Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
 KopčanyMorava21.5.2024 16:0077Hladina klesá
 BrodskéMorava21.5.2024 16:0070Hladina stúpa
 Turá LúkaSvacenický jarok21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok21.5.2024 16:009Hladina ustálená
PMyjavaMyjava21.5.2024 16:0059Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok21.5.2024 16:008Hladina ustálená
PJablonicaMyjava21.5.2024 16:0027Hladina ustálená
 VrbovceTeplica21.5.2024 16:0072Hladina ustálená
PSobotišteTeplica21.5.2024 16:0068Hladina ustálená
 PodbrančMyjava21.5.2024 16:0093Hladina ustálená
 KunovTeplica21.5.2024 16:0028Hladina ustálená
 SenicaTeplica21.5.2024 16:0021Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava21.5.2024 16:0096Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava21.5.2024 16:00159Hladina stúpa
 SološnicaRudava21.5.2024 16:0075Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok21.5.2024 16:009Hladina ustálená
 RohožníkRudavka21.5.2024 16:0052Hladina ustálená
 StudienkaRudava21.5.2024 14:1572Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava21.5.2024 16:0053Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava - náhon21.5.2024 16:0066Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava21.5.2024 16:00105Hladina stúpa
 Vysoká pri MoraveMorava21.5.2024 16:00153Hladina ustálená
 KuchyňaMalina21.5.2024 16:0014Hladina ustálená
 JakubovMalina21.5.2024 16:0077Hladina klesá
 LábMočiarka21.5.2024 16:0072Hladina ustálená
 LábOliva21.5.2024 16:0056Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok21.5.2024 16:00122Hladina ustálená
 BorinkaStupavka21.5.2024 16:0013Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava21.5.2024 16:00186Hladina ustálená
PDevínDunaj21.5.2024 16:00287Hladina ustálená
 Devín - lomDunaj21.5.2024 16:00304Hladina ustálená
 SpariskáVydrica21.5.2024 16:0025Hladina ustálená
 Červený mostVydrica21.5.2024 16:0095Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj21.5.2024 16:00101Hladina ustálená
PBratislavaDunaj21.5.2024 16:00377Hladina ustálená
 RusovceDunaj21.5.2024 16:00709Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj21.5.2024 16:00177Hladina ustálená
 SapDunaj21.5.2024 16:00241Hladina ustálená
PMedveďovDunaj21.5.2024 16:00267Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj21.5.2024 16:00352Hladina stúpa
 Malé PáleniskoMalý Dunaj21.5.2024 16:00209Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj21.5.2024 16:00299Hladina klesá
 DobrohošťDobrohošťský kanál21.5.2024 16:00124Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj21.5.2024 16:00119Hladina ustálená
 PezinokBlatina21.5.2024 16:0083Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál21.5.2024 16:00118Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok21.5.2024 16:0031Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj21.5.2024 16:00160Hladina ustálená
 JahodnáMalý Dunaj21.5.2024 16:0065Hladina ustálená
 BernolákovoČierna voda21.5.2024 16:0033Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok21.5.2024 16:0019Hladina ustálená
 BukováTrnávka21.5.2024 16:00117Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka21.5.2024 16:0022Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná21.5.2024 14:1519Hladina klesá
 PílaGidra21.5.2024 16:0021Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh21.5.2024 16:0038Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj21.5.2024 16:00149Hladina ustálená
 HlohovecVáh21.5.2024 16:0052Hladina klesá
PŠaľaVáh21.5.2024 16:00132Hladina klesá
 KľačnoNitra21.5.2024 16:0016Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra21.5.2024 16:0036Hladina ustálená
 TužinaTužina21.5.2024 16:0031Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica21.5.2024 16:008Hladina ustálená
PNedožeryNitra21.5.2024 16:0070Hladina ustálená
 PrievidzaNitra21.5.2024 16:0020Hladina ustálená
 HandlováHandlovka21.5.2024 16:0065Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka21.5.2024 16:0037Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok21.5.2024 16:0024Hladina ustálená
PChalmováNitra21.5.2024 16:0079Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok21.5.2024 16:0031Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica21.5.2024 16:0069Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica21.5.2024 16:0047Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica21.5.2024 16:00108Hladina ustálená
 ChynoranyNitra21.5.2024 16:0088Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava21.5.2024 16:0026Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava21.5.2024 16:0093Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša21.5.2024 16:0091Hladina ustálená
PNadliceBebrava21.5.2024 16:0037Hladina ustálená
 NemečkyChocina21.5.2024 16:0088Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra21.5.2024 16:0054Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka21.5.2024 16:0043Hladina ustálená
 ZbehyAndač21.5.2024 16:0071Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra21.5.2024 16:00200Hladina ustálená
 KolárovoVáh21.5.2024 16:00200Hladina ustálená
 ObyceŽitava21.5.2024 16:0017Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok21.5.2024 16:0074Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj21.5.2024 16:00272Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava21.5.2024 16:00111Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj21.5.2024 16:00272Hladina ustálená
 VlkasŽitava21.5.2024 16:0034Hladina ustálená
PKomárnoDunaj21.5.2024 16:00264Hladina ustálená
 IžaDunaj21.5.2024 16:00215Hladina ustálená
 Dolný OhájStaré rameno Žitavy21.5.2024 16:0081Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj21.5.2024 16:00206Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj21.5.2024 16:00199Hladina ustálená

Počet staníc: 96

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh21.5.2024 16:0022Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica21.5.2024 16:0052Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh21.5.2024 16:0020Hladina ustálená
 SvarínČierny Váh21.5.2024 14:30119Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh21.5.2024 16:00119Hladina ustálená
 MalužináBoca21.5.2024 16:0043Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca21.5.2024 16:0034Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica21.5.2024 16:0026Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh21.5.2024 16:0078Hladina ustálená
PPodbanskéBelá21.5.2024 16:0047Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok21.5.2024 16:0055Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
PLiptovský HrádokBelá21.5.2024 16:00130Hladina ustálená
 PodtureňJamníček21.5.2024 16:0084Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica21.5.2024 16:0048Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka21.5.2024 16:0082Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka21.5.2024 16:0017Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh21.5.2024 16:00124Hladina ustálená
PDemänováDemänovka21.5.2024 16:0018Hladina ustálená
PLiptovská OndrašováJalovský potok21.5.2024 16:0015Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok21.5.2024 16:0015Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka21.5.2024 16:0093Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka21.5.2024 16:0026Hladina ustálená
PHoráreň HluchéPalúdžanka21.5.2024 16:0065Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka21.5.2024 16:0050Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka21.5.2024 16:0015Hladina ustálená
 VlachyKľačianka21.5.2024 16:007Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka21.5.2024 16:0030Hladina ustálená
 BešeňováVáh21.5.2024 16:0088Hladina ustálená
PPodsucháRevúca21.5.2024 16:0052Hladina ustálená
 HubováVáh21.5.2024 16:0096Hladina ustálená
PĽubochňaĽubochnianka21.5.2024 16:0046Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava21.5.2024 16:0023Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava21.5.2024 16:0027Hladina ustálená
POravská JasenicaVeselianka21.5.2024 16:0029Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka21.5.2024 16:0031Hladina ustálená
PZubrohlavaPolhoranka21.5.2024 16:00100Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik21.5.2024 16:00142Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava21.5.2024 16:00101Hladina ustálená
PTrstenáJelešňa21.5.2024 16:00103Hladina ustálená
 TvrdošínOrava21.5.2024 16:0082Hladina ustálená
PTrstenáOravica21.5.2024 16:00103Hladina ustálená
POravský Biely PotokStudený potok21.5.2024 16:0048Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok21.5.2024 16:00107Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava21.5.2024 16:0037Hladina ustálená
PPárnicaZázrivka21.5.2024 16:0050Hladina ustálená
 DierováOrava21.5.2024 16:00131Hladina stúpa
 TuranyČiernik21.5.2024 16:0017Hladina ustálená
 TurčekTuriec21.5.2024 16:0037Hladina ustálená
 IvančináTuriec21.5.2024 16:0030Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica21.5.2024 16:0032Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica21.5.2024 16:0023Hladina ustálená
 HájSomolický potok21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
 MošovceČierna voda21.5.2024 16:007Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca21.5.2024 16:0029Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok21.5.2024 16:0066Hladina ustálená
 BlatnicaBlatnický potok21.5.2024 16:0020Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok21.5.2024 16:0015Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok21.5.2024 16:0013Hladina ustálená
PMartinTuriec21.5.2024 16:00101Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok21.5.2024 16:0011Hladina ustálená
 StrečnoVáh21.5.2024 16:0088Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok21.5.2024 16:0051Hladina ustálená
PStrážaVarínka21.5.2024 16:0017Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka21.5.2024 16:007Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca21.5.2024 16:008Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka21.5.2024 16:0010Hladina ustálená
PČadcaKysuca21.5.2024 16:007Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica21.5.2024 15:3023Hladina ustálená
 Nová BystricaBystrica21.5.2024 16:0039Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica21.5.2024 16:0010Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca21.5.2024 16:00138Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka21.5.2024 16:0024Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka21.5.2024 16:0030Hladina ustálená
 RajecČierňanka21.5.2024 16:0040Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok21.5.2024 16:0026Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka21.5.2024 16:0030Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok21.5.2024 16:0016Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka21.5.2024 16:00116Hladina ustálená
PBytčaPetrovička21.5.2024 16:0026Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka21.5.2024 16:0023Hladina ustálená
PPrečínDomanižanka21.5.2024 16:00108Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka21.5.2024 16:0024Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec21.5.2024 16:008Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda21.5.2024 16:0023Hladina ustálená
 TrstiePružinka21.5.2024 16:0036Hladina ustálená
PVisolajePružinka21.5.2024 16:0043Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok21.5.2024 16:0049Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára21.5.2024 16:00122Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička21.5.2024 16:0018Hladina ustálená
PČachticeJablonka21.5.2024 16:0026Hladina ustálená
PHrádokHrádocký potok21.5.2024 16:0010Hladina ustálená

Počet staníc: 94

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 TelgártHron21.5.2024 16:0019Hladina ustálená
 ZlatnoHron21.5.2024 16:0037Hladina ustálená
 ZlatnoHavraník21.5.2024 16:0032Hladina ustálená
PPolomkaHron21.5.2024 16:0043Hladina ustálená
PBreznoHron21.5.2024 16:0021Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling21.5.2024 16:0016Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron21.5.2024 16:0010Hladina ustálená
 Čierny BalogBrôtovo21.5.2024 15:4521Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo21.5.2024 16:0039Hladina ustálená
 HrončekKamenistý potok21.5.2024 13:4550Hladina ustálená
PHronecČierny Hron21.5.2024 16:0061Hladina ustálená
 OsrblieOsrblianka21.5.2024 16:009Hladina ustálená
 Bystrá-TáleBystrianka21.5.2024 16:0058Hladina ustálená
 BystráBystrianka21.5.2024 11:3048Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička21.5.2024 16:0027Hladina ustálená
 Dolná LehotaVajskovský potok21.5.2024 16:0067Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok21.5.2024 16:0033Hladina ustálená
 DubováHron21.5.2024 16:0088Hladina ustálená
 ĽubietováHutná21.5.2024 16:0019Hladina ustálená
 Dolný HarmanecHarmanec21.5.2024 16:0014Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica21.5.2024 16:0035Hladina ustálená
 Staré HoryRamžiná21.5.2024 16:0018Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok21.5.2024 16:0033Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica21.5.2024 16:0055Hladina ustálená
PBanská BystricaHron21.5.2024 16:00115Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok21.5.2024 16:0022Hladina ustálená
 ZvolenHron21.5.2024 16:0065Hladina ustálená
 Hriňová Hukava21.5.2024 14:1534Hladina ustálená
 Hriňová (pod VN)Slatina21.5.2024 16:0033Hladina ustálená
 PstrušaKocanský potok21.5.2024 16:0017Hladina ustálená
 MôťováSlatina21.5.2024 16:0059Hladina ustálená
 ZolnáZolná21.5.2024 16:0019Hladina ustálená
 ZvolenZolná21.5.2024 16:0030Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica21.5.2024 16:0022Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica21.5.2024 16:0027Hladina ustálená
 ZvolenSlatina21.5.2024 16:0071Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica21.5.2024 16:0025Hladina ustálená
 Kremnické BanePrevod z Turca21.5.2024 16:0021Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok21.5.2024 16:0018Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron21.5.2024 16:00137Hladina stúpa
 BzenicaVyhniansky potok21.5.2024 16:001Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak21.5.2024 16:0016Hladina ustálená
PBrehyHron21.5.2024 16:0052Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka21.5.2024 16:0054Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron21.5.2024 16:0075Hladina stúpa
 PečeniceJabloňovka21.5.2024 16:0015Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica21.5.2024 15:4526Hladina ustálená
 HronovceLužianka21.5.2024 16:0073Hladina ustálená
 Veľké KozmálovcePerec21.5.2024 16:00149Hladina ustálená
 Starý TekovPerec21.5.2024 16:0041Hladina ustálená
 ZalabaPerec21.5.2024 16:0076Hladina ustálená
PKamenínHron21.5.2024 16:00113Hladina klesá
 Málinec (nad VN)Ipeľ19.5.2024 13:1530Hladina ustálená
 Málinec Smolná II.21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
 MálinecSmolná I.21.5.2024 16:0011Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ21.5.2024 16:0031Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ21.5.2024 16:0038Hladina ustálená
 PršaSuchá21.5.2024 16:0042Hladina stúpa
PHolišaIpeľ21.5.2024 16:0032Hladina ustálená
 LučenecTuhársky potok21.5.2024 16:0016Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok21.5.2024 16:007Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok21.5.2024 16:0012Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok21.5.2024 16:0051Hladina ustálená
 KalondaIpeľ21.5.2024 16:0050Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník21.5.2024 16:0058Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník21.5.2024 16:0020Hladina ustálená
 PôtorStará rieka21.5.2024 16:0014Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš21.5.2024 16:0028Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ21.5.2024 16:00140Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok21.5.2024 16:0027Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica21.5.2024 15:4533Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica21.5.2024 16:00120Hladina ustálená
 PlášťovceLitava21.5.2024 16:0025Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica21.5.2024 16:0025Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica21.5.2024 16:0047Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ21.5.2024 16:00138Hladina stúpa
 SazdiceBúr21.5.2024 15:3072Hladina ustálená
PSalkaIpeľ21.5.2024 16:00106Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná21.5.2024 16:0020Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok21.5.2024 16:0079Hladina ustálená
 VlachovoSlaná21.5.2024 16:0032Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná21.5.2024 16:0032Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok21.5.2024 16:0016Hladina ustálená
 RožňavaSlaná21.5.2024 16:0033Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik21.5.2024 16:0046Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik21.5.2024 16:0043Hladina ustálená
PBretkaSlaná21.5.2024 16:0054Hladina klesá
 MuráňHrdzavý potok21.5.2024 16:0015Hladina ustálená
 RevúcaZdychava21.5.2024 16:0020Hladina ustálená
 BretkaMuráň21.5.2024 16:0064Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec21.5.2024 16:0040Hladina ustálená
 BehynceTuriec21.5.2024 16:0053Hladina ustálená
PLenartovceSlaná21.5.2024 16:0063Hladina klesá
 TisovecRimava21.5.2024 16:0021Hladina ustálená
 Klenovec - RáztočnéKlenovská Rimava21.5.2024 15:1528Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava21.5.2024 16:0024Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava21.5.2024 16:0085Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica21.5.2024 16:0015Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica21.5.2024 16:0040Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava21.5.2024 16:0066Hladina ustálená
 JesenskéGortva21.5.2024 16:0071Hladina ustálená
 Drienčany (nad VN)Blh21.5.2024 16:0053Hladina ustálená
 Teplý Vrch (pod VN)Blh21.5.2024 16:0046Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh21.5.2024 16:0062Hladina ustálená
PVlkyňaRimava21.5.2024 16:0058Hladina ustálená

Počet staníc: 106

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Ždiar - Lysá PoľanaBiela voda21.5.2024 16:00181Hladina ustálená
 Ždiar - PodspádyJavorinka21.5.2024 16:00138Hladina ustálená
 SromowceDunajec21.5.2024 16:00211Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník21.5.2024 16:00110Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec21.5.2024 16:0058Hladina ustálená
 Štrbské PlesoPoprad21.5.2024 16:0052Hladina ustálená
 MengusovcePoprad21.5.2024 16:0044Hladina ustálená
 SvitPoprad21.5.2024 16:0091Hladina ustálená
 SvitMlynica21.5.2024 16:00105Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok21.5.2024 16:0068Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok21.5.2024 16:0083Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad21.5.2024 16:0018Hladina ustálená
 Poprad - MatejovceSlavkovský potok21.5.2024 16:0076Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok21.5.2024 16:0065Hladina ustálená
PKežmarokPoprad21.5.2024 16:00103Hladina ustálená
 KežmarokĽubica21.5.2024 16:0031Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad21.5.2024 16:0067Hladina ustálená
 HniezdneKamienka21.5.2024 16:0062Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad21.5.2024 16:0080Hladina ustálená
 HranovnicaHornád21.5.2024 16:0014Hladina ustálená
 HrabušiceHornád21.5.2024 16:0070Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda21.5.2024 16:0021Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád21.5.2024 16:00149Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica21.5.2024 16:008Hladina ustálená
 Pod TepličkouTeplický Brusník21.5.2024 16:007Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok21.5.2024 16:0051Hladina ustálená
 MarkušovceRudňanský potok21.5.2024 16:0028Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád21.5.2024 16:00169Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko21.5.2024 16:0081Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok21.5.2024 16:0015Hladina ustálená
PMargecanyHornád21.5.2024 16:00387Hladina ustálená
PStratenáHnilec21.5.2024 16:0074Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec21.5.2024 16:00174Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník21.5.2024 16:0097Hladina ustálená
PJaklovceHnilec21.5.2024 16:00165Hladina ustálená
 Košická BeláBelá21.5.2024 16:0034Hladina ustálená
PObišovceSvinka21.5.2024 16:0066Hladina ustálená
 KysakHornád21.5.2024 16:00129Hladina klesá
 KošiceHornád21.5.2024 16:00101Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa21.5.2024 16:008Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok21.5.2024 16:005Hladina ustálená
 Torysa Torysa21.5.2024 16:0029Hladina ustálená
 ĽutinaĽutinka21.5.2024 16:002Hladina ustálená
 SabinovTorysa21.5.2024 16:0055Hladina ustálená
 PrešovTorysa21.5.2024 16:00116Hladina ustálená
 DemjataSekčov21.5.2024 16:0031Hladina ustálená
PPrešovSekčov21.5.2024 16:00104Hladina ustálená
 KokošovceDelňa21.5.2024 16:0031Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa21.5.2024 16:0071Hladina klesá
 SvinicaSvinický potok21.5.2024 16:0027Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava21.5.2024 16:0024Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád21.5.2024 16:0099Hladina ustálená
 SeňaSokoliansky potok21.5.2024 16:0036Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva21.5.2024 16:0021Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva21.5.2024 16:00114Hladina ustálená
 HýľovIda21.5.2024 14:4518Hladina ustálená
 BukovecIda21.5.2024 16:0026Hladina ustálená
PJaníkIda21.5.2024 16:0047Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva21.5.2024 16:0080Hladina ustálená
 HosťovceTurňa21.5.2024 16:0016Hladina ustálená
PHosťovceBodva21.5.2024 16:00127Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka21.5.2024 16:00112Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec21.5.2024 16:0025Hladina ustálená
 JabloňVýrava21.5.2024 16:0016Hladina ustálená
 KoškovceLaborec21.5.2024 16:0048Hladina ustálená
 PapínUdava21.5.2024 16:0075Hladina ustálená
 UdavskéUdava21.5.2024 16:0055Hladina ustálená
 StarinaStružnica21.5.2024 16:0020Hladina ustálená
 Starina (nad VN)Cirocha20.5.2024 22:3010Hladina ustálená
 StarinaCirocha21.5.2024 16:0030Hladina ustálená
 SninaCirocha21.5.2024 16:0065Hladina ustálená
 SninaPčolinka21.5.2024 16:0089Hladina ustálená
 Kamenica nad CirochouKamenica21.5.2024 16:0050Hladina ustálená
 HumennéLaborec21.5.2024 16:0098Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže21.5.2024 16:00128Hladina ustálená
 JovsaJovsansky potok21.5.2024 16:0010Hladina ustálená
 Michalovce - MeďovLaborec21.5.2024 16:00140Hladina ustálená
 UličUlička21.5.2024 16:0042Hladina ustálená
 LekárovceUh21.5.2024 16:0013Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna – náhon21.5.2024 15:153Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna21.5.2024 16:00109Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok21.5.2024 16:0039Hladina ustálená
 IžkovceLaborec21.5.2024 16:0093Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica21.5.2024 16:00273Hladina ustálená
 GerlachovTopľa21.5.2024 16:0069Hladina ustálená
PBardejovTopľa21.5.2024 16:00136Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda21.5.2024 16:0090Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec21.5.2024 16:00100Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka21.5.2024 16:0053Hladina ustálená
 MarhaňTopľa21.5.2024 16:00132Hladina ustálená
PHanušovceTopľa21.5.2024 16:0028Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka21.5.2024 16:0081Hladina ustálená
PStropkovOndava21.5.2024 16:0048Hladina ustálená
 MiňovceOndava21.5.2024 16:0072Hladina ustálená
 JasenovceOľka21.5.2024 16:0071Hladina ustálená
 Tovarnianska PoliankaOndávka21.5.2024 16:0013Hladina ustálená
 HencovceOndava21.5.2024 16:00171Hladina ustálená
PHorovceOndava21.5.2024 16:0021Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec21.5.2024 16:0034Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog21.5.2024 16:00298Hladina ustálená
PMichaľanyRoňava21.5.2024 16:0020Hladina ustálená

Počet staníc: 101

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
- Stanica nie je aktívna
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálená (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )