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára21.5.2024 14:45122Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička21.5.2024 14:4518Hladina ustálená
PČachticeJablonka21.5.2024 14:4524Hladina ustálená
PHrádokHrádocký potok21.5.2024 14:4511Hladina ustálená

Počet staníc: 94

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 TelgártHron21.5.2024 14:4519Hladina ustálená
 ZlatnoHron21.5.2024 14:4537Hladina ustálená
 ZlatnoHavraník21.5.2024 14:4532Hladina ustálená
PPolomkaHron21.5.2024 14:4544Hladina ustálená
PBreznoHron21.5.2024 14:4522Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling21.5.2024 14:4516Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron21.5.2024 14:4510Hladina ustálená
 Čierny BalogBrôtovo21.5.2024 13:4521Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo21.5.2024 14:4539Hladina ustálená
 HrončekKamenistý potok21.5.2024 13:4550Hladina ustálená
PHronecČierny Hron21.5.2024 14:4562Hladina ustálená
 OsrblieOsrblianka21.5.2024 14:459Hladina ustálená
 Bystrá-TáleBystrianka21.5.2024 14:4558Hladina ustálená
 BystráBystrianka21.5.2024 11:3048Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička21.5.2024 14:4527Hladina ustálená
 Dolná LehotaVajskovský potok21.5.2024 14:4567Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok21.5.2024 14:4533Hladina ustálená
 DubováHron21.5.2024 14:4587Hladina ustálená
 ĽubietováHutná21.5.2024 14:4519Hladina ustálená
 Dolný HarmanecHarmanec21.5.2024 14:4513Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica21.5.2024 14:4535Hladina ustálená
 Staré HoryRamžiná21.5.2024 14:4518Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok21.5.2024 14:4533Hladina klesá
 Banská Bystrica Bystrica21.5.2024 14:4557Hladina ustálená
PBanská BystricaHron21.5.2024 14:45115Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok21.5.2024 14:4522Hladina ustálená
 ZvolenHron21.5.2024 14:4562Hladina ustálená
 Hriňová Hukava21.5.2024 14:1534Hladina ustálená
 Hriňová (pod VN)Slatina21.5.2024 14:4533Hladina ustálená
 PstrušaKocanský potok21.5.2024 14:4518Hladina ustálená
 MôťováSlatina21.5.2024 14:4561Hladina ustálená
 ZolnáZolná21.5.2024 14:3019Hladina ustálená
 ZvolenZolná21.5.2024 14:4530Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica21.5.2024 14:4522Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica21.5.2024 14:4527Hladina ustálená
 ZvolenSlatina21.5.2024 14:4571Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica21.5.2024 14:4525Hladina ustálená
 Kremnické BanePrevod z Turca21.5.2024 14:4522Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok21.5.2024 14:4518Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron21.5.2024 14:45138Hladina stúpa
 BzenicaVyhniansky potok21.5.2024 14:450Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak21.5.2024 14:4516Hladina ustálená
PBrehyHron21.5.2024 14:4552Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka21.5.2024 14:4555Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron21.5.2024 14:4571Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica21.5.2024 14:4526Hladina ustálená
 HronovceLužianka21.5.2024 14:4573Hladina ustálená
 Veľké KozmálovcePerec21.5.2024 14:45148Hladina ustálená
 Starý TekovPerec21.5.2024 14:4543Hladina ustálená
 ZalabaPerec21.5.2024 14:4576Hladina ustálená
PKamenínHron21.5.2024 14:45116Hladina klesá
 Málinec (nad VN)Ipeľ19.5.2024 13:1530Hladina ustálená
 Málinec Smolná II.21.5.2024 14:4512Hladina ustálená
 MálinecSmolná I.21.5.2024 14:4511Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ21.5.2024 14:4531Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ21.5.2024 14:4538Hladina ustálená
 PršaSuchá21.5.2024 14:4540Hladina stúpa
PHolišaIpeľ21.5.2024 14:4531Hladina ustálená
 LučenecTuhársky potok21.5.2024 14:4516Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok21.5.2024 14:4512Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok21.5.2024 14:457Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok21.5.2024 14:4512Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok21.5.2024 14:4552Hladina klesá
 KalondaIpeľ21.5.2024 14:4551Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník21.5.2024 14:4558Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník21.5.2024 14:4520Hladina ustálená
 PôtorStará rieka21.5.2024 14:4514Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš21.5.2024 14:4528Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ21.5.2024 14:45140Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok21.5.2024 14:4527Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica21.5.2024 14:4533Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica21.5.2024 14:45120Hladina ustálená
 PlášťovceLitava21.5.2024 14:4525Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica21.5.2024 14:4524Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica21.5.2024 14:4547Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ21.5.2024 14:45135Hladina stúpa
 SazdiceBúr21.5.2024 14:4572Hladina ustálená
PSalkaIpeľ21.5.2024 14:45107Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná21.5.2024 14:4520Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok21.5.2024 14:4579Hladina ustálená
 VlachovoSlaná21.5.2024 14:4532Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná21.5.2024 14:4532Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok21.5.2024 14:4517Hladina ustálená
 RožňavaSlaná21.5.2024 14:4534Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik21.5.2024 14:4546Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik21.5.2024 14:4543Hladina ustálená
PBretkaSlaná21.5.2024 14:4562Hladina ustálená
 MuráňHrdzavý potok21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
 RevúcaZdychava21.5.2024 14:4521Hladina ustálená
 BretkaMuráň21.5.2024 14:4565Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec21.5.2024 14:4540Hladina ustálená
 BehynceTuriec21.5.2024 14:4554Hladina ustálená
PLenartovceSlaná21.5.2024 14:4563Hladina klesá
 TisovecRimava21.5.2024 14:4521Hladina ustálená
 Klenovec - RáztočnéKlenovská Rimava21.5.2024 13:1529Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava21.5.2024 14:4524Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava21.5.2024 14:4585Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica21.5.2024 14:4540Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava21.5.2024 14:4567Hladina ustálená
 JesenskéGortva21.5.2024 14:4572Hladina ustálená
 Drienčany (nad VN)Blh21.5.2024 14:4554Hladina ustálená
 Teplý Vrch (pod VN)Blh21.5.2024 14:4546Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh21.5.2024 14:4564Hladina ustálená
PVlkyňaRimava21.5.2024 14:4559Hladina ustálená

Počet staníc: 106

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Ždiar - Lysá PoľanaBiela voda21.5.2024 14:45181Hladina ustálená
 Ždiar - PodspádyJavorinka21.5.2024 14:45138Hladina ustálená
 SromowceDunajec21.5.2024 14:45211Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník21.5.2024 14:45110Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec21.5.2024 14:4561Hladina ustálená
 Štrbské PlesoPoprad21.5.2024 14:4551Hladina ustálená
 MengusovcePoprad21.5.2024 14:4543Hladina ustálená
 SvitPoprad21.5.2024 14:4591Hladina ustálená
 SvitMlynica21.5.2024 14:45103Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok21.5.2024 14:4568Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok21.5.2024 14:4582Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad21.5.2024 14:4517Hladina ustálená
 Poprad - MatejovceSlavkovský potok21.5.2024 14:4577Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok21.5.2024 14:4567Hladina ustálená
PKežmarokPoprad21.5.2024 14:45103Hladina ustálená
 KežmarokĽubica21.5.2024 14:4531Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad21.5.2024 14:4567Hladina ustálená
 HniezdneKamienka21.5.2024 14:4562Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad21.5.2024 14:4579Hladina ustálená
 HranovnicaHornád21.5.2024 14:4514Hladina ustálená
 HrabušiceHornád21.5.2024 14:4570Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda21.5.2024 14:4521Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád21.5.2024 14:45149Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica21.5.2024 14:459Hladina ustálená
 Pod TepličkouTeplický Brusník21.5.2024 14:458Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok21.5.2024 14:4551Hladina ustálená
 MarkušovceRudňanský potok21.5.2024 14:4528Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád21.5.2024 14:45170Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko21.5.2024 14:4581Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok21.5.2024 14:4515Hladina ustálená
PMargecanyHornád21.5.2024 14:45387Hladina ustálená
PStratenáHnilec21.5.2024 14:4574Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec21.5.2024 14:45173Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník21.5.2024 14:4597Hladina ustálená
PJaklovceHnilec21.5.2024 14:45166Hladina ustálená
 Košická BeláBelá21.5.2024 14:4534Hladina ustálená
PObišovceSvinka21.5.2024 14:3066Hladina ustálená
 KysakHornád21.5.2024 14:45133Hladina ustálená
 KošiceHornád21.5.2024 14:45101Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa21.5.2024 14:458Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok21.5.2024 14:454Hladina ustálená
 Torysa Torysa21.5.2024 14:4529Hladina ustálená
 ĽutinaĽutinka21.5.2024 14:453Hladina ustálená
 SabinovTorysa21.5.2024 14:4555Hladina ustálená
 PrešovTorysa21.5.2024 14:45117Hladina ustálená
 DemjataSekčov21.5.2024 14:4531Hladina ustálená
PPrešovSekčov21.5.2024 14:45104Hladina ustálená
 KokošovceDelňa21.5.2024 14:4532Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa21.5.2024 14:4575Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok21.5.2024 14:4527Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava21.5.2024 14:4525Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád21.5.2024 14:4593Hladina klesá
 SeňaSokoliansky potok21.5.2024 14:4535Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva21.5.2024 14:4521Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva21.5.2024 14:45115Hladina ustálená
 HýľovIda21.5.2024 14:4518Hladina ustálená
 BukovecIda21.5.2024 14:4526Hladina ustálená
PJaníkIda21.5.2024 14:4547Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva21.5.2024 14:4581Hladina ustálená
 HosťovceTurňa21.5.2024 14:4516Hladina ustálená
PHosťovceBodva21.5.2024 14:45128Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka21.5.2024 14:45112Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec21.5.2024 14:4525Hladina ustálená
 JabloňVýrava21.5.2024 14:4516Hladina ustálená
 KoškovceLaborec21.5.2024 14:4548Hladina ustálená
 PapínUdava21.5.2024 14:4575Hladina ustálená
 UdavskéUdava21.5.2024 14:4558Hladina ustálená
 StarinaStružnica21.5.2024 14:4520Hladina ustálená
 Starina (nad VN)Cirocha20.5.2024 22:3010Hladina ustálená
 StarinaCirocha21.5.2024 14:4530Hladina ustálená
 SninaCirocha21.5.2024 14:4564Hladina ustálená
 SninaPčolinka21.5.2024 14:4589Hladina ustálená
 Kamenica nad CirochouKamenica21.5.2024 14:4550Hladina ustálená
 HumennéLaborec21.5.2024 14:4598Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže21.5.2024 14:45128Hladina ustálená
 JovsaJovsansky potok21.5.2024 14:4510Hladina ustálená
 Michalovce - MeďovLaborec21.5.2024 14:45139Hladina ustálená
 UličUlička21.5.2024 14:4542Hladina ustálená
 LekárovceUh21.5.2024 14:4513Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna – náhon21.5.2024 14:453Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna21.5.2024 14:45109Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok21.5.2024 14:4539Hladina ustálená
 IžkovceLaborec21.5.2024 14:4594Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica21.5.2024 14:30273Hladina ustálená
 GerlachovTopľa21.5.2024 14:4569Hladina ustálená
PBardejovTopľa21.5.2024 14:45136Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda21.5.2024 14:4590Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec21.5.2024 14:45100Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka21.5.2024 14:4553Hladina ustálená
 MarhaňTopľa21.5.2024 14:45132Hladina ustálená
PHanušovceTopľa21.5.2024 14:4528Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka21.5.2024 14:4581Hladina ustálená
PStropkovOndava21.5.2024 14:4548Hladina ustálená
 MiňovceOndava21.5.2024 14:4572Hladina ustálená
 JasenovceOľka21.5.2024 14:4571Hladina ustálená
 Tovarnianska PoliankaOndávka21.5.2024 14:4513Hladina ustálená
 HencovceOndava21.5.2024 14:45171Hladina ustálená
PHorovceOndava21.5.2024 14:4521Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec21.5.2024 14:4535Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog21.5.2024 14:45298Hladina ustálená
PMichaľanyRoňava21.5.2024 14:4521Hladina ustálená

Počet staníc: 101

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
- Stanica nie je aktívna
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálená (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )